Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4951) aleister


aleister
veterán

Köszi szépen urak! Works like a charm. :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#4952) pzstm


pzstm
titán

hopp mit találtam :B

Pici rövid cikk reméljük hamarosan ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4953) Lall


Lall
veterán

Az üzeneteknél ha valakivel beszéltem (fb vagy msn), hogy tudom törölni? Illetve, hogy tudom offline-ba rakni magam?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#4954) pzstm


pzstm
titán

Windows 8 Professional információmorzsák ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4955) Воланд válasza Lall (#4953) üzenetére


Воланд
titán

jobb klikk az alkalmazason belul es status.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4956) jp


jp
csendes tag

Próbálta valaki a Ccleaner 3.17-et? összeakad még, vagy már használható?

0670 538 0642

(#4957) papa019 válasza jp (#4956) üzenetére


papa019
senior tag

Én nem használom, de valamit optimalizáltak benne a Win8-hoz.

(#4959) polonic válasza jp (#4956) üzenetére


polonic
félisten

Teljesen felesleges használni ilyen programokat.

(#4954) pzstm

kopipésztide:

Ez kell nekem majd, úgy érzem. Így akkor telepítés után nem azzal kell kezdeni, hogy leszedem a fapados metro alkalmazásokat

Viszont a media centert nem biztos, hogy ki kellett volna venni. A 7-esben is benne van a professional változatban. Bár azért valahol érthető dőntés. És mondjuk én sem használom.

[ Szerkesztve ]

(#4960) pzstm válasza polonic (#4959) üzenetére


pzstm
titán

ment válasz ott is, de ide is idemásolom ;)
Mint írtam, ez még csak kezdetleges változat, szóval egyáltalán nem biztos, hogy így fog kinézni. WMC is kérdés, bár pletyka szinten már láttunk ProWMC SKU-t is ugyebár ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4961) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Ez mi??? Ma reggel, vagy is most, bekapcsoltam a gépet, kiírta hogy frissítés, újraindult, és mindenem eltűnt, minden beállításom, sőt néhány telepített programom is :W :W :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4962) enginev3.0 válasza enginev3.0 (#4961) üzenetére


enginev3.0
félisten

Újraindítottam, és minden visszajött :F Egy nagy WTF?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4963) pzstm válasza enginev3.0 (#4962) üzenetére


pzstm
titán

nem ittál kávét és elsőre nem láttad amit kellett volna ;] :P

amúgy gőzöm nincs :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4964) Hennet


Hennet
aktív tag

sziasztok felbontást hol tudok állítani a CE-n?

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#4965) pzstm válasza Hennet (#4964) üzenetére


pzstm
titán

mármint CP-n?

asztalon jobb klikk és screen resolution emlékeim szerint.

vagy metro felületen elkezded gépelni hogy resolution, szerintem tuti kidobja ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4966) pzstm


pzstm
titán

Windows 8 ProfessionalWMC információk Az upgradelés folyamata képekben ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4967) fatallerror válasza pzstm (#4966) üzenetére


fatallerror
addikt

egyre több az ilyen hír, ez tényleg néhány hónap és megjelenik : D

don't tell me what i can't do!

(#4968) polonic válasza pzstm (#4966) üzenetére


polonic
félisten

MSDNAA-ra is egy időben kerül majd fel vajon, mint technet / msdn-re?

Mondjuk már nem fog érinteni.

Egyébként meg akartam nézni a sulim msdnaa oldalát és már nincsen. Átalakult valamire, ha jól tudom, igaz? Valami microsoft dreamsparkra. Erről tudsz valami infot? Ennek is ugyanazok a feltételei?

(#4969) Steven


Steven
addikt

Hol van a startup ? mert nem találom be kéne rakni egy két dolgot:D Előre is kösz a helpet!

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4970) pzstm válasza polonic (#4968) üzenetére


pzstm
titán

nincs róla infóm, de emlékeim szerint technet/msdn oldalakra pár hónappal hamarabb kikerült a win7 RTM ;)

Max ha szerencsés vagy majd nyerhetsz egy éves msdn-t az oldalamon vagy neadjisten egy win8 RTM kulcsot ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4971) polonic válasza pzstm (#4970) üzenetére


polonic
félisten

Csináld úgy, hogy én legyek szerencsés! ;]

(#4972) Воланд válasza Steven (#4969) üzenetére


Воланд
titán

nincs.

helyette hasznald a feladatutemezest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4973) Steven válasza Воланд (#4972) üzenetére


Steven
addikt

Köszönöm remek leírás kész is :R

procihoz kellett phenom tweaker mert faszán nem megy az energia takarékos mód annélkül ... :(

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#4974) Hennet válasza pzstm (#4965) üzenetére


Hennet
aktív tag

igen CP-n valamiért mindíg editiont gondolok a preview helyett
és köszi a segítséget a desktopon ment, csak azthittem ott nem lehet állítgatni, csak a starton :R

"Ööü... Én meg már azt hittem, hogy mivan, pedig mégsem."

(#4975) vlaci79 válasza Steven (#4969) üzenetére


vlaci79
senior tag

Szia itt találod és működik is :)
C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu\Programs\StartUp

Én a tálcára kiraktam toolbar-ként a C:\ProgramData\Microsoft\Windows\Start Menu mappát ami kell benne van :)

(#4976) Воланд válasza vlaci79 (#4975) üzenetére


Воланд
titán

na, ezt nem is neztem.

egybol mentem a feladatutemezobe, hogy ha valamit automatikusan kellett inditani, ott ugyis jobban lehet parameterezni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4977) grunge


grunge
addikt

Sziasztok! Ki szeretném probálni a consumer preview-t de akadályba ütköztem. Gondoltam megkérdezem itt is :)

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4978) grunge válasza grunge (#4977) üzenetére


grunge
addikt

vagy virtuális meghajtoval megy csak? :F

159 SW 1.9 jtdm <3

(#4979) krisi047


krisi047
aktív tag

Én is felraktam a 64bites verziót az Asus UL30Vt notimra. Elindulni elindul a rendszer, de onnantól egyszerűen annyira lassú, hogy az asztalon egy jobbklikkre is 3 perc alatt ugrik fel a menü. Se a Windows Intéző, se az Explorer nem hajlandó elindulni. Mi lehet a gond szerintetek?

