Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) juliabrilke válasza tusi74 (#3887) üzenetére


juliabrilke
addikt

[különvélemény kezdete]
Én is hasonlóan vélekedek az ebayről sajnos. Teljesen elment tőle a kedvem.

Az ebay supportja meg sok esetben sz@rt sem ér. Kérdésre 1 hét után küldenek egy sablonlevelet, aminél már az elolvasás pillanatában tudod, hogy marhaság és azzal a lendülettel törlöd is.

Tusi! Sajnos te akár fejre is állhatsz, ha ilyen a másik fél. Hiába a gyors utalás és reagálás, mindez semmit sem ér, ameddig vannak ilyen ebayesek. A sok idétlen powersellertől 865452 értékeléssel meg egyszerűen undorom van, ahogyan lenézik vagy trehányságból nem törődnek a 100 visszajelzéssel rendelkező emberekkel.
[/különvélemény vége]

(#3902) tusi74 válasza Scotch (#3900) üzenetére


tusi74
őstag

Na ez az. Nem hiszem, hogy az angol eladók nem érzik meg a RoyalMail sztrájkját. Én már 2x meggondolom, hogy tőlük vásároljak-e, holott eddig a legmegbízhatóbbnak tartottam őket. Jelenleg nálam a megbízhatósági listán a hong-kongika vannak legelől, de nem vehetek mindent tőlük. Sőt. A német sz@rakodik, a francia kiidegel, most akkor kitől érdemes még vásárolni.

(#3903) tusi74 válasza juliabrilke (#3901) üzenetére


tusi74
őstag

Egy kicsit nekem is az az érzésem, hogy "zavarom a nagy power sellert", ha meg merem kérdezni 3 hét után, hogy hol a csomagom. De eddig mind válaszolt. Csak abból meg csomagom nem lesz.

Tényleg! Visszakaptad a fiókodat??

(#3904) juliabrilke válasza tusi74 (#3903) üzenetére


juliabrilke
addikt

ÁÁÁÁ dehogy....3 hete faxoltam nekik. Egy hete rákérdeztem egy kicsit emeltebb hangon, hogy mi a franc van a fiókommal. 3 napja jött egy sablon üzenet, hogy a nyilatkozatom elemzése és "visszaaktiválás" 4-5 napot vesz igénybe a beérkezéstől számítva. (ami összesen már vagy 3 hete ott van náluk) Persze azóta se semmi. Csináltam egy másik fiókot, de erősen gondolkozok rajta, hogy egyátalán elkezdjem-e. :(

(#3905) juliabrilke válasza tusi74 (#3903) üzenetére


juliabrilke
addikt

Gyakorlott ebayes kérdezi! :D "How much it will cost shipping to Slovenia (EU)?"

Gondolom már tapasztalta, hogy sokan nem tudják, hogy merre is van Szlovénia! Én is így fogom írni, hogy Hungary (EU) :(((

(#3906) Scotch válasza juliabrilke (#3905) üzenetére


Scotch
csendes tag

jogos
:U

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3907) juliabrilke válasza Scotch (#3906) üzenetére


juliabrilke
addikt

:D Persze, hogy jogos. Azért az sokkolt, amikor egy európai megkérdezi, hogy merre van Magyarország (mondanom se kell, hogy francia volt az elkövető :U )

Azt meg már teljesen megszoktam, hogy Budapestet és Bukarestet keverik.
De mint ahogy látom Neked is akadnak problémáid... :U

(#3908) Scotch válasza juliabrilke (#3907) üzenetére


Scotch
csendes tag

Látod! :o

Már megint azt érzem rossz helyre születtem.
Elég rettegve tekintek az elkövetkező időszak elé, mert vannak folyamatban levő e-bay -ről rendelt és már kifizetett dolgaim és ha ez így megy tovább, azaz sorba nem kapom meg a csomagjaim .... áááá....bele sem merek gondolni.
És miről tehetek valójában?....a dolgok jelenlegi állása szerint rossz helyen élek rossz időben. :((

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3909) juliabrilke válasza Scotch (#3908) üzenetére


juliabrilke
addikt

A kifizetett csomagok melyik országból jönnek? Anglia?

