Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#110951) t72killer válasza Gsx-rr (#110950) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

" nem volt teljesen beoltva" != oltatlan.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110952) moongoose válasza Csókolom (#110911) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

Azért furcsa, ha eltöpreng az ember azon, hogy Krisztus előtt, illetve utána 2019-ig sem volt ilyen vírus.
Mert az emberek nem fogyasztottak olyan állatokat, amikről a média beszámol.
Szerencsétlen denevér, meg a köztes állatka van porondon.
Ezeket is csak 2019-től zabálják a srégszeműek, hogy pont át tudják adni a vírust az embernek, évszázadokon keresztül nem is létezett náluk ez a gasztró élmény.
Röhej.
Nálam a mesterségesen létrehozott, és szélnek eresztett teória ami megállja a helyét.

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#110953) pjen válasza gergo5991 (#110944) üzenetére


pjen
félisten

Lehet kezdik észrevenni a tagok, hogy másfél éve ugyanazt a csontot rágják.

(#110954) lacafaca válasza t72killer (#110951) üzenetére


lacafaca
őstag

:N nem volt teljesen beoltva=tankos :DDD :P

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110955) BalanceR válasza moongoose (#110952) üzenetére


BalanceR
addikt

"Azért furcsa, ha eltöpreng az ember azon, hogy Krisztus előtt, illetve utána 2019-ig sem volt ilyen vírus."
-Már hogyne lett volna, csak éppen nem lett belőle pandémia, mert nem tudodd széles körben elterjedni. Jellemzően mindig is a perifériára szorult szegényebb tanulatlanabb réteg volt kiszorítva a városokból, vidékre, a "vadonba" , rászorulva hogy azt egyen amit ott talál.
Az ilyen kisebb falvak pedig nem igazán érintkeztek másokkal. Te sem mész gettót látogatni.
"Mert az emberek nem fogyasztottak olyan állatokat, amikről a média beszámol.
Szerencsétlen denevér, meg a köztes állatka van porondon.
Ezeket is csak 2019-től zabálják a srégszeműek, hogy pont át tudják adni a vírust az embernek, évszázadokon keresztül nem is létezett náluk ez a gasztró élmény."
Ugyan úgy, ahogy a pl. romániai cigók simán megeszik az ürgét, pockot, varjút békát... Kínában is a fentebb említett réteg megeszi a denevért, tobzoskát, minden szart, amit más nem. Ha pedig esetleg ilyenkor "átpattant" valami az állatról az emberre az csak ott helyben okozott problémát, elvitte a falu / közösség nagy részét, aki meg maradt, az olyan védelmet nyert, hogy azután már a terjesztésre elegendő virnyák sem maradt meg benne .
Ami változott, az az, hogy a túlnépesedés, ipari terjeszkedés miatt az ilyen szegregátumok mára belelógnak a városokba, ahová be tudják vinni a fertőzést, illetve a hatalmas jólét miatt boldog-boldogtalan utazgat a világba a 9999Ft-os wizzair jeggyel. Szállítási útvonalak, szabdalják fel a "vadont" , így könnyen pandémiává válik minden, ami korábban lokálisan elhal.
A Covid esetében a mesterséges vonal sanszos, (wuhanban összegyűjtöttek jópár denevér vírust, tesztelnék, vizsgálták, hogy jó-e fegyvernek, illetve hogy ha a természetben kialakul valami durvább cucc, tudnak-e rá megoldást készíteni), addig vagdosták génollóval amég végül össze nem jött a covid, de a kiszabadulása 99% hogy nem szándékos, inkább felelőtlenségből, hanyagságból, hozzá nem értésből fakadhat.
Már csak azért sem valószínű a szándékosság, mert egy ilyen "fegyvert" nem "otthon" enged el az ember, ráadásul szekvenálással egyszerűen kideríthető, hogy honnan jött, + a hatékonysága (mortalitása) is kevés ahhoz, hogy biofegyver legyen.
Szerintem a legvalószínűbb a következő scenario:
A Sars megjelenése után felmerül a koronavírusok alkalmazása, mint potenciális biofegyver.
Ehhez azonban szükséges a "belenyúlás", fejlesztés.
A téma érdekli az Államokat is, de nem igazán szeretne ilyen kutatásokat otthon végezni.
A wuhani kutatólabor kapóra jön, mert "denevérközelben van".
Kína kutat, az USA pénzzel támogatja, cserébe megkapja a kutatási eredmények egy részét,
mindenki jól jár: Kínának kb "ingyen" van, és a How-Know az ő kezében van, az USA-nak van egy elég jó rálátása, és nem a saját földjén játszódik a kockázatos játék.
Azonban a kínai bio-biztonság nem éppen ideális, valaki valahol hibázik, is kiszabadul a covid.
Elkezd wuhanban keringeni. Mikor Kína észreveszi, megpróbálja eltussolni, az orvosokat, akik jelentik, hogy sars-hoz hasonló vírus terjed bebörtönzik... Viszont ezalatt a járvány nő, Kína már nem tudja rejtegetni, és az amcsik is tudomást szereznek a bajról. Lezárják wuhant, full lockdown. Viszont a baj akkor már nagyobb, már elhagyta régiót a vírus. Lokálisan sikeres az elfojtás, azonban globálisan ez nem megoldható. Megjelenik az Olaszoknál, Angoloknál, terjed európában, onnan meg megy át az USÁ-ba.
Az amcsik pontosan tudják, hogy mi is ez, de nem igazán lenne szerencsés, ha a világ megtudná, hogy az ő pénzük is benne van, egy veszélyes vírus fejlesztésébe, ezért ők is bagatellizáljak: Nem is veszélyes, ez csak Flu, nincs itt semmi látnivaló, és amúgysem jut ki Kínából...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110956) pjen válasza BalanceR (#110955) üzenetére


