Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-10 07:11:01

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32551) TaaT válasza Sakab (#32549) üzenetére


TaaT
veterán

Ezt néztem én is, sztem kifizette és nyomott egy pozitívot, nem tudom hogy fogja visszakapni a pénzét ha kap egy szilikon karkötőt 28$-ért.

Give them hell Ukraine!

(#32552) flierqqq


flierqqq
tag

Egyik ismerősömnek szerettem volna rendelni valamit, két dolog között vacilált és mikor döntött én véletlenül a rossz termékre licitáltam.
Licitet lehet töröltetni? Mindjárt lejár és sajnos valószínűleg én fogom megnyerni... :/

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#32553) Sakab válasza htc07 (#32550) üzenetére


Sakab
senior tag

De akkor szerinted is kamu a hírdetés? hogy merik igy feltenni?ha úgyis vissza kell adnija a pénzt? És még engem tiltanak ki... :W

(#32554) htc07 válasza Sakab (#32553) üzenetére


htc07
addikt

Pár hónapja volt ez nagy divat, hogy pár dolláros cuccokkal összeszedtek a csalók sok pozitív értékelést, aztán hirtelen értékesebb dolgokat kezdtek árulni, a normál ár töredékéért. Van kb. 30-40 napja, mire elkezdenek szállingózni az átvert emberek negatív visszajelzései, és mire kitiltják ebayről, ő a pénz nagy részével már le is lépett.

(#32555) bul07 válasza TaaT (#32532) üzenetére


bul07
nagyúr

Kettő ilyet is kaptam :)

(#32533) Winner_hun
Lehet pont telefonról néztem és ott le van tiltva a kép betöltés, így kimaradt nálam
De akkor nyugi van ha te is kaptál ilyet ;]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#32556) TaaT válasza bul07 (#32555) üzenetére


TaaT
veterán

Spórolnak az e-tintával vagy nem tudom :D

Give them hell Ukraine!

(#32557) Centre


Centre
aktív tag

Sziasztok!

Miközben az árak alakulását figyeltem a hirdetéseken az egyiken ezt láttam, szerintetek itt mi történhetett? Nem látni az autobidet vagy hogy tudott O. 5 eurónyival licitet emelni egymás után?

Kettő: Vásároltam is?) Shipping costra a "standard nemzetközi szállítmányozás" számlázza ki ami ez esetben 22 euró. A becsült érték alapján kell fizetni? Tényleg a becsült összeg alapján kell fizetni?

előre is köszi

(#32558) somnia válasza Centre (#32557) üzenetére


somnia
őstag

Semmi.
o+++i a 20 ojrós licitre 40,50-et tett.

(#32559) flierqqq válasza flierqqq (#32552) üzenetére


flierqqq
tag

Sürgős :S

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#32560) pepe091 válasza flierqqq (#32559) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Írj az eladónak, hogy véletlen volt, és legyen szíves törölje. Ha jó fej akkor törli, ha nem akkor majd kapsz egy unpaid item case-t a nyakadba, amit felvésnek az adatlapodra, és akkor pár ilyen után repülsz.

[ Szerkesztve ]

(#32561) Winner_hun válasza flierqqq (#32552) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#32562) flierqqq válasza pepe091 (#32560) üzenetére


flierqqq
tag

De azt muszáj lesz kifizetem, vagy csak egy olyan lehúzós, negatív értékelés?

Érdekes a világ megosztása - Van akinek Rolexe van, és van akinek ideje.

(#32563) üszök válasza Sakab (#32553) üzenetére


üszök
őstag

Ez nem lehúzás. Látásból ismerem a csávót aki árulja. Kis alacsony, fekete haja van, ferde a szeme, és olyan furcsán beszél. :C

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32565) SUPREME7 válasza Sakab (#32549) üzenetére


SUPREME7
őstag

Erre már ~50-en rászaladtak 2 nap alatt. Vagy baromi jól járnak, vagy az eladó arra megy, hogy legalább egy része túllépi a 45 napot és bukja a pénzt. Azt hiszem én az utóbbira szavazok.

