Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1965) tusi74 válasza joey7 (#1962) üzenetére


tusi74
őstag

Nekem a németekkel tele van az a testrészem, ami valójában nincs, mert nő vagyok. Ha sokat késik, kérdezz rá, hogy feladta-e, és ha igen,. adjon róla valami bizonyítékot. Ragszám, tracking szám bármi. Ugyanis nekem hétfőn telefonon azt állította az eladó, hogy elküldte Hermes-szel a csomagot.

Szerdáig könyörögtem, az eladónak, telefonon, e-mailben, hogy adja meg a tracking számot, mert követni szeretném. Nagy nehezen szerda este megérkezett a szám, de követni még csütörtökön sem tudtam. Írtam a Hermes-nek, hogy megkérdezzem mi a gond, és nagy meglepetésemre tegnap este a köv. mail érkezett:

''The sender has placed an order only in the internet on our homepage on 25 April 2007.
Until now, we did not receive this shipment from the sender.
The sender now has 90 days to deliver the shipment in the parcel shop.


Azaz ''kreált'' neten egy számot, és még másnap sem volt esze ágában sem feladni.
Ekkor írtam neki, hogy átlátok a trükkön, és ne takarózzon a Hermes-sel, mert nem adta fel a cuccot, és amennyiben holnapig, azaz máig nem tudom követni, illetve nem küldi PayPal-obn vissza a pénzem, indítom PayPal-on a claim-et. Érdekes, ma 10-kor átvette a csomagot a Hermes. És a Hermes javára legyen kérés nélkül értesítés érkezett, hogy elindult a csomagom. Szóval nem mondom, hogy nem lehet, hogy kóborol a csomagod, de azért azzal kezdjél, hogy az eladót kérdezed. Az én eladóm is olyanokat írkált, hogy a Hermes elkavarta stb. És mi derült ki? Hogy fel sem adta!!!

[Szerkesztve]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.