Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13794) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Sziasztok! Volna egy "kis" probléma:
Január végén rendeltünk eBay-ről 50k értékben egy iPodot, a pénzt átdobtuk a tagnak, ő feladta, eddig oké.
Vártunk 1-2 hetet, nem jött meg. Írtunk neki a csomagszám miatt, eddig oké, megadta. USPS-en rákukkantottunk, és ez jött ki a számra:
"Status: Processed through Sort Facility

Your item was processed through and left our JAMAICA, NY 11430 facility on January 23, 2011 at 10:34 am. The item is currently in transit to the destination. No further information is available for this item.

Additional information for this item is stored in files offline."
Rendben, ez akkor február elején volt, most is ugyanezt írja ki rá (newsletter se jött, pedig fel vagyok iratkozva ugye). Időközben írtunk a tagnak levelet, azt mondta, hogy "megsürgeti" a csomagot, eddig is oké.
Vártunk még kicsit, írtunk neki újra (mostmár azért hogy utalja vissza a pénzt), mondta hogy nem-nem-nem utalja vissza. Adtunk egy negatívot neki, akkor írt egy üzenetet hogy küld egy másikat, ha módosítjuk pozitívra az értékelést. Ez volt valamikor március elején, megtettük, és ő azt mondta hogy feladta.
Nos, kb azóta semmi hír se a (két?) csomagról se a pénzről, kértünk track numbert (4 levélben is), nem válaszolt. További 10 mailünkre se jött reply, semmi. Írtunk eBaynek is, ők dettó tojtak az egészre.
Mit lehet tenni? Ha lehet, hogy? :U
P.S: [link] - a store-ja, elég jó ratingokkal.

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.