Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-17 19:00:18

LOGOUT.hu

AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
Megnyitott a Retro beárazás topik!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) FoxiestFox válasza DarthSun (#78992) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is 30-asnak gondoltalak.

(#79002) DarthSun válasza FoxiestFox (#79001) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Ja, néha csalóka az idő. Ahogy Thanos is mondta, de mostmár egyáltalán nincs is idő, és szépen visszatekert pár percet a holografikus időkő-óráján.

Harmincasként meg valszeg nem értenék a Win98- hoz :D

[ Szerkesztve ]

(#79003) Fred23 válasza DarthSun (#78999) üzenetére


Fred23
nagyúr

Igen, ez most már tény. Olvastam az előbb a lap manualjában, hogy nem garantált a szorzóállítás sikeressége még nyitott procik esetén sem. Lehet, más szorzóval jó lehetne, csak nekem a 8,5-ös kellene.
Esetleg majd nézek egy másik lapot.

(#79004) envagyok


envagyok
veterán

K8T Master2 FAR alaplap dual opteron 244 cpu-val milyen ramokat komál?
Van ahol ECC-s DDR-t írnak, van ahol Registered Ramot.
Tesztelnem kellene, de nekem csak sima ddr van.
Esetleg beszerzési forrást tudtok valami szép 4-es kitre?
Illetve az egyik prociról hiányzik a hűtő, azt honnan lehet beszerezni?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#79005) envagyok válasza envagyok (#79004) üzenetére


envagyok
veterán

Közben nézem, micsoda vadállatot lehetne ebből a lapból csinálni:
[link]

A vicc, hogy volt ilyen házam igaz teli oldallappal, elajándékoztam :W

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#79006) KROK640 válasza Bile Demon (#78966) üzenetére


KROK640
veterán

Az jó, mert ma totál elfelejtkeztem róla :)
Következő felvonás meg lesz, mert még tervezek vele sok mindent. :)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79007) KROK640 válasza FoxiestFox (#78959) üzenetére


KROK640
veterán

Ez mitől érdekes, azonkívül, hogy nem is hallottam róla?

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79008) KROK640 válasza balintka (#78968) üzenetére


KROK640
veterán

A jóöreg Casper :D
Aranyszínű feliratok voltak rajta, és fehér nyák?
Olyan járt nálam is, igaz akkor magában a lap jóval többet ért mint 8 ezer :D
(A másik amiből szintén 2000db-os limitált volt nekem a BD7 betaból, azt használtam is sokáig - technikailag a BD7II ami amúgy sokkal csúnyább volt, sokkal használhatóbb volt)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79009) KROK640 válasza Fred23 (#78978) üzenetére


KROK640
veterán

Ebben semmi meglepő nincs, nem csak a 77MHZ plusz miatt az AMD javára, de úgy amúgyis... engem csak az lep meg, hogy ilyen kevéssel.

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79010) KROK640 válasza Fred23 (#78984) üzenetére


KROK640
veterán

Elsőre nem egészen értettem, s már készültem ideilleszteni a kicsit sem meglepő történetemet, amikor a 2600MHZ-es Northwood Pentium 4 akkora kúpot kapott a 2669MHZ-es Athlon XP-m ellen, hogy nézni is rossz, és így ugye nem sok látni való van errefelé...

Aztán láttam, hogy ez ám Tualatin, és így mindjárt egy érdekesebb összehasolítás.

Amúgy mi ez a játék? Milyen VGA-val és konfiggal tolod?

