Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#80851) FoxiestFox válasza jokeph (#80850) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Van, hogy beteszem a kis Radeon R7-et a nagygépembe az RX570 mellé (R7-en még van dsub), indítok modern játékot, áthúzom az ablakot a CRT-re, vissza fullscreen, így az RX570 számol, az R7 csak megjelenít.
A teljesítményvesztés minimális (ha egyáltalán van).

És akkor így olyan játékok telnek meg atmoszférával, amik LCD-n konkrétan döglöttek, pedig az a monitorom sem szar.

Pl Control, szándékosan van fakó színvilága, de UXGA 85Hz CRT-n olyan élet jön ki belőle olyan mozgásmegjelenítéssel hogy huh. Mintha másik játék lenne.

Nem beszélve arról, hogyha valamihez már kevés az RX570 Fullhd full graf natívon, CRT-n egyszerűen csak csökkentem a felbontást, és még mindig pengeéles (ráadásul mehetek felfelé Hz-ben ;] ), míg LCD-n pépes babafos, ami nem natív. :(

Aztán ha meguntam megyek vissza 800x600 egy kis Duke Nukemre és ott is pazar.
Nem lesz még egy ilyen tech.

Az egyetlen felhasználási mód amire szar lenne, az az irodai, szöveggel dolgozni és táblázatokkal, a szemem folyna ki, pedig ez még egy elég éles darab, de sose lesz olyan, mint egy LCD.

És még egy "mellékhatás" CRT-n.
Mivel nem olyan hajszáléles mint egy LCD, amit LCD-n meg kell szórni élsimítással, hogy jól nézzen ki, az gyakran egyáltalán nem igényli ezt CRT-n.
Mágia, én mondom! :D

[ Szerkesztve ]

(#80852) DarthSun válasza jokeph (#80850) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Játék esetén nem látszik annyira ha nem a natív felbontáson van. Win desktopon igen, ott engem is zavar. DOS karakteres üzemmódban is szép, meg köztes felbontású játékban is. Valamint elevenebb, fényerő/kontrasztban a CRT- vel nem megvalósítható az LCD brillance képe. GL/NPR Quake/Q2/Q3 homály-sötétségbe veszik CRT- n, LCD- n a legsötétebb sarkot is látni. A megjelenítésben egy kihalt technika sosem fogja be a modernebbet.

(#80853) FoxiestFox válasza DarthSun (#80852) üzenetére


FoxiestFox
félisten

"GL/NPR Quake/Q2/Q3 homály-sötétségbe veszik CRT- n, LCD- n a legsötétebb sarkot is látni."

Ez nem kijelzőtech, hanem beállítások függvénye. Normálisan kell a játékot és a videodrivert belőni a kijelzőhöz.

Illetve az sem normális szerintem, ha egy játékban, ami játszik a fénnyel és az árnyékkal is, minden sötét sarok világít.

A CRT-nek van feketéje. LCD-nek nincs. Még a legjobbakat is ha bekapcsolod egy koromsötét szobában, szürkén fog világítani az egész, amít meg nem jelenik a kép, és rá nem áll a szemed a világos tartalomra, hogy a fekete hiánya ne tűnjön fel.
Kivétel az OLED, de gondolom nem olyanod van. :P

(#80854) DarthSun válasza FoxiestFox (#80853) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem tudod úgy belőni, ha a CRT- n feltekered a fényerőt, akkor ott mégrosszabb, a fekete mégszürkébb lesz.
Jó hát az LCD technika elve olyan hogy mindíg lesz szivárgó foton, az ovál folyadékkristályt csak nála nagyobb cellába helyezheted, teljes befordulás esetén is marad mini hézag. Főleg IPS esetén, ahol a legkisebb a cellamagasság. De a modern paneleknél ez már nagyon kicsi szürkülést okoz, ha jól van belőve a fényerő/kontraszt.

OLED- et nem veszek, drága és hajlamos a beégésre.