pjen
félisten

Nem szabad előítéletesnek lenni.Az ürgét a háború előtt nálunk is ették, csak védett lett. Békát minden jobb étteremben lehet enni.Kutyát macskát a mai napig esznek egyes európai régiókban.A varjúval szintén nem tudom mi bajod, a galamb ugyanúgy kimegy a határba és megeszik mindent.Szerintem inkább a feldolgozással, elkészítéssel van a gond.Kellő hőkezelés után a kórokozók megdöglenek.

(#110957) Ricardo


Ricardo
félisten

Erre nem igazán lehet mit mondani. :U

Belehalt a koronavírusba az izraeli oltásellenes mozgalom egyik élharcosa

Leginkább ez a része megdöbbentő.

"Halála előtt két nappal Saulian a kórházi ágyáról oxigénmaszkban még felszólította oltásellenes követőit, hogy „folytassák a harcot a vakcina ellen”, s szálljanak szembe a „kormányzati kényszerítéssel”."

(#110958) BalanceR válasza pjen (#110956) üzenetére


BalanceR
addikt

Jóétvágyat akkor ezekhez.... :DDD
A probléma továbbra is az, hogy ezen állatok vadonból befogva óriási kockázatot jelentenek, ha fogyasztják őket, mert oké, lehet pl békát enni étteremben is, de azt nem egy istenhátamögötti kis erdőben fogja be a séf....

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110959) BalanceR válasza Ricardo (#110957) üzenetére


BalanceR
addikt

"Felébredt" kommentek 3-2-1:
- Kamu hír, csak a média találta ki!
- Nem is a vírusba' halt meg!
- Dagadt cukorbeteg volt egy csomó bajjal, egy nátha is elvitte volna!
- Az oltáspárti orvosok kezelték rosszul (szándékosan eltették láb alól)
Fény!

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110960) lacafaca válasza BalanceR (#110959) üzenetére


lacafaca
őstag

kifeledted a lényeget: index :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110961) BalanceR válasza lacafaca (#110960) üzenetére


BalanceR
addikt

Jah, bocsi... :D
A szemét index.hu, meg a szemét TimesOfIsrael .

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110962) lacafaca válasza BalanceR (#110961) üzenetére


lacafaca
őstag

na így perfekt, nem is kell mán kiegészíteni így :D

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110963) Ricardo válasza BalanceR (#110961) üzenetére


Ricardo
félisten

A majdénaztántudomavalóságot. org, esetleg a nincsisvirusátverésazegész.net hitelesebb lett volna :DDD

(#110964) t72killer válasza Ricardo (#110963) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezek a gyógyszermaffia által üzemeltetett kamuoldalak, csak a normálisélet FB-csoportokból tájékozódjatok

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110965) Memmaao válasza gergo5991 (#110944) üzenetére


Memmaao
addikt

Szerintem csak jött egy maior update a Pegasus-ra és azóta tartalomszűrés mellett töröl is.

My name is Bond, James... Dean.

(#110966) BalanceR válasza t72killer (#110964) üzenetére


BalanceR
addikt

Egy ORVOS elmondja a véleményét , egy RIPORTERNEK:
Csak erős idegzetűeknek.

"A legenda szerint, aki eddig mindenkinek, aki végignézte, kiégett az agya..."

