Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#95177) pw12345 válasza attiati (#95165) üzenetére


pw12345
aktív tag

Nem, mind rosszul tudjátok! Azért gépies, mert Google fordító kínaiból, a helyes szöveg: nálunk minden étel mászik lett volna.

Na skacok, megvolt a kétésfélmilka, akkor ennyit a járványról, holnaptól lehet kint tömörögni a bolt előtt, mint az oltóponton (ott megvan a 10 nm/fő, csak, mert ismi ~20 nm-en volt ~30
emberrel legutóbb? Itt nálunk az oltópontról kifelé már maszk nélkül csámborognak: a szuri egyből véd, IQ ellen is!). Kezdődik a kosár számlálás (ahol nincs, ott?), na most én kocsival
jártam eddig, hogy el tudjak pakolni... most meg majd nem járok, vagy majd a paraszt megvárja, amíg elpakolok, annak vége, hogy rám dobálja a következő vevő vackait: szépen kivárják. Balhé garantált.
És mostantól az is ugrik, hogy a nyakamba ül a pali, hátrarúgok, mint a ló. :((
(Postán, patikában, kisboltban, újságosnál eddig is ez ment, legalábbis én kivártam, hogy kijöjjön az előttem lévő, olykor jött is az agytröszt, hogy "MI VAN NEM LEHET BEMENNI BM?"de
nagy bolt csodás lesz.) Feltételezem mindenki, tök nyugiban, maszkban, szoctávval, bagózás, ordibálás, mobilozás nélkül fog majd háztömbnyi sorban állni egy db. ivójoghurtra... ja nem. :U
Még ma elmentem csúcsidőn kívül, a gondola végéig állt a sor és sokan a gyereket küldték már az 1 ü sörért, mert rájuk nem vonatkozna a létszám korlát, ha kísérővel lennének,
gondolom, hogy lesz ez betartva. :U Mihez tartás végett, csak, hogy mire fogunk kint ácsorogni: 10-ből 3 nem vesz semmit, mobilozni megy be, ingadozik a gondolák előtt, mint a
középparaszt, az árufeltöltőt/kasszást szórakoztatja, vagy szimplán lődörög. :C 10-ből 5-en 1-3 db termékért (doboz sör/sampon/sütőpor) állnak be, aztán fedezetlen kártyával
szerencsétlenkednek, végül 5 Ft apróból kapirgálják össze az áru ellenértékét. :W Kedvencem az illuminált alkesz, amelyik alkudni kezd a pia árából (8-an állnak rá 0 szoctávval), majd elkezd
aprót kotorni. Közben bent viháncol és pofázik, vélhetően az egyik dolgozó ismije 5 cm-re az elpakoló vevők pofájába. Nyilván ő is foglal egy helyet. :U
A kasszás röhögcsél, hogy holnaptól már nem lesz ez a sorállás, mert kint fognak szopni, ja, őt is elküldeném fizu nélküli szabira, mert sem megtáltosodni nem fog, sem több kassza nem lesz. :N Az üzlet sem tart nyitva tovább, 19-kor zárnak: az emelt árakból így is megvan a rekord bevétel, este 5 után különben sem lehet kenyeret/húst/kb. semmi halaszthatatlant kapni náluk. :(
Érdekelne, hogy, azon pl. Spar üzletekben, ahol "szerencsejáték sarok" is üzemel, a pultnál, egymás szájában, sorsjegyet kapirgáló 4-5 alkesz is beleszámít az egy légtérben "vásárlókba"? :F
Akkor őszinte részvétem az ott vásárlóknak. :R Utcán meg semmi extra, megvan a 2/3-ad, mármint antimaszker. Ezek már ránézésre mind oltottak gődényisták. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.