Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#81901) Czo válasza arn (#81900) üzenetére


Czo
őstag

Csak ugye GUS eseteben, minden rad van bizva. Marmint a GUS-t hasznalo szoftverek 99.9%-a, nem hasznal sajat hangmintakat, hanem tudja azt az informaciot, hogy a %ULTRADIR%\MIDI\ULTRAMID.INI -ben van a mapping a GM - PAT allomany kozott, es ezeket toltogeti be. Tehat igy fel lehet javitani a hangszerek minoseget. Ez a javias ugye megaem/emuset eseten a GM es az MT emulacional is jelentkezik.

A GUS mellett nekem anno nagyon-nagyon nagy csalodas volt az AWE emiatt. Marmint, hogy DOS alatt kb nem jo a hangja. Egyszeruen, ha a kartya kepes lett volna tetszoleges soundfontot betolteni DOS-ban es azt, mint GM hasznalni, az sokat segitett volna rajta. De nem igy tortent. Nagy pofon is volt, hogy hiaba volt megirva a GM/MPU401 a jatekban, ami mukodott ugye kulso szintivel, vagy akar a Waveblaster Headert hasznalva, ezek a kodok semmit nem ertek, ha AWE-rol volt szo, igy nem is csoda, hogy mindenki a mininalis dolgot implmentalta.

Volt egy dolog egyebkent, ami nekem kb egyik midi eszkoz (akar WB, akar AWE, akar MT55) hangjaban sem tetszik, az a tulzott visszhang hasznalata a jatekok nagy reszeben. Kb olyan erzes, mintha "van ra lehetoseg, toljuk neki ezerrel" lenne.

(#81902) DarthSun


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Említve lett a midi, így átmásoltam a ModPlugPlayert Win8.1 alá(nem kell telepíteni), simán indul, jól műkszik, tehát jól megírták anno Win98 alá, itt éppen a Flyby(A kastély körberepülése), az U1 egyik kedvenc száma szól, legalább meghallgattam az Onyx- el is, nagy élmény :) :

(#81903) fatpingvin válasza DarthSun (#81902) üzenetére


fatpingvin
őstag

látom ebben a gépben is van minden...

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#81904) DarthSun válasza fatpingvin (#81903) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Jahh, végülis már belaktam a Zen/Win10 gépet is, hát de még mindíg ez a strapa napi gép. Nemtom miért kellett a grafikát-üvegpanelek-átlátszóság-kinézet, stb, degradálni W10 alatt, a 8.1 sokkal jobban néz ki. Milyen fapados pld a systray W10 alatt, há' ezt tényleg nem értem melyik M$ fejlesztő vette fel érte a prémiumot :DDD

(#81905) benedekco válasza DarthSun (#81892) üzenetére


benedekco
addikt

Jaaa tényleg, a Cubic volt az ami a GUS pat-okat használta.
Az XTC az mp3-ra volt jó.

Re: Wingroove
Lehet hogy fizetős volt? Akkor nekem valami warezolt változat volt meg :DDD
VirtualMIDISynth - akkor ez lehet úgyis kiváltja az előbb említett progit :)

re: flyby.umx
írja is a modplug hogy az egy Impulse Tracker formátum. Szal az nem midi.

re: arn
Havernak volt annak idején egy Trutle Beach Santacruz, az nagyon szépen játszotta a mid-iket. Nagyon jó kártya volt. Kár hogy nem sikerült elcsennem tőle.

re: Czo
Emlékeim szerinte az aweutil-al a visszhang mértékét lehetett állítani, illetve ha feltöltöttél egy másik hang fontot, akkor azzal mentek a midi zenék GM alatt is. Illetve így oldották meg a gm meg az mt32 emulációt is.

re: más
DosBox-ban van már AWE32 emuláció? A midi-t azt a win alapértelmezett szintijével oldja meg még mindig? Ezt lehetne valahogy felülbírálni, pl valami másik software-es midi synth api-val, ha van ilyen?

[ Szerkesztve ]

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#81906) Armagedown válasza DarthSun (#81904) üzenetére


Armagedown
őstag

Szvsz nagyon csúnya Windows 8.1, bármilyen színt állítottam be, nem tetszett a kinézete.