Csak annyit tudsz tenni, hogy vársz (és nyaggatod az eladókat :U ) Ügye nem "nagy powerseller mesterektől" rendeltél, mert őket nem szabad zavarni, mert van fontosabb dolguk is. :K :DDD

De ha én küldök csomagot, akkor már egy nap alatt jön a 3 levél, hogy miért nem jelentkeztem még, hol van már a csomagkövető kód... (utána mondtam neki, hogy talán normális címet kellene megadni, mert a címében nem adott meg várost...)
(a másik meg 2 nap után háborgott, hogy miért nem fizettem még... Mondom neki, hogy küldtem levelet, hogy a számlaszámja nem jó.. De háborogni tudnak nagyon. :((( )

(#3910) Scotch válasza juliabrilke (#3909) üzenetére


Scotch
csendes tag

Anglia, Singapur, U.S.A.
A németeket én sem nagyon preferálom, néhány eset kivéve sikerült elkerülnöm őket.

Eddig a PowerSeller-ekkel nem volt bajom, inkább a szállítás keseríti meg itt az életet. Legalább is számomra, bár én még nem vettem a bátorságot, hogy eladjak az e-bay -en.

Talán majd egyszer, amikor ...... na nem is tudom :)

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3911) juliabrilke válasza Scotch (#3910) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az eladás egy külön megérne egy könyvet...
Semmiben nem különbözik, mint itt mondjuk a vatera. (talán abban ,hogy az ebayen nem akarnak minden vackot adni a termékeim helyett. A vaterán szerintem már csak fagyott kutyalábat nem akartak velem cserélni... :D )

Sajnos az ebay minősége a szolgáltatásokkal együtt sokat romlott... :(

(#3912) Scotch válasza juliabrilke (#3911) üzenetére


Scotch
csendes tag

"fagyott kutyalábat" :C
Én a TeszVesz-en szoktam szenvedni. Az egyre rosszabb, átvette az üzemeltetést valami lengyel cég, na azóta vannak gondok.

Ezen az oldalon, ha eladni kínálok valamit, akkor néhány opción kívül a listázás teljesen ingyenes, még a fotók megjelenítéséhez sem kell fizetni. Az e-bay-en ez nem így van. Igaz? (ha jól tudom.)

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3913) tusi74 válasza juliabrilke (#3905) üzenetére


tusi74
őstag

Én mindig így írom, alapban az első francia esetem óta. to Hungary (member of EU).

Na akkor küzdesz nemcsak az eladókkal, hanem magával az Ebay-jel is. Nem irigyellek.

(#3914) tusi74 válasza Scotch (#3912) üzenetére


tusi74
őstag

Nem átvette, hanem mindig is a lengyel allegro volt. Csak nyomtak neki egy magyar kezelőfelületet, és hadd szóljon. Én ott nem vagyok, de hallotam, hogy borzalmas állapotok uralkodnak.

[ Szerkesztve ]

(#3915) juliabrilke válasza Scotch (#3912) üzenetére


juliabrilke
addikt

Az ebayen egy kép ingyenes, a többiért kell fizetni. 300$-os terméknél összesen 2.75$-t kellett fizetni. Utána minden kép pénzbe kerül már.

(#3916) juliabrilke válasza tusi74 (#3913) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ne is mond... Egyébként még egy cuccom van. Ha ezt is titják (elméletben lehetséges, mert egyezhetnek adatok), akkor ezt is szó nélkül kidobják. Csak azért dühítő, hogy az eladott termékről szeretném tudni, hogy megérkezett-e rendese, mi volt a vevő visszajelzése és esetleges problémánál cserélni tudjam. De így nem fog érdekelni, ha az ebay sokáig sz@rakodik még.
Bezzeg a hamis 8GB-os mp3 lejátszót aruló eladók még mindig aktív tagok. :(((

(#3917) juliabrilke válasza tusi74 (#3914) üzenetére


juliabrilke
addikt

Bocs, hogy belekérdezek, de milyen állapotok uralkodnak a tesz-vesznél?

