Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-18 13:57:53

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) radi8tor válasza Real_Necro (#14500) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

151-700 euró közötti érték esetén 2,5% vámot és 25% áfát kell fizetni.
701-999 euró közötti érték esetén a kereskedelmi vámtarifa szerinti vámot és 25% áfát kell fizetni.

Ez EU-ra vonatkozik, de a százalékokat látod.

⭐ Stella

(#14502) Real_Necro válasza radi8tor (#14501) üzenetére


Real_Necro
veterán

Gondolom ehhez jön még a posta eljárási díja, ami 9000+1000. Ha így számolok, akkor kb 26000Ft-ot terhelnek rá. A termék forintban kb 35000-et ér. Hát ez így "kellemes" lesz...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14503) Ati_X_321


Ati_X_321
aktív tag

Sziasztok!

Rendeltem egy Oakley szemüveget, de a 99%-os, 9000++ eladásos srác lelépett, nem árul semmit már, nem küldte a cuccot, nem jelentkezik, teljesen lelépett. Paypal levonta az összeget az ebayes vásárlásnál, létrehoztunk paypalon egy discuss-t money backre.

45 napig lehet discuss-t indítani, indítás után 20 napig tárgyalhatunk az eladóval, utána automatikusan záródik és a paypal dönt

ezt megtettük, paypaltól nem jött visszajelzés, paypaltól is csak annyi, hogy megkapták a discuss-t

ez elegendő lesz, vagy mit kell még tenni, hogy visszakerüljön a pénz (50kHUF)?
ha a srác teljesen lelépett, akkor is visszafizet a paypal?

üdv,
Attila

(#14504) 55maresz


55maresz
csendes tag

Segítséget szeretnék kérni.

A problémám a következő ,több dolgot is összevásároltam az ebayen de nem fizettem ki őket azonnal , gondoltam majd egyben ,miután összejött egy mennyiség kifizetem a szokásos módon az összeset egyszerre. Ami elvileg össze is jött ,minden úgy ment ahogy szokott.
Ezután vártám a csipogást a telefonomon ,hogy levonták a pénzt de semmi.Gondoltam megnézem a dollár jelet hogy minden rendben van e a kifizetéssel de nem láttam azt se.Megnéztem a bankszámlámat de onnan se vonták le.
Gondoltam újra ki fizetem a termékeket ,de akkor meg ez az üzenet fogadott.
You have already completed checkout for this order.
You can view your order details below to see payment information and shipping status for your items.
Így nem tudtam kifizetni az ebayon keresztül a termékeket.
Tegnap egy eladó indított egy " case " ,hogy fizessem ki 4 napon belül ,de ha kiakarom fizetni az ebayon keresztül ugyan ezt írja ki.
Azóta vettem már több dolgot is azokat rendben ki tudtam fizetni.
Kérlek segítsetek,hogy mit csináljak ki szeretném fizetni vagy vissza is mondhatom nekem mindegy csak oldódna már meg ez a pár vásárlásom.
Gondolom lassan a többi eladó is reklamálni kezd ,hogy fizessek.
Nem szeretném ha kizárnának.
Ha van valakinek van valami ötlete kérem írja meg .
Köszi előre is.

(#14505) dudikpal válasza Real_Necro (#14502) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Én nem igazán vágom h mi is van itt.
300USD-re kb 16-18k Ft-ot kérnek majd.
Ha itthon 35k-ért megkapnád, akkor...nem értem :U

(#14506) dudikpal válasza 55maresz (#14504) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Ilyen esetben a bankoddal kell futnod pár kört.