140-as alatt gondolom már 1466-os Athlon XP nem játszik ... 8csak DDR platformom van, ráadásul csak GeForce 3 vagy Radeon 9800Pro)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79011) KROK640 válasza Fred23 (#78988) üzenetére


KROK640
veterán

Ad nekem esélyt, hogy letaroljam a topicot :D XD

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79012) KROK640 válasza DarthSun (#78989) üzenetére


KROK640
veterán

Nekem is a napokban derül ki a további sorsom, no nem nyuggerség, de még nem írok semmit, ha látom mi van megírom úgyis, mindneestre benne van az h eltűnök egy időre megint, mert nem lesz időm, nemhogy a régi gépre, de még netezni sem nagyon

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79013) KROK640 válasza Kadi Laci (#78998) üzenetére


KROK640
veterán

Nagyon szépen köszönöm! :)
És mindenképp a támogatásod is, nélküled ez nem jött volna össze :)

Igyekszem a Grand Eventet is összehozni, csak 3 különböző országból, sok-sok minden, most a járvány mellett, mindenkinek van egy élete, szóval nem könnyű ... Nem tudom mikor lesz de biztos vagyok benne, hogy nagyon ott lesz!

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#79014) FoxiestFox válasza DarthSun (#79002) üzenetére


FoxiestFox
félisten

De hát ahhoz nem kell érteni, egy magától értetődő, stabil, remek rendszer! ;]

(#79015) DarthSun válasza FoxiestFox (#79014) üzenetére


DarthSun
Topikgazda
LOGOUT blog

Persze, ha jól van telepítve, ezt is le szoktam írni azért, amikor dícsérem, vagy éppen flexelek az egommal ;] :B :P

(#79016) Fred23 válasza KROK640 (#79010) üzenetére


Fred23
nagyúr

Deus Ex (2000). A játék elején rögtön nézz a karival a szobor tetejére, ahol a legkevesebb az fps. Vagyis minimum fps mérés. VGA kari itt az esetek legnagyobb részében kicsit se számít, a procin múlik az egész mutatvány. Egyszer 3.2-es NW + Radeon DDR kombóval és PIII-S 1133 + Radeon 9100 másik felállással mértem ugyanitt, előbbi dupla annyi pontot hozott, pedig a Radeon DDR sokkal gyengébb, mint a Radeon 9100-as. De MX400-zal is vertem már bucira a Radeon 9100-ast -mert nem is rajtuk múlt, hanem a procin. Szóval ez egy proci teszt, amíg VGA erővel le nem mész úgy az MX200 szintjére -esetleg alá. Alacsony felbontásban mérve még egy MX200-zal is cpu limitre futnánk, 1024x768-ban talán már nem. Pedig az MX200 annyira gyösz, hogy arra nincsenek szavak.

[ Szerkesztve ]

(#79017) r0b3r


r0b3r
senior tag

Igaz nem Win98, de hátha van valami jó 5letetek a következő anomáliára. Dual PIII-600, 512Mb Ram, Fx5700, 2x9.1Gb Scsi Raid0. Friss Win2k telepítés, drivereket szépen felpakolom, minden működik. Utoljára hagyom a Scsi HP Surestore Tape 5000 dds-1 driveot. A drivert felrakva, ami egyben a saját kezelőprogramja is, tökéletesen működik a meghajtó, ír-olvas ahogy kell. Viszont innentől a gép lekapcsolásakor a monitor elsötétül, de a táp nem áll le. Már a driver törlése után se javul, nem kapcsol ki a gép. :( Merre keressem a hibát szerintetek?
Köszönöm! :)

[ Szerkesztve ]

(#79018) arn válasza r0b3r (#79017) üzenetére


arn
félisten

Lehet osszeakad a lekapcsolast vezerlo drvel. Van erre vmi talan energiamenedzsment drv.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#79019) envagyok válasza r0b3r (#79017) üzenetére


envagyok
veterán

Milyen lap?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#79020) envagyok


envagyok
veterán

Tényleg nem megy a socket423 rdramos korai p4-el a voodoo5 5500?
Most mondta valaki.
Létezett hogy 2000ben kiadtak olyan chipsetet, ami nem támogat egy 2000-ben piacra dobott grafikus kártyát?

