Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33301) llaszlo válasza Attici (#33300) üzenetére


llaszlo
veterán

Nagy mértékű szerencsefaktor.

(#33302) CaNNa3IS válasza Attici (#33300) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Akkor legközelebb te rendelsz mindent :DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33303) pepe091 válasza Attici (#33300) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Nincs rá semmi magyarázat. Attól függ milyen napja van a vizsgálónak...
Az a legegyszerűbb, ha EU tagállamból rendelsz, drágább egy kicsit de jóval olcsóbb mintha megfogják a vámon...

(#33304) Attici válasza pepe091 (#33303) üzenetére


Attici
őstag

És Hong Kong mikor lesz végre EU tag? :DDD
Mindig Kínából rendelek, mert ott minden eredeti kínai. :K

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#33305) llaszlo


llaszlo
veterán

Amikor többféle valutában látom megadva az árakat, akkor nem tudom kiválasztani, hogy melyikben akarok fizetni? Mert árfolyamtól függően lényeges eltérések lehetnek.

(#33306) randras válasza llaszlo (#33305) üzenetére


randras
veterán

A második ár csak az aktuális árfolyamon USD-ra váltott érték. :U

(#33307) W1


W1
senior tag

Sziasztok.
Nem jött meg egy csomag, illető azt mondta, kifizeti, nem fizettem, nyitottam ügyet, nem reagált rá, eszkaláltam az ügyet, az eBay nekem ítélt, az eladó nem értékelt, én sem őt, ha negatívval értékelem visszaszokták adni a negatívat ők is?

(#33308) randras válasza W1 (#33307) üzenetére


randras
veterán

Nem tudnak. :U

(#33309) W1 válasza randras (#33308) üzenetére


W1
senior tag

Ez tuti? Mert akkor kiszórom a negatívakat!

(#33310) llaszlo válasza randras (#33306) üzenetére


llaszlo
veterán

Tehát nem?
Mert AU-ban és (GBP) Font-ban látom megadva. Az AU árfolyama átszámolva jóval magasabb, mint a Font-té.

(#33311) randras válasza llaszlo (#33310) üzenetére


randras
veterán

Belinkelnéd?

w: Az...

(#33312) llaszlo válasza W1 (#33309) üzenetére


llaszlo
veterán

Viszont a sok negatív rád sem vet jó fényt. Én sosem adok negatívat vagy nem értékelek vagy pozitív ha vissza kapom a pénzt. Egyszer adtam semlegest.

randras: Meg van a co.uk oldalon alulra írja ki Fontban és nem Ft-ban.

[ Szerkesztve ]

(#33313) W1 válasza llaszlo (#33312) üzenetére


W1
senior tag

2 eset, mindkét alkalommal nem válaszolt az eladó, az ebay bírálta.

(#33314) randras válasza llaszlo (#33312) üzenetére


randras
veterán

Továbbra is azt mondom, nem lehet különbség az árak között, hisz csak átváltások. :N

(#33315) axioma válasza llaszlo (#33312) üzenetére


axioma
veterán

En tegnap adtam egy nagy minuszt, es hiaba konyorgott kiskinai, nem vettem le. Ugyanis rendeltem egy szutyok microsd olvasot, ami nem ugy rossz hogy nem hasznalhato, hanem tonkrevagta egy 8G-s kartyam, vagy hat az meg egy dolog lenne, de adatokat is vele (hat igen, ovatlan voltam, mert mar evek ota nem talalkoztam olyan hw-elemmel kinaiakbol sem, ami mast tonkretesz, beleraktam - szerencsere nem a legfontosabb, de azert van amit sajnalok belole - karytamat). En azt gondolom, hogy igenis kell az ebay-en a megfelelo idoben kiadni a negativot, kulonben mi se fogunk tudomast szerezni arrol, hogy rossz a termek, ha kikonyorogve atdobtak pozitivra. Amugy 150 rendelesbol talan ez az egy nega, szoval nem szorom, talan egy mar 12 honapnal regebbi semleges volt meg. (Ja, az se, csak beleirtam szovegkent hogy trukkos de belefer egyszer.)
Most jobb lett volna, ha elfogadom az 1 dolcsi visszateritest, es pozitivat adok neki?

[ Szerkesztve ]

(#33316) SUPREME7 válasza axioma (#33315) üzenetére


SUPREME7
őstag

Én meg szopatom magam, elhamarkodottan adtam pozitívat kiskínainak, nem is értem magam, hogy hova kapkodtam, úgy örültem neki, hogy nem próbáltam ki rendesen, rendeltem két vezeték nélküli touchpados qwerty billentyűt (RII I8), rekord idő alatt tracking nélkül ideért rendelés után 8 napra, de sajnos a touchpad mindkettőn szar, összevissza érzékel úgyhogy futhatok a pénzem után. Egyelőre zsibbaszt a próbáljam ki más eszközön, olvassam el a manual-t dumával, de ne aggódjak megoldjuk...

Múltkor meg mellényomtam és pozitívat adtam egy olyan cuccra ami meg se jött, sőt több mint 30 napos volt, de az szerencsére megjött végül.

