Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3901) Sub-ZeRo válasza Gorneck (#3900) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az furcsálom, hogy nincs benne 1-2 opció. De amúgy jó.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3902) szörnyeteg77


szörnyeteg77
tag

nagyon jó ez a win8. gyorsabb és stabilabb,mint win7. azért van mit javítani rajta....

pl. win 7-nél gimagex progival dolgoztam. az alatt a zenelejátszó akadozott,nem lehetett zenét hallgatni és tömörítések,másolások csiga lassúak voltak.

win8-nál ilyen probléma nem volt. és pendrájvról sokkal gyorsabban másol,meg gyorsabban tömörít,ürít fájlokat. win8-nak sokkal jobb lett a cpu magok,memória kezelése. maradok win8-nál. :)

(#3903) gzbotii válasza szörnyeteg77 (#3902) üzenetére


gzbotii
veterán

Jelenleg nekem merfoldekkel lassab a notim Win8-al mind Win7-el.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3904) szörnyeteg77 válasza gzbotii (#3903) üzenetére


szörnyeteg77
tag

én mondjuk letiltottam kb. 45 háttérben futó alkalmazást. defender is offolva van. így kevesebb folyamat fut és kevesebb memóriát zabál a rendszer. ebből majd jó kis win 8 lite tuning verziót lehet csinálni. :DDD

(#3905) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Na én újratelepítettem a Win 8-at, frissítéseket felraktam, egyelőre az appok működnek, kiv. az időjárás, mert az nem látja a netet. Érdekes módon viszont a live funkciója működik, vagyis a kis csempén mutatja a Seattle-i időjárást ( az a default ugye ), de ha megnyitom, akkor már azt írja, nincs net csatlakozzak és nézzem meg később ( teljesen hülye az egész )! :U
A skydrive-ot még nem néztem, a store, messenger, mail, people, stb appok is.
Viszont továbbra is be kell állítanom a net hozzáférést, minden egyes bekapcsolásnál, mert indítás után nem tud csatlakozni ( 691-es hibakód ). :W
Közvetlenül az ADSL modemre csatlakozik a gép.

Eléggé bosszantó hibák ezek, de végül is csak egy béta rendszerről van szó, így nem olyan vészes a dolog, bár azt továbbra sem értem, hogy ezek a hibák miért nem jelentkeztek a DP. alatt? :F
Ezt leszámítva, elégedett vagyok a rendszerrel, nagyon várom már a végleges verziót! :)

(#3906) Sub-ZeRo válasza szörnyeteg77 (#3904) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

És minek? Nekem 1,4 gigát használ a 4-ből. 7 alatt 2,2 is használt. Szóval nem tudom minek szétgányolni a rendszert. A ram azért van hogy használja, ha meg nincs elég ramod, akkor venni kell bele.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3907) szörnyeteg77 válasza Sub-ZeRo (#3906) üzenetére


szörnyeteg77
tag

sok fölösleges alkalmazás ne fusson nekem. amit nem használok,azt offolom. ez olyan mániám. :DDD azért ha ilyen sokat leoffolunk. picivel gyorsabb lesz a rendszer.

(#3908) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Na felraktam én is a régi asztali vasra próbaképpen, hogy hogyan bír vele. Elsőre diavetítés volt szó szerint az egész, de miután sikerült a Radeon X1950 Pro drivert ráerőszakolni, már pöpecül megy.

A konfig:
AMD Athlon 2800+ 2.09Ghz
1,5GB RAM
Radeon x1950 Pro

:DDD

Ahoz képest, hogy csak 1 magos CPU és 167Mhz-es SD RAM van benne, elég jól megy.

(#3909) gzbotii válasza szörnyeteg77 (#3907) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem neked, bszaogatasbol, de ez tipikus Andoriodos doog :DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3910) Sub-ZeRo válasza szörnyeteg77 (#3907) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Voltak olyanok akik így csinálták, majd jöttek hisztizni, hogy ez sz@r meg az ms így úgy, mire kiderítettük 2 nap után, hogy széthekkelték a rendszert ilyen alapon, hogy minek az csak a ramot eszi, meg a helyet foglalja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3911) szörnyeteg77 válasza Sub-ZeRo (#3910) üzenetére


szörnyeteg77
tag

tudom én mit kell letiltani,nem fogok hisztizni. win buherálásokhoz értek. van egy pár,ami nagyon jó lett. lite verzió. ez olyan hobbi,szeretem csinálni.