(#80855) FoxiestFox válasza DarthSun (#80854) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hogyne tudnád belőni.
Nézz meg egyszer egy normális beállítást valakinél, hogy ezek a csúnya crt tévképzetek távozzanak végre :DDD

(#80856) DarthSun válasza FoxiestFox (#80855) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem tévképzetek, sokáig használtam CRT- t, nem kívánom vissza. És nem is tud rábeszélni senki :D

(#80857) arn válasza jokeph (#80850) üzenetére


arn
félisten

A digitalizalokartyaval teszteltem vga kabeleket, irtam egy programot ami tobbfele szempont alapjan osszehasonlitja a kepeket, vizualisan is lathato volt az elteres (ket kep kulonbseget vettem). Erdekes modon sok koze nem volt a kabel vasagsaganak es jelentosen visszavagott hosszanak.
Pl rendeltem jonak kinezo vastagabb, es rovidebb kabelt, direkt atkotesre annak volt a legszarabb kepe :) Az lcdkhez mellekelt gyari kabelek eleg jok voltak (lg, dell), nem igazan volt kozottuk elteres, szokasos hosszuak, szuro volt rajtuk.

A jo vga kimenetu kartyaknal mar egy sima vganal is latszik, hogy elesebb es vibralobbak a szinek, ahogy noveljuk a frissitest es felbontast meg egyre nyilvanvalobb az elteres. Pl felbontas meretu pixelek szineit tesztelve egyre jobban elternek az eredeti kep ertekeitol. Szinten mindegyik kartyanal volt egy hirtelen minosegromlas, amikor meg adott kepet ugyan, de nem volt erdemes mar ott hasznalni.

Erdekes tema, gyk szamszerusitheto lenne melyik kimenet mennyire preciz felbontasban es szinugyileg.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#80858) FoxiestFox válasza DarthSun (#80856) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Több marad. ;]

(#80859) frescho válasza jokeph (#80850) üzenetére


frescho
addikt

A plazmának a legtöbb hátránya nem igazi hátrány, ha csak hobbi játszogatásra használod. Akkor nem fog beégni, ha nem ugyanazt tolod, vagy táblázatot szerkesztesz 8 órában. Ugyanígy a +80W fogyasztás is elhanyagolható napi 1-2 órában. Átmeneti, mára kihalt kompromisszum a CRT féle kép és az LCD méret között. Persze ez nekem felel meg ezekkel a kompromisszumokkal, nem akarok senkit megtérteni, mer másnál nem biztos, hogy van rá hely, türelem és megfelelő forrásanyag. PC-hez pl. teljesen értelmetlen.

https://frescho.hu

(#80860) r0b3r válasza jokeph (#80830) üzenetére


r0b3r
senior tag

Közeli családtagnak adtam oda + mellé egy komplett PIV-es gépet is, gondoltam jó helye lesz. Csak arra nem számítottam, hogy 2 hét után a magas fogyasztására hivatkozva, szó nélkül eladják 5ezerért. :O :( Pedig ha előtte szólnak, akár vissza is vásárolom... Kár érte, de legalább tanultam belőle. :B

Ez volt az egyébként, Belinea 10 80 80.

(#80861) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem annyira retró (félig csak, esetleg a teljesítménye miatt, tudtommal még 32 bites procival) Intel Puma platform (6-7) jellemzően hálózati eszközökben routerekben található (2 magosak 1Ghz-2,5 Ghz pár Watt TDP-sek gyártási év '2017)
Ennyit találtam a specifikációjáról:
Based on a dual-core Intel® Atom™ processor with support for Intel VT and the DPDK, the Intel Puma 7 Family will enable
operators to leverage their investments in Network Function Virtualization and software-defined networks to bring
innovative new services using the residential gateway.
[link]

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#80862) FoxiestFox válasza r0b3r (#80860) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Az egy durca monitor. Ma már tízezrekért lehetne eladni.

(#80863) jokeph válasza arn (#80857) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ami a legtöbbet segít a képen/ad hozzá, az a CRT-nél a helyes geometria beállítás + fényerő/kontraszt, TFT-nél meg a legtöbb esetben bőven lehet a gyári beállításoknál jobb képet/színhűbbet kihozni egy kalibrálással.

:K

#80859frescho: igen, ez így kb örökös életű lesz. :))

#80860r0b3r: Tényleg kiváló ügynök volt, kár érte !
5000-ért én is megvettem volna, ha kell elmentem volna érte az pl. Somogyból Szabolcsba is. :K

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#80864) fatpingvin válasza zoltanz (#80861) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezmiez?

