Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110351) sipi700 válasza lacafaca (#110348) üzenetére


sipi700
tag

Ez így is volt előző tanévben :DD Órán nem volt maszk, szünetben folyosón igen, tanárok sehol nem hordták többnyire:)) Sokat ért! Most legalább sehol nem kell! De ez csak 1 suli. Nem volt vicces, mert így mi is benyaltuk, de a tanárok nem igazán értették hogy kaphatták el. Most, hogy fognak pislogni, ha kiderül, hogy 2 oltással is elkapják ;)

(#110352) csapee válasza BlackV (#110350) üzenetére


csapee
senior tag

A németek oltanak Sino-val? Miért keversz almát a körtével, nem juice ez....

Csapee

(#110354) BlackV válasza csapee (#110352) üzenetére


BlackV
senior tag

Nem. Pont ezért nem lett volna nalunk se hamarabb pfizer mint a nemeteknel, azért a pelda. Mert az eu lakossagaranyosan kapott egyforman nyugati vakcinat.
gondolkodjalmar legyszíves mielott okoskodsz

(#110355) Asbee válasza BlackV (#110354) üzenetére


Asbee
veterán

Hülyeséget beszélsz, hülye példával. Bőven volt itt akkor már pfizer.

(#110356) Reggie0 válasza BlackV (#110354) üzenetére


Reggie0
félisten

Itt volt a pfizer amikor a sinot eroltettek a nepre.

(#110357) nubreed válasza BlackV (#110354) üzenetére


nubreed
veterán

Már hogyne lett volna akkor már bőven Pfizer, én február végén kaptam meg a 2. adagot a Pfizerből!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#110360) t72killer válasza BlackV (#110350) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az, hogy a németek kanyarban se voltak az oltással, hol kapcsolódik a magyar mRNS-ellátottsághoz? 70es nagynéném májusra már a második dózis Pfizerén is túl volt. Mikor is volt a nagy "black pfizer day"? Ápr 30. És ekkor már vastagon a felhalmozott, hetek óta raktáron lévő készleteket szórták.

Az meg hol hazugság hogy a sinonak sok idő kell?

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110361) Asbee válasza #46372352 (#110358) üzenetére


Asbee
veterán

Google a barátod , megtalálod egyszerre , melyik hónapban mennyi jött. Egyelőre ő állította nem volt itt akkor még elég pfizer, szóval nem nekem kell bizonyítgatni. ;) Magyarázatnak is rossz, teljesen mindegy hogy fogalmazunk. A német bénázás miért magyarázat a magyarra?

[ Szerkesztve ]

(#110362) Asbee válasza #46372352 (#110359) üzenetére


Asbee
veterán

tehát akik nem oltottak volna keleti vakcinával azok jó pár ember halálát okozták volna.

Ez így ebben a formában hasraütésszerű mese a részedről.

(#110363) Reggie0 válasza #46372352 (#110359) üzenetére


Reggie0
félisten

Azt senki sem mondta, hogy ugyanannyit tudtak volna oltani. En azt mondtam, hogy volt itt meg pfizer csak direkt nem osztottak ki. Oriasi baromsag a jo minosegu oltast nem csucsrajaratni es max azoknak adni a szart akiknek nem jut. Ehelyett ment a spajzolas, hogy a mutyizott szar kinait elsussek.

(#110365) t72killer válasza #46372352 (#110353) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Sok életet végül több okból nem mentett meg - ahogy sajnos az alfa hullám mérlege is mutatja. Ismerve a sino lassú voltát, akkor lett volna értelme bevetni, ha az alfa első hírére (2020 dec közepe, határozottan karácsony előtt) kőkeményen bezárkózunk. Sulik-ovik-minden, minimum január végéig, határzár mégtovább.

Kb olyan ez nagyban, hogy akkor kezdesz el kórházban hepatitiszes betegekkel dolgozni ha a megfelelő oltásaid már működnek. Nincs izgimocihajrá, akkor van meló, ha letelt a tankönyv szerinti idő.

