Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110601) lacafaca válasza RubbishBin (#110599) üzenetére


lacafaca
őstag

+ megzsaroltak, hogy nem teheted ezt meg azt...ja meg világbéke/szolidaritás/blm/greta etc...ja önkéntesen :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110602) Csókolom válasza lacafaca (#110573) üzenetére


Csókolom
tag

hosszu az összefügges :R , több mondat közötte közbe lett füzve. Kb a felepites a következö volt:
-van egy problemank
-hogy a STIKO azt ajanlja, astra-sceneca -t ne oltsunk 65 felettieknek
-de ott van Anglia, ahol több millio 65 felettit beoltottak astra
sceneca- val es senki sem esett össze, mi miert nem csinaljuk (Markus Lanz ellenpeldaja)
-es itt jön Karl Lauterbach es mondta, hogy inkabb oltsak be a 65 felettieket astra scenecaval, mert akkor elerünk egy fontos strategiai celt. (Markus Lanz 2. ellenpeldaja Lauterbach peldajaval)
mert ugyanis a problema az az, hogy öregek meghalnak (ha nem oltjak be öket akar astra sceneca-val is vagy akarmivel ami van)

[link] az adas 03.03.2021 bol, a 44:50 -nel hangzik el a megnevezett resz. Es ehhez meg tudni kell, akkor marciusban (2021) meg nem volt Pfizer, viszont Astra sceneca volt nagyobb mennyisegben (nemetoban). A Pfizer kb. majustol lett nagyobb mennyisegben

[ Szerkesztve ]

(#110603) RubbishBin válasza Balion (#110600) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Nem kell aggódni. Ebben éltünk mindig. Bizonyos hónapokban ugyanígy hiányzott a munkahelyekről az emberek fele, csak vírus-szezonnak hívtuk és nem zárták őket kórházba. Ugyanígy hallottunk influenzában meghalt emberekről, meg volt sokszor "elvitte valami vírus/tüdőgyulladás". És ugyanígy voltak elhúzodó betegségek is, csak ennek most jobb a marketingje. Annyira vagy veszélyben mint eddig. Majd ha hullaszállítókat látok mindenhol, meg pusztulást, akkor beveszem hogy baj van.
Ha idehoznánk valakit egy időgéppel valamelyik világjárványból, sírva röhögne.

[ Szerkesztve ]

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#110604) Fire/SOUL/CD válasza Balion (#110598) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Bevállalom: SZVSZ: Hülye vagy... :R
Ez nem túró Rudi, amiért kimész a hűtőbe.

Nagyon nehéz ITT osztani az észt, de ha fiatal vagy, eddig sem volt semmi (most ősszel mindenkinek folyik az orra, krehál, tüsszög mindenki stb) nehogy felpiszkáld az immunrendszeredet, mert abból sokkal nagyobb baj lehet. :R

Nem tudom hány éves vagy, és azt sem, hogy esetleg a pl. szüleid miatt csinálod. Ezt tényleg nem tudhatom... Viszont ha csak saját magad csinálnád, akkor NE TEDD... :(
Én matekos vagyok, kb. (utoljára) 169-es IQ-val. Beoltattam magam? PERSZE.
De csak azért (2X szputnyik), mert anyukámat védem...
De ami ITT ( meg a világban folyik) az miatt nem fogom telexarni/telexurni magamat ezenfelül... Ez már "nevetséges"...

Ebben - és másik- topikban sem tudjuk (és nem is akarjuk) befolyásolni a döntésed, de az már "ezer éve" isemert tény, hogy az IMMUNT büntetlenül nem lehet baxogatmni, egyfolytában cseszegetni stb stb.

Ahogy YODA mester mondta: TEDD VAGY NE TEDD, DE NE PRÓBÁLD!!! :R

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#110605) BalanceR


BalanceR
addikt

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110606) Fire/SOUL/CD válasza BalanceR (#110605) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ő balkezes volt, csak mondom...(adtál magadnak egy kurva nagy pofont, bravo)
(WIKI meg a stb info kurvára nem érdekel) :C

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#110607) Reggie0 válasza Fire/SOUL/CD (#110604) üzenetére


Reggie0
félisten

Ebben - és másik- topikban sem tudjuk (és nem is akarjuk) befolyásolni a döntésed, de az már "ezer éve" isemert tény, hogy az IMMUNT büntetlenül nem lehet baxogatmni, egyfolytában cseszegetni stb stb.

