Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) peti_s válasza bacsis (#5000) üzenetére


peti_s
addikt

Azokat a pályákat ahol a semmiről kell indulni.

(#5002) madstunt válasza DBob (#4953) üzenetére


madstunt
addikt

A logout lehett vár télig hacsak vmi nő elterel a célomtól ;] Mert akkor lenne időm előszedni és feléleszteni.Van benne kemény 8 mhz egy 8086-os prociban meg 640k memória:D

Peti_s :Skirmishben nyomni a legjobb:)

[ Szerkesztve ]

(#5003) bacsis válasza peti_s (#5001) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

DIEDIEDIE
és meg van oldva a problémád ;)

(#5004) peti_s válasza bacsis (#5003) üzenetére


peti_s
addikt

Majd megnézem. :) De ezzel nem halok meg én is?

[ Szerkesztve ]

(#5005) bacsis válasza peti_s (#5004) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ezzel kiírja hogy győztél, és jön a következő pálya :R

(#5006) Penyus válasza bacsis (#5005) üzenetére


Penyus
senior tag

fuj csiterek! :) Hehe desok jatek kodjait tudom enis fejbol :D

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#5007) peti_s válasza bacsis (#5005) üzenetére


peti_s
addikt

Köszi. :R

Penyus, én sohasem cheateltem. :DD Mindent szépen végigjátszottam régebben. Bár mostanában a SIMS3-ban a pénztkódot kellett használnom. :DDD

(#5008) bacsis válasza Penyus (#5006) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Én sem használtam különösebben kódokat... még a 90es évek végén kipróbálgattam őket azt annyi... de kb a duke3d és a gta óta egy kódot sem próbáltam ki.. jah de.. még a gta3-ban :DD
Gondolom akkor vágod te is ezeket: IDDQD, IDKFA, IDSPISPODPD (Na ki tudja hogy ez utóbbi mi? de ne csaljatok :DD ) DNKROY, DNSTUFF, STEVESMATES? BUCKFAST és még sorolhatnám :C

(#5009) Badman 4ever válasza peti_s (#4998) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Valahogy ez akkor nem esett le, de mindegy, kicsit kivoltam tegnap. :)
Az AOE Gold akkor öli a gépet, ha csinálsz saját pályát, ahol mindkét félnek adsz 900 embert. Én már csináltam ilyet. :DDD
Jah Doomokban voltak kódok:
IDDQD az örök élet és IDKFA a teli lőszer, élet, kulcs, jah és a kedvencem volt az IDCLIP (azt hiszem) amivel átjárkálhattál a falakon. :) Ja most olvasom a IDSPISPODPD lesz a falon átmenés... :D

[ Szerkesztve ]

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5010) Penyus válasza bacsis (#5008) üzenetére


Penyus
senior tag

namost
doom orokelet
doom minden cucc es fegyver
doom no clipping

duke orokelet, de az dnkroz
duke minden cucc es fegyver

gta1 rendorok kikapcs
gta 1 osszes fegyver csillagra

es ezt fejbol mindet :)

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#5011) bacsis


bacsis
Közösségépítő

basszus azt hittem nem fogjátok tudni, legalábbis az IDSPISPOPD-t.. Ez csk a doom első részében volt a 2-ben Badman jól mondod már IDCLIP volt :K
Akkor egyet még csavarjunk a dolgon, ha nem bánjátok!
Melyik játékban működött még az IDDQD és az IDKFA? :)) Neeem a DOOM-okra gondolok most ;)

(#5012) Penyus válasza bacsis (#5011) üzenetére


Penyus
senior tag

ez is pite. Heretic. Es ott negativ hatasai voltak erosen.

Nade akkor mar enis

AICULEDSSUL
na ez mibe hol.

[ Szerkesztve ]

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#5013) Ranagol_5 válasza Penyus (#5012) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Ha jól emlékszem mortal combat 2 pályakód =)

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#5014) Penyus válasza Ranagol_5 (#5013) üzenetére


Penyus
senior tag

Talalt! Mondjuk nem palyakod. A legelejen kellett beirni mikor fekete kepen feher betuk voltak, ami egy gyorsabb gepen csak par sec volt :) Es behozott egy cheat menut.

Na akkor kitalalok meg valamit.

ENABLE

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#5015) bacsis válasza Penyus (#5012) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

ügyes vagy :R én már többet nem tudok :B

(#5016) peti_s


peti_s
addikt

LEAVEMEALONE én ezt használtam sokszor egy régi játékban. :))

(#5017) Penyus válasza peti_s (#5016) üzenetére


Penyus
senior tag

Az nem is regi jatek! Hol van az a regitol :) a gta vc.

viszont

ON SCREEN
GLITTERING PRIZES
HURRY UP GUYS
IT IS A GOOD DAY TO DIE

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

(#5018) Nowhereman válasza peti_s (#4988) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha jól emléxem, akkor a memóriahiány miatt tudot a móka belassulni, különben hasonló cuccon zökkenőmentesen ment...

Utánam a kondenzcsik!