(#3918) tusi74 válasza juliabrilke (#3917) üzenetére


tusi74
őstag

Kb. 1 hónapja lecserélték az adatbázis motort, ami kiszolgált egy rakat országot (lengyel, orosz, cseh, magyar), MySQL-ről Oracle-ra. Addig sem volt egy nagy durranás, mert a MySQL eléggé roskadozott a terheléstől, de mióta Orcale-val megy, szarabb, mint volt. Nincs szerintem normálisan bekonfigolva, átlag naponta 1-2 órára eltűnnek a képek, vagy nem lehet bejelentkezni stb. Ilyenkor bejelentik, hogy üzemzavar van, és az aukciók, amik a zavar alatt jártak volna le, 24 órával meghosszabbodnak. Na ebből aztán újabb kaotikus állapot alakul ki, mert valaki azt hiszi ő volt az utolsó licitáló, aztán kiderül mégsem. Akkor van, akinek meg mindig beleesik a vége az üzemzavarba, annak meg már van, hogy 1 hete nem akar lejárni. Hát nem egy profi csapatra vall, mert betette nekik a kaput a vasárnapi óraátállítás. Na abból is mekkora galiba lett. Kimentek az értesítők, hogy megnyerték az aukciót, de közben az aukciók futottak tovább. :Y

Azért vegyük úgy, nem Ebay színvonal.

[ Szerkesztve ]

(#3919) juliabrilke válasza tusi74 (#3918) üzenetére


juliabrilke
addikt

Jajjj.. Lehet, hogy a redszergazdák, meg az üzemeltetők is frissek? Vagy az is lehet, hogy valós időben buherálják és amikor elcseszik, csak akkor állítják le.
Ilyen minőséggel hogyan lehet weboldalt működtetni? Régen voltam már az oldalon, de nem is nagyon fogok egy ideig visszanézni...

u.i.: cipő? :DD
u.i.: most nézem... Hát szabad ilyet csinálni? :Y :Y

[ Szerkesztve ]

(#3920) tusi74 válasza juliabrilke (#3919) üzenetére


tusi74
őstag

Én is kb. egy éve, de mostanában hallom a híreket. Elég bénák. Ehhez képest a Vatera évszázadokkal jobb minőségű szolgáltatást ad.

(#3921) Scotch válasza tusi74 (#3920) üzenetére


Scotch
csendes tag

Ezt nem hiszem el!!! :))
10.22-én megnyert cuccomat az U.S.A.-ból most kaptam meg. track szám nem volt, de megjött.!
Szintén megkaptam Singapur-ból 10.23.-án megnyert "átvevős" csomagomat.
Ezt az összevisszaságot! :F
Bárcsak a többi is előkerülne! Imádok pozitív értékelést osztogatni. :C

sajnos a többi már közel egy hónapja, (sőt! van ami már több is) kering a rendszerben

[ Szerkesztve ]

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3922) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Ma eddig 4 helyrő mondták azt (hiába volt persze worldwide odaírva) , hogy nem szállítanak Magyarországra. De még neves webshopok sem, ahonnan akarok rendelni. (buy.com, amazone.com)
Olyan érzésem van, mintha Afrika közepére próbálnám rendelni a csomagot egy kis viskóban. :W :W

Tuti, hogy EU tagok vagyunk mi is vagy valami átverés volt ez is?

[ Szerkesztve ]

(#3923) Bash


Bash
őstag

Szállítással csak pozitív tapasztalataim vannak. Antarktisz kivéltelével minden kontinensre küldtem már csomagot, minden csomagom célba ért, soha egy sem sérült meg. Olyan helyekre is postáztam, mint pl. házszám nélküli cím Libanon-ban vagy Pápua Új-Guinea. És nem csak néhány csomagról beszélünk, ezres nagyságrendről van szó.

http://bashtravel.com/

(#3924) juliabrilke válasza Bash (#3923) üzenetére


juliabrilke
addikt

Taníts mester! :R :R :D

Mostanában neked jött/ment csaomag a Royal Mail segítségével? Tapasztalat?