(#14507) Real_Necro válasza dudikpal (#14505) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is ilyesmit számoltam, de ha postát bízom meg vámkezeléssel, akkor a szarul fénymásolt lap alján kopottan ott van, hogy még brutto 10000 Ft-ot be kell nekik fizetnem megbízási díjként. Egyszeri behozatali vámkezelési megbízás
A termék itthon nem kapható, csupán dollárból átszámolva írtam, hogy 35k az értéke.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14508) snowdog válasza snowdog (#14492) üzenetére


snowdog
veterán

Egy kis pontosítás. A 743 Ft-os nem eredeti pénzérme, csak egy másolat: Replica Mexico Cinco Peso 1947

Az eredeti ezek szerint 50-100$ között van. Akkor akár jól is járhattam (volna), mert egy 16$-os memória kártya helyett kaptam.

(#14509) anett85 válasza Real_Necro (#14507) üzenetére


anett85
csendes tag

Hát ne vámkezeltess a postával. Hívd fel az Orczy téren lévő hivatalt és kérdezz, mert úgy tudom, faxon is lehet intézni, és akkor talán megúszod 1-2 ezerből a vámkezelés díját.

(#14510) Real_Necro válasza anett85 (#14509) üzenetére


Real_Necro
veterán

Megnéztem az ügyfélfogadást. :) Már-már vicc kategória. Azt hiszem marad a posta, melóhelyről nem olyan könnyű elszakadni, főleg hogy egy 10kg-s cuccot is cipelni kell keresztül városon, ha be kell vinni a csomagot. Azért rákérdezek telón, hátha...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14511) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Üdv

Szeretnék elkezdeni eladni, és az lenne a kérdésem a képfeltöltéssel kapcsolatban, hogy ugye az első kép ingyen van.

Viszont látok olyan aukciókat, ahol csak 1 kép van felöltve, aztán a termékleírás meg tele van képekkel. Ez most akkor hogy van?
A termékleírásba hogyan lehet képeket rakni? Illetve az már ingyenes?

[ Szerkesztve ]

(#14512) anett85 válasza Real_Necro (#14510) üzenetére


anett85
csendes tag

Neked semmit nem kell cipelni, a csomagot a posta kicserélő üzemben van, vagyis az Orczy-n. Nekik kell faxolni számlát, és a posta majd ki fogja szállítani tudtommal.

(#14513) bag


bag
tag

Lehet hülyeséget csináltam, licitáltam egy cuccra de közben találtam egy másikat "buy it now" formában és azt meg is vettem. Az előzőt viszont nem tudom lemondani, egyedüli bidder vagyok és kb 4 óra múlva véget ér az aukció. Írtam az eladónak hogy ha lehet érvénytelenítse a licitemet. Tudok még tenni valamit ez ügyben vagy ha nem válaszol időben akkor rákeféltem? Ráadásul 1 feedbackje van a tagnak.

ASRock Z790 PG, i5 13600K@5.4 - ALF II 280, 32GB DDR5 6800, Gainward 4070 Ti Phantom GS, LG 34UC79G, Táp: CORSAIR 860AX

(#14514) Fancy-boy válasza bag (#14513) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Hát hülyeséget. Felelőtlen vagy. Ha valamire rálicitálsz, akkor köteles vagy megvenni.
Képzeld magad az eladó helyébe.

Az meg extra hülyeség volt, hogy ilyen rövid idő múlva jár le és ennek ellenére mástól vásárolsz. Lehet ha lenne 1 nap még, akkor törölné a licitedet, de így?
Fizesd ki azt is, vagy megy a negatív szerintem.

(#14515) Real_Necro válasza anett85 (#14512) üzenetére


Real_Necro
veterán

Most nézem, ahova faxolnom kell, az az Orczy tér 1. Akkor a kezelési költség minden esetben adott, szóval nem úszom meg a vámoltatási brutto 9000-et és a vem elé állítási brutto 1000Ft-ot.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14516) anett85 válasza Real_Necro (#14515) üzenetére


anett85
csendes tag

Ok, azt hiszem nem voltam elég érthető.