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110967) radi8tor válasza Memmaao (#110965) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ó helló :D

⭐ Stella

(#110968) pjen válasza BalanceR (#110958) üzenetére


pjen
félisten

Nem is a Séf fogja be, hanem akik ebből élnek.Nézzél utána például a gyűjtött éti csigát milyen jó áron veszik át.vagy a strasszer, óriás posta galamb kimegy a határba kapálni, aszt eszik amit talál, mégis felszolgálják.Akkor még a tenger gyümölcseiről nem is beszéltem.

(#110969) lafaty80 válasza Memmaao (#110965) üzenetére


lafaty80
őstag

Akkor ti is átvészeltétek az előző hullámot :DDD :R :R

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#110970) flash- válasza nubreed (#110933) üzenetére


flash-
veterán

Romániában nem, most voltam hétvégén, a konzuli oldalon ugyan az van(mondjuk régebbi dátomozással) sehol nem volt senkin maszk..
oltásit se kérnek, semmit

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#110971) Csókolom válasza BalanceR (#110966) üzenetére


Csókolom
tag

Na ezt is megeltük, BalanceR belinkelt egy videot, amit a Youtube kitörölt - :DDD
a #110955 -ösben egyetertünk :K , viszont a biofegyveres reszeben nem tudok hinni.

[ Szerkesztve ]

(#110972) BalanceR válasza Csókolom (#110971) üzenetére


BalanceR
addikt

Hála a jó égnek törölték... :C
Volt benne minden... Ufók, chemtrail,grafén, gyilkos orvosok, chip, 5G... Igazi konteó-kánaán multi retardoknak...
Mindezt "Orvosként" nyilatkozva... :W
A legszomorúbb a komment szekció volt, kb mindenben IS feltételek nélkül egyetértettek vele felnőtt, szavazati joggal rendelkező emberek. :F

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110973) BalanceR válasza Csókolom (#110971) üzenetére


BalanceR
addikt

Korai volt az öröm... A közösségi oldalakról még nem vették le... :(((
"A nanocsippet kimutatja a Brútusz, akiket beoltottak, de nem lett súlyos mellékhatás, azokat igazából placebóval oltották, de abban is higany és alumínium volt..."

- és hacsak nem lesz újabb MOK határozat ez az ember november végén ismét praktizálhat Magyarországon orvosként :W

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110974) t72killer válasza BalanceR (#110973) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Meggondoltam magam, valóban fel kéne függeszteni bizonyos egyedek TAJ-számát és ha eljön az ideje, biciklipumpát felírni lélegeztető helyett. Ahogy a brancsot elnézem, van bőven 50+-os alak, úgyhogy lesz itt sipákolás 2-3 hónapon belül.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110975) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Öt árva gyereket hagyott hátra a koronavírusban elhunyt kaliforniai pár

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110976) BalanceR válasza t72killer (#110975) üzenetére


BalanceR
addikt

Sajnos a tájékoztatás hiánya legalább annyi oltatlant generál, mint az antiwaxxerek.
Nem tudok olyan országról, ahol erre költenének, odafigyelnánek.
Nálunk is "Az oltás életet ment" meg "Az oltás működik"
Plakátok mennek de ennyi.
Ha mondjuk nem a "Karácsony 99%-ban Gyúrcsány" meg a "Stop Karácsony" kampányok folynának a csapból, hanem szakemberek rövid , érthető válaszai, magyarázatai mennének, fele ennyi kételkedő lenne.
Ott van például a Kemenesi/Telex utcai riport, ahol higgadtan, világosan elmagyarázta az embereknek a helyzetet, simán korrektebb volt, mint az operatív törzs bármelyik nyilatkozata.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110977) t72killer válasza BalanceR (#110976) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ezt oviban kéne kezdeni, mint kb azt, hogy nem szemetelünk az utcán.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110978) lacafaca


lacafaca
őstag

[link] na a végére csak elérünk az évenkénti 12 szúrásig 🤡🤦‍♂️ (az oltás fasza, oltakozz! minél többször, annál jobb :DDD )

valaki hallja az egyre hangosabb megelőzési kampányok kibontakozását, vagy csak idáig nem hallatszik ez el...vagy csak öregszem és egyre szarabb a hallásom... :F :DDD

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110979) BalanceR


BalanceR
addikt

Új Covid-gyógyszert tesztelnek Magyarországon
Reméljük beválik :R
"A molnupiravir (MK-4482/EIDD-2801) egy kísérleti szakaszban lévő, szájon át szedhető ribonukleozid analóg, amely gátolja többféle RNS-vírus replikációját, beleértve a SARS-CoV-2-ét. A gyógyszermolekula lényegében beépül a vírus RNS-ébe, ahol mutációs folyamatok során a vírus halálát okozza."

