Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:06:27

LOGOUT.hu

A kereshetőség érdekében a filmkritikát, ajánlót tartalmazó
hozzászólások #értékelés címkével vannak ellátva.
Bővebben erről és példa a keresésre.

A spoiler formázás használata kötelező spoileres tartalmaknál!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42101) Bad Pritt válasza callmeakos (#42095) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Skytower

Egy kis adalék, hogy miért az egyik kedvencem tavalyról.
Itt nem csak a VFX ment orrba-szájba, hanem volt végre egy kis egyedisége a látványnak, Izlandon forgattak, amit lehetett megépítettek, plusz a fenti videó arról szól, aki nem nézné meg, hogy felvették az eget meg a felhőket és kivetítették a Skytower mögé. Úgyhogy amit ott láttunk, az nem digitális effekt volt, hanem teljesen igazi kép.

bagyulajuve: +1, nagyon jó film az is. :)

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42102) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Metro Manila - elég érdekes dráma. Egy családról szól, akik pénz híján beköltöznek a nagyvárosba, ahol természetesen egyből átvágják őket. De aztán kiicsit sikerül talpraállni, de komoly megaláztatások árán, majd megtörténik a főesemény. Ajánlom az "egzotikus" filmek kedvelőinek.

Resistencia eterna

(#42103) Huma válasza devil-k (#42099) üzenetére


Huma
addikt

Szerintem egyrészt a művészfilm effektus miatt nem vetítik az európai filmeket amcsiban. (Illetve csak mértékkel) Másrészt az amcsik nagyon hozzá vannak szokva a saját stílusukhoz amitől az európai eléggé eltér. Mi ezt tudjuk értékelni (már aki) mivel felüdülés a sok egy kaptafára készülő, klisés film után valami egyedibbet nézni. Valami olyat amin látszik, hogy nem az volt a fő cél hogy minél több pénzt hozzon a konyhára hanem az hogy valami maradandót alkossanak. Az amcsik viszont (és sajnos sok, amerikai filmeken nevelkedett európai is) be vannak gyepesedve. Hozzá vannak szokva az amcsi stílushoz és egy európai filmet már nem tudnak befogadni.

No meg a pénz. Sajnos az amcsi filmek nagy része pusztán a pénzről szól. Semmi kreativitás vagy formabontó húzás. Ragaszkodnak a jól bevált formulákhoz és középszerű filmeket gyártanak amikkel minél szélesebb közönséget tudnak megfogni. Így hozza a legtöbb pénzt egy film. Ez nagyon káros a művészetnek. Olyan mintha egy nagyon tehetséges festőnek azért fizetnének hogy középszerű festményeket fessen.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42104) Integra


Integra
titán

olympus has fallen (2013)
hát b+.... én kérek elnézést..... minősíthetetlen :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42105) Ace owner válasza Integra (#42104) üzenetére


Ace owner
addikt

A tesóját most néztem HBO-n. Az nagyon bejön, szeretem ezt a filmet a tengernyi hibája ellenére is. Régebben írtam róla szerintem. Annyira szabad komolyan venni, mint a főszereplő és akkor élvezhető :D

Galaxy Fold 4

(#42106) Integra válasza Ace owner (#42105) üzenetére


Integra
titán

eszemben sincsen komolyan venni, egy pillanatig sem, de jó, hogy ezt tévében láttam éppen, még a byte-ot is sajnáltam volna erre.. a tatumos másik sem lehet jobb, vagy még rosszabb lehet ennél, drámai :DDD ezt az amerikai patróta rettenetet, bűnrossz, mintha valami májkel béj film lenne :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42107) hoffman_


hoffman_
nagyúr

az elmúlt fél-egy évben kijött vígjátékokat szeretném átnyálazni, holnap estére kéne egy film, de meglepődve tapasztalom, hogy imdb-n nem tudok így szűrni/keresni. én vagyok a béna, vagy ilyet nem tud? ha nem, akkor elég satnya...

