Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:35

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4551) L.T. válasza Flashcash (#4549) üzenetére


L.T.
aktív tag

Szerintem nem is annyira húzós. Pont az előbb írtam róla a paypal topicban, hogy a paypal 358ért váltott volna.

(#4552) L.T. válasza L.T. (#4551) üzenetére


L.T.
aktív tag

szóval ez a paypal topic :B

(#4553) cocka válasza tusi74 (#4550) üzenetére


cocka
veterán

Amit az előbb belinkeltél az mindössze 1815 Ft Hong Kongból! :D A vaterás meg pk.-val együtt az 5 ezret súrolja. :D

Na mondjuk amit én rendeltem most Hong Kongból az nem is kapható itthon, illetve csak hasonló kapható de az általában lófing. :DD

koxx!

Van egy ilyen nevű user az ebayen, de ő olaszban regisztrált és pont 44 pontja van. Tuti, hogy nem te vagy. Meg khm... 2002-ben regisztráltál? :D

(#4554) koxx válasza cocka (#4553) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

nem az a nevem ebayen, nem olaszban regeltem és nem 2002-ben :D

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#4555) kapcs-ford


kapcs-ford
őstag

Jó kis lap, megmutatja a user negativ feedbackjeit vagy a semlegest és csak azokat!

[link]
:))

Aláírás

(#4556) Bash válasza kapcs-ford (#4555) üzenetére


Bash
őstag

Ez sokkal jobb. ;]

http://bashtravel.com/

(#4557) tusi74 válasza cocka (#4553) üzenetére


tusi74
őstag

És a poén, hogy teljesen ugyanaz. Tehát nem ugyanaz a termék, de más márkájú, egy és ugyanaz. Ha a Vaterás képet kinagyítod, lehet látni a márkajelzést, mindent. :))

[ Szerkesztve ]

(#4558) bbazsy


bbazsy
őstag

usps priority 8 munkanap alatt NYból Pesten :R

[ Szerkesztve ]

..

(#4559) tothm


tothm
őstag

[link]Ennek kb. mennyibe kerülne a szállítása? Előre is köszi! :R :R :R
MOD: A buy it now mit jelent?

[ Szerkesztve ]

(#4560) kapcs-ford válasza Bash (#4556) üzenetére


kapcs-ford
őstag

Tényleg, kösz szépen.

a mutual-ok érdekelnek pont jelenleg.

Aláírás

(#4561) tothm


tothm
őstag

Valaki nekem is segítsen!!!! :O :O :O

(#4562) Bash válasza tothm (#4561) üzenetére


Bash
őstag

Az eladó csak USA-ba szállít, a Buy It Now azt jelenti, hogy megveheted azonnal, nem kell licitálni.

http://bashtravel.com/

(#4563) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Ez mit jelent?

Meine Nachrichten: Frage stellen

Bitte geben Sie in den unten hervorgehobenen Feldern die entsprechenden Informationen ein.
# Wählen Sie ein Thema für Ihre Frage aus.

Küldtem az egyik árusítónak (legalább is próbáltam) egy mailt, de ezt kaptam. Elment az üzenet? Ha nem, mit csináljak?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4564) bolondember válasza Winner_hun (#4563) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

Az üzenetem: Kérdést feltenni/kérdezni

Kérjük adja meg a kiemelt mezőkbe a kívánt információt.
#Válasszon egy témát a kérdéséhez (amibe beletartozik)

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#4565) Winner_hun válasza bolondember (#4564) üzenetére


Winner_hun
félisten

Akkor ezek közül kéne választani, ezek mit jelentenek?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4566) koxx válasza Winner_hun (#4565) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Angolul talán jobban megy

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#4567) Winner_hun válasza koxx (#4566) üzenetére


Winner_hun
félisten

Így tényleg egyszerűbb:R:B
Überláma kérdés: most elküldtem a kérdésemet, hova jön a válasz? Ebayen belül valahova vagy a mail fiókomba?

