Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33051) CaNNa3IS válasza Zirowe (#33050) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

de ezt a Paypal-on keresztül intézed nem?

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33052) RockHaRD


RockHaRD
addikt

Gyors kérdés: [link] Ezt a csomagot a postától várjam, vagy a dhl-től? :)

:R

(#33053) Zirowe válasza CaNNa3IS (#33051) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Csak ebay caset nyitottam.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33054) hobbyone válasza Zirowe (#33053) üzenetére


hobbyone
aktív tag

(#33055) randras válasza Zirowe (#33053) üzenetére


randras
veterán

Hasonlóan érthetetlen ügyem volt már Nekem is, akkor az megoldódott, lehet, hogy valami hasonló történt itt is.

(#33056) randras


randras
veterán

Viszont ami már régóta zavar, és nem értek, az az, hogy miért van szétcsúszva a Make Offer doboz? Minden böngészőm alatt ilyen...

(#33057) htc07 válasza randras (#33056) üzenetére


htc07
addikt

Ez nálam is ilyen hónapok óta, de valahogy sikerült rájönnöm egyszer, hogy hogy működik, és sikerült ajánlatot tennem.

(#33058) Zirowe válasza randras (#33055) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Na akkor írok mindjárt a supportnak.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33059) Zirowe válasza Zirowe (#33058) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Fél órája bújom a customer supportot, de eddig még nem sikerült megtalálnom azt az opciót amivel írhatok nekik. :S

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33060) Chaser


Chaser
titán

Segítsetek már egy kicsit. Feladtam egy hirdetést, de nem tudom kiválasztani hova postázzak. Illetve tudnám, de US-be mindenképp akar postáztatni. Először legalább be tudtam mellé jelölni a worldwideot is, már azt se. Most ott tartok már mást nem is enged csak USA-t. :D .com-ról adtam fel, de gondolom "tudja" adatokból hogy nem US seller vagyok.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33061) Chaser válasza Chaser (#33060) üzenetére


Chaser
titán

Wordwide visszakapcsolva, de hogy a fenébe lehet kilőni az US-t a listából :F de még az se lenne baj ha maradna, megadok oda olyan számot hogy úgyse venné senki:D De így nem worldwideot ír, hanem ship to USA...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33062) somnia válasza Chaser (#33060) üzenetére


somnia
őstag

Add fel co.uk-ról.

(#33063) Chaser válasza somnia (#33062) üzenetére


Chaser
titán

Próbáltam ott szerkeszteni de visszadob a .com-ra, újból meg nem akarom feladni, 1.5$ volt, akkor marad így, max ha nem veszik meg a cuccot feldobom a uk-ra.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33064) CaNNa3IS válasza Chaser (#33063) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Excluded shipping locations

Itt ki tudod pipálni, hogy hova nem postázod

[ Szerkesztve ]

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33065) Chaser válasza CaNNa3IS (#33064) üzenetére


Chaser
titán

Az megvan, de ettől független benne marad az USA természetesen:) És azt mondja hogy worldwide postázok, és annak ellenére hogy USA kivételek közt van természetesen elérhető. Ha kiválasztom szerkesztésnél hogy nincs USA, akkor nincs nemzetközi se, csak személyes helyi átvét.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#33066) wmarci


wmarci
senior tag

Vajon az Express csomagomat kihozza holnap a posta, ha ezt látom már ma? :U

2013.07.12
09:01

Vámhatározat kiadva / Issue of customs decision

(#33067) wmarci válasza wmarci (#33066) üzenetére


wmarci
senior tag

Na remélem EMS csomag révén csak kijön ez holnap. E-mailt is írtak: A küldeményt a mai napon továbbküldtük kézbesítésre. 5275ft Áfa és 1220ft díj terheli. Ezek szerint a szállítás nem kapott áfát.

(#33068) RAiN91 válasza RAiN91 (#33025) üzenetére


RAiN91
őstag

Na azt beszéltem meg vele, hogy holnap vissza utalja a pénz 70%-át, és nem kell visszapostáznom.
Így is bukta. A 4 darab digitizert feldobjam féláron újként ebay-re, leírva az igazságot, hogy nálam nem jó, de amúgy új? Mi van, ha észreveszi a gyerek?

