Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54560) faki_


faki_
senior tag

Sziasztok!

Mennyit ildomos várni egy Németországból érkező csomagra? Elméletileg két hete adta fel, a várható érkezés későbbi időpontja is több mint egy héttel elmúlt. Kétszer kerestem azóta, hogy megtudjam mivel küldte, ill. kértem track számot. Egyikre sem válaszolt, most nincs eladó áruja sem. Közel 300 értékeléses, 100%-os eladó, aki több mint 10 éve regisztrált. A kb. ugyanakkor eladott más, kisebb értékű dolgaira már kapott pozitív értékelést, de persze nem tudom, azok hova mentek? Mivel eddig minden megjött a németektől max. 4 munkanapon belül és egyébként is nagy értékű a cucc, kezdek aggódni, de vele sem szeretnék kicseszni.

A helyzetet kicsit bonyolítja, hogy nem volt beállítva Magyarországra szállítás, kérdésre vállalta, de nem tudom, hogy mivel küldi és a számlánál elírta a postaköltséget, viszont a különbözetet is PayPal-lal fizettem. Ott beírtam az üzenet tárgyába és magába az üzenetbe is, hogy miért küldöm. Ilyen esetben a különbözet esetleges visszafizetését a PayPal oldalán kérjem?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.