Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35001) vlevi


vlevi
nagyúr

Nyomjatok egy win+printscreent, az png-be menti el a kepernyomasolatot, abban nem lesz minosegromlas.

(#35002) havri1


havri1
félisten

Hali!

Látom jó kis témát hoztam fel, de nehogy veszekedjetek emiatt!
Csináltam képmetszővel képeket, de a következőt vettem észre : Ha a beépített "fényképek" nevű programmal nyitom meg a png-t, akkor nem ugyanazt a minőséget adja vissza, mint amit valójában látok élőképben a monitoron. Az összes kép, betű, ikon (még a ffoxos mentésen is) el van mosva, vastagabbak a betűk.
Viszont ha a live essentialban lévő "fotótárral", akkor tökéletesen látszik a különbség. :F

Firefox
IE

Most, így jobban nézegetve, már nem annyira zavaró valóban, csak az okát kerestem, és hogy kikapcsolható e.
Amúgy az mitől lehet, hogy IE alatt ha írok, akkor az "ő" betű helyett egy "Q"-t tesz? Minden más karakter a helyén..

[ Szerkesztve ]

havri

(#35003) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Aimp playert használok.(A saját fórumán nem nagyon reagáltak)

Az miért van,hogy egy ideig szépen megjelentek a régebben játszott zenéim az aimp jump list-ben a tálcán,de most nem.Csak a rögzítettek vannak ott :/
Esetleg a Windows-ban állítottam el valamit?

TX

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#35004) Rossi


Rossi
addikt

Üdv!

Valaki tudna válaszolni erre?

Előre is köszönöm!

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#35005) rgeorge válasza havri1 (#35002) üzenetére


rgeorge
addikt

Na így már mindjárt más, illetve pont, hogy azt látjuk, amit Te is, és most már azt is elmondhatjuk, hogy azt látod, amit mi is a Windows 8 alatt.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#35006) Partyface007 válasza Rossi (#34962) üzenetére


Partyface007
őstag

1, Telepítő dvd-n is van memória teszt ha az nem elég akkor szedj le egy hiren boot cd-t és bootolj arról..
2, SSD-nél is mindenkinek más a hitvallása de a a disk 10% -át üresen hagyni már telepítésnél mindenképpen érdemes a prefetch és a superfetch -kikapcsolása az már megosztó téma

http://www.thewindowsclub.com/disable-superfetch-prefetch-ssd

http://forums.mydigitallife.info/threads/36440-Windows-7-8-SSD-Optimization

azonkívül lapozófile-t is érdemes kikapcsolni vagy kicsire állítani.... (én mondjuk a kikapcsolást személy szerint nem javaslom)

[ Szerkesztve ]

(#35007) Rossi válasza Partyface007 (#35006) üzenetére


Rossi
addikt

Köszi.

Memtestet nem javaslod ezek szerint?

Bocs, elég láma vagyok ssd témában, ez a 10% szabadonhagyás hogyan működik pontosan?

Min. 8 GB RAM lesz a gépben, ettől függetlenül a lapozófájl kikapcsolást és sem gondolom jó megoldásnak. Kicsi méret alatt a legkisebbet érted amit enged?

Szerk.:

Közben találtam ezt a cikket is, ezek szerint a 120 GB-os Force GT-n már eleve el van különítve némi hely, ilyenkor elég a 10%.

Külön partíciót érdemes létrehozni, vagy csak figyelni kell működés közben a szabad helyre?

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#35008) vlevi válasza havri1 (#35002) üzenetére


vlevi
nagyúr

"már nem annyira zavaró valóban,"
Na, mostmár pont olyan, mint amilyennek én is látom. De ez a látvány engem nem győz meg. Én igenis elvárom egy operációs rendszertől, hogy semmilyen téren ne legyen visszalépés az előző verzióhoz képest.
Most nem a fícsörök megszüntetéséről beszélek (mint pl. startmenü, backup,... mert az megmagyarázható), hanem arról, hogy a betűk így néznek ki. Ezt lehet hímezni, hámozni, meg hümmögni rajta, hogy nem is annyira ronda, én azonban azt mondom, hogy DE! Ronda.
Aki azt állítja, hogy nem is annyira zavaró, pl. a PH fórum oldalán a ragyás szélű, szálkás, egymásba folyó betűk, az menyyyeeen szemészetre :D

