Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) AthlonXP válasza Taifa Díaz (#2000) üzenetére


AthlonXP
őstag

Attól függ, mivel játszana...
Nekem pl. a COD MW2, SHIFT2, Dragon Age mind ment alatta rendesen. Többet nem néztem egyelőre. :)

(#2002) Taifa Díaz válasza AthlonXP (#2001) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Hozzáteszek még kettőt, amivel nincs gond: Pro Evolution Soccer 2012, Assassin's Creed (az első rész, a többit nem néztem, de ha az első DX10-ben fut egy HD4850-esen, akkor a másik kettő DX9-ben elég valószínű, hogy jól megy). De a Need for Speed: The Run nagy érvágás :((

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2003) pzstm


pzstm
titán

Ha valaki ilyesmi hajlamot érez magában...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2004) Tomix24


Tomix24
addikt

Srácok, megvettem ezt a windows-os Acer Iconia-t. De csak egy usb van hozzá. Windows 8-at hogy tegyem fel rá így? Pendrive-ról bebootolható, de akkor meg bill nincs hozzá dugva. Ki hogy tette fel rá a Win8-at pl?

(#2005) pzstm válasza Tomix24 (#2004) üzenetére


pzstm
titán

pendrive-ról telepítsd fel...ha van benne háttértár akkor onnantól kezdve nem kell neki már az USB ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2006) Tomix24 válasza pzstm (#2005) üzenetére


Tomix24
addikt

:R

(#2007) Tomix24


Tomix24
addikt

Amióta felraktam a windows 8-at, nem tudok a biosba bemenni, olyan hipergyorsan elindúl :W
Win7-et nem tudom visszarakni... Pendriveot sem ismeri fel, amin a Win7 van bootolható formában. Mit lehet tenni? (Acer Iconia Tab w500) :R
Töröljek bele a win8 filerendszerbe, háátha nem tud elindúlni?

(#2008) moonguru válasza Tomix24 (#2007) üzenetére


moonguru
őstag

Ez butaság... (miért ne tudnál)

Vakon is belehet lépni! (más kérdés hogy nekem is sietnem kell) :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2009) Tomix24 válasza moonguru (#2008) üzenetére


Tomix24
addikt

2 usb bemenete van. az alsóba megy a bill, az oldalsóba megy a pendrive, rajta a win7. Bekapcsolom, és 1 sec múlva már pörög is a win8, hiába nyomkodom és az f2-f10,del,stb, elndúl és nincs választásom. :F Amikor win7 volt rajta, ez ment, és a Biosban lehetett babrálni, mostmár nem enged be..

(#2010) polonic válasza Tomix24 (#2009) üzenetére


polonic
félisten

Valószínű azért van, mert nem kikapcsolod a gépet, hanem készenléti állapotba megy.
Ez azért is lehet, mert a kikapcsoló gomb funkciója a készenléti állapotra van állítva. Ezt állítsd vissza az energiagazdálkodásnál.

(#2011) moonguru válasza Tomix24 (#2009) üzenetére


moonguru
őstag

Van még olyan beállítási lehetőség is a Windows 8-ban hogy "hagyományos" leállítás, ez esetleg segíthet!

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#2012) Taifa Díaz válasza moonguru (#2011) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Használj usb elosztót, akkor be lehet dugva a boot pendrive és a billentyűzet is ;)

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#2013) moonguru válasza Taifa Díaz (#2012) üzenetére


moonguru
őstag

Köszi van, igaz Hubnak hívják! :)

Monitor Guru!

(#2014) Tomix24 válasza polonic (#2010) üzenetére


Tomix24
addikt

Nem gombbal állítom le. Hanem a szoftveresen, van ilyen hogy újraindítás, és kikapcsolás. De gommbal sem jobb.

Energia sémánál, Minden maxon, illetve kikapcsolva az alvás. A Hybrid boot is kikapcsolva.
És a kikapcsoló gombhoz a kikapcsolást társítottam, a többihez semmit, illetve nem az alvást.

:F

(#2015) Tomix24


Tomix24
addikt

Megy!!! :Y Áhhh. Az volt a megoldás, hogy a bekapcsoló gombot egyszerre kellett nyomni a windows gombbal, és így engedte az f2-vel a Biost. Bocsi, és köszi srácok! :R

(#2016) geri005


geri005
tag

Lehet, hogy a halál f@szára küldtök ezzel a kérdéssel, de mikor jön a béta? :B

(#2017) Воланд válasza geri005 (#2016) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2018) geri005 válasza Воланд (#2017) üzenetére


geri005
tag

:W Olvastam is pedig a cikket, csak épp a lényeg esett ki :D

Köszi :R

(#2019) pzstm


pzstm
titán

8160.0.winmain.111122-1913

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2020) CimbiX


CimbiX
aktív tag

Blu Ray lemezt szeretnek lejatszani a developer preview x64-es verziojan. Cyberlink 11-es verzioja nem indul el (hibaüzenet sincs, kompatibilis modban es adminkent is probaltam, e kettöt kombinalva is^^).
Ismer valaki olyan progit, ami hajlando lenne nem csak elindulni, de meg lejatszani is? Ebben kerem a segitsegeteket.

(#2021) CimbiX válasza CimbiX (#2020) üzenetére


CimbiX
aktív tag

A Total Media Theatre 5 probaverzioja allja a sarat, ezzel a kerdes reszemröl lezarva :)

(#2022) negyedes


negyedes
addikt

Login screen evolucio :)

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2023) Sweet Lou 6 válasza negyedes (#2022) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

az a sötét téma (utolsó képen) nagyon bejövős

sweetlou6.wordpress.com

(#2024) Regirck


Regirck
senior tag

Ezt lelehet már tölteni valahonnan? (Jöhet privátba is, ha olyan)

Kipróbálnám érdekelne nem baj, ha nem tökéletes....

