Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3351) Richter36 válasza pckownz (#3350) üzenetére


Richter36
őstag

Nálam tökéletesen megy a Chrome.

Más: a metro app-okat ALT+F4 is bezárja nem kell le húzgálni stb...

[ Szerkesztve ]

(#3352) ubid válasza pckownz (#3350) üzenetére


ubid
őstag

Pár hozzászólással ezelőtt pont nekemí rták le hogy kell átállítani celsiusra.

-.-

(#3353) gzbotii válasza pckownz (#3350) üzenetére


gzbotii
veterán

itt van a megoldas

Igen, haszanlok Chrome-ot, de az IE-vel sincs gond.

[ Szerkesztve ]

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3354) pckownz válasza ubid (#3352) üzenetére


pckownz
senior tag

Uhh, köszi. Nagyon leragadtam az osztott képes dolognál.

Itt a Chrome-os bug, valamikor ennél még durvább is.

(#3355) bendzso válasza pckownz (#3354) üzenetére


bendzso
senior tag

Ilyet egyszer-egyszer Win7 alatt már láttam én, úgyhogy nem Win8 hiba.

(#3356) Barthezz2 válasza pckownz (#3354) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

Operánál a lapok TAB-jai elég érdekesek. Képet most nem tudok, már nem otthon vagyok..

Everybody lies.

(#3357) edeleny válasza AthlonXP (#3342) üzenetére


edeleny
őstag

Köszönöm, így már tényleg jó.

Újabb bosszantó dolog, számomra!

Az előző verzió azért tetszett, mert a bekapcsoló gomb benyomásától 40-60 másodperc múlva tudtam böngészni a neten. Benn volt az FF.

Most ha bekapcsolom, miután bejött a metró még vagy egy percig csak darál, és bűn lassú a gép tőle. A fájl indexelés már kikapcsoltam, de nem lett jobb.

Van valami megoldás??

[ Szerkesztve ]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#3358) Boonen007


Boonen007
őstag

Battlefield 3 nem megy... fekete képernyő és kész. NFS The Run hiba üzenet. Ez most a bétának betudható?

(#3359) Воланд válasza Boonen007 (#3358) üzenetére


Воланд
titán

igen, be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3360) Boonen007 válasza Воланд (#3359) üzenetére


Boonen007
őstag

Akkor hamar rendszer csere lesz. Vagy belátható időn belül esetleg javíthatják ezeket? Mert ha nem nem azért vettem új notit, hogy csak böngésszek mert amúgy nagyon tetszik meg minden de...

(#3361) Воланд válasza Boonen007 (#3360) üzenetére


Воланд
titán

nezz ra az esemenynaplora, aztan google, vagy dobsz ide rola egy kepet, ha ir valami hibat. hatha okosabbak leszunk.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3362) Boonen007 válasza Воланд (#3361) üzenetére


Boonen007
őstag

Holnap még az NFS Run újra rakom az én hibám is lehet. De battlefield 3 csak elindul és fekete képernyő és ott megáll. Aion bizonyos launchere nem indul...

[ Szerkesztve ]

(#3363) RaZroX válasza Boonen007 (#3362) üzenetére


RaZroX
addikt

Kompatibilitás mód, rendszergazdakénet futtasd meg ilyen alap dolgok. Ha úgy sem jó akkor kicsi az esélye, hogy menni fog.

This is the way

(#3364) atila4 válasza gzbotii (#3347) üzenetére


atila4
senior tag

Igen van netem. Onnan írok.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3365) Boonen007 válasza RaZroX (#3363) üzenetére


Boonen007
őstag

Na úgy néz ki menni fog itt minden. Mégis marad a rendszer, csak tudnék normális Metro ikonokat csinálni a játék ikonokból ötlet valakitől? Iszonyat ronda a saját programok ikonjai.

(#3366) Воланд


Воланд
titán

Windows 8 Consumer Preview video drivers released by AMD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3367) RaZroX válasza Boonen007 (#3365) üzenetére


RaZroX
addikt

Arra én is kiváncsi lennék, hogy hogyan lehet Metro csempét készíteni mert akkor csinálnék minden App-hoz meg játékhoz :DD

This is the way

(#3368) Boonen007 válasza RaZroX (#3367) üzenetére


Boonen007
őstag

Szívemből beszélsz "testvérem" :C Mennyivel szebb lenne sőt nem mondom azt a jelzőt amire gondolok, de olyan szép lenne, csudi jól belehetne lakni! Én imádnám :DD

(#3369) RaZroX
Az már a brutális belakás én már néhány pofás normális ikon létrehozásának is örülnék, ha mondjuk a saját programjaink nem ilyen kókányul néznének ki, de ahogy néztem még szerkeszteni se lehet az ikonokat. Nagyon nagy hiba. :(

[ Szerkesztve ]

(#3369) RaZroX válasza Boonen007 (#3368) üzenetére


RaZroX
addikt

Az biztos :D Főleg arra gondoltam, hogy az Online játékoknál mutathatná a statisztikát a Metro csempe, meg hasonló dolgok :D Nem lehet bonyolult össze dobni egy ilyet :D

This is the way

(#3370) Воланд válasza RaZroX (#3369) üzenetére


Воланд
titán

persze, szolj az alkalmazas keszitojenek, hogy irja meg. de akkor ne felejtse el atirni az egesz jatekot is.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3371) Воланд válasza Boonen007 (#3368) üzenetére


Воланд
titán

miert lenne hiba? ket kulon feluletrol van szo. [link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3372) ManUnited válasza ManUnited (#3181) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Erre valakinek valami ötlete? :F

(#3373) Boonen007 válasza Воланд (#3371) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez oké, de akkor ne csak az egyiket lehessen teljesen testreszabni, ha lehetne szerkeszteni a metro ikonokat az nekem már elég lenne.