[ Szerkesztve ]

(#35009) VoidXs válasza Rossi (#35007) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Ne hozz neki létre külön partíciót, elég csak 108 gigát particionálnod. Ha a 120 giga 120 giga lenne, de mivel 1024 helyett 1000-rel szoroznak, így a 111,75 gigából 100,58-at kell particionálni.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#35010) Partyface007 válasza Rossi (#35007) üzenetére


Partyface007
őstag

ahogy említették már ne particionáld a lemez 10%-át, szerintem amúgy is elég a 10% de ha még gyárilag is van egy kis hely akkor pláne...

Hála isten nem kell minden nap memória testeket futtatnom így nem tudok érdemben nyilatkozni melyik a legjobb , elsőre használd ami kéznél van

Nekem is 8GB van a gépben de én a biztonság kedvéért hagytam azért 256MB pagefile-t de ahogy érzed

(#35011) Rossi válasza Partyface007 (#35010) üzenetére


Rossi
addikt

Ok, köszi szépen! :R

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#35012) juhi56


juhi56
tag

Van egy problémám a win. 8-al. Nem tudok belépni az áruházba. A kezdőképernyőn rákattintok, és egy pillanat múlva vissza ugrik a kezdőképernyőre.Sőt egyik kezdőképernyős program sem indul. A win 8-at megjelenése óta használom, de mindig be tudtam lépni az áruházba, és elindultak a programok. Mi lehet az oka?
Előre is köszönöm a válaszokat.

(#35013) VoidXs válasza juhi56 (#35012) üzenetére


VoidXs
nagyúr

Nálam telepítés után csinálta. Windows Update-ből telepítettem mindent, és jó lett.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#35014) juhi56 válasza VoidXs (#35013) üzenetére


juhi56
tag

Minden telepítve van, mégse indul.

(#35015) sagem válasza vlevi (#35008) üzenetére


sagem
addikt

De egyébként nálam teljesen okés a betűkezelés, csak Explorer alatt gáz. Ok, azt aláírom, hogy aki Explorert használ annak szívás..de explorer win7-en is más képet mutat, weboldalak készítésénél is szembetűnő volt, hogy az alap arial stb. fontkészletek más vastagsággal bírnak.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#35016) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Sziasztok!

Ha a vezérlőpult Programok eltávolítása ablakban jobbklikkelek egy programra, majd kiválasztom, hogy eltávolítás, erre gondolkodás nélkül (ergo azonnal) a képen látható üzenetet dobja be, holott a kérdéses program ott figyel a prgfiles mappában és meg sem próbálja leszedni.
Ha a mappából elindítom az programhoz tartozó uninstxxxx.exe programot, akkor az szépen eltávolítja.

Ráadásul nem is egy programmal tapasztalom ezt. Vasárnap hozzám került egy barátom winyója, melyről törölt adatokat kellett visszaszerezni. Telepítettem jó pár erre szakosodott alkalmazást. pl. ezek egyikét sem sikerült a "hagyományos" módon "uninstallni". Kézzel kellett indítgatnom a programok leszedését. Ezen kívül több, jóval régebben telepített programnál is megnéztem hozza e a hibát és sajnos azt tapasztaltam, hogy hozza.

A w8 frissítése naprakész

Ismert az ilyen jelenségre megoldás?

read-only mode on the forum

(#35017) brd válasza pushalias (#35000) üzenetére


brd
nagyúr

Akkor örülj neki, oszt' elemezgesd. :W
Próbáltam finomítani a véleményt, hogy kegyednek is megfeleljen, látom, kár volt, úgyis csak a kötekedés az egésznek a célja. :(

[...]amit én mindvégig mondtam

Hát, te azt írtad, hogy nem látod, aztán ebből lett az, hogy valamit mégis, és hogy valószínűleg a Win8-féle kontúrelmosás körül van a bibi. Szálka-gerenda effektus...? Normális képpel esetleg az apróbb eltéréseket is fel lehet fedezni, egy másik, és az ő gépén készült kép között, de az egyrészt bármi mástól is lehet, pl. másképpen van a kép beállítva (más a gammaszint pl.), azzal előrébb nem jutunk. Kikapcsolja a ClearType-ot, és ha még mindig rossz lesz a megjelenítés, úgyis beírja.