A Magyar Posta logisztikai központja és a 14. számú vámhivatal is az Orczy tér 1 alatt van.
Amennyiben te a posta féle megbízást faxolod, akkor bizony fizeted a 9000-t, de a nevében is benne van, hogy megbízás. Ergo, ha magadnak intézed, akkor nem kell a postát megbízni, tehát nem kell kifizetni a 9000-et. Ezért azt tudom tanácsolni, hogy a vámhivatalnak eressz egy telefonhívást, ha meg akarod úszni azt a pénzt, mert közvetlenül nekik elfaxolhatod a számlát, de javítsatok ki, ha nem így van, és ebben az esetben emlékeim szerint csak 1000 ft körüli tárolási díjat kell fizetni.

(#14517) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Lenne pár kérdésem az eladással kapcsolatban:

Hol lehet megnézni, hogy hányan kattintottak rá az eladó termékre?
Hol lehet beállítani, hogy az Ebay ne automatául vonogassa le a pénzt havonta?

Illetve röviden, mire jó ez az új Ebay alkalmazás aminek Listings Analystics a neve?

[ Szerkesztve ]

(#14518) Real_Necro válasza anett85 (#14516) üzenetére


Real_Necro
veterán

Így már világos. Érdekes azért ez a vámolási rendszer.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#14519) dkpisti


dkpisti
tag

Hello emberek!
Kellene egy kis (vagy inkább nagy) segítség ebben az ebayről rendelős dologról.
Nos egy Zte Blade-re kellene hátlap,azt szeretném megtudni milyen költségek,fizetési modok vannak stb.
Előre is köszönöm: DkPisti

(#14520) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Ilyen kevesen Ebayeznek vagy mindenki nyaral? :))

(#14521) snowdog válasza dkpisti (#14519) üzenetére


snowdog
veterán

Egyetlen egyet találtam [link]

Megnyomod a "Buy it now" gombot, és tiéd a cucc, máris mehetsz fizetni.
Price: GBP 7.99
Approximately US $12.88

Ha regisztrálva vagy a Paypal-on, akkor az angol fontot napi árfolyamon átszámítják Ft-ra, és levonják a számládról. Aztán már csak várnod kell a postást.

Fancy-boy

Szerintem itt mindenki csak vásárol, ezért nem válaszolnak.

[ Szerkesztve ]

(#14522) snowdog válasza dkpisti (#14519) üzenetére


snowdog
veterán

Kifelejtettem a szállítási költséget: GBP 0.80 Hungary Royal Mail Airmail (Small Packets)

És még 2 db képernyővédőt is kapsz hozzá:

Package includes:
1. Authentic back cover x 1
2. Mobile Screen Protector x 2

[ Szerkesztve ]

(#14523) dkpisti válasza snowdog (#14521) üzenetére


dkpisti
tag

Köszönöm :)

(#14524) radi8tor válasza Ati_X_321 (#14503) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Persze, ha teljesen lelépett és nem reagál Paypal üzenetekre sem, akkor is visszafizetik a pénzed. Csak idő kérdése.

Fancy-boy: szívesen válaszolnék, de nincs tapasztalatom eBay-es eladásokkal. Csak vevő vagyok ott.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#14525) Fancy-boy


Fancy-boy
addikt

Kár, talán majd ha lesz Magyarországon teljes Ebay.hu, akkor beindul a gépezet.
A Vaterára meg a Teszveszre már ráférne a konkurencia.

Akkor marad az Ebay ügyfélszolgálat. :R

[ Szerkesztve ]

(#14526) bag válasza Fancy-boy (#14514) üzenetére


bag
tag

Nagy szerencsémre az utolsó percekben túllicitáltak de eléggé paráztam hogy neg lesz a vége. A hibáiból tanul az ember és mások is tanulhatnak ebből. NE licitáljatok olyasmire amit nem akartok biztosan megvenni! Kezdő vagyok még és izgultam, nem gondoltam át teljesen mit is akarok. Most szerencsém volt legközelebb meg már tudom hogy át kell előtte gondolni kétszer mindent.

