Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16684) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

sziasztok!

nekem az alábbi a gondom. rendeltem 52dollár értékben órákat ebayről. kb másfél hónap várakozás után írtam az eladónak, hogy mivanmár..? válaszolt, küldött tracking numbert de több hete csak az volt, hogy ott "ültek" a csomagomon hong kongban. meguntam a várakozást, hogy se óra, se a pénzem, nyitottam case-t, ott azt írta az ebay support, hogy az eladó nem tudott érvényes tracking numbert adni, ezért visszadják a pénzt. vissza is kaptam, ránéztem a tracking numberre, tényleg nem talált rá semmit. most kb a rendeléstől számítva 2 hónap után ránéztem megint, újra behozott valamit, és pont a napokban volt egy budapesti bejegyzés, hogy "bejövő küldemény vámkezelve".

az alábbi kérdéseim lennének:

akkor a csomagom mégis jön, és el lesz vámolva? ha igen, miért? belefér simán a 45eur limitbe.

a másik pedig, hogyha megkapom a csomagot és az ebay döntése alapján én már megkaptam a pénzt, és eleve több mint két hónapja nem kaptam még készhez a cuccokat, mit kellene tennem? átvennem az órákat (és az esetleges vámot kifizetnem), vagy átvennem és visszautalnom a pénzt (bár az árfolyam NAGYON romlott azóta), vagy át se vegyem?

köszi előre is!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.