Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) hoffman_ válasza Bad Pritt (#42499) üzenetére


hoffman_
nagyúr

hát... sci-fi :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42502) sarkanyolo2 válasza VoidXs (#42492) üzenetére


sarkanyolo2
őstag

+1 :D

Sony XZ٩(̾●̮̮̃̾•̃̾)۶ / LG UJ620V / Kanto YU6

(#42503) Ace owner válasza Bad Pritt (#42499) üzenetére


Ace owner
addikt

Itt is van egy nője :DD

Galaxy Fold 4

(#42504) Bad Pritt válasza Ace owner (#42503) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De melyiküknek? ;]

SPOILERES de ezt érdemes megnézni, behaltam rajta. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42505) Ace owner válasza Bad Pritt (#42504) üzenetére


Ace owner
addikt

Ja ez nagyon nagy, láttam is régen :DD
Oh and I'm Jack Harper as well :C

Galaxy Fold 4

(#42506) hoffman_ válasza Bad Pritt (#42504) üzenetére


hoffman_
nagyúr

ezt láttam még anno, ez is funny. hishe amúgy általában jó.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42507) VoidXs válasza Bad Pritt (#42504) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Honest Trailer kellene belőle.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42508) Bad Pritt válasza VoidXs (#42507) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Az Twitteres kérések alapján megy, nem? Hát nosza, Twitteren kell noszogatni az emberkéket. :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42509) VoidXs válasza Bad Pritt (#42508) üzenetére


VoidXs
nagyúr

YouTube kommentek alapján. Én mindig dobtam Obliviont.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42510) Bad Pritt válasza VoidXs (#42509) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ja tényleg, lehet majd én is fogok, aztán meglátjuk. :))

HISHE Amazing Spider-Man
2:05-től, mikor elkezd Batmannel emg Supermannel beszélni, epic. :C

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42511) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Terminator Genesis képek

Az öltönyös forma háttal John Connor, a csaj Daenerys Tar... Sarah Connor, a szőke meg Kyle Reese. Hajjaj. :U

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42512) Vikthor válasza Bad Pritt (#42511) üzenetére


Vikthor
nagyúr

már régóta lehet tudni, hogy a T2-t nem lehet "megdönteni", marad a trónján a mindenidők robotos scifije

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#42513) VoidXs válasza Vikthor (#42512) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Viszont egy jó filmhez 5000 folytatást csinálni is közismerten jó ötlet. Üzletileg, nekünk nem.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42514) pohár válasza Bad Pritt (#42511) üzenetére


pohár
félisten

Varro Kyle Reese de fel lett kapva :D
Schwarzi meg fiatalodott vagy 10 évet a sminkeseknek hála

let there be fap time!

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42515) VoidXs válasza pohár (#42514) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Csak az alacsony felbontástól :D

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42516) oriic válasza pohár (#42514) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szép álmokat. :)

Live-Die-Respawn

(#42517) Pali1119 válasza Bad Pritt (#42499) üzenetére


Pali1119
tag

"Ja, gondolom lenne olyan okos, hogy a nevét adja egy elsőfilmes direktor mellé anélkül, hogy ne figyelné folyamatosan a munkáját."

Ott a Mama. Annál a filmnél is producer volt Toro, az a rendező is elsőfilmes volt és az a film se lett egy nagy wasistdas.. Ettől persze még nem mondom, hogy ez az animációs film rossz lesz vagy valami, csak attól, hogy valaki producer egy adott filmnél, az még semmit nem jelent.

Más:

A Walk Among the Tombstones Official Trailer Neeson odacsap, csak kicsit máshogy, mint a Taken-ben

[ Szerkesztve ]

"Akinek a legnagyobb a farka, az a bréking."

