Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3651) RaZroX válasza spammer (#3648) üzenetére


RaZroX
addikt

Nekem is jelezte, de nekem befrissítette :D Azóta más képek vannak az Időjárásnál :C

This is the way

(#3652) Boonen007


Boonen007
őstag

BF3 első vonatos rész után az alkalmazás leállal kilép. Ötlet?

(#3653) adamssss


adamssss
veterán

Feltettem második op rendszernek a 8-at, és hogy őszinte legyek nekem nagyon bejött.
Ha pl csak e-mail-ezni, netezni szeretnék, egy kattintás az egész a metron.

Amit viszont én is megváltoztatnék, az a start gomb visszahelyezése. Ez ugyanis tényleg baromi frusztráló. hogy kikapcsolni kb lassabb mint be.
A firefox egyelőre nálam nagyon nem barátja a win 8-nak, sokszor elszáll a "grafikája", bár ezt gondolom majd orvosolják idővel.

Amúgy le a kalappal a fejlesztők előtt, már most is egészen használható az op. Mikor is lesz a hivatalos bolti start?

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3654) RaZroX válasza Boonen007 (#3652) üzenetére


RaZroX
addikt

Eredeti ?

This is the way

(#3655) Boonen007 válasza RaZroX (#3654) üzenetére


Boonen007
őstag

Hát ööö.... Erről nem szabad beszélni :DD (nem)

(#3656) RaZroX válasza Boonen007 (#3655) üzenetére


RaZroX
addikt

:DDD ment pü.

This is the way

(#3657) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Felteszem a kérdést még egyszer,poén nélkül.

Van magyarítás hozzá?

(#3658) tDr1v3r válasza BRIKLY (#3657) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nincs.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#3659) BeeNiTTo válasza adamssss (#3653) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Nekem tökéletesen fut a firefox fagyás nélkül és a graf sem esik szét sose(10.0.2-es verzioval)

(#3660) cashback válasza BRIKLY (#3657) üzenetére


cashback
őstag

[link]

Nem tudom működik-e a dolog...

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3661) Aflamin


Aflamin
tag

Már megy az LPT1-en a HP LJ 5M is! :K

(#3662) cashback


cashback
őstag

Régi berögződés hogy "jobb gomb - frissítés"... akár többször is, gondolkozás közben automatikus cselekedet. :D

Viszont érdekes módon néha mintha lefagyna az asztal (ha nem nyúlok hozzá csak kurblizik... sztem akár órákig is csinálná... viszont minden más működik - böngésző, tc, stream... stb. - csak az asztalon nem lehet csinálni semmit... majd gondol egyet és mindegy hol vagyok bedobja az asztali helyi menüjét - böngészőben is akár). tapasztalta ezt már valaki? Vagy csak nálam lehet gubanc, mert Win7-re húztam rá?

Most teszem fel az előzőleg linkelt Hunmui-t... írom majd mit tapasztaltam.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3663) buvartacsko


buvartacsko
addikt

windows gomb + print screen egyből rakja a pictures mappába a screenshotot

(#3664) zoli62


zoli62
addikt

Windows 8 Consumer Preview-nél mit lehet kezdeni a vmware playeren alatt a hal initialization failed hibaüzenettel? Windows 8 server bétát telepítette valaki vmware player alá? Mert akkor megnézném ezt. Viszont 64 bit iso-t gondolom nem lehet használni Windows 7 32 bit hoston.

[ Szerkesztve ]

(#3665) Boonen007


Boonen007
őstag

A hibernálást, hogy lehet kikapcsolni? A Windows 7-es módszer nálam nem működik.

(#3666) buvartacsko válasza Boonen007 (#3665) üzenetére


buvartacsko
addikt

cmd-ben # powercfg -h off

(#3667) Boonen007 válasza buvartacsko (#3666) üzenetére


Boonen007
őstag

Hát nem tom... [link]

(#3668) Polllen


Polllen
nagyúr

Az MSE-n kivül van valami win 8 kompatibilis vírusírtó?