[ Szerkesztve ]

(#32566) havri1


havri1
félisten

Mai best email, linkeket kiszedtem :

Szeretném figyelmedbe ajánlani paypal pénz generátort.
Spam
x

info@aero-host.eu <info@aero-host.eu>
jún. 24.

címzett: saját magam

Napi limit = 1 nap.
Hónapi limit= 4 / hó 4 Szer használhatod e programot 1 hónapban.
1 órától - 48 - órán belül megérkezik paypalodra a pénzed .
Kötelező: Paypal fiókod megvan erősítve. Minimum 5$ vagy 5?&#8364; szükséges.
Mivel a program duplázza annyiszor a pénzt.
Ha valami gond lenne a programmal írjatok ide: info@aero-host.eu .
Amennyiben nem tartja be szabályunkat nem fog működni a program.
Üdvözlettel TorrentTracker Hosting Program letölthető:
Letöltés 1:

:W tuti vannak, akik megeszik sajnos :(

[ Szerkesztve ]

havri

(#32567) tamas1985 válasza SUPREME7 (#32565) üzenetére


tamas1985
aktív tag

Hát képek alapján is gagyinak néz ki

(#32568) #41635072


#41635072
törölt tag

Üdv!
Van mód arra, hogy bemószeroljunk valakit, mert indokolatlanul adott rossz visszajelzést, és lerontotta a 100%-os megbízhatóságunkat?

(#32569) Centre válasza somnia (#32558) üzenetére


Centre
aktív tag

köszi, valaki szándékosan feltornázta az árat?

(#32570) default.


default.
őstag

Emberek. Hol lehet beállítani minimálárat az aukciómnak ?

[ Szerkesztve ]

(#32571) tamas1985


tamas1985
aktív tag

Megtudnátok nézni hogy ennél a terméknél ti sem látjátok az eladó többi termékét.
Nekem ez már a második ilyen eset, nagyon zavaró, főleg ha több dolgot szeretnék tőle.
Mi lehet ilyenkor a gond? Lehet ezt jelezni mondjuk az ebay felé valahol?

(#32572) TaaT válasza tamas1985 (#32571) üzenetére


TaaT
veterán

többször volt már ilyenről szó, neki pl több mint 150 terméke van... [link]

nem tudom mi a gixer...

Give them hell Ukraine!

(#32573) kirkri válasza TaaT (#32572) üzenetére


kirkri
addikt

Szerintem ez nem hiba, hanem arról van szó, hogy bizonyos termékeket csak bizonyos oldalakon hirdet meg.
Pl. az általad linkelt eladó az angol eBay-en ezeket hirdeti. [link]

[ Szerkesztve ]

21 éve a Prohardveren! ™

(#32574) axioma válasza tamas1985 (#32571) üzenetére


axioma
veterán

Ilyen - bar masik szinu - orat en mar egy eve vettem. A szija teljesen jonak latszik, de pl. az en - igaz noi - csuklomat me'g egy honap hordas utan is bantotta, szurkalos-dorzsolos fajta. Olyasmi anyagbol van, mint mondjuk a rakomanyrogzito heveder, csak persze mashogy fonva, de mindig is szorocskes marad (en azt remeltem, hogy egy ido utan beall). A lyukak koruli megmunkalas is kisse necces kinezetu...
Persze amugy jo ez, mint ora, csak a szij ami nem nyero, szerintem, hiaba nez ki tartosnak.

(#32575) TaaT válasza kirkri (#32573) üzenetére


TaaT
veterán

Akkor a maradék 100terméke melyik oldalon van meghirdetve? :D

Give them hell Ukraine!

(#32576) kirkri válasza TaaT (#32575) üzenetére


kirkri
addikt

Gőzöm nincs, talán a kínai eBay-en. Hol látod, hogy összesen 150 terméke van?

21 éve a Prohardveren! ™

(#32577) TaaT válasza kirkri (#32576) üzenetére


TaaT
veterán

Mostmár sehol, amikor megvettem tőle egy terméket pár hete ugyanazon az oldalon ahol most csak néhány darab van, még 150+ cuccát láttam...

És ez nem egyedi eset, többször volt már hogy vettem vkitől valamit, pár hét után visszanéztem és 0db termékét láttam, miközben árult tovább...

Give them hell Ukraine!

(#32578) Cancer


Cancer
senior tag

Sziasztok!

Épp folyamatban lenne egy Canon EF-S 15-85-ös objektív vásárlása e-bay-ről. Csak az ipse a következő mail-t írta:

Hi, I'm so sorry to let you know that I have made a mistake in the item description. The lens comes in with front and rear lens caps but no outer box included. It is brand new and never used, just o outer box. Is that OK with you? If yes, I will send the lens ASAP. Sorry about that.