(#42518) VoidXs


VoidXs
nagyúr

Pár órája kezdtem el figyelni ezt a topicot, és már két fapos vicc is volt. Itt mindig ez megy? :D

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42519) pohár válasza VoidXs (#42518) üzenetére


pohár
félisten

mindig... kivéve, amikor nem :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#42520) Bad Pritt válasza Pali1119 (#42517) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

A Mama azért érdekes, mert tetszett neki az eredeti spanyol és segített a rendezőnek összeszedni a pénzt a nemzetközi remake-hez (nem véletlenül volt vezető producer). A kreatív folyamatban nem vett részt, de szerintem fontos volt a jelenléte.
Az, hogy producer valóban nem jelent semmit, de irányadó lehet, mint ahogy Spielberg-Abrams párosnál is. Abrams le sem takadhatná, hogy Spielberggel dolgozott, ugyanígy Nolan keze is érezhető volt a Man of Steelnél. Itt is valszeg ez lesz a helyzet.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42521) VoidXs válasza pohár (#42519) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Azta. A fapvonat ütött.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42522) somasz


somasz
addikt

A száz éves ember, aki kimászott az ablakon és eltűnt /Hundraåringen som klev ut genom fönstret och försvann/

ehhez nem tud valaki esetleg nem google translate-es, legalább angol feliratról? fél óra után feladtam, rémes...

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#42523) Bad Pritt válasza VoidXs (#42521) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Trónok Harca topikba ne nézz be akkor inkább. Kettő is van, az egyik tele van spoilerekkel (erre figyelmeztet a cím), a másik meg csöcsökkel (erre nem). ;]

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42524) VoidXs válasza Bad Pritt (#42523) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Az csak jó lehet. Bár a sorozatot nem nézem, benézek.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42525) #51177472


#51177472
törölt tag

Ritual 2013

Szeretem az új horrorokat is, hébe-hóba mutatnak valami jót. Már a trailert nézve éreztem h a Vacancy-ra hajaz, érdekelt is kicsit. De ez a film olyan, mintha szándékosan lenne tele ennyi bullshittel. :DDD
Érdekesen indult és folytatódott, de olyan semmilyen lett.

3,5-4/10.

(#42526) S e t h válasza VoidXs (#42518) üzenetére


S e t h
nagyúr

Sok gyerek jár ide, nincs még barátnőjük, vagy ha van az ronda.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#42527) Pitterix válasza pohár (#42514) üzenetére


Pitterix
őstag

Lehet velem van a baj, de egyre inkább nem tetszik ez a hölgy...... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#42528) Huma válasza S e t h (#42526) üzenetére


Huma
addikt

Ez rágalom!

(#42527) Pitterix:
Nem vagy vele egyedül. Nem mondom hogy kirúgnám az ágyamból, de nem egy kifejezett szépség. Elég érdekes feje van és a testalkata is olyan, hogy simán be lehetne fogni egy eke elé.
Ha nem vigyáz magára akkor jól látható hogy pár éven belül összetévesztik egy jetivel ha felvesz egy bundát. Több év múlva meg akárhogy vigyáz akkor is duci lesz az alkatából kifolyólag. Persze a modern orvostudomány csodákra képes, szóval ki tudja?

[ Szerkesztve ]

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42529) fateless válasza somasz (#42522) üzenetére


fateless
veterán

Ezt megcsinálták filmben? Könyvben nagyon állat volt, de nehéz elképznem filmként.

Spoiler
Vajon az elefánt általi gyilkosságot hogy vitték vászonra?
Spoiler

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42530) brownus


brownus
veterán

(#42531) Sir Pocok


Sir Pocok
őstag

Street Fighter: Assassin's Fist

Így kell játékból filmet csinálni. Köröket ver az eddigi Street Fighter filmes feldolgozásokra. Plusz ami miatt külön reszpekt, hogy teljesen rajongók munkája, amit ingyen bocsátanak a rajongók rendelkezésére.

Megnézhető itt: [link]

[ Szerkesztve ]

Az erős embernek nincs szüksége hatalomra, a gyönge jelleműt pedig tönkreteszi.

(#42532) VoidXs válasza Sir Pocok (#42531) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ilyesmi a Mortal Kombat Legacy is, csak az sok pénzből készült, de szintén YouTube-on van.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42533) Vikthor válasza VoidXs (#42513) üzenetére


Vikthor
nagyúr

félek én attól a Star Wars 7-től is rendesen, de ne legyen igazam...

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#42534) gzbotii válasza Vikthor (#42533) üzenetére


gzbotii
veterán

En meg azert vagyok duhos csalodott, hogy nem az uj Star Trek filmet forgassak inkabb

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#42535) VoidXs válasza Vikthor (#42533) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Lens flare :D

Amúgy a Star Trek ment neki.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#42536) somasz válasza fateless (#42529) üzenetére


somasz
addikt

IMDB

Itt van a gépemen jó minőségben, de még egy vállalható nyamvadt angol felirat sincs hozzá.