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3669) RaZroX válasza Polllen (#3668) üzenetére


RaZroX
addikt

Nod32 nekem DP alatt ment ha jól emlékszem

This is the way

(#3670) Freddycom válasza buvartacsko (#3663) üzenetére


Freddycom
őstag

Ez fasza. :D

(#3671) cellpeti


cellpeti
veterán

láma kérdés, de a csempés appokat hogy lehet bezárni, mert megnyitottam a Calendar-t de fut háttérben és csak Task Managerrel tudtam bezárni, de gondolom van más módja is ennek

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3672) sittes79


sittes79
addikt

Xbox Companion működik valakinek, mert itt nem megy!

(#3673) RaZroX válasza cellpeti (#3671) üzenetére


RaZroX
addikt

(#3672) sittes79: Ebben a régióban még nem megy elvileg.

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#3674) AthlonXP válasza Sub-ZeRo (#3625) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ez az, hogy nekem desktop módban nem akart működni. Állandóan telepíteni akarta, de hiába raktam fel, nem ment. Most a krómmal tökéletes minden, van teljes képernyős mód is, hibátlan. :)

Azt a 3.5-ös netet fölösleges felrakni, mert elve fent van. A start menü meg egy érdekes dolog, én pl nem is nagyon szoktam használni. A gép kikapcsolásához vagy altatásához a billt használom. Bármelyik 1-2000 ft-os multis billen vannak erre megfelelő gombok, fölösleges emiatt a start menü. Max. az újraindítás miatt kellhet esetleg, de legtöbbször azt egy program/frissítés telepítése után kell csinálni, azt meg az adott alkalmazás eleve lehetővé teszi általában, így ahhoz sem kell a start menübe nyúlkálni.
Egyébként asszem van ilyen gadget is, ami tartalmazza ezeket a gombokat ( leáll, újraindít, kijel. ). Így ez is megoldott. :)

(#3668) Polllen: Sztm. az új Avast is jó neki.

[ Szerkesztve ]

(#3675) wwhy válasza Boonen007 (#3667) üzenetére


wwhy
veterán

admin-ként futtattad a cmd-t?

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#3676) cellpeti válasza RaZroX (#3673) üzenetére


cellpeti
veterán

köszi szépen :R

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3677) Boonen007 válasza wwhy (#3675) üzenetére


Boonen007
őstag

Én a cmd-t csak metro uiban láttam ott meg a cmd-re nincs ilyen lehetőség.

Szerk.: Megkerestem a system32-ben és ott megoldódott. Köszi mindenkinek! :C

[ Szerkesztve ]

(#3678) mycso válasza Boonen007 (#3665) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

"Command Prompt" --> "Run as Administrator" majd ennyit írj be: powercfg -h off

mod.: Közben látom megvan. :R

mod2.: a metróból is lehet adminisztrátorként futtatni --> jobb klikk, majd lent klikk a "Run as Administrator"-ra.

[ Szerkesztve ]

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3679) cashback válasza cashback (#3660) üzenetére


cashback
őstag

Nem vicces magyarítás. Nálam a kereső kifagy vele.

Elkezdem begépelni hogy: Vezé... (...rlőpult) és úgy 2-3percig nem lehet csinálni semmit.

Viszont kipróbáltam legalább a Rendszer visszaállítást... 5-10perc alatt megvolt.

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#3680) Takhanto


Takhanto
őstag

Tudom hogy csak béta verzió,de érdemes felrakni? Akadozik? Egérrel jól működik?

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3681) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Az „alapos” (thorough) törlés opció, reset és refresh funkciók, hogy működnek és milyen gyorsak?

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#3682) RaZroX válasza Takhanto (#3680) üzenetére


RaZroX
addikt

Azt, hogy megéri-e azt neked kell eldöntened. Ha kiváncsi vagy próbáld ki, de nem garantált, hogy minden menni fog. Sokaknak van vele problémája, nekem személy szerint nincs.. Nálam minden működik (még) amit próbáltam. Amúgy meg nem lassú, jól kezelhető egérrel és nem akadozik.. (attól hogy béta még nem fog akadozni :DDD )

This is the way

(#3683) Takhanto válasza RaZroX (#3682) üzenetére


Takhanto
őstag

Köszi!

Az újságírás abból áll, hogy az olvasókkal,akik nem is tudtak arról, hogy Lord Jones élt, közlik, hogy Lord Jones meghalt.

(#3684) atila4


atila4
senior tag

Látom itt mindenki mondja milyen gyors.. Nálam valamikor gyorsan kapcsol be, valamikor meg lassan...Ez nem tudom miért van.