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80865) MasterDeeJay

Kérdezték hol szoktam leadni az elektronikai hulladékot... segítek hagyjad csak ne vesződj vele úgyis megyek leadni... :DDD
totál új hűtő :DDD
Van még egy gigabyte 6670 2gb,msi 5450 1gb, dvd meghajtók, egyebek

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#80866) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#80865) üzenetére


fatpingvin
őstag

ezt így hogy? :D

ilyen LP hűtőt még nem is láttam.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80867) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#80866) üzenetére



Elég fucsa szerzet https://www.frostytech.com/articles/2094/index.html

Brand gépekbe szokott ilyesmi megoldás lenni.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#80868) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#80867) üzenetére


fatpingvin
őstag

nem rossz koncepció amúgy, a felfüggesztést kicsit átbarkácsolva el tudnám képzelni egy mostani gépben is.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80869) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#80868) üzenetére

Gyakorlatilag két szembe fordított hűtő. Gyári am2-esnél biztos jobb valamivel de azért egy 6400+-ra nem ezt raknám rá.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#80870) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#80869) üzenetére


fatpingvin
őstag

jaja, azt látom, kicsit hasonlót anno készítettem énis egy réztömbből meg két 478-as stock hűtőből :D

mekkora teljesítményt tud ez kitolni a levegőbe?

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80871) MasterDeeJay válasza fatpingvin (#80870) üzenetére

https://www.frostytech.com/articles/2094/4.html
Ahogy nézem az egyik legrosszabb hűtő :DDD
Lista alján van.

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#80872) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#80871) üzenetére


fatpingvin
őstag

hangos de legalább gyenge, ez kell nekem :D olyan mint én IRL :DD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80873) DarthSun válasza MasterDeeJay (#80865) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Jófogás, gazdag vidék. Bár aki éppen nem gazdag, annak sem képvisel értéket, ha nem retrózik/nem ismeri az árakat. Legtöbb embernek a mai cuccokra alkalmas gép kell - film/game/Fácse menjen rajta, oszt jóvan :D Amelyik alkatrész nem jó ehhez, az hulladék...
Már a Live- al is jól jártál, középretro gépbe príma.

(#80874) ityam


ityam
senior tag

Még tavalyelőtt év elején próbálgattam 3D-ben egy Matrox M9140 et kíváncsiságból és most ugyancsak kíváncsiságból beszereztem egy Matrox P690-et.
Valami viszont furcsa. Első ami feltűnt hogy 3dmark 2001 alatt több pontom lett mint 2000 alatt ami fura. Aztán miután végigvártam a Stalker COP benchmark diavetítését észre vettem hogy az DX11 módban lett elindítva. Azt viszont biztos nem tudhatja már ez a régi kari.
Lehet ez a WARP lesz a ludas? vagy máshol keressem a turpiszságot?


Mértem egyet olyan beállítással mint az M9140 volt összehasonlításként:

Szerintem ugyanazzal az i7-4770 es procival volt mérve a két kari.

(#80875) fatpingvin válasza ityam (#80874) üzenetére


fatpingvin
őstag

jé, nem is tudtam hogy van egy ilyen totyikunk... nálam a G sorozat az utolsó ami még szóba jön, ezt a két M9120-ast nem is tudom minek gyűjtöttem össze anno. talán ReactOS alatt menni fognak, de arra nem fogadnék.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80876) ityam válasza fatpingvin (#80875) üzenetére


ityam
senior tag

Holnap megyek egy matrox QID kariért is meg egy P650 ért is. Túl nagy a kíváncsiság :)
Amúgy most a retro gépem szétszedtem mert kellett a hely PCI-E VGA teszteléshez így most gyorsan tesztelek pár olyat utána rakom össze újra az AGPs retro gépet az asztalon.
Majd akkor fogok tesztelni G400at meg G550et. A G550ből 4 nanos ramokkal szereltet szereztem szóval van benne tuningpotenciál elvileg. A legtöbb a hivatalos órajelekhez csak 5.5 nanos ramokkal van szerelve. Illetve kíváncsi vagyok hogy a P650 amit holnap veszek az mit hoz hozzájuk képest. Az is AGPs lesz

"jé, nem is tudtam hogy van egy ilyen totyikunk." Hát nem pörög. az én 2 éves bejegyzésem a legutolsó :)