ASRock Z790 PG, i5 13600K@5.4 - ALF II 280, 32GB DDR5 6800, Gainward 4070 Ti Phantom GS, LG 34UC79G, Táp: CORSAIR 860AX

(#14527) radi8tor válasza bag (#14526) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Voltam már én is így, de megvettem. :P
Most meg várom, hogy érkezzen, lehet lenyúlta a posta.

⭐ Stella

(#14528) Fancy-boy válasza bag (#14526) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Örülök, hogy végül rendben mentek a dolgok. Így van, legalább kicsit izgultál és megtanultad a leckét :))

(#14529) tevfik


tevfik
tag

A Kanadai Posta a határozatlan időre meghirdetett országos sztrájk miatt június 15 –i hatállyal országszerte felfüggesztette a postaforgalmat.

A döntés következményeként mától Kanadában a levélpostai küldemények, postacsomagok és EMS küldemények felvétele és a kézbesítési tevékenység megszűnt, így a nemzeti posták – köztük a Magyar Posta is – a mai naptól kénytelenek szüneteltetni a Kanadába szóló küldemények felvételét.

(#14530) snowdog válasza tevfik (#14529) üzenetére


snowdog
veterán

Gondolom azért évekig nem fog tartani. Meg aztán nekem még Kanadából nem jött csomag, ezért aztán nem is igazán izgat. :)

[ Szerkesztve ]

(#14531) HUNpusi


HUNpusi
csendes tag

2011.06.08 00:25 Budapest 1005 Küldemény vám elé állítva / Item presented to customs

2011.06.16 13:14 Budapest 1005 Bejövő küldemény vámkezelve / Inbound item customs procedure

csomag: 2000 Ft-os kínai napszemüveg, kínából rendelve. Gratula Vámosok. 8 nap vámolás. Jobb Később mint soha.

(#14532) radi8tor válasza HUNpusi (#14531) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Mennyivel hamarabb megkaptad volna, ha személyesen mész el érte Kínába ;]
BTW, ha gyorspostával kéred, akkor előreveszik a vámolásnál is.

⭐ Stella

(#14533) PowerBuldog válasza HUNpusi (#14531) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Nekem legutóbb:

Into Foreign Customs, Jun-09-11, 16:40 PM
Out of Foreign Customs, Jun-10-11, 11:29 AM

:P

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14534) dudikpal válasza anett85 (#14516) üzenetére


dudikpal
aktív tag

Oda faxolja a számlát ahova akarja, de ha az áru vámköteles, onnantól lesz érdekes.
Ha nem bízza meg a postát, akkor magának kell kitölteni a vámáru nyilatkozatot, ami egy egy oldalas nyomtatvány.
Ez idáig jól hangzik.
Annyi a buktatója, hogy ehhez a nyomtatványhoz 116(!) oldalas a kitöltési útmutató, és ha elolvassa sem fogja jól kitölteni.
Aki értékes csomagot rendel arra építve hogy hátha átcsúszik, az ezt reckírozza.
Ha megfogják, akkor meg megy a picsogás...
DHL árában benne van a vámügyintézés is, EMS-nél +7500Ft.
Érdemes megfontolni.

(#14535) Hintalow válasza Fancy-boy (#14525) üzenetére


Hintalow
senior tag

Ahogy tapasztaltam, kevesen vannak itt, akik eladnak, esetleg próbálkozz az indexen, ott van pár tapasztalt eladó arc.

Más.

Én személy szerint kicsit félek a magyar ebay-től, és paypaltól (igen már van az is magyarul)
mivel a sok nagy tudású ezután kiszabadul a nemzetközi piacra, nyelv és banki/pénzügyi ismeret nélkül, aztán majd nézhetünk, ha megszaporodnak azok az eladók, akik nem hajlandóak ide szállítani.