(#3912) janihunk


janihunk
senior tag

Mi is ez a SkyDrive?? Hogyan tudom használni?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3913) Gorneck válasza janihunk (#3912) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#3914) dkface


dkface
aktív tag

Sziasztok!
Lenovo Y560 laptopról van szó.
Óriási problémám lenne : Csináltam egy multi bootos Windows7 - Windows 8 rendszert ami remekül is működött egészen addig amíg fel nem raktam az új Windwos8 -ra szánt Catalystet (természetesen windows 8 alatt ) . A képernyő elsötétült mint amikor nem megfelelő drivert rakunk fel. A probléma az , hogy ugye mostmár oprendszert a w8 betöltése után tudunk választani és kép hiányában a Windows7-et se tudom elindítani. Tudnátok valami ötletet adni hogy hogyan oldjam meg? Sürgős lenne ugyanis haladnom kéne a munkával és ez így elég nehéz.

(#3915) janihunk válasza Gorneck (#3913) üzenetére


janihunk
senior tag

Ne haragudj de ebből nem jöt le hogy hogyan tudom a saját gépbe berakni mint ha egy meghajtó lenne, feltöltés letöltés az megy. Meg ezt am bármikor eltudom érni? Úgy értem ha felrakok adatot akkor azok öröké ottmaradnak amíg nem törlöm őket? Mások látják ezeket az adatokat?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3916) Gorneck válasza janihunk (#3915) üzenetére


Gorneck
titán

Pedig minden ott van...

- Sehogy...mivel még nincs benne a rendszerbe.
- Ahol van net és gép igen. [link]
- Igen.
- Ahogy te állítod be...azok látják akiknek te engedélyt adsz...MSN fiókoddal be tudsz lépni.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#3917) gzbotii


gzbotii
veterán

Mostohan baik a memoriaval ez a Win8. Desktop nezetben 73% all a memoria hasznalat, mig Win7-el ritkan sikerult eddig 52% fole kergetni.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3918) Sub-ZeRo válasza gzbotii (#3917) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem nincs ilyen problémám. 38% általában.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3919) Воланд válasza gzbotii (#3917) üzenetére


Воланд
titán

es azt megnezted, hogy mi foglalja a memoriat?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3920) janihunk válasza Gorneck (#3916) üzenetére


janihunk
senior tag

Köszi.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3921) gzbotii válasza Воланд (#3919) üzenetére


gzbotii
veterán

Nezem, de erdekes modon a Messengernek 38,5MB-ot ir, meg 4 a TaskManagernek. Masnek meg szinte semmit. Szoval akkor 15MB RAM-om lenne?:DDD

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3922) mycso válasza janihunk (#3915) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Szia, pl.: ezzel megtudod oldani, hogy saját gépben ott legyen "mappaként".

(#3917) gzbotii: nézzél szét a futó folyamatok/alkalmazások között, hogy mi foglalja, mert ez így nem normális. Nekem win8 kevesebbet eszik ramból, mint win7.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3923) Goatman


Goatman
aktív tag

Üdv mindenkinek!

Szívesen kísérleteznék egy szinte tisztán Start-os alapszintű HTPC-szerűség összerittyentésével, de pl. a gyári video alkalmazás nem tud feliratot :(
Várható a közeljövőben, hogy hízik a Store kínálata már ebben a CP-ben is?

:R

92 pirospont a régi Hardveraprón: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Goatman

(#3924) Polllen válasza gzbotii (#3917) üzenetére


Polllen
nagyúr

Hibás szemlélet... :U

Azért van a gépben a memória, hogy használd vagy csak dísznek és szigorúan játékoknak?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3925) dkface válasza dkface (#3914) üzenetére


dkface
aktív tag

erre valami?:S

(#3926) janihunk válasza mycso (#3922) üzenetére


janihunk
senior tag

Így akartam köszi, de ez a gyors neteseknek jó mire pl 150mb felrakok az 1 óra:D

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3927) gzbotii válasza Polllen (#3924) üzenetére


gzbotii
veterán

Nem, en arra akartam kilyukadni, hogy hasonlo muveletek mellet, sot, a legtobb muvelet kozben sem ihen tornassza fel 52% fole a memorait, itt meg 73%.. Tollem hasznalja, azert van benne, de erdekes, mennyivel fogyaszt tobbet

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3928) Barthezz2 válasza gzbotii (#3917) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam most 75%.
Fut az msn, opera sok tabbal, zune.. ja meg a TDU2.. :DDD

Everybody lies.

(#3929) pethYeti


pethYeti
addikt

Az xbox-os integrált dolgot hogy lehet életre kelteni?