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#79021) gban


gban
Közösségépítő

Tesztelnék egy V1-et W98-on.
S462, SiS chipset, mellette egy 2 megás Virge.
Iceman, Diamond meg MS driverrel is azonnal értelmetlen képpel kifagy a saját tesztje és a 3DM99 is.
Gondoltam nem az igazi.
Ugyanez a win reinstall nélkül rádug egy 478-as inteles lapra, 3DM99 már fut majdnem szépen, igaz, csak a MS driverrel próbáltam még.
Jelenleg nincs működő régebbi lapom.
Tudtok valami limitről hogy max. miben megy rendesen egy V1?
Gondolok itt arra hogy pl. P3 fölött, vagy bizonyos chipsetekkel, vagyis egy bizonyos szint felett már nem megfelelő neki a PCI pl.?

Postázást nem vállalok.

(#79022) FoxiestFox válasza gban (#79021) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Nálam Pentium 4M mellett ment minimális képhibákkal.
Ráadásul laptop dokkolóban (IBM Dock II, Thinkpad A31p).

(#79023) gban válasza FoxiestFox (#79022) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez az hogy nálam is minimális képhibákkal megy a P4-ben.
Ezt akarnám egyértelműsíteni hogy a környezet nem tetszik neki vagy a kártya beteg.
Amúgy 3DM99-ben hibátlan kép az elvárt a V1-től is?
Mivel lehetne még tesztelni ami csak elindít, nem mindenfélét előtte telepíteni kell?

Postázást nem vállalok.

(#79024) Bile Demon


Bile Demon
őstag

Ma érkeztek:
A következő (KT133A utáni) projekthez:

Ő majd talán téliszünetben... hozzá még nincs lap se, mennyire lenne kompromisszumos AM2+ -ba tenni?

Panasonic, Nichicon kondik + CMOS battery:

Ő pedig a megboldugult Abit Siluro TI4200 helyébe. Szerintem kissé overkill a hűtés, talán jobban fogja bírni. Viszont a leszorító erő kevés, lötyög rajta:

Ő meg a "nem tudtam tesztelni" lap helyébe. Tesztelt, 1db RAM-al BIOS-ig. Szóval ebből még bármi is lehet:

Bruhe

(#79025) jokeph válasza Bile Demon (#79024) üzenetére


jokeph
nagyúr

:C
AM2 X2 4400+: tetszik, kíváncsi vagyok rá, hogy mennyi a difi az s939-es X2 4400+ hoz mérve.

Phenom II X4 965: a HT nem lesz maximális sebességen, hogy ez mennyit befolyásol, azt sosem mértem. :U

kondik: melyikben is cseréled ?

CMOS elem: mindig kell legyen belőle. :D

AGP VGA: Csak nem egy Galaxy 7600GT-hez van szerencsém ? ;) (pont most cseréltem át a tesztkonfigban egy ilyet Inno 3D 7600GS-re).
Update: hmmm, figyelmetlen vagyok, ez nem lehet 7600-as VGA... se a csatlakozó nem stimmel, se segédtáp és legfőképpen Rialto chip-et sem látok. :U

Talán egy másik 4 Ti ?

Lap: van rajta minden ami kellhet, remélem hibátlan. A VIA-s lapok elég jól állják az időt, többnyire. :U

#79026anaqer: ha már ennyit beszéltek róla, elővarázsolom valahonnan ezt a játékot, nekem anno kimaradt.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79026) anaqer válasza KROK640 (#79010) üzenetére


anaqer
veterán

Fúúú, nagyon irigyellek, hogy nem ismered fel első látásra... szemmel látható összeget adnék érte, ha újra először játszhatnám a Deus Ex-et... világ egyik legjobb játéka.

Annak idején C400@540 meg Savage4-en toltam először - köhögött alatta a gép, mint oltatlan kovidos, de úgy is többször végigtoltam a demót. Aztán pár hónappal később öcsém megszerezte* szülinapomra... életem egyik legfaszább ajándéka volt, amit valaha is kaptam.

