Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) Barthezz2 válasza Воланд (#3700) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Nem igazán.. :(

Everybody lies.

(#3702) buvartacsko válasza Воланд (#3700) üzenetére


buvartacsko
addikt

néztem, nekem nem volt liveos

(#3703) Sub-ZeRo válasza Воланд (#3700) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én néztem. Nem rossz, csak van egy reklám benne, hogy windows phone-ra is töltsd le. Amúgy nem rossz, de a "gyári" jobb.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3704) RaZroX válasza Воланд (#3700) üzenetére


RaZroX
addikt

Sajnos nem.

This is the way

(#3705) Воланд


Воланд
titán

thx all! :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3706) RaZroX


RaZroX
addikt

Van aki 9800GT-vel használja a Win8-at ? Ha igen akkor Drivert sikerült felraknia ?

This is the way

(#3707) Воланд válasza RaZroX (#3706) üzenetére


Воланд
titán

en 8800gt-vel, sok kulonbseg nincs a ketto kozott. a driver siman felment.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3708) bruti01


bruti01
őstag

sziasztok! sajnos mostanában már a windows-al nem vagyok annyira napi képben mint az androiddal! lenne pár kérdésem!:
1:lehet e pendrive-rol telepiteni?
2:meddig tart a licencsz
3: van e magyar nyelv?
4:a driverek-nél mi a helyzet? jó hozzá a win 7-es driver-ek?
5: lehet a telót flash-elni alatta?

válaszokat elöre is köszönöm!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#3709) Gorneck válasza bruti01 (#3708) üzenetére


Gorneck
titán

1, igen
2, 1 év aszhem
3, nincs, béta
4, nem minden esetben
5, nemtom

Gorneck#1239

(#3710) RaZroX válasza Воланд (#3707) üzenetére


RaZroX
addikt

Köszi, egyik ismerősöm miatt kérdeztem mert neki nem ment fel a driver, de közben kiderült, hogy 32 bitest akart feltenni :DDD

This is the way

(#3711) bruti01 válasza Gorneck (#3709) üzenetére


bruti01
őstag

kösz! megprobáljuk! :)

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#3712) negyven2 válasza Воланд (#3700) üzenetére


negyven2
veterán

Maga az accuweather nem live tileos de a városokat ki lehet tenni live tileba.

Habár a lock screenre nem tudom kitenni de arra ott a gyári (habár igaz, hogy akkor vagy névnapok, vagy időjárás).

[ Szerkesztve ]

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#3713) Richter36 válasza RaZroX (#3706) üzenetére


Richter36
őstag

9600GT-vel használom, és a Win7-es 285.62 nvidia driver szépen felment rá.
A játékok is jól mennek rajta.

(#3714) tomp


tomp
félisten

Felraktam én is VirtualBox-ra. Meglepően jól megy a laptopon(i3-as 2,2ghz-es proci, 6giga ram amiből 2,9-et adtam neki)
De lenne egy gondom. Nem tudom rávenni, hogy megjelenìtése 16:9 legyen. Van erre vmi orvosság?

(#3715) bruti01


bruti01
őstag

nem jo a billentyuyetkiosztas. valaki tud segiteni

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#3716) RexpecT válasza bruti01 (#3715) üzenetére


RexpecT
addikt

Control Panel\Clock, Language, and Region\Language

(#3717) r3dsnake


r3dsnake
nagyúr

akik magyarosítással meg metro kikapcsolással szenvednek, minek tették fel?

(#3718) Gzolo


Gzolo
senior tag

Sziasztok

Valaki találkozott már a problémával rajtam kívül, hogy az Intel HD Graphics driver nem megy fel? Inteltől letöltött ez dobja:

"This computer does not meet the minimum requirements for installing the software."

A Win update meg hol fel dobja hogy van Intel driver, de akkor nem tudja telepíteni, hol meg azt mondja már telepítve van. Van megoldás már?

(#3719) Воланд válasza negyven2 (#3712) üzenetére


Воланд
titán

koszi, igy jo. :R

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3720) tDr1v3r válasza Gzolo (#3718) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Futtasd W7 kompatibilitási módban, úgy felmegy.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3721) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Sziasztok!

Hát nem mondhatjátok hogy nem adtam esélyt a betanak, eddig bírtam... No de jöjjön a kis beszámolóm:

Szerdán, mikor letölthetővé vált a Windows 8 beta, rögtön le is töltöttem, mondom megnézem mi változott a DP óta.

Lemezt be, install laptopra. Az install eseménymentesen lezajlott negyed óra latt, utána reboot, konfigurálás, és végre az asztalon /izéé... home screen/ vagyok.

