Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-05-01 20:32:09

LOGOUT.hu

Az eBay használatával kapcsolatos információk.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10996) Zirowe válasza Winner_hun (#10995) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Általában angolok mindig kiírják,hogy uk bidders only,will ship only to uk.
Itt nem volt kiírva.
Találkoztam már olyan aukcióval is,ahol nem tudtam licitálni,mert hogy nem helyi címem van és az aukcióból ki vagyok zárva.

Na most,itt tudtam licitálni,nyertem is.
Az eladó nem írta,hogy csak angoloknak és csak Angliában,hanem írt kb egy mondatot a telóról,a többi pedig egy máshonnan bemásolt technikai leírás volt.
A küldemény fülön nem volt Magyarország,de általában ezzel nem volt gondom,mert ha nem küldi máshova,akkor azt vagy kiírja vagy korlátozza az aukciót,nem?

És egyébként is,2napig írtam neki folyamatosan,és válaszra se méltatott,viszont amikor másik termékéhez írtam,akkor rögtön válaszolt és lerendezett egy mondattal (it clearly stated that it would be posted only to the UK you are not in the uk.),ez milyen már?

Itt vagyok,pénzzel a kezemben,mondtam,hogy nekem mindegy,hogy utalás vagy paypal,csak mondja már meg mennyi a szállítás és kifizetek mindent rögtön neki.

Leütöttem a terméket,szeretném megvenni.
Nem értem mit kell ezen neki problémázgatnia és bunkózni:S

Egyébként erről lenne szó,nem írja,hogy csak angoloknak fenntartva, egyébként már linkeltem ezt neked az apródban:)

Ebay mit tud ilyenkor tenni?

Esetleg a végén még én kapok negatív értékelést..

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  eBay (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.