Mindenki mondja a könyvet, én nem olvastam, biztos királyság az is.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#42537) genndy válasza somasz (#42536) üzenetére


genndy
addikt

Lesz Moziéjszakán.

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#42538) bAtt001


bAtt001
addikt

lego movie

na mondom ha mindenki csak jókat írt róla tuti jó film lesz, elindítottam tegnap este, hát mit ne mondjak kevés gagyibb filmet láttam mostanában :D tényleg gyerekeknek van, egyszerűen nem érdekelt a történet olyan unalmas volt, idióta karakterekkel. egyedül a látványvilág ami miatt nézhető a film mert tényleg egyedi és a füst meg víz effektek azok gyönyörűen meg voltak csinálva, mindig tátottam a számat amikor képernyőn voltak. na meg will ferrel feltűnése is egy jó pont volt.

na de aki nem érzi magát gyereknek az kerülje el messzire mert borzasztó unalmas lesz így. imádom az animációs filmeket mert nagyon szépek, jól meg vannak csinálva és tényleg hatalmas munka van velük csak kár h mind 12 éves gyerekeknek készül. jöhetne még valami olyan mint a 9 volt anno.

ez hatalmas jóindulattal is csak egy 5/10 nálam

(#42539) fateless válasza genndy (#42537) üzenetére


fateless
veterán

Sajnos nem leszek ott, de megnézném szívesen, kíváncsi lennék rá.

De most, hogy így beszéltünk róla, kikölcsönöztem gyorsan a "The Girl Who Saved the King of Sweden" című könyvet, csak sajnos az olvasómat hagytam otthon (bár van elég munkám). Jövő héten nekiállok elolvasni.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#42540) somasz válasza genndy (#42537) üzenetére


somasz
addikt

Nem hiszek a Moziéjszakában :) Tömeg...
Bár, mivel ismeretlen film sokaknak, nem valószínű, hogy tömve lesz a terem.

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#42541) gzbotii válasza bAtt001 (#42538) üzenetére


gzbotii
veterán

Gondolták ilyen sisakkal biztos bejön neked :D

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#42542) bAtt001 válasza gzbotii (#42541) üzenetére


bAtt001
addikt

nem jól gondolták, talán 2 jelenet volt amin elmosolyodtam :U nem gondoltam volna h 23 évesen már kinövöm a meséket :D bezzeg ha dragon ball-t kell nézni vagy valami dc/marvel animációst azt gond nélkül bármikor :D

(#42543) leikomessi válasza bAtt001 (#42538) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Szerintem a Lego egyáltalán nem gyerekeknek készült. Elég komoly mondandója van, hatalmas társadalom kritika már az elejétől. Ez is olyan, hogy ízlések és pofonok, nekem például nagyon tetszett. Kicsit olyan mint a verselemzés, mindenki azt lát bele a filmbe amit akar :-)

(#42544) madgie válasza bAtt001 (#42542) üzenetére


madgie
titán

Én imádtam, 33 évesen is. Pedig a Dragon Ball-ra már rá sem bírok nézni.

Szerintem pont az volt a szép a Lego-ban, hogy nem akart felnőtt és komoly lenni.

(#42545) bAtt001 válasza leikomessi (#42543) üzenetére


bAtt001
addikt

jah persze láttam énis, kirekesztik a főhőst nincs egyénisége aztán szépen kinövi magát, a szokásos paraszt fiúból lesz a királyságot megmentő lovag történet. másra számítottam, csalódtam, megesik :) nem vagyok szomorú mert mostanában kijutott a jó filmekből bőven :D her, enemy, xmen, ezekre abszolút ráillik hogy komoly mondani valójuk van :B