[ Szerkesztve ]

(#3374) Gorneck válasza ManUnited (#3372) üzenetére


Gorneck
titán

Email címmel lépsz be a win8ba? Liveid-s mailcímeddel amivel az MSN is müxik?

Gorneck#1239

(#3375) Boonen007


Boonen007
őstag

Ebben az új IE-ben, hogy tudok könyvjelzőt csinálni?

(#3376) RaZroX válasza Воланд (#3370) üzenetére


RaZroX
addikt

Na egy csempe miatt nem kell átírni egy játékot :DDD
A statisztikás dolgot meg csak ötletként vetettem fel "hátha.."

This is the way

(#3377) Воланд válasza RaZroX (#3376) üzenetére


Воланд
titán

metros feluletrol, normalis metros lapkaval rendelkezo alkalmazasok a metros kornyezetben futnak. nem vagyok programozo, ettol jobban nem tudom megfogalmazni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3378) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Win indításkori jelszó kérést nem lehet valahogy kikapcsolni? :F

(#3379) atila4 válasza atila4 (#3364) üzenetére


atila4
senior tag

Update-nél is azt mondja hogy nincs net...

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3380) RaZroX válasza Воланд (#3377) üzenetére


RaZroX
addikt

Nem kell, hogy ott fusson, elég egy "parancsikon" mint ahogy azt kapunk alapból is oda.
Én csak azt akarom szépíteni.

This is the way

(#3381) bendzso válasza BRIKLY (#3378) üzenetére


bendzso
senior tag

Csak ha lokális fiókra váltasz.

(#3382) pzstm válasza BRIKLY (#3378) üzenetére


pzstm
titán

ha online accountal jelentkeztél be akkor nem. emlékeim szerin local account-al el lehet játszani. :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3383) BRIKLY válasza pzstm (#3382) üzenetére


BRIKLY
veterán

Várj, azt se tudom milyen az a local account :DDD

(#3384) pzstm válasza BRIKLY (#3383) üzenetére


pzstm
titán

sajnos most én sem azalól vagyok...de a lényeg hogy nem muszáj netre menned és email cím sem kell hozzá (cloud integrated feature-öket bukod)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3385) atila4


atila4
senior tag

]

Ezt hogy tudom orvosolni?

[ Szerkesztve ]

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3386) pzstm válasza atila4 (#3385) üzenetére


pzstm
titán

mivel akarsz csatlakozni? LAN? wifi? felismerte hálózati adaptereket?

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3387) atila4 válasza pzstm (#3386) üzenetére


atila4
senior tag

Mindent felismert. Előbb írtam hogy mobilnet.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3388) RaZroX válasza atila4 (#3387) üzenetére


RaZroX
addikt

Tedd fel a modem szoftverét és azzal próbálj csatlakozni. Elvileg úgy mennie kell.

This is the way

(#3389) atila4 válasza RaZroX (#3388) üzenetére


atila4
senior tag

Úgy van csatlakozva

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3390) ManUnited válasza Gorneck (#3374) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Igen

(#3391) pzstm válasza atila4 (#3387) üzenetére


pzstm
titán

bocsi nem láttam (fáradok) próbáld meg gyártó oldaláról legújabb modem driver+szoftver párost esetleg. Ha nem megy akkor ez BETA "betegség" :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3392) ubid


ubid
őstag

Erre valaki tud valamit mondani ?

Zune nem települ. a hibakód a következő: Error

-.-

(#3393) Воланд válasza ubid (#3392) üzenetére


Воланд
titán

komp modban probaltad?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3394) ubid válasza Воланд (#3393) üzenetére


ubid
őstag

Nem. az hogy működik ?

-.-

(#3395) Gzolo


Gzolo
senior tag

Üdv!

Intel HD grafikás laptopom van, a rendszer által felajánlott (ua. mint Intel oldalán) driver telepítés közben azt mondja

"Ez a számítógép nem felel meg a szoftver telepítéséhez előírt minimális követelményeknek"

Találkozott már valaki hasonlóval? (Pentium B950 Intel Hd Graphics)

(#3396) Воланд válasza ubid (#3394) üzenetére


Воланд
titán

jobb klikk az exen --> properties --> compatibility --> compatibility mode pipa es legyen win 7

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3397) gzbotii válasza ubid (#3394) üzenetére


gzbotii
veterán

\Jobb klikk az instalalando fajlra, es compability mod ful fent, kipialod a run this program compability mod for negyzetet majd a legordulo menubol valasztasz pl Win7-et. Ennyi kene legyen.

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3398) ubid válasza Воланд (#3396) üzenetére


ubid
őstag

Így is hibát dob.

Most ezt :

[ Szerkesztve ]

-.-

(#3399) Воланд válasza ubid (#3398) üzenetére


Воланд
titán

es a linken mit irnak?

szerk.: kozben nalam gond nelkul felment.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3400) zoli62 válasza pzstm (#3227) üzenetére


zoli62
addikt

Igen. [link]

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.