(#5019) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Képzeljétek, átqrtak itt a ph apróján :W vettem volna egy epresses 6800ultrát.. elvileg fel adta a srác... mióta feladta nem volt bejelntkezve és 5napja már nem jött meg... állat :O

(#5020) Ranagol_5 válasza bacsis (#5019) üzenetére


Ranagol_5
senior tag

Sajnálatos :( Én is nagyon vigyázok mostanában azzal, hogy kinek, mit adok el. Sajna már a PH!-t is felfedezték maguknak a csalók..

[ Szerkesztve ]

Sometimes I feel my self like a fuckin' monkey. | Irigylem a szüleimet. Nekem sose lesz olyan zseniális gyerekem, mint amilyen nekik van.

(#5021) peti_s válasza bacsis (#5019) üzenetére


peti_s
addikt

Előreutaltál?

(#5022) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Jahh előreutaltam.. mint mindíg...
újoncokkal többet nem biznicrlrk :DDD :W

(#5023) #95904256 válasza bacsis (#5019) üzenetére


#95904256
törölt tag

Öt nap? Hm... nekem van olyan cuccom amit már fél éve várok... :W :DD

szerk.: Ja igen, ezt viszont nem PH!-s arctól várom.

[ Szerkesztve ]

(#5024) #95904256


#95904256
törölt tag

Ha láttok "megszerezhető" AMD K5-PR200-as procit, szóljatok. Egy jó ideig volt fent egy az e-bay-en, de mire elhatároztam, hogy kiadom érte a lóvét, elvitték. :(

(#5025) bacsis válasza #95904256 (#5024) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

akkora is volt? :Y
én amin most lehidatltam, Pentium II Overdrive 333MHz-es Socket8foglalatba és csak10dolcsi volt :Y

(#5026) peti_s válasza bacsis (#5022) üzenetére


peti_s
addikt

Jelentsd fel, gondolom neve, bankszámlaszáma megvan...

(#5027) Badman 4ever válasza peti_s (#5026) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Illetve az ide vonatkozó topikban is szóljál: Jelentsd a csalókat!!!

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5028) #95904256 válasza Badman 4ever (#5027) üzenetére


#95904256
törölt tag

Szerintem meg várj vele... öt nap nem olyan sok idő... lehet, hogy az illető 2-3 napot elücsörög a cuccon mire postára jut. Ráadásul a magyar posta sincs mindig a helyzet magaslatán.

(#5029) Badman 4ever válasza #95904256 (#5028) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ez is igaz, de utánanézhet, hogy volt-e már jelentve itt: PH megbízhatósági lista honlapja

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5030) peti_s válasza Badman 4ever (#5029) üzenetére


peti_s
addikt

Oh, van egy pozitív értékelésem. :)) Ám Bacsis, tényleg jelentsd fel, talán vmikor még viszontlátod a pénzed. 20000 FT-nál többe került?

(#5031) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Köszi skacok a segítséget meg a jótanácsokat, de nem fogom feljelenteni, 6,5k-ba került a cucc, majd kap itt szépen a ph-n egy negatív értékelést, meg majd jelentem hogy csaló, és az élet megy tovább :R
Nagyobb problémám, hogy meghalt úgy tűnik végleg az Asus V8440 Deluxe videokarim. Nem kicsit szinte pótolhatatlan a cucc, ebay-en sem láttam nagyon.. dobtam fel itt a ph-n hogy ilyent keresek, de tuti felejtős.. mondjuk múltkor volt fent egy V8460, de csak a sima, nem a Deluxe, nekem meg inkább az kéne :K ha láttok olyant, szóljatok :C

(#5032) Yutani válasza bacsis (#5031) üzenetére


Yutani
nagyúr

Bennem is ott van a gyűjtési vágy, mindenféle cuccot megvennék legszívesebben, de ennek nincs teteje, sosem lesz elég belőlük. Inkább valahogy megszüntetem ezt a gyűjtési szenvedélyt... :O

#tarcsad

(#5033) Yutani


Yutani
nagyúr

Ma meg tegnap Gravis kártyákkal szívok. Nem csodálom, hogy bukta volt a hangkártya üzletáguk, hihetetlen, hogy egyes kártyákkal mit össze nem lehet kínlódni!

#tarcsad

(#5034) Oliverda válasza Yutani (#5033) üzenetére


Oliverda
félisten

Melyikkel és milyen op. rendszer alatt?

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5035) bacsis válasza Yutani (#5032) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

És miért hagyod abba ezt a szenvedélyt?
Nem káros az egészségre :DDD

(#5036) Badman 4ever válasza Yutani (#5032) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Ne ted bánni fogod, hogy eladtál mindent, mert előbb utóbb rádjön újra a gyűjtögetési láz. :)

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#5037) bacsis válasza Badman 4ever (#5036) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

azt majd akkor pisloghat hogy honnan a pélóból szerezzen újra K6-III+t mi meg már nemadunk elneki ;] :P

(#5038) bacsis


bacsis
Közösségépítő

ezt nézzétek, milyen komoly cucc. vajon egész pontosan ez mire jó? :DD

(#5039) tsu válasza bacsis (#5038) üzenetére


tsu
tag

486-os cpu kártya.
Ha itt szemezgetsz az ADVANCED LOGIC RESEARCH, INC. (ALR) alaplapjai között, találhatsz hozzávalót, amibe belemegy.