Nem szabad ilyen melegbe ebayezni :DDD

(#33317) CaNNa3IS válasza axioma (#33315) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

+1

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33318) axioma válasza SUPREME7 (#33316) üzenetére


axioma
veterán

Kosz az infot, epp ilyesmi celu hw rendelese van kilatasban, de akkor nem ezt a tipust valasztom.

(#33319) batagy


batagy
őstag

Sziasztok!

Sony Ericsson K530i (buta) telóba vettem BST-33 akksit innen 450 Ft-ért, de rossz vételnek bizonyult, két rövid hívás után már szinte lemerült.

Tudnátok ajánlani jó minőségű BST-33 akksit Ebay-jen?

A sarki telefontartozék boltban 3000 Ft az eladó által jó minőségűnek mondott akksi, vagy egyszerűen vegyem meg azt?

[ Szerkesztve ]

(#33320) pepe091 válasza batagy (#33319) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Igen vedd meg azt. Ezen ne méri meg spórolni. Az ilyen sufni kínai aksik akár fel is robbanhatnak.

(#33321) SUPREME7 válasza axioma (#33318) üzenetére


SUPREME7
őstag

Lehet, hogy csak én szívok, rendeltem közvetlenül utána ugyanilyet másik eladótól mert kollégám kitalálta, hogy neki is kell és nála pár dolcsival olcsóbb volt de az még nem jött meg, majd meglátom, hogy azzal mi lesz a helyzet. Ennek a mókusnak meg csinálok holnap egy videót a hibáról és max visszaküldöm neki, de lehet jobban járok egy partial refunddal, főleg ha nem fizeti a postát és vagy nem veszi át.

(#33322) batagy válasza pepe091 (#33320) üzenetére


batagy
őstag

OK, köszi! Egyetértek.

(#33323) axioma válasza SUPREME7 (#33321) üzenetére


axioma
veterán

OK, irdd mar majd meg legy szives, hogy az mennyire jol mukodik. (Bar erosen gondolkozok, hogy csak air mouse es teljes erteku bill csak utana kene neznem, hogy melyik technologiaval hogy lehet a kettot is rahazasitani... ha gepelek, akkor kenyszerhelyzetben jo a kicsi bill ket ujjas ld. Milestone2, de otthon mar akkor normal vezetek nelkulit szivesebben kotnek ra, a tiz ujjas vakon gepeles azert meg egy kovetkezo ugras a touch vs. MM2 utan.)

[ Szerkesztve ]

(#33324) andatti válasza batagy (#33319) üzenetére


andatti
senior tag

Így próbáltad már?

Ha top trader-től rendel az ember, abban azért jóval kisebb rizikó van... 98-99% pozitív válaszos manustól, 100-200 ezer eladással a háta mögött...

Én mutter samsung telójához néztem aksit, szétcsúsztatós, nem mai darab... találtam is top eladót, igaz közel 4 ezer Ft, de *2 év garanciával* adja és németből jön majd... Itthon beszerezhetetlen és még drágább... (árgép se talált csak 650-700 mAh-st, utángyártott fost 2 rugóért) De a telóba 900 mAh való!!! A német épp olyat árul!

(#33325) SUPREME7 válasza axioma (#33323) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azért ezen nem fogsz 10 ujjas gépelést elkövetni, ez nem sokkal nagyobb egy szétcsúszós telefon billentyűjéhez képest, bár ha zongorista ujjaid vannak akkor bármi elképzelhető :) Másrészt meg ezen jobban meg kell nyomni a gombot, mint egy normál billentyűn, feszesebb, mint pl egy konzol joystick

[ Szerkesztve ]

(#33326) Huroq


Huroq
senior tag

Meglepetésemre ma megérkezett 6 munkanap alatt Kínából a csomagom. :)
Ilyen gyors még egyik sem volt.

(#33327) sevenseas válasza Huroq (#33326) üzenetére


sevenseas
tag

Lehet, hogy a követségi futár hozta? :F

"a hülyébb pókok saját maguk ellen szőnek hálót"

(#33328) axioma válasza SUPREME7 (#33325) üzenetére


axioma
veterán

Felreertettel. Pont azt mondtam, hogy ennek a merete ketujjas, es inkabb tennek a tv melle egy teljes meretu billt hogy azon menjen a 10 ujjas gepeles, pluszban meg egy air mouse minden masra, bill nelkul. Csak nem tudom, hogy a kettot hogyan lehet osszehozni, es milyen vez.nelkuli billt eszik. De ha megerkezik, megnezem a kezelesijet, es kiderul... (Aztan lehet, hogy megis bill-es lesz a csalad miatt, max. en majd a masikkal hasznalom.)