Az első dolog ami kiverte a biztosítékot, az az, hogy nem ismerte fel normálisan a GMA X3100-at laptopban (W7 driverrel sem) tehát maradt az 1024x768 a natv felbontás helyett. Tök jó.

A másik dolog: Ez érezhetően toucjscreenre van tervezve a beugró menűk/csempék méretéből ítélve: kérdem én, miért kell ezt ráeröltetni egy laptophasználóra? Touchpaddal sokkal több egérmozdulatot igényel a vezérlés/sokkal kényelmetlenebb mint W7 alatt.

Szoval most két lehetőségem van (vagy 3) :

- Visszamegyek Win7-re
- Megjavul a Win8 (mert ez így marhára nem jó)
- Alternatív oprendszer után nézek

:(
Nektek erről mi a véleményetek?

Üdv. core2

(#3722) pethYeti


pethYeti
addikt

Ha asztalon vagyok és a képernyő tetejére viszem az egeret megjelenik a tenyér. megfogom akkor az asztalt tudom balra jobbra húzni de nem történik semmi.

Ez mi akar lenni?

(#3723) Boonen007 válasza Neil Watts (#3721) üzenetére


Boonen007
őstag

Több egérmozdulatot? Nem mond már... A startmenüben, ha nem volt kitéve már a kezdő oldalra a program akkor legalább 1-2-3 kattintás vagy adott mappára való navigálás kellett ahoz, hogy eljuss egy bizonyos programig, míg itt Metro UI és max görgetned kell az egérrel, vagy keresőbe ugyan úgy beírod mint a startmenüben.

A többi hibában igazad van. Persze ebben is lehet csak különbözik a véleményünk. :)

(#3722) pethYeti
Az, hogy a képernyő mely részén jelenítse meg az asztalt.

[ Szerkesztve ]

(#3724) kleinguru válasza pethYeti (#3722) üzenetére


kleinguru
addikt

Ha teljesen lehúzod és elengeded, akkor zárod be:)!

Akinek meg működik, annak gratulálok, és kicsit irigy is vagyok rá:D

[ Szerkesztve ]

A kicsire nem adunk... a nagyot meg leszarjuk!

(#3725) Neil Watts válasza Boonen007 (#3723) üzenetére


Neil Watts
veterán

Az Intel GM gondra nincs megoldás? :)

(#3726) pethYeti válasza kleinguru (#3724) üzenetére


pethYeti
addikt

Ennyi?? :))
Ezért kár volt kódolni.

(#3727) Boonen007 válasza Neil Watts (#3725) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem APU+Ati vga van így nem igazán értek hozzá :( Sajnos hátha valaki más tud mondani valamit. Sajnos még béta :W

(#3728) cashback válasza Neil Watts (#3725) üzenetére


cashback
őstag

Én Win7-re húztam rá a 8-ast... és maradt a G530 drivere... gond nélkül megy, bár vezérlő része nincs.

Meglepően jó az intelHD cucc játékra is. Sztem bőven veri mondjuk a 8600GT és vele egykaliberű dolgokat.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3729) Gzolo válasza pethYeti (#3722) üzenetére


Gzolo
senior tag

Jobbra és balra is elhúzva is el lehet tenni, mint a Metro appokat, ilyenkor az asztali megnyitott alkalmazásokat kockákban egymás fölé teszi, mint egy függőletes "alt+tab" csíkként.

tDr1v3r: Úgy sem jó. Mondjuk a Pinball FX2 és a Cut the rope is jól megy, lehet mégis sikerült feltenni, de letesztelem Mafia 2-vel is hamarosan.

cashback: az a baj, hogy nekem meg kéne a vezérlőrész az Intel HD-hoz, mert a hdtv-n nagyon széthúzza a képet, és csak azzal tudtam lecsökkenteni. Esetleg van erre Windows beépített megoldás?

[ Szerkesztve ]

(#3730) bruti01


bruti01
őstag

magyarositás ami müködik!
nem 100% os de egész jó!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#3731) Boonen007 válasza bruti01 (#3730) üzenetére


Boonen007
őstag

Azonnal próbálom is! Lesz a bétához is?