Amúgy vatera/teszvesz konkurenciának érdekes állítani az ebay, magasabb a jutalékuk szerintem mint a hazaiaknak.

Ha a multiverzum teória igaz, akkor van egy univerzum, ahol nem az.

(#14536) HUNpusi válasza radi8tor (#14532) üzenetére


HUNpusi
csendes tag

jah :D

Ott volt egy opció, hogy sima posta(hong kong post úgy emlékszem), vagy deutsche post (ez a dhl lenne?), utóbbiként kértem, az ár is magasabb volt picit. most már kíváncsi vagyok mit kapok a tesztrendelésemért, lehet, hogy azt a szemüveget szanaszéjjel törve kapom :D
de inkább ezt az apróbb pénzt bukjam, mint vmi nagy értékű cuccot. meg ezzel csak nő az xp-m :)

@PowerBuldog: Makker :D

(#14537) PowerBuldog válasza Hintalow (#14535) üzenetére


PowerBuldog
veterán

eBay-nek nem tudom, hogy mekkora a jutaléka, viszont ott legalább tényleg törődnek a vevőkkel. Nem csak az a cél, hogy minél nagyobb legyen a profit.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#14538) Fancy-boy válasza PowerBuldog (#14537) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Így van.

A Vateráék elmondják a szokásos szabályzat szöveget, aztán old meg magad.
Illetve a kitiltásokhoz nagyon értenek, de ennyi.

Az Ebay-t kicsivel többen nézik mint a Vaterát :DDD A minőséget meg kell fizetni.

[ Szerkesztve ]

(#14539) Bikkrom


Bikkrom
senior tag

Tegnap ahogy a kártyát hozzáadtam paypalhoz áttett 2*400HUFot a paypalomra. Gondoltam ha már odakerült bepróbálok 1-2 apró dolgot ebayen.
Érdemes ezeket az 1-2 dolcsis free shipinges kínai pendriveket, egereket, hűtőket megrendelni?
Egyáltalán milyen összegtől kell vámot fizetni?
Mik a tapasztalatok, milyen hamar jönnek meg Kínából a cuccok?
Top-rated seller? Jelent ez valamivel nagyobb biztonságot a vásárlásnál? Tehát ti kinél vásárolnátok? Mi az amit már megbízható eladónak ítélnétek?
Egyéb olcsó aprócuccos tapasztalat?

Előre is kössz!

[ Szerkesztve ]

Sic vis pacem, para bellum! - Ha békét akarsz, készülj a háborúra!

(#14540) snowdog válasza Bikkrom (#14539) üzenetére


snowdog
veterán

Ezt már mind megválaszoltuk. Ha egy kicsit visszaolvasol (vagy használod a keresőt) és még mindig marad kérdésed, akkor nagyon szívesen megválaszoljuk. De ne kelljen már ugyan azt 100x leírni. Köszi.

(#14541) bag válasza Hintalow (#14535) üzenetére


bag
tag

Osztom a véleményed, a legtöbb magyar még nem érett az ilyen dolgokra de még lehetne párat mondani amire nem :D Addig kell kihasználni az időt a vásárlásra amíg nem lesz hivatalos magyar ebay és nem, nem vagyok pesszimista csak realista :)

Más: Ha FedEx-el hozatom a cuccot, arra is kell vámot fizetni (120$+kb 50$ szállítási ktg.)? Bocs ha ostoba kérdés.

[ Szerkesztve ]

ASRock Z790 PG, i5 13600K@5.4 - ALF II 280, 32GB DDR5 6800, Gainward 4070 Ti Phantom GS, LG 34UC79G, Táp: CORSAIR 860AX

(#14542) Winner_hun válasza bag (#14541) üzenetére


Winner_hun
félisten

Persze.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14543) tevfik


tevfik
tag

Mostanában angliából rendelek mert gyorsabb....