Gondolom ezzel a bolcs felkialtassal inkabb evente elkapod az influenzat, mint beoltatnad magad influenza ellen...

(#110608) Fire/SOUL/CD válasza Reggie0 (#110607) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Flu esetén (1X sem voltam oltva, igaz 1X beálltam édesanyámmal együtt, hogy hétvégére kellett hívni rokont, hogy főzzön/süssön, nappal is 39,5 fok volt a láz 1 hétig)...
De az nem COVID volt.

Nem, nem voltunk FLU-sak sem ezen kívűl...

Covid az azért más... Mint írtam (csak papagájog nem tudnak olvasni ezek szerint) oltva vagyok Szputnyikkal (2X)...

Fogaddal nézel Lóri? (írtam) :R

UI: Mióta Covid van, azóta nincs FLU (lófaxt nincs), pedig most is "mindenki" tüsszög, szörcsög,, hapcizik, mint minden évben egyébként, csak most annyi a különbség, hogy azt mondják A EMBEREKNEK, hogy csináltasson Covid tesztet, pedig aztán "ezer" éve ez van minden ősszel... Muppet Show...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#110609) Reggie0 válasza Fire/SOUL/CD (#110608) üzenetére


Reggie0
félisten

Mivel nem irtam semmit a covid oltasodrol ezert fogalmad sem lehet rola, hogy olvastam-e. Logika... 169-es IQ-hoz kepest eleg hamar megbotlottal.

(#110610) lacafaca válasza Reggie0 (#110607) üzenetére


lacafaca
őstag

inkabb evente elkapod az influenzat, mint beoltatnad magad influenza ellen... ez amolyan fétisizé, vagy mi? próbáltál már ojtás nélkül túlélni egy évet, vagy be van írva a naptárba előre? sírokb+ :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110611) S e t h válasza BalanceR (#110605) üzenetére


S e t h
nagyúr

Csodálom hogy még nem adtad fel.
Az oktatás csődje amit ez a topik prezentál.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#110612) Fire/SOUL/CD válasza Reggie0 (#110609) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

169-es IQ-val nem lehet papagájokkal beszélni, ahhoz sokkal több kell... :DDD

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#110613) Reggie0 válasza lacafaca (#110610) üzenetére


Reggie0
félisten

Nem fetis, hanem egy minimalis gondolkodas: a virust is hat az immunrendszeredre, akarcsak az oltas. Tehat azt a reszet nem uszod meg a dolognak, hogy az immunrendszered cseszteted... Mar csak az a kerdes, hogy melyik csesztetes melle mennyi mellekhatast kapsz es melyik a jobb valasztas.

#110612 Fire/SOUL/CD: Lehet csak nem tanultatok a tizedesvesszot es 169-nek olvastad a 16,9-et :U

[ Szerkesztve ]

(#110614) BalanceR válasza Fire/SOUL/CD (#110606) üzenetére


BalanceR
addikt

:C :C :C
(IMG:https://www.dictionary.com/e/wp-content/uploads/2018/03/I-see-what-you-did-there.jpg)(/IMG)

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110615) t72killer válasza Reggie0 (#110613) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110616) Reggie0 válasza t72killer (#110615) üzenetére


Reggie0
félisten

:C

(#110617) lacafaca válasza Reggie0 (#110613) üzenetére


lacafaca
őstag

lehet én vagyok fordítva bekötve, de ekkora marhaságokat olvasva elszörnyülködök a "modern" ember gondolkodásmódján...tényleg beteg a világ :DDD
szóljatok, ha elkezdhetünk beszélgetni a megelőzésről, kiolvadtak a biztosítékaim mára :N

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110618) Cs1csó válasza lacafaca (#110617) üzenetére


Cs1csó
félisten

Megelőzés? A fogszuvasodást meg lehet előzni, az elhízást is, na de egy vírus "elkapását" hogyan? Beköltözöl egy elefánttoronyba 5-10 évre?