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4568) 1010


1010
őstag

ma kaptam egy lufis üdvözlő lapot az ebaytől
az első feedback emért amit nekem adtak

(#4569) koxx válasza Winner_hun (#4567) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Überláma válasz : ) ebayen lévő My Messages részre és az emailedre is megy értesítő, mindenképp tudni fogsz róla ha válaszoltak

[ Szerkesztve ]

Eladó ASUS TUF 4070 Ti OC gaming, doboz, új, gari

(#4570) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Szerettem volna venni valamit, postával együtt 8200 forint (posta 8 euro, németből. PayPalos fizetésnél meg 20:Y Ez most mi?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4571) Szumika


Szumika
csendes tag

Sziasztok!
Elkezdtem ebayezni pár hónapja és eddig minden rendbe is zajlott, de most komoly gondom akadt.
Rendeltem az USA-ból egy terméket még karácsony elött és azonnal ki is fiezetem. Küldtem neki egy mailt hogy mellékeljen egy számlát a csomagba és küldjön már egyet nekem is ha lehet, de semmi válasz. Majd csak két és fél hétre (január 8-án) rá küldte hogy elküldve az árú és 12-22 nap múlva ér ide. Na meg hagyott egy mailt meg egy telefont. Irtam is neki egyből hogy mikor adta fel a csomagot de semmi válasz már megint. Majd irtam neki megint hogy nem válaszolt a kérdésémre, erre írja hogy írjam le újra, de érdemben semmi válasz. Na nem akarok ám senkit untatni a lényeg hogy olyan mintha az időt szeretné húzzni.
Na most ugye bár január 8 óta eltelt 21 nap.(Január 8 azaz időpont amikor irta hogy elpostázva a cucc). Két napja jeleztem a PAYPAL-nak hogy nincs meg az árúm(dispute claim). Erre ő küldte a paypal által Shipment Tracking Numbert illetve a leirta hogy az USPS által küldte a csomagot.

"[I]Shipping Company: USPS
Shipment Tracking Number: eb766971416us

The seller has provided the following Order Status information for your review:

Order Status: Shipped"[/I]

[B]Na most megnéztem az USPS oldalán és mintha nem is lenne ilyen csomag.

Megkérdeztem az Orczy utca Posta Kicserélő Üzemet vagy micsodát hogy van e náluk ilyen számú csomag. Semmi! Azt mondta a nő hogy ilyen csomag nincs náluk és a feladónak kellene keresnie a dolgot.[/B]
Ez után én erösen úgy éreztem hogy átakanak kurni. Mert mintha az eladó korábbi adás vételeniél is lettek volna hasonloak. Persze lehet hogy ott is csak a Posta játszot be, de ki tudja.Na szóval tegnap este én elmentem a paypal oldalára és kéretem egy "escalated to a claim".Kaptam a paypal-tól egy mailt:

[I]"You have chosen to escalate your dispute to a PayPal claim. By ending communication with the seller, you are asking PayPal to investigate the case and decide the outcome. As part of our investigation, PayPal will review any communication you may have had in the Resolution Center.

Thank you for contacting PayPal. We have begun our investigation of the following transaction:

Transaction Date: Dec 21, 2007
Transaction Amount: -$328.88 USD
Your Transaction ID: 31A97078CA1743240
Seller's Transaction ID: 9US76247KY4186528
Case Number: PP-411-362-707
Seller's Name: Jessica Waters
Our records indicate that the seller shipped your item using PayPal Shipping. You can track this package by logging in to your PayPal account and visiting your transaction history log or by confirming the information
below:

Tracking Company: USPS
Tracking Number: eb766971416us

If you would like to cancel this complaint after viewing the tracking information, you may do so by clicking the link below:

https://www.paypal.com/hu/cgi-bin/?cmd=_complaint-view-details&cid=PP-411-362-707

If you choose not to cancel this claim, we will resume our investigation after 3 business days. We will make every effort to resolve this claim within 30 days although we may require additional time to complete our investigation.

You will be contacted by email and asked to provide information relevant to the claim. Your participation is essential to the investigation and it is important that you reply to requests for information within the specified timeframe. Failure to do so will result in cancellation of the claim and you will forfeit the possibility of a refund.