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#81907) arn válasza Czo (#81901) üzenetére


arn
félisten

Gusnal zeneben egyertelmuen a modul alapu hwmixet birtam, az adott egyfajta egyedi hangzast mindig, nem erezte ugy az ember, mintha egy szinti szolna. Midiben eleg keves jatekot irtak meg ra jol (darkforces mongy legjobb), az awe gyakran kerekebb, hallatszott, hogy azon hallottak :D viszont a hangmintak minosege kritikan aluli a gushoz kepest is.

A rolandtol licenszelhettek volna egy gm szettet, a rap10en asszem 2 v 4ms rom van - van ahol jobban szol, mint az sc55. Majd lehet vissza is teszem a midi kontroller helyere, ugyis a gm a tipikusabb, es gyakran lusta vagyok a midis modulokat eloszedni.

Meg ugy altalaban jopofik ezek a midis cuccok, de absz nincs vele nosztalgikus erzesem, nalam azt a gus es az opl adja. Az mt32 jobb ilyen szempontbol.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81908) frescho válasza Armagedown (#81898) üzenetére


frescho
addikt

Nem volt elég egyértelmű amit írtam: nem lesznek jók. Ne használj bontott kondenzátort csak hogy spórolj 100 Ft-ot. Lehet 5 év múlva elkezdenek ereszteni. Autóra felteszel bontott féktárcsát vagy szíjat?

SMD még szarabb. Ráadásul ott még kevesebb amihez forrasztani lehet, hamarabb felzabálja az elektrolit.

Pár elrettentő példa:

Jó meleg táp kondik
SMD horror

https://frescho.hu

(#81909) envagyok válasza arn (#81907) üzenetére


envagyok
veterán

Én itt adom fel :)
Kicsit fejleszteni kell a tudásom :D
Mi az a GS MT32 emuláció, meg az elmúlt pár hozzászólás nekem kínai.
Melyikkel a legélethűbb a hang, vagy csak ilyen és olyan van?
Most betöltöttrm a gus és darthsun 8mb-os hangmintáját full máshogy szól minden.
Különben a ram teszt meg volt jók a 4 megás modulok.

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81910) Czo válasza envagyok (#81909) üzenetére


Czo
őstag

Igazabol, nincs olyan, hogy elethu :D Pl. nezd meg a Monkey Islandot, keszult belole olyan CD-s verzio, ahol szimfonikus zenekar adta elo a zenet. Na, arra mondhatod, hogy elethu :D

Nekem a GUS jelenti a jo minosegu , regi jatek zenet, igy nekem barmi mas "furcsa" lesz, ami nem GUS.

(#81911) frescho válasza envagyok (#81909) üzenetére


frescho
addikt

Ne add fel. Az MT32 egy midi modul és a general sound fontokról van szó. Volt a midi szabvány és az ahhoz tartozó hangszerek. Ezek közül az MT32 kvázi szabványnak számított. A saját RAM-mal megáldott kártyákba be lehetett tölteni a hangszereket akár jobb minőségben is. PErsze ezt kezelni kellett a drivernek/szoftvernek amit a programozók sokszor nem tettek meg, így aztán a legjobb kártya is tud szarul szólni. Így aztán mindenkinek meg kell találni a saját ízlésének megfelelő mintákat és azt használni.

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#81912) arn válasza envagyok (#81909) üzenetére


arn
félisten

A midivel az a legnagyobb gond, hogy megszolalt vmi, de gyakran nem arra irta a zenesz a zenet (nem is derult ki), de meg pl rolandon belul is az elmeletileg ugyanaz a szintetizator csalad, de mas generacio mashogy szol. Kicsit szubjektiv kinek melyik jon be, de nincs ket egyforma hangu eszkoz.

Ha mai fullel hallgatod, tehat nincs nosztalgikus erzesed, hogy korabban igy szoktad meg, akkor olyan 92/93ig mt32ot, 92tol roland gm (general midi) vagy sc (sound canvas) a jo valasztas, pl egy roland sc55tel. Ezek autentikus hangzasok vhol, de az mas kerdes, hogy akkoriban ki aldozott 500-1000 dollart egy jatek jobb megszolalasara anno.