Ebből a takonycukrozásból én viszont itt kiszállok, ez nem az a szint, ahol van értelme bárminek is. Többször majdnem megfogadtam, hogy nem válaszolok a baromságaidra, mert rendszeresen eljátszod, hogy egy idő után (gondolom, amikor már kényelmetlen lesz) egyszerűen nem válaszolsz, de most meg is teszem. Kérlek, te se szólj hozzám a továbbiakban, én is tartózkodni fogok tőle, bármilyen ügyben. Mint ha nem is léteznénk egymás számára. Kösz'.

The only real valuable thing is intuition.

(#35018) brd válasza AtHoS (#35016) üzenetére


brd
nagyúr

Ha most telepítesz egy programot, azzal is ez a helyzet? Az Eventlogban nincsen valamilyen felhasználható hiba, segítség gyanánt?

The only real valuable thing is intuition.

(#35019) AtHoS válasza brd (#35018) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Most gyorsan felraktam a HitmanPro progit és végeztem vele egy gyors tesztet (nem talált semmit). Ennél is ugyanazt produkálja leszedéskor :F

Eseménynaplóban talán ez ami érdekes lehet:

Eseményazonosító: 7001
"A(z) WMPNetworkSvc szolgáltatás függ a(z) Windows Search szolgáltatástól, amely a következő hiba miatt nem tudott elindulni:
A szolgáltatást nem lehet elindítani, mert tiltott, vagy nem tartozik hozzá engedélyezett eszköz."

Eseményazonosító: 6
"Egy beállításjegyzék által kezdeményezett I/O művelet végérvényesen meghiúsult. A beállításjegyzék nem tudta kitisztítani a struktúrát (fájlt): ''."

Gyorsan ránéztem vezérlőpultban a szolgáltatásokra és meglepődve látom, hogy az összes MS szolgáltatásnál ez olvasható: "A leírás olvasása nem sikerült. Hibakód: 2" :Y

Valami itt nagyon nem kerek :U

Gyorsan lőttem egy képet az engedélyezett szolgáltatásokról, hátha hozzáértő szem talál itt valamit:

read-only mode on the forum

(#35020) brd válasza AtHoS (#35019) üzenetére


brd
nagyúr

Hát itt valami megsérült (esetleg jogosultságok lettek elpiszkálva), registry leginkább, ahogy nézem. A háttértár rendben van? HDSentinel mit mond rá? A gépben a RAM nem hibázik? Mentés után, ha van fontos adat, egy chkdsk-t el lehetne engedni.

The only real valuable thing is intuition.

(#35021) AtHoS válasza brd (#35020) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Jogosultságokhoz nem nyúltam ez biztos :B , registry matatásról jó pár éve leszoktam, azóta igen ritkán kell wint újraraknom (gyakorlatilag hw upgrade idejére datálódik csak friss win telepítés)

SSD rendben van, HDSentinel folyamatosan fut és most is 100/100, HDS naplóban sincs semmi bejegyzés hozzá.

A gép rendben működik, nincsenek anomáliák, kék képernyők, reset-elések, szóval mondhatom, hogy hibátlanul működik.

Egy memtest-et ráindítok, reggelig had fusson. C-n nem tárolok semmi érdemleges adatot, úgyhogy mehet rá a chkdsk. Gyorsan tolok is egy restartot hozzá

read-only mode on the forum

(#35022) dejaris


dejaris
addikt

Most kaptam emailt arrol, hogy a skype osszel integralodik az outlook.com-ba.