(#3925) Sipi válasza Bash (#3923) üzenetére


Sipi
addikt

Postázz Magyarországra is. ;]

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#3926) Scotch válasza Bash (#3923) üzenetére


Scotch
csendes tag

De jó neked! Irigyellek.
Nagyon érdekel ezzel [link]kapcsolatban a véleményed, megnéznéd? Te mit tennél, ha a helyemben lennél?

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3927) Bash válasza juliabrilke (#3924) üzenetére


Bash
őstag

Ment több is, célba értek. Egyik rendszeres angol vásárlóm mondta pár napja, hogy 2 hetes lemaradásuk van. Azokat a küldeményeket, amiket a sztrájk után adtak fel normálisan kezelik mint máskor, és amikor van idejük illetve túlórában dolgozzák fel a lemaradást. Ezért könnyen elképzelhető az, hogy a később feladott csomagok hamarabb elérik a címzettet.

Sipi!
Az évek során minimum 500 csomagot küldtem már Magyarországra is, probléma nélkül.

Scotch!
Ezzel nem igazán tudsz semmit sem kezdeni. Sokszor leírtam már, hogy ha amerikai eladó külföldre (Kanadán és az Egyesült Királyságon kívül) küld csomagot, akkor minden esetben kockázatot vállal. Ez sajnos a rendszer felépítése miatt kikerülhetetlen.
Másrészt nem hinném, hogy negatívval jutalmazna, egyik fél sem tudja bizonyítani, hogy megkaptad vagy sem a csomagot.

[ Szerkesztve ]

http://bashtravel.com/

(#3928) Scotch válasza Bash (#3927) üzenetére


Scotch
csendes tag

Értem amit mondasz.
A dolog szerencsételesége abban mutatkozik meg inkább, hogy a felhasználó nevem mellett van egy 22-es szám, az értékeléseim száma pedig 42. Ugye ez arra is utal, hogy egy eladótól szívesen vásárolok többször is, sőt a járt utat jobban is szeretem. :)
Szerintem Linda soha többet nem fog szóba állni velem.
Azt is tudom, hogy széles ez a nagy világ... lehet mással üzletelni, meg minden
De ennyi hiba mostanában! és csak itt néhányunkkal :(((
Tényleg örülök, hogy neked ilyen flottul megy a dolog.
Milyen módon szoktál postázni pl. Mo.-ra, ami ennyire megbízható? (Tudom itt számít az érték , a kiterjedés és súly is.)

Az Egyesült Királyságban még tudják követni, majd utána már nem? Ott még lehet nyoma?

[ Szerkesztve ]

Állítólag tíz év múlva véget ér a hét, szűk esztendő.

(#3929) Oliverda válasza juliabrilke (#3905) üzenetére


Oliverda
félisten

Én már a kezdetek óta Hungary(EU) formában teszem fel ezt a kérdést...

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#3930) tusi74


tusi74
őstag

Na én sem tudtam mi hiányzott mára. A mai napon feltörték az Ebay fiókom, és nevemben nyomták a SPAM-eket. 5 embernek ment ki.

Na gyorsan jeleztem az angol Ebay live-chat-jén, és ha valami jó az Ebay-ben akkor az ez. Olyan, mintha MSN-eznél valakivel, és valós ember ül a túloldalon, nem gép, mint a franciáknál. És nem sablon válaszokat kezdett küldeni, hanem azonnal nekiállt a probléma megoldásának. Először volt egy biztonsági ellenőrzés, amikor cím, telefonszám, e-mail cím, sőt az az e-mail cím is kellett, ami régen volt. Erre nem emlékeztem pontosan, ezért megírtam 2 korábbit, az egyik bejött. Utána jött, hogy resetelte a fiókot, ezen nem tudom mit értett pontosan, mert én nem veszek észre rajta semmit. Aztán kiértesítette ő maga azokat az embereket, akik SPAM-et kaptak "tőlem". Aztán küldött egy ideigelens jelszót. Aztán jöttek még, hogy milyen vírusirtóm, op rendszer stb. Meg írta, hogy az e-mail címeme is változtassam meg az Ebay-en.