Összeesküvés elméleteseknek pedig a nem kell fáradniuk, hogy részletinformációk, kiragadott szavak alapján egyből mindmeghalunkot kiáltsanak, összeollóztam nekik én az ő receptjük alapján:
A Kísérleti gyógyszer beépül az emberbe, ott mutálódik és halált okoz!! Billgéc! Fény!
:))

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110980) t72killer válasza BalanceR (#110979) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Az a bajom ezekkel, hogy mire rájönnek h valaki covidos, addigra egy csomó visszafordíthatatlan nyavaját beszív.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110981) BalanceR válasza t72killer (#110980) üzenetére


BalanceR
addikt

Alternatívákra attól még szükség van. Vannak, akiket nem lehet oltani (egészségügyi állapotuk, betegségük miatt), nekik például feltétlenül szükséges lenne egy hatékony, univerzális terápiás gyógyszer, de más esetben is hasznos. Illetve 100%os védelem vírusra soha nem lesz ( Flura sincs pl) szóval hiú remény ilyet várni, ezen felül a "csomó visszafordíthatatlan nyavaja" sem garantált, (bár valóban nagyobb az esélye, mint bármilyen más virális fertőzés esetén).

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110982) csƵ válasza lacafaca (#110978) üzenetére


csƵ
őstag

Ugyanott tartanak halálban, mint a 2. hullám idején, fertőzött a valaha legtöbb, de csak tolják a süket vakcina dumát. Hihetetlen...

(#110983) lacafaca válasza csƵ (#110982) üzenetére


lacafaca
őstag

sőt...persze fogjuk az oltatlanokra a növekményt meg hullunk, mint a legyek🤡...ezek szerint #mindmeghalunk mi oltatlan barmok és végre boldogan élhetnek🤡🤡
most meghatódtam, kicsit el is érzékenyültem, egy könnycseppet is elmorzsoltam, mert kitisztult az oktatás zsenialítása az elmúlt 2x évre visszatekintve...örülnünk kellene annak, hogy az én és az alattam levő generációkat megmentik ezek a zsenilis, sokat tanult fiatalok.. mindenben nekik van és volt igazuk ...futok is egy ojtásért, úgy beszartam.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110984) csƵ válasza lacafaca (#110983) üzenetére


csƵ
őstag

Ha nem oltakoznánk, már mindenki meghalt volna kétszer!

(#110985) t72killer válasza lacafaca (#110983) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Elvesztünk, mi sötétben kódorgó, minden elektromágnesen fennakadó oltottak. Legrosszabb annak, aki részben oltott ugye, mert a fél adag chip még hisztizik is a folytatásért :(((

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110986) BalanceR


BalanceR
addikt

Lenyűgöző, ahogy egyesek fényes nappal koromsötétséget, tudnak hozni a topicba pusztán egyetlen kommentel.... :C

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110987) bohoc71 válasza t72killer (#110985) üzenetére


bohoc71
aktív tag

A félig oltottakból lesznek a zombik! Vagy rosszul tudom? :)

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#110988) t72killer válasza bohoc71 (#110987) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ahogy mondod, először lombik, aztán zombik:K

Már íródik át a DNS-em RNS-re

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110989) tom_tol válasza lacafaca (#110983) üzenetére


tom_tol
addikt

Most először gondoltam arra hogy beadatom az oltást. Azt vettem észre hogy az oltottak sokkal bölcsebbek és tisztánlátóbbak lettek(legalább is a P.H-n). Miután az oltatlanok maradtak teljes sötétségbe ezt a vakcinák egy nemvárt de pozitív mellékhatásának tulajdonítom. Extra bölcsesség és tisztánlátás nekem sem ártana.

[ Szerkesztve ]

(#110990) lacafaca válasza tom_tol (#110989) üzenetére


lacafaca
őstag

na azért...lépjünk ki a sötétségből és integrálódjunk...mert különben dádá ;]

...és ahol nem mismásolnak, ott tudhatod, mi a szitu

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110991) t72killer válasza tom_tol (#110989) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Még csak 2hét, de ez a csapágygolyós kivitel totál átírta az agyamban tekergő DNS-eimet és azóta hosszabb, kiadósabb a szex is :DDD.