#42104, Integra:

és még te adod az ívet nekem, hogy sz*r filmre ülök be ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42108) bAtt001 válasza hoffman_ (#42107) üzenetére


bAtt001
addikt

[link] ez kell neked, mindenre lehet keresni kb :D

(#42109) hoffman_ válasza bAtt001 (#42108) üzenetére


hoffman_
nagyúr

bénáztam egy kört, sry... köszi szépen :R

Integra:

jó kifogás :D

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#42110) Integra válasza hoffman_ (#42107) üzenetére


Integra
titán

mondom, tévében láttam éppen, ment a háttérben és amit láttam belőle az gáz :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42111) Tibiajax válasza Integra (#42104) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

miért nézel ilyen rossz filmeket?....
ja, ok

Nymphomaniac-okat láttad már?

[ Szerkesztve ]

(#42112) genndy válasza devil-k (#42099) üzenetére


genndy
addikt

Nem szivatlak. Eredetileg kamaradarab volt, kis színházra, néhány szereplővel. Egy szobában játszódik az egész, a mesélés a lényeg, de baromi jó. A magyar cím ("Az őslakó") hülyén hangzik, de amúgy teljesen pontos.
Ha jóval vallásosabb téma is érdekel, akkor még a Találkozás (The Encounter) ajánlott (ez is egy helyszínes, pár szereplős, beszélős-odafigyelős-meghökkenős).

Csak akkor szólj, ha úgy érzed, hogy amit mondani szeretnél jobb, mint a csend.

(#42113) Integra válasza Tibiajax (#42111) üzenetére


Integra
titán

nem néztem még meg, megvárom az 5 órás vágatlan verziót belőle.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42114) dokee78


dokee78
félisten

Non-stop 70%
Nem volt rossz film,valami mégis hiányzott belőle..
Liamot bírom,de Juliant továbbra sem kedvelem.

(#42115) #54715584 válasza Bad Pritt (#42101) üzenetére


#54715584
törölt tag

Wow, ezt nem is tudtam, nagyon jó. Kellene nekem is ilyen itthonra... :D

(#42116) dokee78


dokee78
félisten

Most kezdtem nézni megint az X-Men:First Classt.
A mutánsok lassabban öregednek?
Mert 1944-ben vagyunk és már gyerek Mistique.
Erik és Xavier az ok,de Mistique is?

Lehet másnak ez tiszta,de nekem még nem.

(#42117) Bad Pritt válasza #54715584 (#42115) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Itt van amúgy a teljes graphic novel, amit Kosinski írt. Tulajdonképp early draft meg concept art sorozat a filmhez. :))

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42118) Ace owner válasza Integra (#42106) üzenetére


Ace owner
addikt

Jó neked a Tatumos sem fog tecceni, szóval bele se kezdj :D
Inkább nézd meg a dagi szörnyet, hátha.. ;]

Galaxy Fold 4

(#42119) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A Frozen amióta moziműsorra került (2014.03.14), első helyen van Japánban. Még a saját szörnyük sem volt képes letaszítani és május 25.-éig bezárólag összesen 193 millió dollárnyi yent termelt. :Y
Összehasonlításképp: Oroszországban, ahol kb ugyanennyien élnek és majdnem 3 hónapig volt műsoron, "csak" 33 milliót zsebelt be.
Továbbmegyek: Dél-Koreában (76millió) és Kínában (48millió) is nagyon jó eredményeket hozott, mindhárom Távol-keleti országban a legsikeresebb animációs filmek között van (vagy már a legsikeresebb).
Mit esznek ezen a mesén a vágott szeműek?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42120) leikomessi válasza Integra (#42057) üzenetére


leikomessi
aktív tag

Csütörtökön a 19:40-es előadáson voltál? Ha igen akkor egy kritika még biztosan született azután a vetítés után, mégpedig Szirmai Gergely követte el :-)

(#42121) aizen92 válasza Bad Pritt (#42119) üzenetére


aizen92
addikt

Azért az Orosz társadalmat/középosztályt összehasonlítani a Japánéval! :DDD ezen kacagtam így reggel egy jót. Mintha USA nézettséget Indonéziával :))

Tudod, gonosz USA imperialista termék. Mostanában eléggé hergelik a lakosságot a "Nyugat ellen". A mintapolgár, egy "nácista" Disney film megtekintésével pedig a legrosszabb, amit tehet Orosz anyácska ellen.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#42122) Pitterix


Pitterix
őstag

Non-stop

Kellemes vasárnap esti kikapcsolódás.
Némi akció, némi izgalom, nuku jócsaj, kicsi klisé, kicsi dráma, és nem jöttem rá ki a gané benne.