(#4980) krisi047 válasza krisi047 (#4979) üzenetére


krisi047
aktív tag

Hm, újraraktam, megoldódott. :))

(#4981) BeeNiTTo


BeeNiTTo
aktív tag

cp -hez van már magyarosítás? nem volt mostanába időm olvasgatni + elég sokmindenről lemaradtam ...de felakarom rakni megint és jó lenne ha magyar lenne

(#4982) polonic válasza BeeNiTTo (#4981) üzenetére


polonic
félisten

Magyarosítás bármikor, bármihez van. Megszórod pirospaprikával, jó magyaros lesz.

(#4983) pzstm válasza BeeNiTTo (#4981) üzenetére


pzstm
titán

nincs. Nem is nagyon várható (meg valamilyen szinten felesleges....totál minimális tudás szükségeltetik)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4984) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha win 8 után visszatértek win 7-re, akkor nektek szokta ellenőrizni a meghajtókat? Nekem minden egyes váltás után eljátsza, pedig nincs egyikel sem baj, tisztának írja ellenőrzés után.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4985) pzstm


pzstm
titán

Külön Windows 8 a kínai piacra?

Lesz vajon Windows8 for Hungary? Értünk megéri-e? :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4986) BeeNiTTo válasza pzstm (#4983) üzenetére


BeeNiTTo
aktív tag

Tudom hogy minimális tudás szükséges csak ,én ki is tudok menni belőle de az a baj hogy más is használja a gépet nem csak én..

(#4987) fatallerror válasza pzstm (#4985) üzenetére


fatallerror
addikt

ez csak vmi trollkodás szerintem

don't tell me what i can't do!

(#4988) Sub-ZeRo válasza pzstm (#4985) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Epic. Szerintem simán free lesz nekik, mert úgy is szétwarezolják magukat.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4989) pzstm válasza fatallerror (#4987) üzenetére


pzstm
titán

nem. simán elképzelhető marketing fogás. Egy alap core system.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4990) fatallerror válasza pzstm (#4989) üzenetére


fatallerror
addikt

hát nem tudom :] alapok alap rendszere mindenkinek lesz :]

don't tell me what i can't do!

(#4991) kiskaktusz válasza Sub-ZeRo (#4984) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nálam nem ellenőrzött semmit, bár én nem desktopról telepítettem, hanem bootolásos megoldással.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4992) szezso15


szezso15
addikt

Sziasztok!
Most napi használatban elkezdtem koptatni a W8-at, miután a Windows 7-em összef*sta magát, inkább ezt raktam fel. :)
Eddig minden oké, viszont két dolog zavar.

1, Felraktam a flash-t az Adobe oldaláról, viszont a flash bannerek nem jelennek meg, YouTube-on is csak néhány videó indul el, a többinél hibát dob...:F

2, Nincs arra lehetőség, hogy a csempés részen folyamatosan kinn legyen egy óra? Frusztrál, hogy nem látom, mennyi az idő...:B

+1: Láttam valakitől, hogy a Zune képes megjelenni a csempés részen, hogy onnan is irányítható. Ezt hogy lehet kivitelezni? :)

Köszi előre is a válaszokat! :R

*Hajrá Loki!* i15+

(#4993) kiskaktusz válasza szezso15 (#4992) üzenetére


kiskaktusz
addikt

2,: Jobb alsó sarokba vidd a kurzort, aztán told fel a szélén. Mindenhol működik :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4994) szezso15 válasza kiskaktusz (#4993) üzenetére


szezso15
addikt

Igen, ezt tudom. :) De hogy fixen ott lenne, nekem ez hiányzik...:(

(#4995) kiskaktusz: Értem, akkor így jártam...:(

(#4996) woland_y2k: Köszi, flash-t újrarakom, a Music-al pedig megküzdök. :)

[ Szerkesztve ]

*Hajrá Loki!* i15+

(#4995) kiskaktusz válasza szezso15 (#4994) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Én nem találtam rá megoldást, pedig nekem is hiányzott..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4996) Воланд válasza szezso15 (#4992) üzenetére


Воланд
titán

1. tedd ujra a flasht. beta, szoval siman lehet hogy ennyi megoldja.

2. meg nincs ra elo lapkas app.

+1. az szerintem a gyari music alkalmazas lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4997) Sub-ZeRo válasza kiskaktusz (#4991) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem értem hogy jön ez ide. Mind 2 rendszer fel van telepítve. Ha a 8-at használom, majd át térek a 7-re, ami már egy éves, akkor boot után egyből ellenőriz minden partíciót.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4998) kiskaktusz válasza Sub-ZeRo (#4997) üzenetére


kiskaktusz
addikt

jajajaaa, visszatérés alatt azt értettem, hogy egy rendszer van fent, és ha telepíted a mésikat, akkor ellenőriz..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4999) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Hogyan tudom előhozni a 7-en elrejtett mappákat? egyszerűen nem találom. :W

Alister from Hell

(#5000) Воланд válasza Alastair' (#4999) üzenetére


Воланд
titán

windows gomb + w, folder options bepotyog es ott keresd meg a rejtett fajlok mutatasat.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.