Elképzelhető, hogy új a lencse, csak lopott or sg? :F Nekem ez fura, hogy brand new a termék, de doboz az nincs hozzá...

Ha tudnátok abban segíteni, hogy mi ilyenkor a teendő? Hogyan kaphatom vissza a pénzem? (Ugye paypal-on már megtörtént az utalás) Kinek kell írni ezügyben? Mennyi idő alatt utalják vissza? Nem vonnak-e le belőle utalási költséget?

Előre is köszönöm a segítséget! :R

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#32579) SUPREME7 válasza Cancer (#32578) üzenetére


SUPREME7
őstag

Egy objektívről meg lehet állapítani, ha dobozba van ha nem, hogy használt-e? (nem értek hozzá, csak kérdezem) Mert ha nem akkor teljesen mindegy, ha nem szól talán észre se veszed. Ha mindenképp szükséges a doboz akkor írd meg neki, hogy küldje vissza a pénzt, gondolom azért szólt.

(#32580) TaaT válasza Cancer (#32578) üzenetére


TaaT
veterán

"Nekem ez fura, hogy brand new a termék, de doboz az nincs hozzá..."

második bekezdés :) [link]

Give them hell Ukraine!

(#32581) Cancer válasza Cancer (#32578) üzenetére


Cancer
senior tag

Az lemaradt, hogy 100% positive Top-rated seller 7ezer párszázértékeléssel.

Az ügyvédem nélkül nem írok alá semmit...

(#32582) üszök válasza axioma (#32574) üzenetére


üszök
őstag

Mennyire volt pontos az óra? Én egy Kínai órával már be fürödtem naponta 2 percet simán tudott sietni.

"Semmi szükségem rá,és pénzem sincs"

(#32583) axioma válasza üszök (#32582) üzenetére


axioma
veterán

Annal biztos jobb - marmint ez ami nekem van, szerintem peldanyfuggo is. Most itthon vagyok mar, megneztem es jelenleg 22 percet kesik, de nem tudom, miota nem nyultam hozza - vagy mikor volt pontos. De az is siman lehet, hogy utoljara joval regebben volt pontos, pl. oraallitas elott, akkor ez inkabb 38 perc sietes. A kovetkezo oram mar karacsony elott megjott, akar azota is lehet. Max. annyit tudok hogy idonkent ranezek, most beallitottam... [Mondjuk mar a masodik elemen megy, igaz azt adtak hozza, az egyetlen trukk hogy a hornyoknal fogva lecsavarni kell a hatlapjat.]

(#32584) akela91


akela91
addikt

Ebay protection véd akkor is, ha: alapból nem szállítana Magyarországra az eladó, de én ezt megbeszélem vele privátban, hogy szállítson(DHL 500Euroig biztosítva), illetve ezután megnyerem a licitet?

Németből 100%-os eladó... Olyanra gondolok, hogyha elveszne a csomag, vagy mégis egy féltéglát kapnék. -->Van értelme levideózni a kibontást?

[ Szerkesztve ]

(#32585) albert8


albert8
addikt

Helló! Szerintetek ez bevállalható? [link]
Nem tudom mennyire rossz a 97%-os eladó.

Ebayen lehet már mastercardal fizetni egyébként? pp rendszeren keresztül?
Abban az esetben, hogy nincs pp accod.

[ Szerkesztve ]

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32586) akela91 válasza albert8 (#32585) üzenetére


akela91
addikt

Ennél az eladónál csak PP-vel tudsz. Illetve ugye láttad, hogy még 8000Ft a postaköltség. A 97% nem igazán számít valami jónak. Valamint USÁból jön, szóval számíthatsz vámra is, mert nagy értékű.
Ha ezeket elfogadod, akkor bevállalható.

[ Szerkesztve ]

(#32587) kirkri válasza akela91 (#32584) üzenetére


kirkri
addikt

Protection véd, videózni nincs értelme.
Ha PayPal-el fizeted a végén, akkor nincs jelentősége, hogy az eredeti hirdetés szerint nem szállít ide.

21 éve a Prohardveren! ™

(#32588) albert8 válasza akela91 (#32586) üzenetére


albert8
addikt

Értem, láttam igen az ár az még belefér.
Viszont a vámot nem olvastam. Az kb mennyi ?

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#32589) akela91 válasza albert8 (#32588) üzenetére


akela91
addikt

30% ~13.000FT jelen esetben. Persze nem biztos, hogy megvámolják,de számolj úgy, hogy igen.