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#42123) Huma válasza Bad Pritt (#42119) üzenetére


Huma
addikt

Lehet, hogy kedvelik a leszbiket.

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42124) aizen92 válasza Pitterix (#42122) üzenetére


aizen92
addikt

USA kormányzat a gonosz, aki szegény 9/11 károsultakat/özvegyeket nem támogatta. Ebben van igazság, rengetegen haltak meg szolgálat közben és semmi kárpótlást nem kaptak, vagy így elég volt napi 1 kenyérre, vagy szépen rákos megbetegedésben meghaltak és még a kezeléseket sem támogatták......
+ "Semmit nem tettek azért azóta, hogy a biztonsági helyzet javuljon, az Légi marshallok csak 1 osztályon utazó kiégett zsaruk és semmit sem tudnak megakadályozni, szívják el a pénzt ahelyett ,hogy a károsultakat fizetnék ebből. etc. etc. etc." Kb. Ez a hatalmas nagy bullshit a lényeg. De hát ez nem az a film, amit komolyan kell venni.

Azért Liam bácsi még mindig badass!!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#42125) Bad Pritt válasza aizen92 (#42121) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tévedsz, sajnos, pedig ez nagyon fasza biztpol téma lehetne. :DDD
Az utóbbi 6 évben az azonos típusú amcsi filmek egyenletes teljesítményt hoztak oroszhonban, nagyjából 10 millió dollárnyi rubelt (pl.: szuperhős filmek az Iron Man és a Captain America 2 közötti időszakban). Az Avatar kimagaslott itt is, több, mint 117 milliót kaszált.
Abban viszont igazad van, hogy a két ország társadalma nagyon különböző, de a 30 milliós orosz bevétel még így is kiemelkedő. Pedig náluk a dizni mesék hagyományosan jók, ezek voltak az első nyugati kulturális termékek, amik forgalmazásra kerültek ott, úgyhogy egy komplett generáció kb ezekkel nőtt fel. Viszont nem olyan fanatikusok, mint a japánok, ha ott tetszik valami az embereknek, az nagyon tetszik, cosplay meg minden. Ettől függetlenül nagyon durva ez a közel 200 millás eredmény, még az Avatar sem hozott ennyit, pedig azért rajongtak rendesen (186m).
Ja még annyit az orosz témához: tavaly a Pacific Rim meg az Iron Man 3 volt az oroszoknál nagy siker, most akkor szerinted? :DDD

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42126) devil-k válasza Huma (#42123) üzenetére


devil-k
nagyúr

Neked nem jött be? :DDD

- mozi bolondéria -

(#42127) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Aeonflux-on olvastam egy kommentet a Godzillával és annak jelenlegi megítélése kapcsán:
A f*szt! Ez a sok öntudatos, elkényeztetett kritikusjelölt unalmában hozzáértőst játszik, és azt hiszi, akkor kúl, ha minél kiemeltebb bemutatót fikáz. Gareth Edwards filmje messze nem tökéletes, de kifejezetten szórakoztató és ambiciózus, fogadtatása pedig kiváló lenyomata a nézők, firkászok agyhalottságát okoskodással leplezni kívánó rinyálásának.

Nesztek :DDD

All→M8

(#42128) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Godzilla

Spoileres kririka

Tudom ismét későn írok, és minek? Faluról nem egyszerű felmenni a city-be mozizni. :)

Előszó: Ha emlékeztek korábbról én idén ezt a filmet vártam a legjobban (én szerencsétlen). Nagyon bíztam a filmben, leginkább a rendező miatt. Edwards nekem olyat nyújtott a Monsters c. filmjével, hogy azt gondoltam csak ő képes ezt a filmet jól megcsinálni. És nyomasztó, sötét hangulatú szörnyfilmet fogunk kapni.