Sincerely,
PayPal"[/I]

Majd ahogy vártam az eladótól is egyet:

[I]I don't now why you escalated to a claim, we issued a trace on the package, at this time e would prefer to REDIRECT the items back to our warehouse and refund you. We answer every email and are honest and excellent sellers, but since you have escalated to a claim we have no choice but to redirect the items back to our warehouse because paypal can decide in your favor even after you have the merchandise and then you get to keep your funds as well.. you asked us to find the package and we put a trace on it for today, now we will redirect the package back to our warehous ein the US and refund you when it comes back. Thank you but we cannot allow paypal to decide in your favor and you receive funds and package in the end. You are in another country and the items are shipped as stated on the auction 7 business days after payment and by standard Air- NOT EXPRESS, it has only been officially 17 days since your package has left.
We answer every email and also provided our phone number to you when your package left our warehouse and do not know why you would open a dispute or a claim only 17 business days of your package being intransit

Jessica
516-424-9192[/I]

Na most igazából az lenne a kérdésem az okosabbakhoz hogy most hogy is állunk. Mert igaz tudok valamennyire angolul, de ez már nekem sok volt. :F
Ennyi idő után annak örülnék jobban ha visszakapnám a pénzem és bár lehet rosszul forditottam a leveleket, de ez fog történi. Viszont a PAYPAL számlámon még semmilyen tranzakció nem történt. Kérlek segitsetek nekem ebben!

[ Szerkesztve ]

(#4572) Szumika válasza Szumika (#4571) üzenetére


Szumika
csendes tag

Ja most vizsgálja meg a tranzakciót a PAYPAL(ha jól forditom)

(#4573) Szumi


Szumi
csendes tag

Kérlek segitsetek ha tudtok! :U

Ui.: De rég Prohardwareztem már :DD Két felhasználó nevem van :Y

[ Szerkesztve ]

(#4574) Bash válasza Szumika (#4571) üzenetére


Bash
őstag

Mindent jól csináltál, egészen biztos vagyok benne, hogy vissza fogod kapni a pénzed, csak pár hetet várnod kell rá.
Írd meg a claim-ben az eladónak, hogy az EB766971416US tracking number USPS oldala szerint nem létezik. Ha lenne ilyen, akkor ez egy Express Mail International-al küldött csomag tracking number-e lenne (az E jelzés mindig expresszt jelent), ami pedig mindig nyomon követhető, és 3-5 nap alatt nálad kellett volna lennie. A helyzet az, hogy vagy fel sem adta a csomagot vagy elírta a számot vagy valóban át akart verni. Ha van időd feljegyezni az elküldött e-mail-jeid dátumát, idejét, és az arra érkezett válaszokat, akkor én azt is megtenném, hogy lássák PayPal-nál is, hogy mennyire őszinte és becsületes az eladó.

Két felhasználónév használata nem engedélyezett, úgyhogy legyél szíves eldönteni, hogy melyikkel szeretnél fórumozni a jövőben, és a másikat kiiktatjuk.

http://bashtravel.com/

(#4575) Szumi válasza Bash (#4574) üzenetére


Szumi
csendes tag

Köszönöm szépen a válaszod!
Akkor a Szumi-t szeretném meghagyni :B
Amugy ha jól emlékszem úgy lett kettő hogy egyszer ezzel nem tudtam sehogy sem felépni és csináltam egy másikat, de utána nem is nagyon használtam. Úgy hogy jó is ha törlöd a Szumikát mert egy is elég belölem :D, csak elöször ki másolom amit irtam (2 perc).
Mégegyszer köszi válaszod! :R

(#4576) Szumi


Szumi
csendes tag

Ki lesz törölve vagy ki van törölve(attól függ mikor olvasod :)) . Gondoltam azért ide másolom hátha segit valakinek!

Sziasztok!
Elkezdtem ebayezni pár hónapja és eddig minden rendbe is zajlott, de most komoly gondom akadt.
Rendeltem az USA-ból egy terméket még karácsony elött és azonnal ki is fiezetem. Küldtem neki egy mailt hogy mellékeljen egy számlát a csomagba és küldjön már egyet nekem is ha lehet, de semmi válasz. Majd csak két és fél hétre (január 8-án) rá küldte hogy elküldve az árú és 12-22 nap múlva ér ide. Na meg hagyott egy mailt meg egy telefont. Irtam is neki egyből hogy mikor adta fel a csomagot de semmi válasz már megint. Majd irtam neki megint hogy nem válaszolt a kérdésémre, erre írja hogy írjam le újra, de érdemben semmi válasz. Na nem akarok ám senkit untatni a lényeg hogy olyan mintha az időt szeretné húzzni.
Na most ugye bár január 8 óta eltelt 21 nap.(Január 8 azaz időpont amikor irta hogy elpostázva a cucc). Két napja jeleztem a PAYPAL-nak hogy nincs meg az árúm(dispute claim). Erre ő küldte a paypal által Shipment Tracking Numbert illetve a leirta hogy az USPS által küldte a csomagot.
"Shipping Company: USPS
Shipment Tracking Number: eb766971416us
The seller has provided the following Order Status information for your review:
Order Status: Shipped"