(#2025) Воланд válasza Regirck (#2024) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2026) Regirck válasza Воланд (#2025) üzenetére


Regirck
senior tag

Köszönöm szépen! Nagyjából megy rajta minden ami a Win7-en?

(#2027) RaZroX válasza Regirck (#2026) üzenetére


RaZroX
addikt

Kb minden megy csak nem tökéletesen

This is the way

(#2028) Regirck válasza RaZroX (#2027) üzenetére


Regirck
senior tag

Win7-es programok mennek rajta nagyjából?

(#2029) RaZroX válasza Regirck (#2028) üzenetére


RaZroX
addikt

nekem ment minden csak 1 hét után behalt a rendszer :DDD

This is the way

(#2030) moonman válasza Regirck (#2028) üzenetére


moonman
titán

ez egy fejlesztői előzetes, nem arra való, hogy minden menjen rajta, ami a Win7-en. még csak nagyjából sem.

(#2031) Regirck válasza moonman (#2030) üzenetére


Regirck
senior tag

Csak kíváncsiskodtam nem kell egyből lehurrogni. Minden esetre holnapi nap folyamán kipróbálom ,ha jó akkor marad persze nem fő rendszernek de, ha stabil akkor lehet többet menne mint a Win7.

(#2032) bzs73


bzs73
őstag

Nekem kb 2 hete van fent, és semmi gondom vele. Meg is marad fő rendszernek most már, mert már most jobban teljesít mint a win7. Pár dologgal kellett néha okoskodni, de minden megoldható, és most már minden be állt rendesen. Jó lesz ez a win8. :K

If a second or you are the first to lose.

(#2033) Regirck válasza bzs73 (#2032) üzenetére


Regirck
senior tag

Na ezt nagyon jó hallani!

(#2034) front3r


front3r
őstag

Februárban jöhet a Win8 beta.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#2035) pzstm válasza front3r (#2034) üzenetére


pzstm
titán

Mobile World Congress kicks off right at the end of February, and it’s unlikely that Microsoft would release the Windows 8 beta there :U

Microsoft is expected to show off Windows 8 beta running on variety of hardware from its partners at CES and public beta following it in February. Gyanús hogy már Januárban tölthető lesz :DDD

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#2036) raidx válasza front3r (#2034) üzenetére


raidx
őstag

"Belső információk szerint hamarabb jöhet a Windows 8 béta, mint ahogy eddig számíthattunk rá. A Microsoft gőzerővel dolgozik azon az utóbbi hetekben, hogy a használható, kipróbálható verzió minél hamarabb elérhető legyen, igaz így is 2012 elejéig kell rá várni."

[Teljes cikk]

Aki nem próbálja meg a lehetetlent, az a lehetségest sem fogja elérni soha. (Goethe) RaidX

(#2037) negyedes válasza pzstm (#2035) üzenetére


negyedes
addikt

En is inkabb a CES-re szavazok. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2038) Sub-ZeRo válasza pzstm (#2035) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Annak örülnék. :K

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#2039) negyedes


negyedes
addikt

[link]

Kicsit fejlesztett start menu. Mar nagyon kivancsi vagyok mit hozznak ossze a fiuk. :K

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#2040) RaZroX válasza negyedes (#2039) üzenetére


RaZroX
addikt

Bennem van a hiba vagy tényleg csak a színe változott meg ? :DDD

This is the way

(#2041) Regirck válasza RaZroX (#2040) üzenetére


Regirck
senior tag

Én is azt néztem!

(#2042) Воланд válasza RaZroX (#2040) üzenetére


Воланд
titán

benned, mert ez is rajta van. igaz, mintha egy kicsit mar ezen is csiszoltak volna.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2043) RaZroX válasza Воланд (#2042) üzenetére


RaZroX
addikt

És tényleg :D :C

This is the way

(#2044) #31766272


#31766272
törölt tag

Valaki meg tudja mondani hogyan lehet átálítani a windows 8-ban a zöld háttér színét, lehetőleg regisztriben valami kulcsal, külső programot találtam rá de nem fogok telepíteni ilyet.

(#2045) apollo12


apollo12
veterán

heló érdemes már felrakni a win8 at? és már van rajta magyar?

(#2046) Воланд válasza apollo12 (#2045) üzenetére


Воланд
titán

elsodleges rendszernek nem.

van, de nem hivatalos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2047) Воланд


Воланд
titán

8169.0.winmain.111208-1905

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2048) polonic válasza Воланд (#2047) üzenetére


polonic
félisten

Mit tudni róla?

(#2049) Воланд válasza polonic (#2048) üzenetére


Воланд
titán

egyelore semmit.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2050) KIRU_l


KIRU_l
csendes tag

Én körülbelül 2 hónapja raktam fel az akkori friss verziót, de az nekem nagyon bugos volt. Sajnos beigazolódott a gyanúm, hogy "csak" egy moddolt windows 7 lesz.
Igazából az új érintőképernyős felületnek nem sok értelme van, max egy tábla PC-n. Szerintem 2 külön rendszert kellene csinálniuk az asztali és a tábla PC -re, fölösleges a kettőt egybe gyúrni.

Egyébként melyik a legújabb verzió, és mit lehet róla tudni?

kiru_l felhasználónak 5 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.