Egy dolgot elfelejtettem, hogy míg a Monsters-t kis költségvetésből, és önerőből hozta össze. Itt már egy WB állt a film mögött, adtak Edwards-nak 100-200millió $-t, de ezen kívül semmi mást (leginkább szabad kezet nem). Az egész film azt az érzést sugározta, hogy Edwards a film 1/3-át készíthette el a saját elképzelései szerint, a többi a kötelező nagy stúdiós klisékkel kellett kitöltenie. PG13, Hős amerikai, család, kötelező dráma, a csoda, és happy end. Az örök igazság, ennyi pénznél egy stúdió nem kockáztat, nem kapsz mély történettel rendelkező, darkos, drámai filmet. Pont, ennyi! SOHA! Ezt én most örökre megtanultam. (Mi lesz a Star Wars-ból is omg...)
Én több kevesebb sikerrel elkerültem a spoilereket, de sajnos belefutottam itt egy sejtelmes mondatba "Godzilla $ Friends". Ebből gondoltam, hogy nem egy szörny lesz. Igazából nekem ezzel semmi bajom. Sőt a szörnyes részekkel egyáltalán nem volt. Ha valaki ismeri a Japán eredetét ennek az egésznek akkor Edwards hű maradt a Godzilla kánonhoz. Olvasni olyanokat, hogy dagadt, nevetséges az atomlehellet stb. Ők nem igazán ismerték eddig Godzillát, csak maximum a 98-as filmből. Az volt csak baj, hogy keveset volt Godzilla a vásznon. De amikor ott volt akkor az ember álla leesett. És itt szeretném kinevetni azokat akik a Pacific Rim-et jobbnak tartják. Azért van egy határ na! [HáGé ;) ]
Azon felül, hogy a szent amerikai hősünk mindent túlél volt egy két baromság a filmben. Én akkor mondtam a moziba, hogy "nanee". Mikor keresték a második Muto-t, kukucskálnak be a kis ablakokon, de kintről bazzeg senkinek nem tűnt fel, hogy "ki van robbanva" a hegy oldala??!?! És még volt pár, de miben nincs?
Említettem korábban, hogy Edwards szerintem csak részben valósíthatta meg az elképzeléseit. Például a vonatos jelenetről sütött a Monsters hangulata, a halo jump rész pedig elképesztően hangulatos volt, csak úgye ezzel etették be az embereket a trailerben :) Tetszett még az elején mikor a Brody family elment a szellemvárosba, annak nagyon bíztató poszt-apokaliptikus hangulata volt.

Mikor kijöttünk a moziból és kellett volna megbeszélni a filmet a társaságommal (három embert vettem rá, hogy nekünk ezt kell megnézni), nem tudtam mit mondani. Még tegnap se tudtam leírni ide a gondolataimat, ez a film teljes mértékben átlagos. Ez az abszolút 5/10-es film. (olyan skálán ahol a 4/10 már inkább rossz, a 6/10 pedig már jó film)
Csalódtam, azt hittem ez lesz az év filmje, így lett az év csalódása. De annyira azért nem rossz film mint amennyire sokan ócsárolják.

figyelem szókimondó durva szöveg:
Azért tényleg nem voltunk még annyira átb*szva mint a Godzilla marketing kampányával :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42129) devil-k válasza .LnB (#42128) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nekem egy dolog volt furcsa a Godzillával kapcsolatosan, mégpedig az, hogy csak 12-es karikát kapott. Ha annyira durva filmre kellett volna számítani, akkor kikapja a 16-ot. De milyen érdekes, hogy az új X-Men viszont 16-os karikát kapott és eddig mindenkinek tetszett. Tudom, hogy nem ugyanaz a műfaj, de most nem is olyan szempontból nézem a dolgokat.

Integra
Szirmai szerintem egy f*szfej. Abszolút nem kritikai munkát végez, csak mindenbe beleköt, ami a film szempontjából irreleváns.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#42130) Integra válasza leikomessi (#42120) üzenetére


Integra
titán

nem teljesen értem miért írod, péntek este voltam utolsó vetítésen. sajnos elkövettem a hibát és teli teremben néztem.. nem szabad, csak a végén, mikor lecsengett és páran ülünk a filmen...

tegnap megnéztem a szirmai videóját, sajnos egyre többet ripacskodik és nekem ez nem tetszik..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42131) callmeakos válasza devil-k (#42129) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Szirmai szerintem egy f*szfej. Abszolút nem kritikai munkát végez, csak mindenbe beleköt, ami a film szempontjából irreleváns.