Viszont vannak termékek amiket így hirdetnek -> +1 years warranty pl. 600 ft kártyaolvasó

Nah most ha én visszajelölök pozitivval amikor megjön és jó is a ketyere de utána valamikor a jövőben " 1 éven belül " megadja magát, hogy lehet érvényesíteni ezt az 1 éves garit?

(#14544) snowdog válasza tevfik (#14543) üzenetére


snowdog
veterán

Úgy hogy visszaküldöd nekik, aminek a postaköltsége 1-2 ezer Ft lesz. :D

Nemrégen vásároltam egy sisak kamerát. Csak éppen hibás volt, amit azonnal jeleztem az eladónak. Nagyon rendes volt, azonnal felajánlotta a cserét. Visszaküldtem (légipostával levélként), és a szállításért fizettem 1.800 Ft-ot. Az új elküldésének költségét már ő fizette.

[ Szerkesztve ]

(#14545) kovy79 válasza Fancy-boy (#14511) üzenetére


kovy79
őstag

Igen, egy kép ingyen van, minden további 0,15€.
Nem adtam el túl sok cuccot, de úgy rémlik, hogy van költségvonzatuk a termékleírásban szereplő képeknek.

(#14517): egyszerűen meg tudd nézni az érdeklődők számát: a hirdetésen belül legörgetsz és a lap alján meglátod. :D A hirdetés feladásánál többféle számláló közül is választhatsz.
Ez a havi automata levonás nekem nem tiszta. Párszor adtam el, hirdetésfeladáskor fizettem és kész.

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#14546) Fancy-boy válasza kovy79 (#14545) üzenetére


Fancy-boy
addikt

Köszi

Végül sikerült képet beraknom a leírásba ingyen. Csak egy HTML linket kell beszúrni.
A számlálót is sikerült beállítanom, ugyanis nekem rejtetett volt. Lehet kár volt kiraknom, mert olyan alacsony számot mutat, hogy :((

(#14547) kezdő


kezdő
senior tag

Nagyon bejön ez az Ebay. :)
Pár napja írtam, hogy belementem egy kockázatosabb üzletbe (csak 4 pozitív értékelésű eladó, extra olcsó termék) mert úgy voltam vele, ha bejön nagyon megéri, ha nem bukok egy minimálisabb összeget.
Az eladó ahogy kell fizetés után le is lépett, még az Ebay profilja is eltűnt, paypal címére küldött levelemre nem válaszolt.
Az Ebay Buyer Protection alatt meg is tettem a panaszomat, kivártam a szükséges 7 napot, majd kértem az Ebay döntését.
Villámgyorsan 1 nap alatt reagáltak.
eBay Customer Support comments:
We didn't receive tracking information from the seller. We're sorry you had a problem with your purchase, and we're issuing you a refund for this case.

Mikor lesz ilyen a Vaterán? :D

Hihetetlen, hogy sokszor olcsóbban lehet beszerezni a világ másik feléről valamit postával együtt, mint itthon és mindemellé még ilyen szintű biztonság is jár.
Egyedül a Magyar Posta színvonalán kéne változtatni, hogy az "ingyen postás" csomagok is mindig célba érjenek, de ez ugye már nem az Ebay hatásköre..... :W

(#14548) jookomak


jookomak
őstag

De peches voltam az imént. Pont egy licit vége előtt ment el a net. Természetesen elvitték a cuccot kikiáltási áron. Én meg most ugyanazt 4k-val drágábban tudnám csak megvenni máshonnan. :W

(#14549) snowdog válasza jookomak (#14548) üzenetére


snowdog
veterán

Ne szomorkodj, ha nem használsz automatikus leütő programot, akkor úgy sincs esélyed, mert mindig lesz, aki az utolsó másodpercben még rádlicitál. :)

(#14550) kovy79 válasza jookomak (#14548) üzenetére


kovy79
őstag

JBidwatcher

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.