(#32590) somnia válasza akela91 (#32589) üzenetére


somnia
őstag

Amit te írsz, az az ÁFA+VÁM.

(#32591) dmenyusd


dmenyusd
csendes tag

Sziasztok!
Ebay-en véget ért az első aukcióm egy pár napja, vártam hogy a vevő fizessen. Ma vettem észre, hogy ezt írja a fizetés résznél:
"Payment was initiated on Jun 24, 2013 and is being processed through PayPal."
Az angolom nem az igazi, de ez azt jelenti, hogy fizetve van már a termékem, csak még a PP ül rajta kicsit? Viszont a PP fiókomban nincs még semmi hír az utalásról, ez kb mikor várható?
Postázhatom már nyugodt szívvel a cuccot, vagy még várni kell valamire?
Köszi előre is a válaszokat!

(#32592) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

This listing was removed by eBay. If you've already paid for the item, we recommend that you wait 10 days from the expected delivery date to see if the item arrives. If you did not pay, you are no longer obliged to pay for this item. If you have a problem with the purchase, you can resolve the problem by opening a case in our Resolution Centre.

hmm, kezdjek izgulni? de magát az eladót nem törölték :U

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#32593) Destloler


Destloler
tag

Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Olyan problémám van hogy rendeltem egy autóalkatrészt ami fent akadt a vámon. A kérdésem az hogy milyen dolgokat kell bemutatnom, olvastam már hogy számlát de még is milyet, eBay-en nem kaptam számlát se egyebet banki átutalást se tudok mutatni mert PayPal-on keresztül zajlott. Előre is köszönöm a segítséget.

(#32594) pepe091 válasza Destloler (#32593) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Belépsz a PP-re, és ott megnyitod az adott vásárláshoz tartozó tranzakciót, hogy látszódjon miért és mennyit fizettél, majd nyomsz egy print screen-t, és ezt küldöd el e-mailben.

(#32595) SUPREME7 válasza Destloler (#32593) üzenetére


SUPREME7
őstag

Paypal oldalon belépve My account / History >> Kiválasztod a szóban forgó tranzakciót >> Details link és ezt kinyomtatod, printscreeneled, ahogy gondolod.

(#32596) DemonDani válasza radi8tor (#32475) üzenetére


DemonDani
addikt

200+ vásárlásból 1 casem volt eddig, és az is egy tönkrement eladónál, ahol 1 hétre visszamenőleg tele volt verve negatívval szal mindenkit átvert...

Amíg jogos a Case meg fogom nyitni 0,01 dollárért is. Az alacsony összeg senkit nem jogosít fel arra, hogy engem arcon köpjön Értem én hogy te mit akarsz ebből kihozni, de piszkosul nem tudod miről van szó. Nem is magamnak vettem, úgy vagyok szopóágon.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#32597) Destloler válasza SUPREME7 (#32595) üzenetére


Destloler
tag

Még egy kérdés. Ha a postai értesítőn más összeg szerepel mint amennyi tényleg volt ilyenkor mi a teendő? Nem én kértem az eladót hogy mást írjon rá.

(#32598) M_o_g_y_i válasza Destloler (#32597) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Akkor örülsz... ;]
Bár (szinte) semmi jelentősége. :N

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#32599) SUPREME7 válasza Destloler (#32597) üzenetére


SUPREME7
őstag

Azért kérnek számlát, hogy igazold, hogy valóban annyi az értéke amennyi rá van írva. Küldhetsz számlát kevesebbről is mint a valódi értéke, ha meg tudod oldani, de nem tudom ha esetleg megbuksz vele, miféle eljárás alá vonnak. Tehát én speciel nem okoskodnék, de volt akinek már bejött. Az, hogy az eladó mit ír rá, az mindegy, ha úgy ítélik meg, hogy több az értéke akkor kérik a számlát, és természetesen a csomagra ráírt értékért nem te felelsz.

[ Szerkesztve ]

(#32600) Destloler válasza SUPREME7 (#32599) üzenetére


Destloler
tag

113$ volt a megvásárolt termek értéke és 45$ volt a postaköltség. A paypalon a végösszeg látszik készítenek egy fotó az ebay-es aukcióról is. Amit a USPS tol kaptam levelet azon 50+45$ szerepel. Olyan kerdesem lenne hogy a postaköltség is vám alá tartozik? Kb. Mennyi vámot kell fizetnem?

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.