Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-03-24 06:10:35

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32801) juhiimi


juhiimi
aktív tag

Hello!

Egy ilyet szeretnek venni [link] ebayrol,mivel mashol elkerik a negyszeres arat.
Az lenne a kerdesem,ha en romaniaba rendelem,ott is ugyanugy mukodik az afa?Illetve mennyire megbizhatoak ezek az azsiai eladok?

(#32802) CaNNa3IS válasza whYz (#32795) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Én úgy értettem, hogy ha esetleg neked nem tetszik.
Természetesen ha az oldalon lévő meghatározás nem felel meg a valóságnak akkor panaszt tehetsz az ebay-nek.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#32803) randras válasza HUNited (#32800) üzenetére


randras
veterán

A megvett termékeid között a termék menüjében Resolve Problem.

(#32804) CaNNa3IS válasza juhiimi (#32801) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Veszélyesek ezek a ferdeszeműek. Ahogy látom egy kalap alá vesznek minket az emberevőkkel. :DDD

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#32805) lajosx


lajosx
őstag

Sziasztok.
A segítségét szeretném kérni egy olyan emberkének,aki már több alkalommal vásárolt az ebay.com oldalról.Semmit nem értek az egészből,nem tudom hogyan működik,stb.Ha valakinek van rám ideje,légy szíves jelezze.Nem leszek hálátlan ha sikerül jó áron megvennem amit tervezek.Köszönöm:)

(#32806) randras válasza lajosx (#32805) üzenetére


randras
veterán

Itt vagyunk. :)

(#32807) CaNNa3IS válasza lajosx (#32805) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

[link]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#32808) HUNited válasza randras (#32803) üzenetére


HUNited
senior tag

Köszi.

(#32809) lajosx válasza randras (#32806) üzenetére


lajosx
őstag

De ez sok idő lenne ,szerintem privátba jobb lenne:)Eleve kezdem azzal hogy még magyarul se nagyon tudok,nem hogy más nyelven:) nem tudok beszélni az eladóval,nem tudom hogyan történik a fizetés,mennyi idő alatt zajlik le az egész,ki megbízható,vagy mit kell nézni ezzel kapcsolatban.Szóval teljesen idegen az egész,így olyan segítség kellene hogy szinte megveszi helyettem egy bátor jelentkező a kiszemelet árút,persze ha van kedvező áron és megéri így vennem.:R

még annyit hogy nem tudom mennyire megbízható ez az egész mert elég nagy összegről lenne szó gondolok itt 200eft ról kb.

[ Szerkesztve ]

(#32810) randras válasza lajosx (#32809) üzenetére


randras
veterán

Ez lennék én, szoktam segíteni, és itt többen is csinálják. Válassz aztán írj valakinek. ;)

(#32811) randras


randras
veterán

Ezzel az eladóval szerintetek mivan? Nyaralni volt, de már itt kellene lennie. Listázásait nem látom, válaszolni nem válaszol.

Ti láttok nála termékeket?

(#32812) üszök válasza randras (#32811) üzenetére


üszök
őstag

0 db.

Más.Változott a posta júli 1 től nálunk.Ami levél nem fér bele 2,5cm vastagságba,és és A4-es méretbe,csak ajánlottan lehet feladni.Én ma szembesültem vele.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32813) Graf-X


Graf-X
csendes tag

Sziasztok, ma kaptam egy ilyen üzenetet a "PayPal"-tól (vagy nem)
"Dear PayPal Customer,

On July 03, 2013, We recently have determined that different computers have logged in your PayPal account.
And multiple password failures were present before the logo's. We now need you to re-confirm your account information to us.
If this is not completed by ,10, 07, 2013, we will be forced to suspend your account indefinitely.
Case ID Number : xx-xxx-xxx-xxx (átírtam)
To restore your account,
Please download the attached form to verify your Profile information and restore your account access.
Make sure you enter the information accurately, and according to the formats required.
Fill in all the required fields.
It's usually pretty easy to take care of things like this. Most of the
time, we just need a little more information about your account or latest
transactions.
To help us with this and to see what you can and can't do with your account
until the issue is resolved, log in to your account and go to the
Resolution Center.
Yours sincerely,
PayPal"

Egy olyan e-mail címemre érkezett, amit pont nem használok PayPal-hoz. A csatolmányt nem töltöttem le. Jól sejtem, hogy ez valami adathalász próbálkozás?

(#32814) randras válasza Graf-X (#32813) üzenetére


randras
veterán

Ahol már le kell tölteni valamit, az régen rossz. Küldő cím?