(#35023) AtHoS válasza AtHoS (#35021) üzenetére


AtHoS
nagyúr

chkdsk lefutott. Egyszer újraindult menet közben , míg futott (nem figyeltem, de tervezett újraindulásnak tűnt) az újraindulást követően ki is írta, hogy 100% az ellenőrzés. Eseménynaplóban nem találtam bejegyzést a chkdsk futási eredményéről

Viszont egy User Profil Service-ra vonatkozó figyelmeztetés felkeltette az érdeklődésem:

Eseményazonosító: 1530
A Windows azt észlelte, hogy a beállításfájlt még használják más alkalmazások vagy szolgáltatások. Most a rendszer eltávolítja a fájlt a memóriából. Előfordulhat, hogy a beállításfájlt használó alkalmazások és szolgáltatások ezután nem fognak megfelelően működni.

RÉSZLETEK -
5 user registry handles leaked from \Registry\User\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001:
Process 1132 (\Device\HarddiskVolume1\PROGRA~1\Agnitum\OUTPOS~1\acs.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001
Process 1132 (\Device\HarddiskVolume1\PROGRA~1\Agnitum\OUTPOS~1\acs.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\RunOnce
Process 1132 (\Device\HarddiskVolume1\PROGRA~1\Agnitum\OUTPOS~1\acs.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Run
Process 1132 (\Device\HarddiskVolume1\PROGRA~1\Agnitum\OUTPOS~1\acs.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall
Process 720 (\Device\HarddiskVolume1\Windows\System32\svchost.exe) has opened key \REGISTRY\USER\S-1-5-21-1599716505-3673746291-2951712235-1001\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Uninstall

Lehet, hogy az OSS kavar be?

No indítok egy memtest-et, had fusson ébresztőig

read-only mode on the forum

(#35024) pzstm válasza dejaris (#35022) üzenetére


pzstm
titán

nekem már 2-3 hete integrálódott ;)

Teljesen rendben van. Az emailnek nem cask ez a lényege, hanem hogy a messaging history folder kukázva lesz

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#35025) pushalias válasza brd (#35017) üzenetére


pushalias
addikt

„Hát, te azt írtad, hogy nem látod”

Meantime, inda real world, lássuk csak mit is írtam elsőre:

„Valószínűleg egyébként az élsimítás nem tetszik neked.” (& btw kicsit karcosan jeleztem, hogy a jpg formátum alkalmatlan, ha a minőséget szeretnénk vizsgálni)

Újabb okosokával sikerült összefutni, aki ugyan nem olvas, de a nem olvasottakról igen határozott véleményt tud nyilvánítani.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#35026) pushalias válasza dejaris (#35022) üzenetére


pushalias
addikt

És ennek alkalmából a mentett beszélgetéseket pakold át valahová, külöben kuka.

Honor 9 / HP 8470P

(#35027) Taifa Díaz válasza AtHoS (#35023) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

A beillesztett részben látok egy olyat, hogy Agnitum - Agnitum Outpost víruskergető valamelyik verzója, gondolom. Nézted már azt, hogy ez nem-e hagyott még dolgokat a rendszerben? (Registry-ben, bárhol...) Vagy most is ezt használod?

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#35028) sch_a


sch_a
addikt

Mostanában olyat csinál indításkor a gépem, hogy gondolkozik a rendszerbetöltésnél. Hogy mi a baja, azt nem tudom, csak a Lenovo feliratot látom, alatta pedig forog a karika. Ha ezen túljut, utána már nincs probléma, teszi a dolgát a megfelelő sebességgel (SSD-n van a rendszer). Nem minden alkalommal akad meg, de van, hogy percekig ezt kell nézzem. Ez miatt most nem raknám újra az amúgy jól működő rendszerem. Van esetleg ötletetek, mitől lehet ez?

(#35029) netpeti98


netpeti98
addikt

Valami ötlet, hogy miért nem tudok frissíteni a Store-ban. 2 programhoz van frissítés (Accuweather és a beépített Olvasó). Egyszerűen kifagy frissítéskor, majd a következő indításnál azt mutatja, hogy minden friss.

Üdv netpeti98

[ Szerkesztve ]

(#35030) brd válasza pushalias (#35025) üzenetére


brd
nagyúr

#34985, : "[...]nem volt látható jpg-ben mentett screenshotjain a jelenség, amire panaszkodott." :U
Nagyon menő egyébként, hogy angol kifejezéseket használsz, sokkal értelmesebbnek tűnsz tőle, abba ne hagyd.