*írt cédén, persze. 2001 elején még betárcsázós netünk se volt (nemhogy dobozos játékokat vegyünk), szóval ha valaki felhajtott egy FTP-s komát, aki kiírta neki, az már effort számba ment.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79027) FoxiestFox válasza gban (#79023) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Pentium 1 vagy 2-nek az alja alatt kellene kipróbálni, mert attól hogy nyomi képe van gyors gépen, még nem hibás a kártya.
P1-ben az enyém sem képhibás.

(#79028) anaqer válasza jokeph (#79025) üzenetére


anaqer
veterán

AGP VGA: Csak nem egy Galaxy 7600GT-hez van szerencsém ? ;) (pont most cseréltem át a tesztkonfigban egy ilyet Inno 3D 7600GS-re).
Update: hmmm, figyelmetlen vagyok, ez nem lehet 7600-as VGA... se a csatlakozó nem stimmel, se segédtáp és legfőképpen Rialto chip-et sem látok

Rialto chip meg is lepne egy 7600GT-n :DDD A Rialto az ATi márkaneve volt, és jellemzően a PCB másik felén tanyázott... az nVidiás verzió HSI néven futott. Szerintem ez simán egy másik Ti4200... Albatron-ra tippelnék.

Szerk: egyébként ha már GF4 meg hasonlóan overkill hűtés - valaki be tudja ezt azonosítani?

Valami nagyon buhera PCB layout, neten sehol nem találok olyan GF4-et, ahol mind a 8 TSOP tokozású chip egy oldalon volt... :F

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79029) anaqer válasza anaqer (#79028) üzenetére


anaqer
veterán

Nevermind, közben meglett - csak a pont legegyértelműbb helyen nem kerestem... szóval egy késői Inno3D Tornado GeForce4 TI-4200 AGP8X.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79030) jokeph válasza anaqer (#79028) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ahh.... jóvanna, ebben a korszakban ATI VGA-im voltak, azokon van a Rialto chip. :D
HSI akart lenni, valóban. :B
Amúgy érdekes, mert a Rialto fordító chip a Radeonok hátulján van (amiken én láttam), és hűtést sem igényel igazán, csak egy rózsaszínű mechanikus védelmi valamivel van körberakva, a HSi-n meg ott figyel a hűtőborda rendszerint. :U

Zalman hűtés: a Galaxy 7600GT-n és a 7900GS-n ennél kisebb terjedelmű, de tömörebb borda van, ez a kivetel a Gigabyte 9600GT-n van nálam.

[ Szerkesztve ]

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79031) Bile Demon válasza jokeph (#79025) üzenetére


Bile Demon
őstag

Elvileg s939-es kellene legyen az X2 4400+.

Phenom II: A HT az a délihíd perifériák és CPU/memória közti kommunikációért felel?

Kondik: EpoX EP-8KTA3-ban cserélem.
CMOS elem, mindig elfogy. Utoljára már 2.6V-os használtat tettem az nForce2 lapba.
AGP VGA TI4200 64MB elvileg, hasonló a színe, de mégis más, mint az Abit:

Rugalmas a leszorítás, meg volt kövülve a paszta. Remélem jó lesz, ha összerakom.

anaquer:
Ezt a dumát, hogy mennyire irigyellek - mert még nem élted át a Breaing bad-et - elsütöttem egy volt kollégámnak annó. Én is x sok év késéssel láttam, akkor ajánlottam neki... Nem igazán érdekelte. Viszont ha beszélgetünk azóta is felemlegeti (kissé lesajnálóan).

A Deus Ex nekem nem tudom, hogy maradhatott ki, de érzem, hogy jó nekem. :B

[ Szerkesztve ]

Bruhe

(#79032) anaqer


anaqer
veterán

Egyébként ha már beletúrtam a régi képekbe - a 233MMX az tényleg el szokta bírni a 3.3V-s magfeszt?