üszök: :R

(#32815) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Kés vásárlásával kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Lehet belőle probléma? Nem konyhakésre gondolok. Nyilván nem embereket akarok összeszabdalni, de ami 8 cm pengehossz fölött van, elvileg jogszabályba ütközik ugye. (mondjuk nem tudom, akkor ha boltban veszem, hogy viszem haza, vagy hogy mész el kempingezni vele, de mindegy.)

[ Szerkesztve ]

(#32816) Graf-X válasza randras (#32814) üzenetére


Graf-X
csendes tag

Jogos. Közben rájöttem, hogy csak a feladó neve PayPal, az e-mail cím egy ismert antivírus gyártó cégre hajaz: news@mail.kasperkylabs.com
Figyeljen oda mindenki :)

(#32817) axioma válasza Graf-X (#32813) üzenetére


axioma
veterán

Mar ott bukik, hogy "Dear Customer", mert a paypal nem igy kezdi a leveleket... leginkabb Hello X Y (valodi nev, mert ok ugye tudjak) stilust kell keresni.

(#32818) bul07


bul07
nagyúr

Remélem nem ezen volt a hó elejei rendeléseim (már ha hajóval hozzák a küldemények egy részét)

Amúgy a posta elmehet oda ahova gondolom, kivették a lehetőségek közül a 2X meg a LNK-t , nehogy már biztosan áttudja venni az ajánlott küldeményt a címzett még ha postán is [link]
Sőt a saját kézbe opció is eltűnt, na így aztán nem garantálnak semmit
GRATULÁLOK MAGYAR POSTA :(((
Gondolom a Postán maradó csomagok miatt csinálták

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32819) hidroponi válasza bul07 (#32818) üzenetére


hidroponi
aktív tag

azert eroltetik a postan maradot mert ki kell rugni tobbszaz postast. ennyire egyszeru.
a gombhoz csinaljak a kabatot.

(#32820) tamas1985 válasza utgyuru (#32815) üzenetére


tamas1985
aktív tag

A vásárlás nem jelent semmi problémát, a 8cm felettieket pedig csak elcsomagolva szállíthatod közterületen(autóban)

(#32821) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

sziasztok véletlen meg vettem egy cuccot csak nem tudtam kifizetni mert rossz a címem, nem postáznak Magyarországra természetesen így kifizetni se tudtam. írtam az eladónak, hogy ne küldje mert véletlen volt. Az előzményekből nem lehet kitörölni azt a cuccot? Csak 60 nap után magától eltűnik?

(#32822) tamas1985 válasza bul07 (#32818) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Tegnap pont mondták hogy az ajánlottat csak aláírás után adható át, tehet nem dobhatják be a postaládába, szerintem ez mondjuk előrelépés.

Egyébként árat emeltek vagy csökkentetek, mert ez a kivonat finoman szólva is zavaros, a posta.hu meg a díjkalkulátor nem elérhető(gondolom megint hónapokig)

[ Szerkesztve ]

(#32823) somnia válasza -secret- (#32821) üzenetére


somnia
őstag

Hogy lehet véletlen megvenni valamit?

[ Szerkesztve ]

(#32824) -secret- válasza somnia (#32823) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

rámentem ugye hogy buy now, de nem engedte kifizetni a cuccost mert nem szállít hungaryra. de a cucc viszont bekerült az előzményekhez, hogy 'megrendeltem'

somnia: meg akartam venni csak nem figyeltem h shippingelhető e, aztán rendelés közben derült ki, hogy mégsem az

[ Szerkesztve ]

(#32825) somnia válasza -secret- (#32824) üzenetére


somnia
őstag

A leírásban mindig ott van, hogy szállít-e Magyarországra, nem kell elmenni a rendelésig!

(#32826) -secret- válasza somnia (#32825) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

őszintén most az egyszer a **szom figyelte :D be volt előzőleg pipálva a free shipping

(#32827) somnia válasza -secret- (#32826) üzenetére


somnia
őstag

Az a baj, hogy mégsem vágod, hogy mi a baj, vágod?!

(#32828) -secret- válasza somnia (#32827) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

:C :D tudod mit, hagyjuk :DD

(#32829) krypton válasza krypton (#32739) üzenetére


krypton
senior tag

Még mindig itt tartok :(((. Full refund történt, mind a ketten hagytunk értékelést, de még mindig ott van a vásárlás a summary-mban. Mit nem tettem még meg? Arra tudok még gondolni, hogy nem választottam ki az egyéb opciók alatt, hogy "Return this item"?

(#32830) M_o_g_y_i válasza hidroponi (#32819) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Azt hallottam, hogy le akarják építeni a postát, mert eladósorba fog kerülni... :U

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32831) radi8tor válasza M_o_g_y_i (#32830) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mondják ezt már mióta.
Szvsz örülnék neki, ha lenne valami jobb helyette. Bár, ha totál leépítik és akkor jön valami a helyére, akkor nem feltétlenül lesz jobb.