Na aztán jól elbénáztam a dolgom, mert amikor megváltoztattam a jelszavam, akkor az újat nem jól ütöttem vissza, be nem engedett. Akkor rányomtam, hogy elfelejtettem a jelszavam, beírtam a rakat biztosnsági választ, írta is, hogy helyes, naná, hogy tudom a kutyám nevét, meg, hogy mikor születtem. Kiírta, hogy elküldte a mailt, csak nem érkezett meg. Irány az amcsi oldal, live chat, még azt is kiírta, hogy 3-an vannak előttem, 2 perc alatt sorra kerültem, megint biztonsági kérdések arzenálja, megint resetelték a fiókom, megint ideiglenes jelszó, és mostmár a megváltoztatott is működik.

Tanulság, ha valaki konkrét segítséget vár, sokkal jobb ez a live-chat, mint a sanlonválaszos levelezés. Az angolon csak a feltörték a fiókom típusú esetekhez van live-chat, de az amerikain, a com-on egy rakat témában. És tényleg hasznos, mert valóban ráállnak, hogy megoldják a problémát, és gyors.

(#3931) juliabrilke válasza tusi74 (#3930) üzenetére


juliabrilke
addikt

Szuper! :W

De legalább segítettek megoldani gyorsan! :C +1 pont az ebaynek.
(tehát akkor már csak -134-en állnak nálam. :D )

Én eladom még az aktív cuccaimat és hagyom az egészet a francba.
(egyébként meg tessék jobban vigyázni a fiókodra :K )

(#3932) tusi74 válasza juliabrilke (#3931) üzenetére


tusi74
őstag

De ki a franc törhette fel??? Csak az irodámban használom az Ebay-t és itthon. Sehol máshol!

(#3934) juliabrilke válasza tusi74 (#3932) üzenetére


juliabrilke
addikt

Számtalan megoldás lehetséges, de tippet nem akarok adni senkinek.
(egyébként szervereket kell tesztelnem behatolásokat és biztonsági réseket keresni :U )

Egyébként csak munkahelyen használod a gépet?

(#3935) tusi74 válasza juliabrilke (#3934) üzenetére


tusi74
őstag

Ja, meg itthon. Az biztos, hogy német oldalról törték fel. Én pedig a németen nagyon ritkán vagyok. Ilyen levél ment ki tőlem, és most megnéztem, igaz, hogy 5-ről jött másolat, de még vagy 20.

[I]From User:
tusi74 (35)
100.0% Positive Feedback
Member since Aug-18-03 in Ungarn-->ebből gondolom, hogy a német oldalról.
Location : Pest, Ungarn
Activity with tusi74 (last 90 days):I have bid on 0 items from tusi74
Activity with tusi74 (last 90 days):Pusi74 has bid on 0 of my items

Dear wittska,-->és minden tag német.

Dear friends:
We are a wholesaler which deal with elec-tro-nic product,
such as: Mo-bile,T-V,P-C,D-V,D-C,games,MP-3 Even mo-tor-cycles and
mu-sical in-struments.We deliver our items by EMS to our customers around the world,
we have good coorpation relationships with many international customers,
we could accept pay on delivery and BANK
Welcome to our website and enjoy your purchasing.

The following is our historical tracking number which we had sent to our customers
EA943349402CN EA761266607CN EA900497695CNEA910083401CN
EA914395325CN EA914394727CN EA910077936CNEA909392595CN
EA914397048CN,keeping happy realationship
Email---okieshop@hotmail.com
MSN---okieshop@hotmail.com
Website---www okieshop com
your faithfully

- tusi74[/I]

[ Szerkesztve ]

(#3936) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Íme egy másik gyöngyszem...

Rendelnék terméket ebay-ről. Nézem, hogy mennyi a szállítási költség. De nem találom Hungary-t. Benne volt Románia, Bulgária és minden hasonló ország, de Magyarország nem.
Legvégén meg egy other EU díszelgett 30%-al magasabb áron, mint a többi.
Gondolom ez lennénk mi is... :((( Még jó, hogy nem írta oda, hogy a maradék...

(#3937) juliabrilke válasza tusi74 (#3935) üzenetére


juliabrilke
addikt

Ha nem egyszerű jelszavad van, akkor sajnos ott már történt. Jó esélyel előfordulhat még 1x.