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3685) Boonen007


Boonen007
őstag

Nálam is minden rendben van semmi gond sincs MÁR . Rá kell jönni pár dolog mit miértjére és kész.

(#3686) buvartacsko válasza Boonen007 (#3667) üzenetére


buvartacsko
addikt

rendszergazdaként kell futtatni. :) és simán ezt kell beírni: powercfg -h off ;)

[ Szerkesztve ]

(#3687) Polllen


Polllen
nagyúr

Köszönöm urak!

Azóta felraktam MSE-t, tesztelgetéshez elég lesz. :) Szépen fut minden, el tudnám viselni ezt a rendszert.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3688) RaZroX


RaZroX
addikt

Ma reggel kevesebb mint 10mp alatt elindult a rendszer kikapcsolt állapotból :D :C :Y

This is the way

(#3689) Boonen007 válasza RaZroX (#3688) üzenetére


Boonen007
őstag

Jah most amikor én bekapcsoltam egy órával ezelőtt kb. nekem is ott körül volt.
Saját telepített appokhoz való úgymond egyedi csempe rendelésre még senkinek nincs ötlete?
Magyarosítást akkor csinálja valaki jól értem?

(#3690) amadeus11 válasza Polllen (#3687) üzenetére


amadeus11
senior tag

Adtál egy pofont a szrnak , ugyanis az MSE alapból fenn van , Windows Defender néven dolgozik az MSE adatbázisával :)

There is a star

(#3691) Воланд válasza zoli62 (#3664) üzenetére


Воланд
titán

vmware player 8?

lehet 32bites hostra 64bites vm-et telepiteni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3692) dkface


dkface
aktív tag

Sziasztok , kipróbáltam az új rendszert de nem a metro ui miatt , hanem az egyéb újdonságok érdekelnének inkább. Valaki le tudná írni , hogy hogyan lehet kikapcsolni a metro-t? A developer previewes registry módosítás már sajnos nem működik.

(#3693) front3r válasza dkface (#3692) üzenetére


front3r
őstag

Nem lehet kikapcsolni.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#3694) Misi 007 válasza dkface (#3692) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Próbáld ki ezt!

(#3695) RaZroX válasza dkface (#3692) üzenetére


RaZroX
addikt

Minek kikapcsolni ? Komolyan nem értem... ha valaki nem akarja használni akkor ne használja a metro felületet. Nem kötelező :DDD Abba meg senki nem fog belehalni, hogy rendszerinduláskor rá kell kattintania a Desktop csempére..

This is the way

(#3696) Polllen válasza amadeus11 (#3690) üzenetére


Polllen
nagyúr

:D

Fene se gondolta. :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#3697) Воланд válasza Misi 007 (#3694) üzenetére


Воланд
titán

nem mukodik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3698) Misi 007 válasza Воланд (#3697) üzenetére


Misi 007
Közösségépítő

Thx a gyors visszajelzést. :R
Sajnos én már nem tudtam kipróbálni mert töröltem a CP-t.

(#3699) janihunk


janihunk
senior tag

Jó ez a win8, most nem azért de míg win7 a BF3 összeütközött az aero val és ki kellet kapcsolni míg játszottam, win8 on már semmi baja vele. Így hogy már pár napja nyúzom ki merem jelenteni hogy a metro strat menü is igen jól sikerült. Féltem tőle hogy milyen lesz de kellemesen csalódtam. Boot tényleg rövidebb mint a win7 nél sőt maga a rendszer is hamarabb eljut oda hogy megnyithatom a böngészőt. Alapon kevesebb mint 500mb ram kell neki. Úgy hogy meg vagyok elégedve. Egy dolog nagyon idegesít, ha routeről netezek akkor folyton be akar lépni a modemes kapcsolatba és így folyton ki kell x-elgetnem. Sőt ha modemről vagyok és bekapcsolás után egyből nem td tud belépni a hálózatba az MSN 11 be sem jelentkezik hiába próbálom. Hasonló volt a baj a DP nél is, bár ott meg néha az internet csatlakozás után kaptam kékhalált. De legalább most már az megszűnt.

[ Szerkesztve ]

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3700) Воланд


Воланд
titán

az accuweather alkalmazast nezte mar valaki (nem az eloretelepitettet)? live tile-os?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.