Hát ettől most kifeküdtem :DDD :)) :)) :C
Ez aztán igazán magasröptű vélemény volt. Ennyi erővel a Dancsó is pont ugyanez, az is mindenbe beleköt, ami az általa bemutatott filmek szempontjából irrelevánsak.
Enough internet for today

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#42132) Integra válasza devil-k (#42129) üzenetére


Integra
titán

sokszor mond ő szerintem jó gondolatokat, csak nekem a kötelező affektálásai már sok, egyszerűen nem szeretem. az x-menes kritikába meg a homoszexualitást hogy a búsba tutda odakeverni..... mai napig nem értem, hogy találta ezt ki :DDD
a gergő akkor jó, mikor tényleg beszél, gondolkodik, de amikor az van a fejében, hogy most bekell tegyen viccesnek vélt jeleneteket, az esetek többségében rosszul sül el.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42133) devil-k válasza callmeakos (#42131) üzenetére


devil-k
nagyúr

Akár magasröptű, akár nem, ez a véleményem.

A Walter Mitty titkos életénél is azon vekengett, hogy a longboardot miért gördeszkának nevezik a filmben... De őszintén, ez kit érdekel? Nem ettől lesz ez a film jobb vagy rosszabb. Ilyenkor mindig azt mondom, hogy miért nem csinál ő egy filmet?

Eleinte nagyon jó volt amit csinált, de ahogy Integra is írta, az egész átment ripacskodásba. Igaza van, abszolút egyetértek vele. Szeretem a kritikákat, mivel én is eléggé kritikus beállítottságú vagyok, de a kákán is csomót keresni egy idő után fárasztó.

Huma
A szakállas nő(k) a világ legundorítóbb "marketing" fogása.

KisTücsök
Nem ülnél be a filmjére vagy mi a baj? :DD

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#42134) Huma válasza devil-k (#42126) üzenetére


Huma
addikt

Végül is nem volt rossz. De olyan túl jó sem. Lehet ha szakálla lett volna...

Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

(#42135) KisTücsök válasza devil-k (#42133) üzenetére


KisTücsök
addikt

"Ilyenkor mindig azt mondom, hogy miért nem csinál ő egy filmet?"

Neeeee. :(

(#42136) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Csatlakoznék, Szirmai szerintem is "fáradt" már. Eleinte tetszettek a videóik, ma már meg se bírom nézni.
(Gameday irodáról nem is beszélve, ott látszik, hogy a játékokhoz teljesen hülye)
Számomra erőltetettnek tűnik már.

(#42137) orichalcos Azt se nézegetem, megvan a magam véleménye, még ha általába marhaság is :) És a ti véleményetekre adok még. Jó noxvillé-re Marvel témában nem ;) :P ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42137) oriic válasza .LnB (#42136) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor egyedül vagyok vele, nekem még mindig tetszik. Sokkal jobban mint a Dancsó, aki...á...hagyjuk. :D

Live-Die-Respawn

(#42138) callmeakos válasza oriic (#42137) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Veled vagyok :D
Teljesen rendben van amit csinál, sőt szerintem most van igazán csak elemében. És nem skatulyázható be azzal, hogy teljesen elborult az agya, mert ha kell, azért összerak egy olyan részt, ami 0 poénnal operál, és csak az elméleti részt követeli meg. De könyörgöm, nyár van, jönnek a limonádék, már így is több mélységet belevitt az X-Menes videójába, mint amennyibe benne van. :U :)

All→M8

(#42139) Integra válasza oriic (#42137) üzenetére


Integra
titán

dancsónak most is a szakszerűje az, amitől a dancsó dancsó. a többi video pedig.... számomra leginkább bújtatott promózás az összes, mintha a népszerűsége növelésén dolgozna, hogy nőket tudjon felszedni a blog segítségével :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42140) oriic válasza Integra (#42139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

" hogy nőket tudjon felszedni a blog segítségével"