Csak mert egyszer raktam egyet egy 430VX-es single rail IBM PC 300GL alaplapba (1.5x szorzó == 3.5x szorzó, ugye), aztán egy kis extra stabi hűtéssel elketyegett 1-2 évig... persze akkor sem 24/7 ment, meg már évek óta be se kapcsoltam, de kíváncsi vagyok, hogy ha előbányásznám a padlásról, beröffene-e még.

(A proci mármint - a 8 gigás Quantum rozsdapörgettyű már régen letérdelt.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79033) MasterDeeJay válasza anaqer (#79026) üzenetére

Hát én a system shock 2-vel vagyok így ami hasonlóan fpsrpg keverék, a random spawn miatt akár hol lehetett ellenfél. Párszor magamra rántottam de volt hogy eldobtam az egeret annyira beszaratott.
Na meg Thief 1,2, Undying, AVP2.... valahogy akkor a grafika sokkal szebbnnek tűnt arányaiban de a hangok egyérteműen jobbak voltak mint a ami játékokban. Hangulat talán az a jó szó rá. Pl: avp2 síri csönd, csak a mozgásérzékelő pittyegése hallatszik amivel persze jó pár éjszakát átálmodtam annyira hatással volt rám. Undying kasza+haste :) vagdosni ketté mindenkit. Half life is jó volt de nem marad meg annyira mint a fentiek. Thiefből a fejemben van a fém padló hangja amikor fukározok rajta..
Aztán WolfET multi majd COD1-UO clanbasen keményen. Mai napig megvannak a war demók :DDD aztán cod4 bár az már túl modern játék (tény hogy q3 motor alatta már igencsak elavult volt)

[ Szerkesztve ]

Vintage Story PH szervere újra fut!

(#79034) anaqer válasza gban (#79021) üzenetére


anaqer
veterán

Az egy PCI 2.1-es kártya - 2.2 még esetleg működhet, de 2.3 óta nincs 5V, szóval... saccra olyasmi a helyzet, mint hangkártyáknál a -5V eltörlése bizonyos még "ISA" buszos alaplapoknál.

Szerintem V1 = P1, minden másnál hardveres támogatás kell (sejtésem szerint FoxiestFox dokkolója se csak kivezeti a drótokat és csá, hanem van benne még extra backwards compatibility varázslat.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79035) gban válasza anaqer (#79034) üzenetére


gban
Közösségépítő

Vagyis szerinted Slot1 / S370 lap se az igazi neki már?

Postázást nem vállalok.

(#79036) Bile Demon válasza anaqer (#79032) üzenetére


Bile Demon
őstag

Szerintem kibírja az MMX a 3.3V-ot, ha a hűtése is megfelelő. Inkább a fogyasztás / melegedés miatt csökkentették. A tranzisztorok bírják elvileg.

Bruhe

(#79037) anaqer válasza MasterDeeJay (#79033) üzenetére


anaqer
veterán

SS2-ben számomra nem a respawn volt nettó agyfasz, azt még elég könnyen fel tudtam dolgozni - elvégre ha replikátorok léteznek a világban, a monster respawn is adja magát.

Viszont az a brutál weapon degradation... pfejjj. (Mondjuk azt szerencsére elég hamar kikapcsolhatóvá peccselték - ők is rájöttek, hogy az normál esetben tényleg inkább felesleges szopatás, mint egy olyan mechanizmus, ami érdemileg ad a feszültséghez.)

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79038) jokeph válasza Bile Demon (#79031) üzenetére


jokeph
nagyúr

Ránéztem, száma alapján s939-es. :K

Zalman hűtés: eddig egyikkel sem volt gondom, jó kell legyen nálad is az új pasztával. :U
9600GT szétszerelve érkezett, hogy a hűtő bizti ne gyűrödjön szállítás közben. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79039) anaqer válasza gban (#79035) üzenetére


anaqer
veterán

Szerintem bőven túl sok - lehet, hogy bizonyos P2/SS7 konfigokban munkára lehet bírni, de nem korhű. Már ha ez neked számít valamit...