#110364: lehet rosszul tudom, de a németeknél se a raktárkészlet volt a fő kerékkötő, hanem töketlenkedtek (!! bizony, bénábbak voltak a magyaroknál is) a végrehajtással-szervezéssel. Közben mentek egy fullos balhékört az AZ-vel is. Szóval abból, h. a németeknél valaki marhasoká kapott oltást, abszolút semmit sem jelent a magyar szállítmányokkal kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110367) Asbee válasza #46372352 (#110364) üzenetére


Asbee
veterán

Mindenki érti, te akarod előadni, hogy nem, holott látszólag te nem érted az egészet. Mutasd a számokat mennyi pfizer volt akkor németeknél, mert érdekes módon kinti orvos barátom már ezerrel lőtte akkor a pfizert. ;) Szóval maximum hazugság ez a kijelentés is, és most szépíted.

(#110368) Asbee válasza #46372352 (#110366) üzenetére


Asbee
veterán

Nem következik, mert nincs statisztika mennyi beoltott kapta ott el. Szóval továbbra is hasraütés.

(#110371) Reggie0 válasza #46372352 (#110366) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat, az eros tulzas, hogy kielegitettek az igenyeiket, inkabb dobtak egy csontot.
Viszont akkor szerinted hany embert oltek meg azzal, hogy raktaroztak az oltasokat ahelyett, hogy kiosztottak volna? Aztan jott a hulye foci es hirtelen beadhato lett egy nap alatt 100ezer pfizer.

(#110372) Asbee válasza #46372352 (#110370) üzenetére


Asbee
veterán

Tehát be is bizonyítottad levegőbe beszélsz….

(#110373) BlackV válasza Asbee (#110355) üzenetére


BlackV
senior tag

Nem. Te beszélsz hülyeséget. Meg alattad is kettővel. És utána is még Killer csak folytatja.

És lőn világosság:
(szívesen)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#110376) BlackV


BlackV
senior tag

Sinot fikázni csak pontosan szépen:

- A sino gyenge, silány időseknél.
- Nem lehet vele utazni.

Ezeket lehet mantrázni, mert ezek igazak.

(#110377) Reggie0 válasza #46372352 (#110374) üzenetére


Reggie0
félisten

Hat ezt nem tudjuk, nincs arrol adatunk, hogy hany megbetegedest vedett ki a kinai vakcina.

#110376 BlackV: Nem csak az idoseknel:
"az oltatlan fertőzöttek 1,32 százaléka halt meg, a Sinopharmnál ez 0,46, a Szputnyiknál 0,09, a Pfizernél 0,15, a Covishieldnél 0,03."

[ Szerkesztve ]

(#110378) Asbee válasza BlackV (#110373) üzenetére


Asbee
veterán

Továbbra is hülyeséget beszélsz. Mutasd akkor mennyi pfizer volt nálunk az országban és mennyi németben. ;)

(#110379) BlackV válasza Asbee (#110378) üzenetére


BlackV
senior tag

Oké menthetetlen vagy

(#110380) Asbee válasza BlackV (#110379) üzenetére


Asbee
veterán

Nyílván az a menthetetlen, aki számszerű bizonyítékot kér kijelentésekre. De magyarázd csak tovább….

(#110381) RubbishBin válasza Reggie0 (#110377) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Ezek jó alacsony számok.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#110382) BlackV válasza Asbee (#110380) üzenetére


BlackV
senior tag

Nem vagyok a házi statisztikusod nézd meg magad. Az eu egyformán szállított lakosságarányosan pfizert mindenkinek, tehát ugyanannyi pfizerünk volt mindig is, mint Németországnak, (vagy legalábbis nagyon törekedett erre az eus elosztás.) Tehát ha a keleti vakcinák nem lettek volna amelyek csökkentették az mrns-re várakozók sorát, akkor pontosan akkor kapott volna egy 60éves pfizert, mint Németországban. (+- 1-2hét) De ezt most írom le másodjára.

#110377 oké rendben lehet, még ezt is elfogadom!

[ Szerkesztve ]

(#110384) t72killer válasza BlackV (#110376) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Azért a 0 dokumentációt és a SOKKAL lassabb hatást se hagyd ki.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110386) BlackV válasza t72killer (#110384) üzenetére


BlackV
senior tag

Na ugye, hogy van bőven igazság, miért pont azt az egy hazugságot választottad ki..

(#110387) Asbee válasza #46372352 (#110383) üzenetére


Asbee
veterán

Mára bizonyított, oltás mellett ugyanúgy elkapod, mintha nem lennél oltva, ezért is inkább nem is reagáltam ostobaságodra. Nagyon levagy maradva. Nem én állítok baromságokat, hanem ti, majd elvárjátok bizonyítsam az ellenkezőjét. Fordítva ültök a lovon.