[ Szerkesztve ]

(#80877) fatpingvin válasza ityam (#80876) üzenetére


fatpingvin
őstag

akkor látom nálad ivan pár matrox :D

nekem a falra van kitéve 3, G200, G450, G550. mindhárom AGP, nagy bánatomra. van egy G55 PCIe, az tesztkártya, meg két M9120, ami arra vár hogy taktikusan elcseréljem őket egy működő G-series PCI-s darabra :D vagy eladjam, mert életre kelteni már szerintem őket nem fogom.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80878) DarthSun válasza ityam (#80874) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

A régi 3DMarkok eredményét jelentősen csökkenti, rapszodikussá teszi a Win10, de már a Win7/8.1 is. 3DM99/2000/2001- et érdemes Win9x/XP alatt futtatni. Az eredmény kiszámítása sem jó, van amikor magas FPS részeredményekre is keveset számol. A 2003 már feléled valamennyire, avval 100k fölé lehet menni Win10/modernebb géppel.
A Stalkert nemtom hogy mennyire befolyásolja, nem futtattam még.

(#80879) KROK640


KROK640
veterán

1466@3250MHZ, 256MB memória (csak ennyi ment rendesen 250MHZen) ; erkélyen -17fok 4:54 2022. 01. 13.
AXDA1700DUTC 978567620007 JIUHB0309 VPMW ( my flying tiger = az amivel kezdtem az egész Athlon XP tuningot)

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80880) Bile Demon válasza KROK640 (#80879) üzenetére


Bile Demon
őstag

Szép eredmény! :C

A 40 fok hőmérsékletkülönbség azért nem kevés.
Amúgy szobahőmérsékleten mit tud?

Bruhe

(#80881) Fred23 válasza KROK640 (#80879) üzenetére


Fred23
nagyúr

Wow!
Érdekes, hogy az 1.30-as CPU-Z a proci rendes nevét írja ki, gondolom, nem minden verzió tesz így.

(#80882) Czo válasza Fred23 (#80881) üzenetére


Czo
őstag

Az "Athlon XP(tm) 1700+"-ra gondolsz? Azt a "Processor Brand String" CPUID utasitas adja vissza.

(#80883) DarthSun válasza KROK640 (#80879) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ekkora frekin elindítani sem semmi. +oprendszer load+CPUz=FastRun csúcs :C
Persze én is kíváncsi lennék hogy pld 3DM2001 full futással, DS komp képmentéssel, mekkora órajelen stabil ?

(#80884) Fred23 válasza Czo (#80882) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, arra gondolok, mert nálam Athlon XP tuning közben simán változik a proci neve, de nem emlékszem, melyik CPU-Z.

(#80885) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Méregettem a Geforce 7100 IGP-vel szerelt nForce lapon, nagyon hasznos modern dolog, hogy Gpu-z a sensor-oknál már méri a VRam felhasználást, meglepődtem.

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#80886) fatpingvin válasza zoltanz (#80885) üzenetére


fatpingvin
őstag

erre van szenzor? :Y

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80887) KROK640 válasza Bile Demon (#80880) üzenetére


KROK640
veterán

Köszönöm :)

Szobahőmérsékleten 2750MHZ-et mentem vele, illetve SZilveszter délután 3GHZ-ig eljutottam, de nagyon forró volt.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80888) KROK640 válasza Fred23 (#80881) üzenetére


KROK640
veterán

Nem a verzió miatt van. (szerintem)
Mert ha 11×133 akkor 1700+-t ír, ha pl 15×133 akkor 2400+, 13×166 akkor meg 2700+ ...
Úgy vettem észre, ha valós sebességeket találsz el, akkor annak a +-osát írja ki. De amikor nem, mert nem skálázható, akkor kiírja azt, hogy eredetileg mi a proci.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80889) KROK640 válasza DarthSun (#80883) üzenetére