Na erre nem is gondoltam még. :DDD

Live-Die-Respawn

(#42141) .LnB válasza Integra (#42139) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azért legyünk őszinték, hogy ha Szirmai közönségének átlag életkorát nézzük akkor ti hárman húzzátok fel azt 20év-re kb :D Ő tini lányok miatt csinálja akkor? :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42142) devil-k válasza .LnB (#42141) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az én "időmben" (pedig nem 40 vagyok) "face to face" ment a csajozás a suliban is, nem pedig a YouTube-n üzengettünk. De lehet, hogy most ez a trendi. :DDD

- mozi bolondéria -

(#42143) Integra válasza .LnB (#42141) üzenetére


Integra
titán

ha megfigyeled, akkor a szirmai szimplán bolond :) a dancsó viszont taktikus, neki nagyon sok videójában bújtatott csajozás és önpromózás van, mint mondtam, ezek pont nem a szakszerű videói.. szirmainak nincsenek is olyan tematikájú videói mint a dancsónak, látszik is rajta, hogy csak a filmeknek él.
de ez csak az én véleményem :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42144) .LnB válasza Integra (#42143) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom megítélni annyira nem elemeztem ki őket. Csak meglepődtem mikor Szirmairól láttam egy-egy képet "a szerkesztőséggel" címen, és 13-15éves kisfiúkkal pózól :D. De semmi bajom vele, leírtam a véleményem, hogy én meguntam. Meg tudom válogatni mit nézzek, engem nem zavar ha csinálja :)

(#42145) orichalcos Az már a videóiból is látszik, hogy nagyon értelmes faszi, és ért is ahoz amiről beszél. Ezt nem vitattam, csak pár videó után már nem mindig értettem vele egyet. És néha túlzott "rizsázásnak" tűnt az egész.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42145) oriic válasza .LnB (#42144) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én találkoztam vele személyesen is valamelyik premier előtti vetítésen. Igaz csak pár szót váltottunk, de teljesen normálisnak tűnt, mint bárki más. A csapat meg akivel mozizott tök átlagos volt. Egy két tinilány, fiatalok, de ugyanúgy voltak 20-30 év közöttiek is.

Live-Die-Respawn

(#42146) callmeakos válasza .LnB (#42144) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Jó azért a Szirmai is ügyesen aknázza ki a potenciális "elvakult rajongók" körüli lehetőségeket. Ez a videó nagyon jól szemlélteti, milyen is az ő rajongótáborának kemény magja, és erre erősen bazírozik is, nem is vitás :D

All→M8

(#42147) Bad Pritt válasza .LnB (#42128) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Sajnálom, hogy neked sem tetszett.

Ha pusztán a filmet nézzük, akkor a Rim is meg ez is totál átlagos, pro-kontra vannak érvek mindkettő mellett.
Viszont ha beleveszem, hogy a Gojira reklámja csúnyán átkúrt a palánkon és az ilyet nem szeretem, akkor már csak elvből is a Rimet tartom jobbnak. Ott tökös filmet ígértek és tökös filmet kaptunk, ami nagyon buta volt. Itt sötét hangulatú filmet ígértek és unalmas családi drámát kaptunk, ami csak részlegesen érdekes és még buta is. Meg könyörgöm, ha nem lenne Godzilla egy NÉV, ez lenne az első film a témában, akkor Muto lenne a film címe...

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#42148) .LnB válasza Bad Pritt (#42147) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igen ezt Tibiajax fogalmazta meg a legjobban. Jót nevettem is rajta, de igaza van.

"Ford Brody és családjának megható története, amikor a városukat megtámadják szörnyek színes, szinkronizált amerikai dráma."

Sajnálatos, mondom még egyszer Edwards képes lett volna rá, hogy jól megcsinálja, de a WB nem kockáztatott. És nem is fognak ezek a nagy stúdiók. :(

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#42149) Integra


Integra
titán

erre most leltem
10 mp után kinyomtam....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#42150) callmeakos válasza Integra (#42149) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Nekem 20 se kellett, mi ez a sz*r???? Ha a Szirmai ripacskodik, akkor ezek? :D

[ Szerkesztve ]

All→M8

Útvonal

Fórumok  »  Kultúra, művészet, média  »  Filmvilág (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.