Na most megnéztem az USPS oldalán és mintha nem is lenne ilyen csomag.
Megkérdeztem az Orczy utca Posta Kicserélő Üzemet vagy micsodát hogy van e náluk ilyen számú csomag. Semmi! Azt mondta a nő hogy ilyen csomag nincs náluk és a feladónak kellene keresnie a dolgot.

Ez után én erösen úgy éreztem hogy átakanak kurni. Mert mintha az eladó korábbi adás vételeniél is lettek volna hasonloak. Persze lehet hogy ott is csak a Posta játszot be, de ki tudja.Na szóval tegnap este én elmentem a paypal oldalára és kéretem egy "escalated to a claim".Kaptam a paypal-tól egy mailt:
"You have chosen to escalate your dispute to a PayPal claim. By ending communication with the seller, you are asking PayPal to investigate the case and decide the outcome. As part of our investigation, PayPal will review any communication you may have had in the Resolution Center.
Thank you for contacting PayPal. We have begun our investigation of the following transaction:
Transaction Date: Dec 21, 2007
Transaction Amount: -$328.88 USD
Your Transaction ID: 31A97078CA1743240
Seller's Transaction ID: 9US76247KY4186528
Case Number: PP-411-362-707
Seller's Name: Jessica Waters
Our records indicate that the seller shipped your item using PayPal Shipping. You can track this package by logging in to your PayPal account and visiting your transaction history log or by confirming the information
below:
Tracking Company: USPS
Tracking Number: eb766971416us
If you would like to cancel this complaint after viewing the tracking information, you may do so by clicking the link below:
https://www.paypal.com/hu/cgi-bin/?cmd=_complaint-view-details&cid=PP-411-362-707
If you choose not to cancel this claim, we will resume our investigation after 3 business days. We will make every effort to resolve this claim within 30 days although we may require additional time to complete our investigation.
You will be contacted by email and asked to provide information relevant to the claim. Your participation is essential to the investigation and it is important that you reply to requests for information within the specified timeframe. Failure to do so will result in cancellation of the claim and you will forfeit the possibility of a refund.
Sincerely,
PayPal"

Majd ahogy vártam az eladótól is egyet:
I don't now why you escalated to a claim, we issued a trace on the package, at this time e would prefer to REDIRECT the items back to our warehouse and refund you. We answer every email and are honest and excellent sellers, but since you have escalated to a claim we have no choice but to redirect the items back to our warehouse because paypal can decide in your favor even after you have the merchandise and then you get to keep your funds as well.. you asked us to find the package and we put a trace on it for today, now we will redirect the package back to our warehous ein the US and refund you when it comes back. Thank you but we cannot allow paypal to decide in your favor and you receive funds and package in the end. You are in another country and the items are shipped as stated on the auction 7 business days after payment and by standard Air- NOT EXPRESS, it has only been officially 17 days since your package has left.
We answer every email and also provided our phone number to you when your package left our warehouse and do not know why you would open a dispute or a claim only 17 business days of your package being intransit
Jessica
516-424-9192

Na most igazából az lenne a kérdésem az okosabbakhoz hogy most hogy is állunk. Mert igaz tudok valamennyire angolul, de ez már nekem sok volt.
Ennyi idő után annak örülnék jobban ha visszakapnám a pénzem és bár lehet rosszul forditottam a leveleket, de ez fog történi. Viszont a PAYPAL számlámon még semmilyen tranzakció nem történt. Kérlek segitsetek nekem ebben!

(#4577) Woolfy válasza Bash (#4528) üzenetére


Woolfy
csendes tag

Kedves Bash! A múltkor szerencsét hoztál nekem. A hozzászólásodat követő napon egyszerre megjött az összes csomag, alig bírta a postás! :DD Köszönöm!