Én se gondolkodom például "úristen abban az évben az a két darab hardver nem volt egyszerre elérhető, micsinálsz már!!!" szigorú sablonokban, de szerintem az első Voodoo már túl nagy bottleneck oda, csak házhoz mégy vele a szopofonért.

Szerk:
Ami meg a 3DM99-et illeti... gondolom itt a Max-ra utalsz, és az egy DX6.1-es teszt, 1999-ből. Addigra a 3dfx se szarozott már túl sokat a kiöregedett Voodoo 1 driverekkel, hanem a Voodoo 2-re koncentrált - ha nem akarsz házibarkács drivereket telepíteni, a V1 ha el is indul, garantáltan bugos lesz. Én ezen nem akadnék fel.

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79040) viktor82 válasza Bile Demon (#79031) üzenetére


viktor82
őstag

Procin 2001 van akkor 939-es am2-es processzorok 2005-ös dátummal vannak .

”A történelmet mindig a győztesek írják.” ...és mindig ők a felszabadítók

(#79041) r0b3r válasza envagyok (#79019) üzenetére


r0b3r
senior tag

EPoX KP6-BS

#79018 arn

Ilyesmi lehet. Van ötleted hogy érdemes rákeresni? :F

(#79042) r0b3r válasza anaqer (#79026) üzenetére


r0b3r
senior tag

Soha nem játszottam még vele... :B :DDD

(#79043) Bile Demon válasza viktor82 (#79040) üzenetére


Bile Demon
őstag

Köszi, jó tudni!
Én a ADA4400DAA6CD sztringet checkoltam.

Bruhe

(#79044) jokeph válasza Bile Demon (#79043) üzenetére


jokeph
nagyúr

Az alapján is az. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79045) arn válasza r0b3r (#79041) üzenetére


arn
félisten

Nezd vegig az eszkozkezelot, de ugy remlik eloszor a win95re telepiteni kellett vmi chipsetes dologot, hogy ez az atx ficsor mukodjon.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#79046) nakos1212 válasza DarthSun (#79002) üzenetére


nakos1212
senior tag

Én csak nemrég léptem át a második x-et :)

(#79047) jokeph válasza nakos1212 (#79046) üzenetére


jokeph
nagyúr

Y=második x*2,5. :D

RyZsa konfig: R5 5600X, Gigabyte X470 Aorus Gaming 7 Wifi, LF III 360 Dark AIO, 4*8 GB Patriot Viper Steel 4400 CL19 KIT, TT TGS 650W RGB, Netac 930E 250 GB, Sapphire Nitro RX 480 8 GB, DELL P2417H *2, Thermaltake Core X31 Riing

(#79048) anaqer válasza r0b3r (#79042) üzenetére


anaqer
veterán

Kemény a tanulási görbéje, de ha egyszer ráéreztél... nem véletlenül van a meme:

Szerk:
ambient zenéje is valami fantasztikus... Párizs különösen, de a Hongkong-i mellékutcák, banyek... a későbbi részek lába nyomát nem érinthetik.

[ Szerkesztve ]

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#79049) gban válasza anaqer (#79039) üzenetére


gban
Közösségépítő

Köszönöm, jelenleg egy cél van, egyértelműen eldönteni hogy hibátlan vagy sem.
Ha nem 3DM99max akkor mi lehet jó tesztelésre?
GL Quake?
Ne kelljen mókolni, Win98, driver, játék indít... :B

Postázást nem vállalok.

(#79050) anaqer válasza gban (#79049) üzenetére


anaqer
veterán

Az eredeti GLQuake (nem Darkplaces, vagy hasonló modernebb portok) jó teszt - ha az nem artifaktol, akkor nincs gebasz a karival.

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.