(#110619) syberia válasza syberia (#110073) üzenetére


syberia
veterán

Az izraeli tanulmányokból, amik ezen a héten jöttek ki, megmutatták, hogy akik be vannak oltva, azoknak 13-szor nagyobb esélyük van a megfertőződésre, 27-szer nagyobb esély szimptómás fertőzésre, 8-szor nagyobb esély az elhalálozásra szemben azzal, akinek természetes immunitása van, mint nekem.

Összesen 15 tanulmány van, amik összehasonlítják a természetes immunitást az oltások által szerezettel. Mind a 15 tanulmány 90 és 95% közötti védettséget mutatott. Amit az m-RNA vakcinák csúcsban tudnak csak. És tudjuk nagyon gyorsan esik a hatásuk. Egy másik izraeli tanulmány azt mutatta, hogy a természetes immunitás 5%-al csökken havonta.

Az is nagyon világosan kiderül az izraeli tanulmányból, hogy a természetes immunitás nagyon ellenálló a mutánsokkal szemben. Így a delta-variánssal szemben is. Mivel az egész proteint felismeri, miközben a vakcina csak szűken a tüskefehérjére koncentrál. Ráadásul most egy olyan tüskefehérje ellen oltunk embereket, ami már kihalt. És nem most halt ki, hanem sok variánst megelőzően. És mint látjuk egyre több a fertőzés-kitörés az országban. Több fertőzés-kitörés volt emiatt, mint természetes kitörések világszerte.

https://www.facebook.com/racionaliselet/posts/243897527651596

(#110618): Jól hallottad, vannak tudományosan igazolt covid megelőzési protokollok, hogy csak a legismertebbet említsem.
Korábban említettem a feketeköményt neked, van fejlemény allergia fronton? :D

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#110620) lacafaca válasza Cs1csó (#110618) üzenetére


lacafaca
őstag

nem az elkapást kell (nem is lehet) megelőzni...már itt bajok vannak, amikor ilyen kérdés érkezik ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110621) BalanceR válasza syberia (#110619) üzenetére


BalanceR
addikt

Köszönjük a tudományos facebook linket. :R :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110622) lacafaca válasza BalanceR (#110621) üzenetére


lacafaca
őstag

már rég idelinkeltem az izraeli hivatalost, ne akarj megint nagyot koppanni ;)

@syb [link]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110623) syberia válasza syberia (#110073) üzenetére


syberia
veterán

A hivatkozást törölték, miért nem lep meg...a tanulmányig nem ért el a kezük. ;]

@laca: Onnan nehéz lesz törölni a nem kívánatos tartalmakat a "narrátoroknak"

Paul Marik interjú. :R

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#110624) Reggie0 válasza lacafaca (#110617) üzenetére


Reggie0
félisten

Biztos.
Te egyaltalan mit ertesz megelozesen? Lefutod a virust vagy taktikai ongyilkossagot kovetsz el?

[ Szerkesztve ]

(#110625) Cs1csó válasza Reggie0 (#110624) üzenetére


Cs1csó
félisten

Erre lennék én is kíváncsi, de szerintem hiába várjuk. Max a szokásos: megfiatalodsz, sportolsz, erősödsz, egészséges táplálkozás, sok vízivás stb.

(#110626) lacafaca válasza Reggie0 (#110624) üzenetére


lacafaca
őstag

nem futok én semmi elől sehova. adok egy kulcsot, ha használjátok használjátok, ha nem, nem...NO ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110627) syberia válasza Reggie0 (#110624) üzenetére


syberia
veterán

(#110625): Bizonyos mértékű mozgás és kiegyensúlyozott táplálkozás nélkül megnőhet a megbetegedés és a szövődmények kockázata. Szóval igen, soktényezős játszma az egészségünk.

[ Szerkesztve ]

https://howbad.info/

(#110628) syberia válasza syberia (#110619) üzenetére


syberia
veterán

Amúgy engem nem lep meg a mesterséges immunizálás alulmaradása, már tavaly rávilágítottam hogy a természetes formában nyert védettség lényegesen tartósabb lehet.