⭐ Stella

(#32832) 8nemesis8 válasza radi8tor (#32831) üzenetére


8nemesis8
veterán

Max drágább...

(#32833) radi8tor válasza 8nemesis8 (#32832) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Drágább nem lesz, mert akkor a kutya nem fogja használni és elszaporodnak a magáncégek.
Múltkor láttam a városban egy kisbuszt, amire fel volt matricázva: üzleti levelezés.
Nagyobb cégek már nem Postával viszik egymás között a leveleiket.

⭐ Stella

(#32834) twine válasza radi8tor (#32833) üzenetére


twine
addikt

épp akartam írni,,,
Csomagot legtöbbször futárcéggel küld az ember,,,Levelet meg e-mailben,,,
Szerződést meg személyesen írnak alá az esetek többségében,,,
Általánosítok, nem teljesen igaz amit mondok,,de szvsz én még megélem, hogy a POsta csak "mutatóban" marad..
. :U

(#32835) 8nemesis8 válasza radi8tor (#32833) üzenetére


8nemesis8
veterán

Nem csodálom.
Nekem 2 hete hagytak a postaládában egy ajánlott levelet(pici csomag) és senki nem írta alá...
Azt meg hogyan képzelik, hogy otthagyja a postás? :W

szerk.: Elvileg nem dobhatja be én úgy tudom.

[ Szerkesztve ]

(#32836) radi8tor válasza 8nemesis8 (#32835) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Csak hivatalos papírt kell kézbesítenie aláírással. A többit bedobhatják aláírás nélkül. Már én is kaptam ajánlott levelet bedobva a postaládába. Kérdés mire fel fizet az ember 250Ft-al többet?

⭐ Stella

(#32837) axioma válasza 8nemesis8 (#32835) üzenetére


axioma
veterán

Ajanlottra ugy 2 eve valtozott a szabaly, ha biztonsagosnak iteli a postaladat, akkor azon keresztul is kezbesitheto. Azaz alairas nelkul.

(#32838) RAiN91


RAiN91
őstag

Nálunk rendszeresen összetörik a postaládákat, ennek ellenére még is sokszor bedobja az ajánlottat...

(#32839) 8nemesis8 válasza axioma (#32837) üzenetére


8nemesis8
veterán

Köszi, okosabb lettem ezzel is. :R

Bár a csomagot a postaláda tetejére rakni egy 15 lakásos házban, már nem nevezném biztonságosnak. Igaz csak 1-szer fordult ez elő...

[ Szerkesztve ]

(#32840) FatalEror


FatalEror
addikt

Sziasztok!
A Hon-Kong-s free shipping-es termékeket tényleg ingyen elpostázzák ide,vagy meg kell beszélni,az értékesítővel.

HardCore is my LifeStyle

(#32841) whYz válasza FatalEror (#32840) üzenetére


whYz
addikt

Tenyleg ingyenes.

(#32842) FatalEror válasza whYz (#32841) üzenetére


FatalEror
addikt

Értem,de gondlom a vám még mindig ott van ugye?

HardCore is my LifeStyle

(#32843) Hintalow válasza FatalEror (#32842) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ha összeghatár feletti, akkor benne lehet a pakliban a vám + áfa valóban.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#32844) tamas1985 válasza axioma (#32837) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Júli 1-től már nem dobhatja be!

(#32845) whYz válasza FatalEror (#32842) üzenetére


whYz
addikt

Attol fugg, hong kongbol nekem meg sose volt afa vagy vam.
Az eladot erdemes megkerdezni.

(#32846) FatalEror válasza Hintalow (#32843) üzenetére


FatalEror
addikt

Köszönöm szépen ez az infó nagy segítség volt,megvan a táblázat is! :R

whYz&Hintalow:R

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#32847) axioma válasza tamas1985 (#32844) üzenetére


axioma
veterán

Na mar megint arra jatszanak, nehogy stabil legyen mar a jogi kornyezet... megall az eszem.
Akkor is, ha ez most jo iranyunak tekintheto.

[ Szerkesztve ]

(#32848) üszök válasza axioma (#32847) üzenetére


üszök
őstag

Rá nézhetnél az órára,hogy jár ha még emlékszel rá.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32849) albert8


albert8
addikt

Üdv!
Meg tudnátok nézni nekem, hogy ennek mennyi lenne a postája?Nem teljesen tiszta.
18.78 és 15.15 vagy csak 18?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32850) radi8tor válasza albert8 (#32849) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

33.93 $ mivel a vámköltséget is kifizeted eBay-nek (ők intézik a vámolást).

⭐ Stella

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.