További előny, hogy nem kell mobilnet-előfizuval vacakolni, egyenesen a starlinkre közvetíti mi jön ki belőled a budin, így spórolnak a modern szennyvízkezelésen.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110992) BalanceR válasza lacafaca (#110990) üzenetére


BalanceR
addikt

Érdekes a kép, csak pont fordítva van.
Anno a tudatlan csürhe a butaságukat, ostobaságukat vak hittel, alaptalan meggyőződéssel takarta, néhány önjelölt megmondóember birkaként vezette őket, a tudományt gonosz eretnekségnek állította be, és kínozták, elégették azokat, akik valami olyasmit csináltak, vagy állítottak amit a satu átlagparaszt nem fogott fel. Biztos varázslat, gonoszság, az ördöggel keze van a dologban..

Most mi van? Akik nem értik hogy működik, mire jó, miért szükséges a vakcináció, miért kell maszk, miért nem lehet csak úgy elengedni a járványt, nem tudnak statisztikát értelmezni, azok támadják a tudományt az orvosokat, a kutatókat. Néhány önjelölt idióta vezeti őket birkaként. Biztos a háttérhatalom, a big pharma, az árnyákkormány keze van a dologban...
Öngól Laca úr.
A sokadik. :))
Ja, és köszi hogy a német antivaxxer oldalt linkelted megint, valóban jobb, mint ha a kimondhatatlanigazságok.hu-t linkelted volna. :R
Ja, nem.

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110993) lacafaca válasza BalanceR (#110992) üzenetére


lacafaca
őstag

nem öngól az, csak nem érted...de ennek okát pár hsz-el lejjebb már ecseteltem ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110994) tom_tol válasza t72killer (#110991) üzenetére


tom_tol
addikt

No ez a "kiadósabb sex" új nekem. Még egy mellette strigula, bár ebben a korban ez halálos is lehet :DDD .

(#110995) BalanceR válasza tom_tol (#110989) üzenetére


BalanceR
addikt

Ilyen mellékhatásokat nem tapasztaltam, de írj a VAERS-re, hátha másokat is érint. :))
Azonban a vakcináció több , egyéb mellékhatása bizonyított:
- Alacsonyabb esély a megfertőződésre
- Fertőződés esetén alacsonyabb vírus szórás
- Fertőződés esetén gyorsabb felépülés
Ezekből kifolyólag kevesebb embernek adja át az oltott a bacit, kisebb mennyiségben. A kevesebb átugrás pedig csökkenti a mutációk esélyét.
- Fertőződés esetén kisebb esély a súlyos lefolyásra
- Súlyos lefolyás esetén kisebb esély a halálra

Ezek a borzalmas mellékhatások többszörösen bizonyítottak, nem is értem hogy engedélyezhetik ezt a vacakot. :O

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110996) BalanceR válasza lacafaca (#110993) üzenetére


BalanceR
addikt

Laca bá'
Ön megint fejen áll? :DDD
Pár hsz-el lejjebb ez a hsz. van.
Ön a feljebbre gondolhatott... de ne aggódjon, megszoktuk, hogy keveri a dolgokat... Meg hogy néha nem tudja, merre az arra, mi valós, és mi nem... :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#110997) t72killer válasza tom_tol (#110994) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Attól függ, mennyire borítják meg a szomszédos kondért a Pfizernél:DDD:

Bár én nem a kéktabisék kerítésszaggatóját kértem, a moderna elvileg combosabb, nem árt, mert eléggé kinyílt a vírus csipája a δ-val és a μ-vel, főleg, hogy kb 3 hónapig maradok egy dózison, addig annak kell helytállnia.

Eredetileg az volt a koncepció, hogy vidékisztán alsón szépen meghúzódva hagyom míg kipusztul a civilizált világ - erre ez a szutyok utánamjön és összefertőzte a megyénket, úgyhogy fogtam magam és inkább a szintetikus cuccból kértem, mielőtt összetalálkoznék a biotenyésztett változattal.

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#110998) lacafaca válasza BalanceR (#110996) üzenetére


lacafaca
őstag

most kezdjem el ecsetelni azt, milyen béna dolog bal kézzel vakarni a jobb fület? neem...nem teszem. biza nekem a régi hsz-ek az újak alatt vannak, de én már csak ilyen siket fébolond logikusan maradi maradok...békéljél meg vele ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#110999) t72killer válasza lacafaca (#110998) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A macska jobb fülét van, hogy bal kézzel vakarom, az miért baj ;] ?

De kipróbálom ezt a fejenállós variánst :R

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#111000) tom_tol válasza t72killer (#110997) üzenetére


tom_tol
addikt

:C

#110995BalanceR
Te oltott vagy ugyi? Ha igen minden általam leírt mellékhatás igazolva. :P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.