(#42546) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Non-stop
hd,dts
mi a helyzet akkor, ha -mondjuk azt- nem akarok kilógni a sorból, és persze beírom, hogy <ásítás> egy akciónak elment, már el is van felejtve, kap egy 5öst a tízből, mi a következő film?
jó, de mi van akkor, ha én mégis végigszórakoztam és végigizgultam ezt a non-stop 1:46percet és ezt ráadásul baromira élveztem is? na most akkor ilyenkor mit csinál a bölcsnek mutatkozni akaró filmbarát?
mert az éjjel ez történt, ez volt a élményem Liam fater új filmjével

de tudjátok mit? bekaphatja mindenki, aki emiatt lenéz a továbbiakban.. :D nagyon rendben volt ez a film, feszült, keresed te is vele együtt, melyikük lehet a bad guy és ennyi. üresjárat nincs, non-stop feszültség annál több. ha berakod magad elé a nagy képet, felrakod a fejedre a fülest, nagy hangerővel, felszállsz te is a gépre papával és meg is kapod, garantálom. gondolkodhatsz persze sokat majd, logikázhatsz közben, na ki lesz vajon a végén a csavar, de nagy valószínűséggel nem fogsz rájönni. gondolsz majd sok mindenre, csak pont erre nem
8/10

(#42547) .LnB válasza Tibiajax (#42546) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Figy, nincs ezzel gáz, ha az Vasember 3-at vagy a Halálos Iramban utolsó két részét élvezted. Na akkor azért már érdemes átgondolni a dolgokat ;]

(#42548) Tibiajax Ezért borzasztó nagy piros pont jár! :C És hidd el ezzel csak te jártál jól!

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42548) Tibiajax válasza .LnB (#42547) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

várj, egyiket se láttam.. :D

hozzáteszem gyorsba -még mielőtt még nekem esnek, akik látták-, voltak benne persze hülyeségek, eleve már a kislány felesleges volt bele, dehát..
az a kurva nyálszál mindig kell, nem bírják sajnos kihagyni ezek a bevételéhesek buták sose...
jajj jajj

mod hopp, boccs, a vas3-at mégis láttam.. de nem tudom már, mi volt benne

[ Szerkesztve ]

(#42549) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Shaolin

Mindig ha túltengésem van nyugati csitt-csatt, bumm-bumm filmekből, megnézek egy kínai filmet, lehetőleg valamilyen történelmit. Egyszerűen pengék a kínaiak, széles filmes eszköztárral dolgoznak, nem sikkad el a kezük alatt semmi: amit képpel kell elmondani, azt képpel mondják el, amikor montázs idő van csakis és kizárólag ott montázst alkalmaznak. Nincs felesleges beszéd, a gesztikulációk tárháza ellenben széles és jól is van filmezve, öröm nézni komolyan az amcsi premier plánok után.
Így jutottam el az új X-Menben megismert Bingbing Fan vonalán elindulva a Shaolinhez, ami nem lett egy ilyen film. Elképesztően véres, robbanásokkal, nyugatiasan vágott pergő akciókkal tarkított, szürke film lett, ami nem feltétlen baj, csak nem erre számítottam. Olyan érzésem támadt, mintha a keleti filmművészetet a pattogós harcjelenetekkel és a nyugatit a robbanásokkal meg sok-sok vérrel közel akarták volna hozni egymáshoz, ami talán működött is, köszönhetően a színészeknek: Andy Lau iszonyú dömpingben ontja a különböző zsarus filmeket, de néha van ideje szerencsére villogni, Jackie Chan meg a Shaolin templomban szolgáló szakácsot alakít, aki nem tud kung-fuzni. Azért egyszer megvillan, az vicces is volt. A történet Kína szétszabdaltságának időszakában játszódik, a történet szintjén megjelenik a nyugati behatás, amit a film egésze is közvetíteni akar. Az én bajom sokkal inkább az erőltetett szimbolikával van, feleslegesnek éreztem sok esetben.
Akit nem zavar a kínai nyelv és az ország filmművészetére jellemző harcok sokasága, az bátran próbálkozzon be vele, egy átlag nyugati akciófilmnél jobb.
Apró érdekesség: a Buddha szobor mellkasán lévő szvasztikát a német DVD-verzióban le kellett vágni digitálisan.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42550) gzbotii válasza .LnB (#42547) üzenetére


gzbotii
veterán

Az a masik 3 kedvenc filmem ;]
Igaz, halalos irambol (utoljara) csak az 5-osbol lattam 20p-et de aztan neztem, hogy mekkora egy hulladek.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.