(#33329) SUPREME7 válasza axioma (#33328) üzenetére


SUPREME7
őstag

Oké most már világos. Én is gondolkodom még egy air mouse beszerzésén, de egyelőre jöjjön meg a stick, meg ezt a kis problémát tudjam megoldani a kínai komával :)

(#33330) pepe091


pepe091
MODERÁTOR

Na ez szép volt: 22-én este rendeltem egy távirányítót, 23-án feladták és ma 1-kor már ki is hozta a postás. :C
Az lemaradt, hogy Litvániából jött. :D

[ Szerkesztve ]

(#33331) AssAssynn válasza pepe091 (#33330) üzenetére


AssAssynn
őstag

Mindezt Kínából Magyarországra. A teleport csodái... :))

[ Szerkesztve ]

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#33332) üszök válasza pepe091 (#33330) üzenetére


üszök
őstag

Bár Kínából így jönnének a cuccok. Nekem 30 nap alatt nem nagyon jön semmi szinte.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#33333) randras válasza randras (#33104) üzenetére


randras
veterán

B*ki... megjött a pendrive. Megdőlt minden, amit Hong Kong-ról, és az onnan érkező márkásnak álcázott termékekről gondoltam (mármint hogy hamisak).

A pendrive csont eredeti csomagolásban jött, a Kingston oldalán beírva a hátlapon lévő adatokat hitelesítésre és regisztrációra került, és megállapították, hogy eredeti, így van rá 5 év gyártói világgarancia.

h2wtest szerint hibátlan, a sebessége meg...

:C

A szállítás 9 munkanap volt.

[ Szerkesztve ]

(#33334) randras válasza randras (#33333) üzenetére


randras
veterán

Még egy kicsit feljebb csúszott. :)

(#33335) Huroq válasza randras (#33333) üzenetére


Huroq
senior tag

Szabad tudni pontosan milyet vettél és kitől? :)

(#33336) bul07 válasza Huroq (#33335) üzenetére


bul07
nagyúr

Itt a válasz a kérdésedre

De ha rendelni akarsz akkor sinceritytrading is megbízható eladó, én már többször is rendeltem tőle és mások is

Sőt lehet egy és ugyanaz a kettő mert nevük második fele megegyezik

(#33334) randras
Durva írási sebesség :((

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33337) randras válasza bul07 (#33336) üzenetére


randras
veterán

Nála akkor nem volt, de ugyan oda megy a pénz. ;)

Remélem marad még, egy hónap múlva rendelek egy 32-est is, mert ez maximálisan felülmúlta a várakozásaimat. Már csak egy Lacie kellene megint a kulcscsomómra, mert az előzőt elhagytam. :(

[ Szerkesztve ]

(#33338) bul07 válasza randras (#33337) üzenetére


bul07
nagyúr

Ne viccelj már, a 5MB/s írás nem igazán mondható jónak

USB 2.0-ás Emtec c400, 8GB, simán ráver írásban

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33339) randras válasza bul07 (#33338) üzenetére


randras
veterán

Az nem, de gyorsabban olvas, mint a külső vinyóm, van olyan felhasználás, aminél ez kárpótol.

Annál meg bőven jobb, mint amilyennek beharangoztad.

(#33340) bul07 válasza randras (#33339) üzenetére


bul07
nagyúr

Azt írtam hogy az enyém 4.3MB/s írt USB 2.0-án , így nem nagy különbség van a tiéd meg az enyém között

Ja hogy az olvasás hát 8GB-os méretben 20MB/s felet szerintem mindegy, mert olyan kicsi a méret hogy se perc alatt le lehet róla menteni az adatokat

Na de mindegy
Viszont ha veszel 32GB-sat ne ezt a típust vedd

(előzős hozzászólásomat szerkesztettem)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33342) randras


randras
veterán

Egy 2K-s pendrive-ról beszélünk... :U Szállítással!

[ Szerkesztve ]

(#33343) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Maradjunk az eBay témánál, ha kérhetem!

⭐ Stella

(#33344) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok.

Tegnap, -magyar idő szerint reggel- vettem egy táskát Kínából. Ki is lett fizetve, meg minden, de még mindig nem adta fel az eladó. Mennyire szokványos az, hogy ennyit kell erre várni? Írjak már most neki, vagy várjak még vele?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#33345) batagy válasza AssAssynn (#33344) üzenetére


batagy
őstag

Ha csak tegnap vetted, akkor még ne írjál neki.
Sok esetben eltelik több nap is, mire feladják.

(#33346) AssAssynn válasza batagy (#33345) üzenetére


AssAssynn
őstag

Remek... Kínából így is száz év mire ideér, erre még húzza is az időt...

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#33347) Winner_hun válasza AssAssynn (#33346) üzenetére


Winner_hun
félisten

Igen, direkt húzza az időt hogy idegeskedj rajta...

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#33348) tamas1985 válasza AssAssynn (#33346) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Mért az jobb lenne ha belejelöli hogy feladta azt majd csak egy hét múlva postázza ténylegesen.
Inkább örülj neki hogy korrekt.

(#33349) üszök


üszök
őstag

Ha rendelek ugyan olyan dolgot többet más más eladóktól honnan tudom,hogy melyiket kaptam meg? Nem bírok rá jönni.Írnak rá aukció számot vagy valamit?

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#33350) bul07 válasza üszök (#33349) üzenetére


bul07
nagyúr

Én a címmel szoktam türközni, ha falun laksz akkor egyszerű
Mondjuk ha 37 szám alatt laksz akkor a következő ugyanolyat 37/1 kéred az azt következőt 37/2-re és így tovább

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.