Az okieshop@hotmail.com egy létező mailcím, az tuti.
A telefonszám meg Hongkong-i. Mond ez neked valamit? :U Szerintem a németeknek semmi köze nincs hozzá, csak arról az oldalról léptek be.

[ Szerkesztve ]

(#3938) FR33


FR33
aktív tag

Usps el mekkora csomagokat lehet szállíttatni ? MErt az oldalukon két érték szerepel dobozméretként de azok nagyon kicsik... 40*40 és 60*60as dobozok jönnek ki belöle hmmm :(

(#3939) juliabrilke válasza FR33 (#3938) üzenetére


juliabrilke
addikt

Itt ki tudod számolni!

Ha a súlyra kiírja, hogy nem ok, akkor bukta. :D

[ Szerkesztve ]

(#3940) tusi74 válasza juliabrilke (#3937) üzenetére


tusi74
őstag

Most jelszót, e-mail címet változtattam, szerinted tudnék még valahogy védekezni?

(#3941) OBrien


OBrien
csendes tag

Üdv!
Nemrég ejtettem meg első vásárlásomat az eKikötőn (angol), és nekem semmi problémám nem volt vele, pedig ahogy itt látom ez nem általános. Meg buy-oltam now az itemet, rögtön utána fizettem BérBaráttal, srác bármiféle ímélezés/könyörgés nélkül másnap feladta, három nap múlva jött a csomag az Angol Királyi Postától.

Namármost a kérdésem csak annyi lenne, hogy én ugyan rögtön a kézhezkapás után visszacsatoltam a kedves eladót, de ő még engem nem. Pedig jó kisfiú voltam, hogy egy is képzavarral éljek, fizettem mint a katonatiszt. És hülyén néz ki hogy 0 pontom van. :( A kérdés tehát: kell-e (vagyis inkább illik-e, szoktak-e) valamit csinálni, vagy csak várjak türelmesen amig ö is vissza nem csatol.

Köszönöm a megtisztelő figyelmet, de méginkább a választ:
OBrien

(#3942) L.T. válasza OBrien (#3941) üzenetére


L.T.
aktív tag

Elvileg 30 napja van mindkét félnek a feedback-re

(#3943) koxx válasza OBrien (#3941) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mindig akkor írok feedbacket ha a kezemben van az áru. Vannak eladók akiknek marha nehezükre esik visszaírni, de előfordult hogy pár perccel a fizetés után + visszajelzést írt. Sajnos nem kötelező írni, embere válogatja.
mod: 6sec :D

[ Szerkesztve ]

(#3944) tusi74 válasza koxx (#3943) üzenetére


tusi74
őstag

Én azért egyszer-egyszer meg szoktam piszkálni az eladót. Úgy először az én érékelésem után 1 héttel, aztán 2 héttel...Eddig mindig megkaptam a várva várt értékelést.

(#3945) koxx válasza tusi74 (#3944) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Nálatok előfordult már, hogy nem számolta rendesen a feedbacket? 41* volt, 3 termékre vártam a visszajelzést 2 különböző eladótól, meg is kaptam, de csak 42-re nőtt a pontok száma. Miért van ez?

(#3946) tusi74 válasza koxx (#3945) üzenetére


tusi74
őstag

Ha ugyanattól az eladótól kapsz több értékelést, az akkor is csak 1 nek számít. Pl. hiába kapom meg valaha a kanadai pulcsimat, mivel már vettem tőle valamit, az értékeléseimet nem fogja növelni az ő értékelése.

(#3947) koxx válasza tusi74 (#3946) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

De 2 új eladó volt, soha nem vettem tőlük azelőtt semmit.
Sztem ez nem így működik.

[ Szerkesztve ]

(#3948) cocka válasza koxx (#3947) üzenetére


cocka
veterán

Ki kell ábrándítsalak. Sajnos így működik.

Ha 1 eladótól egynél több terméket veszel, csak 1 pozitív számít, akármennyi terméket veszel tőle.

Khm... tapasztalat és szerintem tusi74-nek is.

(#3949) Flashcash válasza koxx (#3947) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Volt olyan hogy lemezboltból vettem 18 LP-t, és kaptam +1 feedback pontot. :)

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.