"Vaccines can provide incomplete protection by, for example, reducing one's susceptibility by some degree. Furthermore, the protection provided may wane over time. Importantly the duration of protection acquired through a vaccine may be considerably shorter than that provided through a natural infection"

https://howbad.info/

(#110629) lacafaca válasza syberia (#110628) üzenetére


lacafaca
őstag

[link]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110630) t72killer válasza syberia (#110619) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Lehet természetes immunitásra gyúrni persze, csak ahhoz át kell menni az aktuális verzión.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110631) Reggie0 válasza lacafaca (#110626) üzenetére


Reggie0
félisten

:)

(#110632) lacafaca válasza Reggie0 (#110631) üzenetére


lacafaca
őstag

látod látod...annyi mindent elmondtam már az egy év alatt, amit ti akkurátusan elbohóckodtok, majd nagyképűen toljátok rá a bagatellizáló beszólogatásokat, meg figuráltatok rá, hát mi a fasznak törjem magam bármivel is...veszett fejsze nyele. nektek az az utatok amit jártok, így jártatok. boldog méregkúrákat kívánok az elkövetkezendő évekre ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110633) natë


natë
nagyúr

Rettenetes ez a topik :Y :DDD

(#110635) BalanceR válasza natë (#110633) üzenetére


BalanceR
addikt

Ha nemteccccik, ne gyere ide, nem kötelező! :DDD
Fény!

Btw a Maunika Show is trash volt, viszont behúzta az embereket a Guilty pleasure, ez a topic is kb olyan... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110636) nubreed válasza syberia (#110619) üzenetére


nubreed
veterán

Ha ez igaz, az elég érdekes. Nekem ez azt sugallja, hogy az oltásokkal is kb. adtunk a szarnak egy pofont. Mire kifejlesztik a célzottan a deltára ható szurit a gyógyszer cégek, addigra meg már lesz új uralkodó variáns, abszolút versenyfutás az idővel és mindig a vírus áll nyerésre.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#110637) radi8tor válasza nubreed (#110636) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Bárcsak versenyfutás lenne, mert ~90 nap kifejleszteni az új variánsra az mRNS vakcinát. De hát látjuk mi a valóság, mennyire motiváltak ebben a gyártók.

⭐ Stella

(#110638) nubreed válasza radi8tor (#110637) üzenetére


nubreed
veterán

Ja, ezt már én is többször olvastam, láttam (pl. ázsiábaszakadtam Zsolt doktor videóiban is), hogy mennyivel jobb technológia az mRNS, mert, hogy sokkal könnyebben és gyorsabban át tudnak állni egy esetleges új variáns elleni vakcina gyártására, mint a hagyományosabb elölt vírus vagy vektoros vakcinák gyártói. Ehhez képest meg valóban nem nagyon látjuk az eredményt, pedig a delta nem ma kezdte pályafutását, hónapokkal ezelőtt ez volt az uralkodó mutáns már elég sok helyen a világban.

[ Szerkesztve ]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#110639) natë válasza BalanceR (#110635) üzenetére


natë
nagyúr

Nem szoktam, csak ha a TikTok-on kevés a retardált videó és el akarok szörnyedni (melóban).

(#110640) BalanceR válasza natë (#110639) üzenetére


BalanceR
addikt

:DDD tiktok
Brit tudósok szerint az agyrákot okoz. (Lehet benne valami)
De jogos, a TikTok is megüti a topic mércét. :DDD vagy mint amikor a borsodi közmunkások fészbúk élőznek... :C
Szia uram, ivermectin érdekel? :))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110642) lacos001


lacos001
senior tag

Van már vmi egylövetű, ami minden téren jó? Nem lesz 5 havonta ismétlés ki tudja meddig.., nem okoz semmiféle gondot a világon, ha körbe szeretném utazni...Arról irjatok vmit

Más. nem magyar..
Új szabályok vannak iskolai fertőzés esetén. Az eddigi 10-14 napos karantén pozitivitás esetén teljes osztályra értendő jelenleg az új "szabály", hogy a pozitiv és padtársa megy karanténba 5! napra, majd 5. napon teszt, hogy mi a szitu. Erre még rájön az a kontaktszemély, aki érintkezhetett a suliban a pozitiv mintát adó gyerekkel.

"Das bedeutet, dass grundsätzlich nicht mehr ganze Klassen eine Quarantäneanordnung vom Gesundheitsamt erhalten, wenn ein Corona-Fall ermittelt wird, sondern beispielsweise nur noch die direkten Sitznachbarinnen und -Nachbarn der infizierten Person. Zudem sollen Schülerinnen und Schüler mit Kontakt zu infizierten Mitschülerinnen und Mitschülern nach fünf Tagen einen Test machen können, um dann bei einem negativen Ergebnis und ohne Symptome wieder in die Schule gehen zu können. " - Aweriot? :D

Mi változott? Rrrrrrrrrrrrendkivül érdekes, már jobban tekergetik ezt az egészet, mint én a kormányt az autóban..