(#3732) Воланд


Воланд
titán

driver temahoz: nem az ms feladata, hogy a kulonbozo (jellemzoen ezer eves) eszkozokhoz drivert irjon. tessek panaszkodni az adott eszkoz gyartojanal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3733) cashback válasza Gzolo (#3729) üzenetére


cashback
őstag

Elméletileg a win-es felbontás állító is képes hasonló képen megoldani... (elméletben)
Sajna most csak integrált vga-m van... szóval tv lehetőség kilőve, hogy kipróbáljam (majd talán köv hét közepe, vége felé lesz meg az új kártya - előtte viszont gyalulom a c meghajtót)

bruti01 - nálam katasztrófa volt az a hunmui - lentebb írtam is: [link]
Persze nem tudom tiszta rendszeren mit alkotna.

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3734) tDr1v3r válasza Gzolo (#3729) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nálam jó, legalábbis a driver telepítése után (dobott hibaüzit igen) megtáltosodott a grafikai megjelenítés, begyorsul - mondjuk VMware alatt, de ez inkább visszafogná szerintem. (HD2000, i3 2100-ba integrált.)

[ Szerkesztve ]

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3735) bruti01 válasza Boonen007 (#3731) üzenetére


bruti01
őstag

asszem nekem az van és müködik!

<< Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

(#3736) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

messaging-et nem lehet valahogy kényszeríteni arra, hogy örökre online maradjon :F Ha a régi felületen vagyok és pl böngészgetek, akkor egy ideig oldalt szépen feljönnek az értesítések, majd mintha elvágták volna. Átváltok a messagingre, és látom hogy újrakapcsolódik :(((

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3737) pzstm válasza mukibuci (#3736) üzenetére


pzstm
titán

én meg azt szeretném elérni, hogy néha offline lehessek :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3738) raidx válasza cashback (#3733) üzenetére


raidx
őstag

Az a mui még a DP-hez készülhetett és sok a változás.

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#3739) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Néha csak 2. indulásra lesz jó a rendszer. Szóval bekapcs, betölt, majd akad az egész. Egér, minden. Majd restart, ha sikerül neki, ha nem akkor hard reset :D és ha utána indul el jó lesz.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3740) pzstm válasza bruti01 (#3730) üzenetére


pzstm
titán

WDP utal arra, hogy Windows Developer Preview. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3741) spammer válasza Sub-ZeRo (#3739) üzenetére


spammer
veterán

Ilyesmit tapasztaltam én is ma reggel. Akadozva ment a firefox, az oldalakat "szaggatottan" töltötte be, nem volt "smooth" az egész... Mondom mi a franc, ezelőtt egész nap ment a rendszer, telepítettem mindenfélét, akkor nem akadt, de friss boot után igen? Aztán reboot, és nekem is megjavult. Nem tudom mi ez, de remélem nem lesz gyakori :(

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#3742) Boonen007 válasza Sub-ZeRo (#3739) üzenetére


Boonen007
őstag

Nem mondjatok komolyan... Hamarabb is szolhattatok volna mert teljesen besz@rt a rendszer.... A fu de merges vagyok. Hogy tudok hard resetet?

(#3743) mukibuci válasza pzstm (#3737) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

na a helyzet fokozódik, már appear offline-t ír, és nem is engedi online-ra váltani, azonban másoknál simán online-nak ír :DDD - kénytelen leszek vmi kamu messengerrel ellenőrzini magam :)

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#3744) AthlonXP


AthlonXP
őstag

A store használatához kell az MS. live account? Vagy elég neki a local is? Azért kérdem, mert jelenleg helyivel vagyok belépve és mikor megnyitom a storét, akkor azt írja, hogy nem csatlakozok a netre... most is onnan írok. :U

(#3745) Gzolo válasza tDr1v3r (#3734) üzenetére


Gzolo
senior tag

Áhá, nálam is megy, csak a control panel hiányzik hozzá, Mafia 2-vel leteszteltem.

(#3746) Aflamin


Aflamin
tag

Üdv!
A Reader-ből hogy lehet nyomtatni?

(#3747) BRIKLY válasza Boonen007 (#3742) üzenetére


BRIKLY
veterán

Én is így jártam... reboot után csak egy kékség... :O én nem találtam más megoldást, mint újratelepíteni.. :(

(#3748) pethYeti válasza Aflamin (#3746) üzenetére


pethYeti
addikt

Ctrl+P

(#3749) Boonen007 válasza BRIKLY (#3747) üzenetére


Boonen007
őstag

Jah... En most refreshelem szegenyt aztan hatha jo lesz. Legkozelebb jobban teszteljuk ezeket ha lehet.

(#3750) Sub-ZeRo válasza Aflamin (#3746) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Lehet. Reader, majd ott device és a printedre rámész.

(#3742) Boonen007:Nálam annyi a hard reset hogy nyomtam egy resetet a gépnek. :DDD

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.