Most a következő esettel állok szemben:

Kinéztem egy terméket, licitáltam rá - miután a leírását gondosan elolvastam - és meg is nyertem 13 fontért.
A termékleírásban egyértelműen fel van tüntetve, hogy 17 font a szállítási költség Európába , a világ bármely más részére pedig 24 font! (külön figyelmeztet, hogy csak az licitáljon, aki elfogadja ezeket az árakat, ill. feltételeket)

Tegnap számlát küldött nekem az illető 32 fontos postaköltségről ! ! ! :Y

Sőt még egy cinikus, fenyegető levelet is kaptam a számla mellé, hogyha nem tetszik a postaköltség, akkor eladja másnak! Kicsit meglepődtem, mert ekkora aljasságot nem vártam volna egy Power Sellertől, akinek több mint 4600 pontja van. :(
Úgy gondolom, hogy ez a vásárlók igen súlyos megtévesztése! Ráadásul eléggé szándékosnak tűnik a félrevezetés, mert amikor elkészítette a termékleírást, akkor már nagyon jól tudnia kellett, hogy a 17 fontos postaköltség neki nem lesz elég...
(csak mellékesen jegyzem meg, hogy kaptam már ilyen súlyú (2,5 kilós) és méretű csomagot Angliából, aminek 16.50 font volt a postája)

Tegnap írtam az eladónak, de egyelőre nem hajlandó válaszolni!
Nem szeretném, ha addig húzná az időt, míg kifutok a fizetési határidőből, vagy esetleg negatív feedback-et adna egy ilyen hülyeség miatt, amiről egyáltalán nem is tehetek...

A kérdésem az lenne, hogy mit lehet ilyenkor tenni? "Seller non performance"-ról van szó? Tud valamit csinálni az Ebay? És ha igen, akkor miket tehet?

(#4578) 1010


1010
őstag

ugyveszem észre legtöbb gond az usából van
ott vannak az igazi szemét eladók tanusithatom

(#4579) Winner_hun válasza Winner_hun (#4570) üzenetére


Winner_hun
félisten

Állítólag valahol valamit át kéne állítani, de hol és mit?:B

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4580) Bash válasza Woolfy (#4577) üzenetére


Bash
őstag

Seller Non-Performance, felejtsd el és jelentsd eBay-nek Seller asked for additional fees (listing ended) témával.

http://bashtravel.com/

(#4581) Oliverda


Oliverda
félisten

Seller Update: Fees, Rewards & Standards

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#4582) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Keep me signed in for today. Don't check this box if you're at a public or shared computer.

Ez most meddig érvényes?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#4583) cocka válasza Winner_hun (#4582) üzenetére


cocka
veterán

24 óráig

(#4584) Azazello-


Azazello-
senior tag

meg tudja nekem valaki mondani, hogy hogyan tudok torolni egy bid-et ha meggondoltam magam? konkretabban mar vettem egy hasonlo termeket.

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4585) Bash válasza Azazello- (#4584) üzenetére


Bash
őstag

Nem megengedett.

http://bashtravel.com/

(#4586) Azazello-


Azazello-
senior tag

megvan thx

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4587) Woolfy válasza Bash (#4580) üzenetére


Woolfy
csendes tag

Sajnos semmit sem ért, amit csináltam. Négy napig leveleztem a Customer Service-szel eredmény nélkül.

A legutóbbi üzenetükben közölték:

Mivel a tranzakció által szerződéses viszonyba léptem az eladóval, így ők már semmit sem tehetnek!
(Ha jól tudom a szerződésekről általában elmondható, hogy érvénytelenek, ha az egyik fél megtévesztésével jöttek létre!)
Amit tehetnek azt meg nem tudhatom meg, mert titok! Mindenesetre annyit elmondhatnak, hogy jól megjegyezték maguknak ezt a csúnya eladót! :D
Ugyanakkor megnyugtattak, hogy ne aggódjak, mert ami velem történt, az egyáltalán nem gyakori az Ebay-en!

Szóval a kedves Customer Service magamra hagyott egy olyan eladóval, aki nem hajlandó válaszolni a levelemre és ráadásul majdnem a dupláját követeli a feltüntetett postaköltségnek!

Van arra lehetőség hogy lemondjak a termékről, - feedback és minden nélkül - és az eladó újralistázza, vagy eladja másnak?