(#110643) t72killer válasza lacos001 (#110642) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Nincs, jelenleg féléves előfizetéses modellben adják a szabadságot.

Mi változott? Rájöttek, hogy macerás védekezni, inkább mismásoljunk. A járvány terjedését meg majd ráfogjuk az antiwaxxerekre, súlyosabb gyerek-eseteknek pedig vhogy "nem jut hely" a sajtóban.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110646) syberia válasza kwzatz (#110588) üzenetére


syberia
veterán

The great Ivermectin deworming hoax

Ha csak egy hír lett volna fals, egy hoax-sorozattal sültek be. Csak tudnám kinek állhat érdekében finanszírozni egy önlejárató kampányt. :DDD

"It was all untrue. We were all lied to."

Rolling Stone forced to issue an 'update' after viral hospital ivermectin story turns out to be false

Eközben Indiában takaréklángra tették a koronát szinte mindenhol a tudjukmi segítségével, abban az államban ahol korlátozzák a használatát megy fölfelé az esetszám és halálozás.

https://howbad.info/

(#110647) t72killer válasza #20749568 (#110645) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A 2 szék között hagyott kutyasz.rban ülünk jelenleg, mert a mismásolással simán lesz annyi beteg, mintha full elengedték volna, de azért még szívjunk az intézkedésekkel + ti még fizetitek a csodás "CO2 detektorokat" is :DDD .

#110646: easy cowboy, India nem tett takaréklángra semmit, szétbulizták az agyukat a Gangesz-kakilében, épp átment rajtuk a delta (magától is elmegy ez, ha elég sok emberen átmegy), lehúztak 4-5M hullát a wc-n, lapozzunk. Majd ha jön a deltánál lettővel combosabb variáns, azzal is mennek egy kört.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110648) t72killer válasza t72killer (#110647) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

(Kettővel. Nagyobb telót kell vennem, öregszem)

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110649) syberia válasza t72killer (#110647) üzenetére


syberia
veterán

lehúztak 4-5M hullát a wc-n

Ja hogy tippelni is lehet a valós számokat illetően?


Ezek szerint már jóval 50k felett van a vakcina hullaszámláló áldozatszám USA-ban.

https://howbad.info/

(#110650) kwzatz válasza #20749568 (#110641) üzenetére


kwzatz
őstag

A legszörnyűbb az, hogy most égette szénné magát a kamuhírrel, aminek bedőlt (miközben állandóan konteósokról papol, akik FB-on megosztott kamuhíreket hisznek el), de még mindig lapátolja magára a földet. Zéró önreflexió. :D

syberia: Megmondom őszintén, nem néztem utána a tanulmányoknak az Ivermectinről, nem is tudok sem mellette sem ellene érvelni jelenleg, de valójában a hírek kapcsán ez lényegtelen. Már elég régóta olvasom itt-ott a lejáratókampányt (azért az ilyen banális propagandát nem nehéz kiszúrni, max. csak néhányaknak :D ), de ez az első alkalom, amikor igazán kibújt a szög a zsákból. A Rolling Stone mellett a Guardiannak, BBC-nek, stb. is frissítenie kellett a cikket. Vicces, hogy az MSNBC riporternőjének (Rachel Maddow) már napok óta fent van a twitterbejegyzés, amit tömegek látnak (10,5 millió követője van, 20 ezer komment van a bejegyzésen ), de ilyenkor a Twitter fact checkje valamiért, rejtélyes módon nem működik. Kérdezgetik is néhányan a kommentekben, hogy ez miért van még mindig így fent változatlan formában.
Elég csak abba belegondolni, hogy kb. 5 perc lett volna felhívni a kórházat és tisztázni velük a dolgot, mielőtt mindenki publikálja ezeket a cikkeket, és ezt sem a Guardiantól, sem a BBC-től, sem az MSNBC-től stb. senki nem tette meg. Ahogy te is írod: Vajon miért?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.