×××

(#5040) Yutani válasza Oliverda (#5034) üzenetére


Yutani
nagyúr

DOS alatt üzemelem be őket. Először a PNP kártyáimat próbáltam ki, azokkal sikerült MIDI-t és MOD-ot is lejátszani, de játékban (Heretic) nem sikerült a MIDI zenét belőni.

Aztán a GUS Extreme kártyákkal tököltem. Azokon be tudtam üzemelni az ESS1866 chipet ESS meghajtóval, ment is a wave meg az OPL3 midi, de a GUS részét nem sikerült elindítani.

Utána jöttek az ACE kártyák, azokat simán belőttem. A végére maradtak a Classic és MAX kártyák. A MAX--nak csak a bal oldala szól (hardveres meghibásodás, esetleg a 3.5 jack csatlakozó rossz :F), viszont a két Classic működött hibátlanul. Az egyikhez van egy 16-bit daughterboard, amit ha felrakok rá, azonnal megszűnik az egész kártya rendeswen működni, a GUS setup képtelen megfelelő IRQ-t és DMA-t kiosztani neki, hiába állítom be a bejumperelt értékeket.

Szóval az Extreme és a 16-bit daughterboard jól megszívatott, valamint aggódom a MAX miatt, hogy hibás lehet.

Bacsis #5035: Hát az baj, hogy a kisszobámat elfoglalja teljesen a számítógép-cucc. Ezt kéne felszámolnom...

[ Szerkesztve ]

#tarcsad

(#5041) Oliverda válasza Yutani (#5040) üzenetére


Oliverda
félisten

Ja hogy DOS alatt.... na az kemény dió lehet. :D Nekem viszont XP SP2 alatt sikerült beüzemelni a PnP-t. Mondjuk sok extra ugyebár nincs csak szól oszt' kész. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5042) bacsis válasza Yutani (#5040) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

aki kocsikat gyűjt, az sem panaszkodik ;] ;)

(#5043) peti_s válasza bacsis (#5042) üzenetére


peti_s
addikt

Én is már a processzorokon kívül mindent a nyaralónk padlására viszek...

(#5044) #95904256 válasza bacsis (#5038) üzenetére


#95904256
törölt tag

Most, hogy mutattad, a 486-os prociknál láttam 3 olyan AMD procit is amit szívesen megvennék, de a plusz 2000 HUF miatt megint kútba esik az üzlet a mogyorósokkal... :(

(#5045) bacsis válasza #95904256 (#5044) üzenetére


bacsis
Közösségépítő

Ákos!
Most a legnagyobb tisztelettel mondom neked!
Nem igazodok ki rajtad :))
Megveszel 80ezer fölött egy lapot, amit csak azért vettél, hogy tesztelhesd benne a laptop processzoraidat...
Most meg 2szaros ezer ft miatt húzod a szádat? :U
Most vedd meg, banyek mert később lehet, nem lesz rá alkalmad! :R

(#5046) Oliverda válasza bacsis (#5045) üzenetére


Oliverda
félisten

Na most megmondtad a tutit. :D

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#5047) peti_s válasza bacsis (#5045) üzenetére


peti_s
addikt

Azt azért vette még meg hogy OC világrekordokat döntsön. :))

(#5048) #95904256 válasza bacsis (#5045) üzenetére


#95904256
törölt tag

Nem nálam van a gond...

(#5049) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Mi van gyerekek, hova tűntetek, egésznap semmi pörgés? :(
Képzeljétek, mégse csesztek át, megjött a 6800ultra.. De nem a posta hibájából csúszott ilyen sokáig... az arc mégsem adta fel, mikor mondta, csak rá majd egy héttel, de a lényeg, hogy itt van :C
Penyus!
Viszont a te memóriád megjött, jó hamar ideért :R
Csak sajna nem jó!
Nagyon úgy tűnik, hogy ezek amit küldtél, SD ramok, hiába van rajta EDO címke :DDD
Tuszkolom bele a lapba csak nem megy bele... nézem miért, hát látom ám, hogy a memórai szélénél, ahol a közelebbi mélyedés van, van egy kis "plusz" műanyag ami megakadályoza hogy belemenjen a foglalatba, összehasonlítottam a gépbe lévő memóval, és lám tényleg van +1mm, pont annyi ha kellett volna, még egy érintkező láb befért volna.. gyorsan összehasonlítotatm egy SD rammal, és teljesen megegyezik vele :U
remélem érted, értitek hoyg mondom :B dobok fel róla majd mindjárt képet :R

(#5050) Penyus válasza bacsis (#5049) üzenetére


Penyus
senior tag

Erthetetlen, mar csak azert is mert enis egy ppro gepbol vettem ezeket ki, egy compaq gepbol.

Retro is my religion -=- The past is my future -=- 80286 rulez!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.