KROK640
veterán

Köszönöm :)
Megérte érte megfagyni az erkélyen, meg tök sötétben telefonos világítás mellett operálni.
3D Markot azért nem mertem volna rajta elindtani meg időm sem nagyon volt. Szegény GeForce 3-as is majd megfagyott, mert most arra nem volt időm, hogy adjak annak is rendesen.
3D Mark?
Amúgy szerintem ilyen hidegben menne neki a 12×250MHZ (3000MHZ), léghűtővel 5800-as fordulaton, és persze előhűtve mint most.
(Az erkélyre kiraktam, először alapórajelen, alapfesszel maximális hűtőfordulattal Biosig járatva volt, hogy hűljön át rendesen az egész gép. Ezután gyorsan kivittem hozzá a HDD-t, és indulhatott a móka :D és megjegyeztem, hogy kéne hozzá egy SSD, mert nagyon szar volt telós világítás mellett a pokoli hidegben még szerelgetni is. Ha valaki látott, tuti hülyének nézett, hogy mit csinál valaki hajnal fél 5kor az erkélyen egy telós világítással ilyen hidegben? XD)

Igen, képes voltam ezért több mint 1 órával hamarabb kelni... Ilyen mikor az overclock a szenvedélyünk :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80890) KROK640 válasza DarthSun (#80883) üzenetére


KROK640
veterán

Ezzel egyébként megdöntöttem a 2010 decemberi ugyanilyen hideg erkélyes (csak akkor nappali) rekordomat, az "csak" 3173MHZ volt. Igaz akkor "csak" -12 fok volt. Meg más szorzó és FSB persze. De most is nagyon féltem, nehogy úgy járjak mint 2010-ben, hogy egy hatalmas pukkanás, és sok-sok füst jött ki a tápból... most szerencsére nem volt ilyen :)

Amúgy nem tudom mit szólna a 3D Mark2001 ahhoz, hogy mindössze 256MB RAM van benne :( mert csak egy darab 256-os modulom hajlandó elindulni ekkora FSBvel, bármelyik másikat rakom bele, vagy ezzel rakok másikat is, akkor elindítom és csak pörögnek a ventik, és nem történik semmi, amjd a bios alaphelyzetbe áll...
Alacsonyabb FSB-n (pl 166MHZ, 200MHZ) megy a többi RAMom is.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80891) Czo válasza KROK640 (#80890) üzenetére


Czo
őstag

2001-ben szerintem semmi baj nem volt a 256 MByte memoriaval.

(#80892) KROK640 válasza Czo (#80891) üzenetére


KROK640
veterán

Hm, igazad van, így jobban visszagondolva 2001-ben még a 128MB is jó volt. (akkor volt 192MB RAMom)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#80893) fpeter84


fpeter84
senior tag

rémlik hogy akkor már elég olcsón lehetett olyan 256MB-os SD modulokat kapni, ami BX-es lapokkal nem ment de másba jó volt, így asszem 512-t is összedobtam a gépembe darabját pár ezresért véve használtan

(#80894) Bile Demon válasza fatpingvin (#80886) üzenetére


Bile Demon
őstag

Dehogy.
Új(abb) GPU-Z a drivertől vagy DirectX api-tól lekéri. Ennyi.

Bruhe

(#80895) arn válasza KROK640 (#80892) üzenetére


arn
félisten

Nezd meg a korabeli teszteket, mindig irjak a konfigokat, es mennyi rammal mentek.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#80896) fatpingvin válasza Bile Demon (#80894) üzenetére


fatpingvin
őstag

gondoltam, ez azért nem egy olyan dolog amit vasból lehet kézenfekvően mérni...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80897) jokeph válasza KROK640 (#80892) üzenetére


jokeph
nagyúr

W98-nak jó volt a 64 MB SDRAM is, XP is hasított 320 MB-al (SP nem volt még) első időkben, PII/PIII-es gépben. :U

#80898fatpingvin: végül iss. ;]

Pentium Dual-core E5200-as konfigban 2*1 GB DDR2 ram van, azzal vidám a böngészés XP alatt. :))

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#80898) fatpingvin válasza jokeph (#80897) üzenetére


fatpingvin
őstag

jó az mostanra is, csak nem kell rajta webet böngészni :D

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#80899) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Retro tesztre még az SP2 is elmegy 256MB- al. K6-III+ / R9800Pro / XP SP2.

(#80900) FoxiestFox válasza DarthSun (#80899) üzenetére


FoxiestFox
félisten

256MB inkább SP nélküli XP, de az is amint csinálni kellene valamit a gépen, kevés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.