Korabban vettem fel par jatek zenejet: [link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81913) DarthSun válasza benedekco (#81905) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Csomó midi is van a playlistben, de azokat kihagyta, úgyhogy nem játssza le eszerint :O - utólag figyeltem fel rá.

re: más : DosBox- ot nem használok, az olyan kb mint a guminő :D , az eredeti vas+oprendszer az igazi

(#81906) Armagedown : nem vagyunk egyformák (még szerencse), nekem meg az tetszik jobban.

(#81914) DarthSun válasza DarthSun (#81913) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Hoppá, nem, lejátssza a midit is, csak amiatt nem hallottam mert az X-Fi- re irányította. Def hangkeltőt átkattintottam X-Fi- re, és már szól is :) (az X-Fi- n is van hangdoboz, a bűnbarlangban vagy 5féle aktív-passzív hangszóró van :B ).

(#81915) benedekco válasza DarthSun (#81913) üzenetére


benedekco
addikt

Na, de ha nincs a környéken egy nő sem, akkor azért a guminő is jobb mint a semmi ;)
Én így vagyok a DosBox-al. Bizonyos esetekben ki tud váltani egy jó 386-ost, egy jó 486-ost egy jó 586-ost.
Mekkora lenne, ha lennének újra gyártott PC-k. Full kompatibilis S3 SVGA & Voodoo 1/2 & SB16/2.0/Pro&MT32/GM & 2/3/4/586-os procival SD kártya bővítővel merevlemez helyett, csak ilyen kis icipicikében, DP/HDMI/USB porttal, mint ezek az új Nintendo vagy C64 vagy ZX Spectrum gépek. Nekem az lenne az "igazi" guminőm :D

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#81916) DarthSun válasza benedekco (#81915) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Lehet, még nem próbáltam :B

újra gyártott PC-k : max egyetértek hogy príma lenne. Sajnos a gyáraknak nem érné meg a viszonylag szűkebb retro kedvelő réteg miatt. Pedig a mai technikával, aktuális csíkszélességen, akár 5-6GHz- es(vagy még brutálisabb) 386/486- ost lehetne gyártani...

(#81917) fatpingvin válasza DarthSun (#81916) üzenetére


fatpingvin
őstag

mai csíkszélességgel nem gyártana senki 486-ost mert akkora lenne a chip mint a légyszar. FPGA-n implementálva is nagyságrendekkel gyorsabb lenne az eredetinél.

egy Matroc G550 respinnek viszont jómagam is örülnék :D

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#81918) DarthSun válasza fatpingvin (#81917) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

akkora lenne a chip mint a légyszar :DD

Ám ne felejtsük el hogy a légyszar óriásinak minősül az aktuális, asszem 7nm- es technikában. 7nm- en egy légyszarban milliárdnyi tranyó fér el...

szerk : viszont tényleg, a freki miatt a DOS runtime-error jönne biztosan. Matrox G550- et pedig rá tudnák lézerezni egy kb fél mm2- nyi lapkára.

[ Szerkesztve ]

(#81919) fatpingvin válasza DarthSun (#81918) üzenetére


fatpingvin
őstag

a légyszar méreten rajta lennének az aranydrótokhoz a kontakt badok is. maga a chip mikronos méretet foglalna csak el.

nem véletlen hogy relatíve nagyon kevés olyan kategória van ahol így kergetik a nanométereket. egy csomó bevett integrált áramkört mai napig mikronos csíkszélességen gyártanak mert semmi értelme tovább miniatürizálni.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#81920) DarthSun válasza fatpingvin (#81919) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ha telibekap bennünket egy napkitörés, az úgyis kiéget mindent 90nano alatt, úgyhogy akinek ennél régebbi retro gépei vannak...király lesz az informatikában :D

(#81921) zotyesz66 válasza DarthSun (#81916) üzenetére


zotyesz66
őstag

Van, pl. ez: [link] Nekem eléggé tetszik, csak meddig tart és mennyibe kerül, amíg ideér Új-Zélandról...
Vagy van az az orosz srác, Anthony a mindenféle 3Dfx kártyájával: [link]

(#81922) DarthSun válasza zotyesz66 (#81921) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Nem semmi, még az én XT lapomnál is modernebb. Há' meg kell próbálni, én sem hittem hogy valós a Spanyol EU raktár Kínai készlete, aztán kockáztattam és hétfő->péntek, ideért az X99 csoda.