(#3930) moonguru válasza pethYeti (#3929) üzenetére


moonguru
őstag

A flippert?

Azt csak el kell indítani! :)

Monitor Guru!

(#3931) lorand99 válasza Barthezz2 (#3928) üzenetére


lorand99
tag

Mondjuk informatívabb a százaléknál a használatban lévő memória mérete...

(#3932) pethYeti válasza moonguru (#3930) üzenetére


pethYeti
addikt

Nem arra gondoltam, hanem hogy esetleg onnan is le lehet szedni + játékokat amik ingyenesek. Most ha rányomok az XBOX Live Games-re nem igazán enged semmit csinálni.

(#3933) moonguru válasza pethYeti (#3932) üzenetére


moonguru
őstag

Van XBox konzolod?

Monitor Guru!

(#3934) pethYeti válasza moonguru (#3933) üzenetére


pethYeti
addikt

Nincs, csak abból következtetek rá hogy van/lesznek ott pc-s játékok hogy a pasziánsz fölött is virít az xboxos címke.

(#3935) Boonen007


Boonen007
őstag

Valaki játszott már NFS Run és BF3-al win8cpn?

(#3936) janihunk válasza Boonen007 (#3935) üzenetére


janihunk
senior tag

BF3 ugyan az csak nem akad össze az aero val, runt még nem próbáltam mert az a játék egy sz@r és már nincs fent.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3937) Boonen007 válasza janihunk (#3936) üzenetére


Boonen007
őstag

Ment is futott a Win8on? Nekem miért nem megy?

Szerk.: Annyit kérdezhetek, hogy eredeti-e?

[ Szerkesztve ]

(#3938) janihunk válasza Boonen007 (#3937) üzenetére


janihunk
senior tag

Persze, multi is megy szépen. Kékhalál ilyesmi nem volt. Csak PB nélkül alig van pár szeró amit enged.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3939) ProciVettel válasza janihunk (#3938) üzenetére


ProciVettel
tag

Nekünk megy a PB nyolcason.

[ Szerkesztve ]

(#3940) Воланд válasza pethYeti (#3934) üzenetére


Воланд
titán

nem elerheto a szolgaltatas magyar liveid-vel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3941) pethYeti válasza Воланд (#3940) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi akkor kukázom is.

(#3942) BRIKLY válasza ProciVettel (#3939) üzenetére


BRIKLY
veterán

Így van. már a DP-vel is ment. :K

(#3943) Boonen007


Boonen007
őstag

Az a problémám, hogy BF3 megy elindul stb végig viszem azt a legelső kis vonatos részt utánna elkezd tölteni egy másikat és betölti de már nem hozza be hanem az alkalmazás akármilyen hibát észlelt és leállt tudjátok... NFS ugyan ez elindul stb kiválasztom new story easy akármi azt az első emberkét mutatja, de tovább már nem lép és ugyan így kilép. De a két játék szerkezeti felépítését nézve hasonlóak. Azt meg, hogy milyen a gépem látjátok vinnie kéne bőven...

Csak ennél a játéknál DIRT 3 F1 2011, Fable 3, Aion, Batman Arham City, Word of Tanks hibátlanul megy.

[ Szerkesztve ]

(#3944) BRIKLY válasza Boonen007 (#3943) üzenetére


BRIKLY
veterán

Eredeti? Ja, hát nem. akkor meg is van a probléma.. :U

(#3945) Boonen007 válasza BRIKLY (#3944) üzenetére


Boonen007
őstag

Na oké, de legalább 3-4 verziót kipróbáltam...

[ Szerkesztve ]

(#3946) RaZroX válasza ProciVettel (#3939) üzenetére


RaZroX
addikt

Igen ? Ezek szerint cod2 nem dobálna le a szerverekről ?

This is the way

(#3947) BRIKLY válasza RaZroX (#3946) üzenetére


BRIKLY
veterán

De az ledob. a BF3 nem.

(#3948) spammer


spammer
veterán

Tippek, trükkök stb. ABC szerint szedve (hasznos!)

http://www.eightforums.com/tutorials/2031-windows-8-tutorial-index.html

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3949) papa019


papa019
senior tag

Valakinek volt már problémája nyomtatással?
A Samu ML-1640em simán megy Win7-el, simán ment Win8DP-vel, de a CP egyszerűen elszáll errorral, amikor elindulna a nyomtatás...

(#3950) Barthezz2 válasza Boonen007 (#3943) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nálam megy az NFS The Run is hibátlanul.

Everybody lies.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.