(#33069) bul07


bul07
nagyúr

Nállatok megvan még a 15-20 napos szállítás, mert nállam nagyon belasultak a dolgok már ha megérkeznek , mert az elmúlt hónapban volt vagy 5-6 refundom, és a legboszantóbb hogy olyan is amit nem magamnak rendeltem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33070) andatti


andatti
senior tag

Háát, a rendelt toll még nem jött meg csájnából nekem sem... Pedig, ha megjönne lehet, bevállalnék telefont... (már többeknek összejött, minden gond nélkül). Igaz én "5-ban gondolkozom, épp ezért kicsit tartok attól, hogy ha kiszúrják, akkor lesz vám és áfa is... az meg már nem fér bele a keretbe. és kérdéses a garancia, bár ismert márkákról van szó... Esetleg rendelés előtt hívjam fel a hazai szervízt és kérdezzem meg, hogy külföldi vásárlásnál is érvényes a garancia? (bár találtam egy manust, aki telefonokat szerel és vállalja a külföldről behozott cuccokra az 1 év garanciát, de árban ugyan ott vagyok, mintha itthon venném. (mivel akkor itthon is venném...)

Más, hogy lehet egy felhasználó hsz-eit megnézni? Mert a keresővel nem jött össze... Vagy marad a ctrl F és oldalanként nézzem át a topicokat? Mert az úgy nagyon macerás...

[ Szerkesztve ]

(#33071) bul07 válasza andatti (#33070) üzenetére


bul07
nagyúr

Keresésnél /Opciók/ Részletes keresés/ Szűrés felhasználó szerint

Más országból származó készüléknél helyi garanciát találni, erősen kétséges
Javítatni persze lehet de az már nem éri meg

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33072) TheWich


TheWich
tag

Sziasztok!

A Make (best) offer opciónál mennyire illik / érdemes / lehetséges alul ajánlani? Mondjuk egy 10 és egy 100 $-os termék esetén. Abból már lehet százalékosan kalkulálni.

Ui: Az ily módon megvásárolt termékre is jár baleset, sérülés, elveszés ... esetén a megszokott dolgok. Refund, case, claim etc..
Köszi!

(#33073) randras válasza TheWich (#33072) üzenetére


randras
veterán

5-10% ?

(#33074) radi8tor válasza TheWich (#33072) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, ugyanúgy van buyer protection. Ez a best offer dolog arra jó, hogy lássa az eladó, ha valakit érdekel komolyabban a terméke, de olcsóbban.

⭐ Stella

(#33075) TheWich válasza randras (#33073) üzenetére


TheWich
tag

randas, radi8tor1

Értem, köszi!

[ Szerkesztve ]

(#33076) CaNNa3IS válasza TheWich (#33072) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Nincs olyan, hogy illik. Max nem fogadjak el.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33077) randras válasza CaNNa3IS (#33076) üzenetére


randras
veterán

De, igen is van olyan, hogy illik.

Az is parasztság, mikor árulsz valamit, és valaki megérdezi, hogy mennyit engedsz az ár feléből! :U

(#33078) CaNNa3IS válasza randras (#33077) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Szerintem nincs. Sokszor kapok akár 30%ajánlatot. Ez van. Elutasítom nem görcsölök. Ennyi.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33079) M_o_g_y_i válasza CaNNa3IS (#33078) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Értelmetlen a fölösleges körök futása, és idegesítő is.
-10-20% lehet kb. az "arany középút", aminél ha a kiírt és az ajánlott ár közé kerül még el lehet fogadni simán. :K De ilyen 50%-ot csak a h.lye ajánl, csak felb@ssza az eladó fejét szerintem.

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#33080) CaNNa3IS válasza M_o_g_y_i (#33079) üzenetére


CaNNa3IS
senior tag

Jaja összeakad az ember sok hülyével.