(#4588) Bash válasza Woolfy (#4587) üzenetére


Bash
őstag

Nyugodtan felejtsd el, ha esetleg az eladó jön majd az Unpaid item dispute-tal, akkor én a helyedben egyből eszkalálnám az ügyet, és bemásolnám az eladó levelét, hogy jelentősen megváltoztatta a feltételeket. A feedback-et nem fogod megúszni, azt az eladó is és te is bármikor hagyhatsz, még akkor is, ha a tranzakció végül nem jött létre.

http://bashtravel.com/

(#4589) Azazello-


Azazello-
senior tag

a global site-on lehetseges valahogyan szukiteni a keresest?

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4590) Bash válasza Azazello- (#4589) üzenetére


Bash
őstag

Csak ország, kategória és a Search Options alatt még 18 opció szerint. :U

http://bashtravel.com/

(#4591) cocka válasza Bash (#4590) üzenetére


cocka
veterán

Közvetlen linket esetleg tudsz adni ehhez?

Mert hogy ha a globálison oldalon már országra kattintasz, akkor az már az adott országhoz tartozó ebay honlap és nem a globálishoz tartozó.

A globálison alig van opció. Ezt egyébként én is hiányoltam.

Ugye ehhez az oldalhoz írtad a 18-féle opciót? [link]

(#4592) Bash válasza cocka (#4591) üzenetére


Bash
őstag

Én speciel ezt néztem. Advanced Search alatt mindent megtalálsz.

http://bashtravel.com/

(#4593) Azazello- válasza Bash (#4592) üzenetére


Azazello-
senior tag

nekem is cocka linkje volt meg, ezert kerdeztem. thx

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4594) cocka válasza Azazello- (#4593) üzenetére


cocka
veterán

Igen és amit Bash belinkelt az egy kiváló kereső az amerikai ebayhez, ami néha nemzetközi szinten is megtalál bizonyos dolgokat, de annyira nem alapos, mint a global.ebay.com.

(#4595) Fleed


Fleed
aktív tag

Hello!

Soksok béna kérdés egy kezdőtől (akit idegesítenek a kérdések az inkább ne válaszoljon) :B
1. regeltem ebay en, de csak 17 vok,szal egy évvel többet adtam meg. baj?
2.[link] ezt akarom megvenni, nem akarok többé ebayezni,mert még a vaterát meg tezstveszt se szeretem, csak ez az egy sapka kell,mert Itthon nem lehet beszerezni :( :((
3. azt jól értelmeztem hogy $15.99 a szállítási költség.
4. ha egyáltalán engedi az utánvételt mennyire jönne ki?

Egyenlőre ennyit.kérlek segítsetek!

(#4596) cocka válasza Fleed (#4595) üzenetére


cocka
veterán

Hát ez mondjuk kicsit ciki, de tekintve, hogy már nincs sok hátra. :D Mellesleg miért nem kértél meg mást, hogy rendelje meg neked?

2. Ennek az aukciónak ma este 8-kor már vége lett.

3. Most már nem mindegy? :D

4. Utánvétet el lehet felejteni!

(#4597) L.T. válasza Fleed (#4595) üzenetére


L.T.
aktív tag

3. azt jól értelmeztem hogy $15.99 a szállítási költség.
9,99 font lett volna a szállítási költség ami 18,352 dollár. De lehet hogy csak rosszul váltottad.
Ha akarsz venni még akkor nézd meg ennek az eladó többi cuccát is. [link]. Olyan terméket keress aminél oda van írva, hogy Buy it now. Ezt azonnal meg tudod venni. Feltéve, ha van megfelelő bankkártyád és azzal regelsz a PayPal-ra. Postai utánvétet meg tényleg felejtsd el ez nem Magyarország.

(#4598) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

http://www.ebay.hu/ úgy látom örökké csak 1 "üdvözlő oldal" marad :(

(#4599) Azazello- válasza Darth_Revan (#4598) üzenetére


Azazello-
senior tag

addig orulj :C

Egy jó nőt meghódítani, és nem elmesélni olyan, mint titokban átúszni a Csendes-óceánt.

(#4600) 1010


1010
őstag

azt nem tudom, hogy a sellernek kötelező küldeni levelet arról, hogy feladta a csomagot?
mert most 2helyről sem kültek

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.