(#81923) KROK640 válasza DarthSun (#81875) üzenetére


KROK640
veterán

"a tegnapra meg a tudomány mai állása alapján még nem lehetséges"
Dehogynem! itt egy egész topic, ami erről szól :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#81924) DarthSun válasza KROK640 (#81923) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ja, ismerem, rendben hogy Gban korunk egyik legnagyobb tudósa, sztem Ő fogja egyesíteni a kvantummechanikát a kozmológiával, majd belátják ezt idővel korunk nagy fizikusai is. Aztán persze tegnapra is lehetséges lesz bármi :K .

[ Szerkesztve ]

(#81925) KROK640 válasza DarthSun (#81924) üzenetére


KROK640
veterán

Ha olvasod a topicot, akkor rájöhetsz, hogy ez egy szarkasztikus cím.
Userek és esetek vannak csokorba gyűjtve, amikor is a kedves kliens mindent ingyen akar, de persze tegnapra :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#81926) frescho válasza fatpingvin (#81917) üzenetére


frescho
addikt

Nyitott kapukat döngettek, mert MiSTer-re van ilyen core. talán Ao486 néven fut vagy ilyesmi. lmgtfy

Keresés eredménye alapján OPL és DA támogatás mellett már MT32 is van. Egészen kipofozták amióta nem néztem rá :) Bővebben: [link]

[ Szerkesztve ]

https://frescho.hu

(#81927) arn válasza benedekco (#81915) üzenetére


arn
félisten

Rpi4 + retropi?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81928) arn válasza frescho (#81926) üzenetére


arn
félisten

Erdekes cucc :) Ez mennyivel jobb, mint egy retropi, vagy egy winalatt futo dosbox?

Nekem ezekkel a modernizalt hwekkel az a gondom, hogy a retrohoz elsosorban a hweken keresztul kotodom. A jatekok nagy resze siman futtathato lenne x fele modon, de az sose erdekelt vhogy.

Hasznalni szeretem a regi vasakat, remelem osszejon vmikor egy kis sarok legalabb egy gepnek. Hiaba epitettem x gepet, azaz orom nem volt meg, hogy beulok a kis korabeli 14-15os crt ele, a klattyogos billentyuvel es a golyos egerrel. Igazabol ez a terv, hogy legyen egy 94/95 os full konfig doshoz meg egy 2000 kornyeki, esetleg egy amiga, bar az nekem sose lesz nosztalgikus.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81929) DarthSun válasza KROK640 (#81925) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Persze, nagy topic, csak viccelődtem. Futólag néztem oda, majd alaposabban is beleolvasok.

(#81930) frescho válasza arn (#81928) üzenetére


frescho
addikt

Ez félig hardveres, kevésbé csak egy emuláció. Félútön a feleség és a guminő között. :D

https://frescho.hu

(#81931) DarthSun válasza frescho (#81930) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

:DDD Pár SciFi filmben már bevezettek direkt szex-androidokat.

(#81932) arn válasza frescho (#81930) üzenetére


arn
félisten

Hat a feleseg lehet annyit sincs hasznalva. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81933) MasterDeeJay

Csak úgy:

C2075 6gb (gtx580 GF110)
K20C 5gb (Titan v1 GK110)
M40 12gb (Titan X-M GM200)
S9300x2 (R9 Nano-X2 Fiji)
Pro Duo (Fury X-X2 Fiji)

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#81934) KROK640 válasza MasterDeeJay (#81933) üzenetére


KROK640
veterán

Ezen mindegyiken több VRAM van, mint az én főkártyámon ...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#81935) DarthSun válasza MasterDeeJay (#81933) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ez egy életmű :) :C

(#81936) fatpingvin válasza MasterDeeJay (#81933) üzenetére


fatpingvin
őstag

pofátlan ;] csak viccelek, mad respect

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#81937) arn


arn
félisten

[link]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#81938) Armagedown válasza MasterDeeJay (#81933) üzenetére


Armagedown
őstag

Ez már igen :)
Melyik az, amelyik nem csíkoz? :D

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#81939) MasterDeeJay válasza Armagedown (#81938) üzenetére

Ezek mind hibátlanok. A K20C és a S9300x2 újak, utóbbira még garancia is van.
És ami jó hogy mai játékokra is jók viszonylag. Mondjuk a C2075 az számításban jó Double prescision-ban erős de játékokban amúgy DX11-re jó igazán, Dx12-ben vannak bajai rendesen :DDD
Az M40 az egy erőgép moddolt biossal GTX1070ti szint.
A kettő X2-es meg GTX1060+ egy GPU-val és RTX2080 szint ha meg a CF rajtuk)
Két x2 egybehozva dx12 mgpu-ban meg kb RTX3070 szint számításokban.