Stay up Stay humble Ride hard Get stoked

(#33082) M_o_g_y_i válasza CaNNa3IS (#33080) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Én csak vevő vagyok, de olyan -15-20%-ot szoktam ajánlani. Erre jön (általában) olyan -10%, amire még "rápróbálok", ha elfogadja bingó, ha nem, akkor is olyan mínusz 7-10% körül megállt eddig a "párbaj" ha jól emlékszem. :K
De pl. legutóbb a k.ts.g kemény 80 35 :Y centet akart csak engedni egy 58$-os fotós hátizsáknál, mondanom se kell nem vettem meg. :N :DDD
50-53$ körül reméltem, hogy el tudom hozni. :U

[ Szerkesztve ]

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#33083) bul07


bul07
nagyúr

Na nekem ez új és hol szoktatok ajánlatot tenni , írtok közvetlen az eladónak vagy van helye az ilyenek

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33084) tjb007 válasza bul07 (#33083) üzenetére


tjb007
nagyúr

Amelyik hirdetésnél az eladó lehetővé teszi, ott meg fog jelenni egy Make Offer feliratú gomb.

(#33085) bul07 válasza tjb007 (#33084) üzenetére


bul07
nagyúr

Köszönöm , márt ez is tudom akkor :DDD

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33086) üszök válasza tjb007 (#33084) üzenetére


üszök
őstag

Én is kösz.

Más.Az MK808 ára már így le ment? Találtam 45-ért is.Vagy azt soha nem kapom meg kategória?

Ja,és a csomagok nekem sem akarnak jönni.

[ Szerkesztve ]

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#33087) htc07 válasza üszök (#33086) üzenetére


htc07
addikt

Az MK808 42 dollár, a bluetoothos változata (MK808B) pedig 44 dollár a geekbuying-on. Az MK808 PH-s topikát olvasgattam régebben, akkor láttam ott hogy sokan ajánlják ezt az oldalt ebay helyett, ha ilyet szeretnél.

(#33089) üszök válasza htc07 (#33087) üzenetére


üszök
őstag

Csak a szemem elé került egy licites,ami 35-ért ment el. Utána néztem meg az árakat.Mikor utoljára néztem 65 körül volt. A távirányító nélkül nem sokat ér szerintem,az meg még egy huszas.És erre is vonatkozik az aláírásomban szereplő szöveg. :C
De a jövő hónapban lehet veszek egyet.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#33091) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Ma TV állítgatás közben láttam valami hírsávon, hogy tájfun volt Kínában. Tapasztalat szerint ez ilyenkor megdobja a szállítási időket ilyen vásárlásnál?

(#33092) radi8tor válasza utgyuru (#33091) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ilyenkor sokkal gyorsabban érnek ide a cuccok (hátszéllel). Bocs, ezt nem tudtam kihagyni. :D
Kína elég nagy ország, gondolom nem országos méretű a tájfun. :N

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#33093) somnia válasza radi8tor (#33092) üzenetére


somnia
őstag

Úgy látom itt csak a modinak lehet jópofizni. :F

(#33094) radi8tor válasza somnia (#33093) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mi a probléma? :U

⭐ Stella

(#33096) somnia válasza radi8tor (#33094) üzenetére


somnia
őstag

Semmi, uram, tényleg semmi.

(#33097) RAiN91


RAiN91
őstag

Refundot kell kérni, vagy küldi magától, ha megállapodtunk hogy 70%-ot vissza fizet?
Korábban is volt már ilyen, akkor úgy emlékszem magától küldte.

(#33098) bul07


bul07
nagyúr

Eszem megáll
Megint jött egy pendrive sinceritytrading-től , és megint nem volt se rendesen lezárva se beleragasztva a borítékba
Ahogy kitekertem a kis cérnát már ki is csúszott belőle , ilyen felelőtlen de jó eladót még nem láttam
Előzmény , boríték képel

Amúgy végre a mai napon jött három csomagom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#33099) randras válasza bul07 (#33098) üzenetére


randras
veterán

Én egy ilyet vettem most, kiváncsi vagyok a sebességére. :D

(#33100) bul07 válasza randras (#33099) üzenetére


bul07
nagyúr

Juj
Az enyém ezt produkálta
USB2.0 4300írás és 20-22000 olvasás
USB3.0-án se sokkal gyorsabb

458 értékelésed van? :)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.