(#110388) Asbee válasza BlackV (#110382) üzenetére


Asbee
veterán

Elmélet, nulla tényszerű bizonyítással. Továbbra is hülyeség. Én megnéztem a számokat. Te?

[ Szerkesztve ]

(#110389) BlackV válasza Asbee (#110388) üzenetére


BlackV
senior tag

Nem csoda, hogy átzavartak ide, jó is itt neked..

(#110390) Asbee válasza BlackV (#110389) üzenetére


Asbee
veterán

Látom valami zavaraid is vannak, mert engem senki nem küldött ide. Nem csoda itt kötöttél ki.

[ Szerkesztve ]

(#110391) t72killer válasza #46372352 (#110383) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Febr 24-i adatok, a Pfizer tömeg kb negyede, többi nyugati még nagyobb része várakozott, forrás (paywallos, guglin keresztül olvasható), az unknown lehet egyébként a sino:

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110393) snecizero


snecizero
senior tag

Most akkor még nincs járvány ? Vagy most mit mondanak a számok ? Lehet ezeknek hinni hogy itt 150 másból 200 új fertőzött. Ki tudja mi az igazság !

Ulefone Power Armor 21. * Jézus az út az igazság és az élet !!!*

(#110394) t72killer válasza snecizero (#110393) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Kb korrekt, elég sok a teszt. A delta egyáltalán nem az az utca túloldalára teleportáló variáns, amiről a mesék szólnak. Egyébként a briteknél is hónapokig tartott míg beindult.

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110395) pjen válasza #46372352 (#110344) üzenetére


pjen
félisten

Ezt a 12-19 szembenállást honnan vetted?

(#110396) Reggie0 válasza #46372352 (#110385) üzenetére


Reggie0
félisten

Ha egyertelmu lenne, akkor bizonyitani se lenne nehez. Ahogy az is "egyertelmu", hogy az idoseknek beadott hatastalan sino a hamis biztonsagerzettel sok embert meg is olt.

[ Szerkesztve ]

(#110397) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ennyi mutans a vilagon nincs osszesen mint ebben az orszagban.
Nem is nepszeru az elnok.

The Mu variant of Covid-19, also known as B.1.621, which the World Health Organization is monitoring, has been circulating in the Dominican Republic and was identified for the first time in samples analyzed last May.

(#110398) t72killer válasza Gsx-rr (#110397) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Hátigen, a kolumbiaiak mindigis tudtak teríteni valamit, amire világszerte van igény ;] . Közben eladtam a lelkem a fekete sátánnak és kértem tegnap egy modernát. UK-ben fullba nyomják a bulimódot - miközben mindenhol szállnak el a számok, gyereknek sulikötelezettség (ami itt nem létezik elvileg, de őt szivatnák utólag igen durván ha pl 1-2 hónapra kivenném). Plusz jönnek-mennek a látogatók, pl "gyengepfizeres" (3hetes rohanós protokoll még márciusban, már kb csak a kártyához jó) anyós, AZ-s após, akik vastagon lehetnek vármikor hordozók - érzésre kb eddig tudtam bujkálni ezelől a sz.r elől.

Nem örülök, h "tavalyi influenzaoltással" kell modern mutánsokkal szerencsétlenkedni+rem nem vágja haza a későbbi védekezést - de még egy súlyosabb otthonfekvős getvát se nagyon tudok bekockáztatni gyerekekkel, nemhogy kórházat.

[ Szerkesztve ]

30€ Meta store bónusz Quest headset aktiváláshoz, keress priviben :)

(#110399) F.E.K..


F.E.K..
senior tag

Tegnap láttam az utcán két maszkot viselő embert... most vagy nem tudják hogy nem kötelező és azért hordják, vagy azért, hogy védekezzetek önállóan... de akkor miért úgy hordták, hogy az orruk teljesen kint volt belőle?

Nem sikerült felfognom hogy mi lehetett a céljuk valójában...

Legyen olyan szép és vidám napod amilyet csak szeretnél!

(#110400) RubbishBin válasza F.E.K.. (#110399) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Van amikor én is felveszem a számra 1-2-3 perccel azelőtt, hogy megérkezek valahova. Így nem a bejáratnál kell kapkodni meg szerencsétlenkedni, csak gyorsan ráhúzom az orromra is. Remélem én nem okoztam sok embernek 2 napig tartó elmélkedést ezzel a szokásommal.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.