Ez 3db Fiji GPU (pro duo és egy Mi8)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#81940) envagyok


envagyok
veterán

Kis esti szórakozás Pentium D és ASUS Essence STX Teszt

Videó
[link]

Véletlenül win10-el indítottam, és meglepődtem hogy milyen jól fut rajt

[ Szerkesztve ]

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81941) DarthSun válasza envagyok (#81940) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Szép kütyü ! RGB RAM- ok :C . XP alól 3DM2001/03- at futtathatnál, ha van időd, kedved. Milyen videokártya van mellette ?

(#81942) KROK640 válasza envagyok (#81940) üzenetére


KROK640
veterán

Oh, azta, Hyper-Threadinges Pentium D :D

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#81943) envagyok válasza DarthSun (#81941) üzenetére


envagyok
veterán

Csak a tesztkártya egy geforce 210 van beledobva.

@Krok Igen, fullhd YouTube videót simán viszi

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81944) DarthSun válasza KROK640 (#81942) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Tényleg, azt észre sem vettem. Gondolom amiatt Extreme :U . Az enyém csak sima PentiumD.

(#81943) envagyok : nembaj, nálam meg GT710, ráadásul nemtom miért, de csak PCIe x1- el fut, ahogy a fenti linken is látható.

(#81945) Fred23


Fred23
nagyúr

"The ATX specification requires that the 12v have a maximum ripple of 120mV, and 50mV for the 3.3v and 5v rails."

Akkor ugye ezt bármelyik Codegen is betartja, amennyiben minden oké vele? Mért már valaki a topikban Codegent mindegyik ágon? A kék matricásakat ki szoktam dobni, de van itthon sok narancsos, azokat használni is szoktam.

(#81946) KROK640 válasza DarthSun (#81944) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, szerintem is amiatt lehet.
Nekem csak sima Pentium D-im voltak (jellemzően 805-ösök), amik általában azért voltak érdekesek, mert mentek 4000 vagy akár 5000MHZ-et is.
Azért 2005 végén 2006 elején egy 4-5GHZ-es Pentium D eléggé komoly jószág volt. Pár átfutott a kezeim között.

Szerk : Manó haverom jut eszembe : 3200-as 3400-as Pentium D-t akart. Elvittem neki egy D805-öt, nem tetszett neki, mondván h alacsony az órajel (2660MHZ). Aztán leesett az álla és örült, mikor úgy hagytam neki ott, hogy 24/7-en ment 4GHZ-en :D

[ Szerkesztve ]

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#81947) envagyok


envagyok
veterán

Nem is tudtam, hogy már a HD5970-et is hamisították :F

Elvileg ennek 2 magosnak kellene lennie.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81948) MasterDeeJay válasza envagyok (#81947) üzenetére

Írtam neki hogy gpuz-t küldjön. Érdekelnek a hamis kártyák. Szerintem amúgy 4850-es lesz.

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#81949) envagyok válasza MasterDeeJay (#81948) üzenetére


envagyok
veterán

Na majd oszd meg velünk :)

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#81950) MasterDeeJay válasza envagyok (#81949) üzenetére

Még nem válaszolt.
Ami érdekes hogy csak egy 6 pin pcie power van rajta és elég gyenge a hűtése, azaz 4850-nek is kevés lenne a hűtés viszont kettő CF csatija is van tehát annyira kicsi kártya mégsem lehetne.
Vramot nem látom rendesen Qimonda 16db van rajta.
Azonosítók nincsenek, sapphire felirat is utólagos matrica. Dsub és Svideo mikor lett kivezetve vajon? (bár két DVI csati bekötése is látható)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.