The only real valuable thing is intuition.

(#35031) brd válasza AtHoS (#35023) üzenetére


brd
nagyúr

Ez a hibaüzenet többnyire nem okoz igazi problémát, olyat pedig biztosan nem, amit te tapasztalsz. Mentés gondolom nincs...:? :) Ebből újratelepítés lesz, ahogy látom.

[ Szerkesztve ]

The only real valuable thing is intuition.

(#35032) Ice&Lime válasza brd (#35030) üzenetére


Ice&Lime
veterán

soron kívül ezt megszeretném kérdezni, mert furcsa, hogy miért írogatnak mostanában már egyre többen angol szövegeket és angolul ezt-azt, emellett összevegyítik a magyarral,.. már nem tetszik a magyar sem?

[ Szerkesztve ]

(#35033) Partyface007 válasza AtHoS (#35023) üzenetére


Partyface007
őstag

lépj át egy másik fiókba és nézd meg hogy ugyanazt a hibát kapod-e a serviceknél , ha igen akkor szedd le OSS-t ha utána is mindkét profile alól ugyanaz a hiba akkor tuti a registry sérült valahogy... szerintem...

(#35034) worxland válasza brd (#35030) üzenetére


worxland
addikt

? ez nem hardver-fórum a PROhardver-en? Akinek problémás a screenshot, antialiasing kifejezés, az ide se téved. Ebbe kár belekötni.

[ Szerkesztve ]

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#35035) pushalias válasza Ice&Lime (#35032) üzenetére


pushalias
addikt

Ez egyáltalán nem új jelenség, a múlt században a némettel ment ugyanez, korábban meg a latinnal. Tessék Jókait olvasni! Egyszerűen bizonyos kifejezéseknek nem igazán van magyar megfelelője, vagy nem fedi le az eredeti teljes jelentéstartományát, és|vagy kényelmesebb az eredeti szakkifejezést használni. Ismerősöm németül és angolul tanult, ő időnként hercig angol-német keveréknyelven beszélt. :D

Honor 9 / HP 8470P

(#35036) Ice&Lime válasza pushalias (#35035) üzenetére


Ice&Lime
veterán

"Ez egyáltalán nem új jelenség, a múlt században a némettel ment ugyanez, korábban meg a latinnal. Tessék Jókait olvasni!"

na jó, te összekevered a szezont a fazonnal.

[ Szerkesztve ]

(#35037) pushalias válasza worxland (#35034) üzenetére


pushalias
addikt

Mindig lesz, aki megteszi. :)

(#35036) jakos73 Kifejthetnéd egy kicsit bővebben is. :)

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#35038) brd válasza worxland (#35034) üzenetére


brd
nagyúr

Meantime, inda real world,

Ennek szerinted nincsen pontos magyar megfelelője? Félre ne értsd, én értem, felőlem angolul is cseveghetünk, de ez magyar fórum, ennek a kifejezésnek pedig semmi köze a szakmai nyelvhez.

The only real valuable thing is intuition.

(#35039) pushalias válasza brd (#35038) üzenetére


pushalias
addikt

Honor 9 / HP 8470P

(#35040) worxland válasza brd (#35038) üzenetére


worxland
addikt

F'szom se tudta, hogy erre gondoltok. Mellesleg a meantime/meanwhile sokkal jobban ismerős angolul játékokból/filmekből. </off topic>

''It's difficult to work in a group when you're omnipotent.'' - Q

(#35041) Ice&Lime válasza pushalias (#35037) üzenetére


Ice&Lime
veterán

a nyilvánvalót nem kell kifejteni, csak felesleges szócséplés, hacsak nem akarsz mindent angolul mondani majd, akkor azzal ellehetsz egy darabig.

(#35042) pushalias válasza Ice&Lime (#35041) üzenetére


pushalias
addikt

Ha nem fejted ki, ami számodra nyilvánvaló, akkor nehezen beszélhetjük meg ezt a dolgot, de te tudod.

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#35043) King Unique


King Unique
titán

Ha külső vinyót windows 8.1 dugok, állandóan feldobja a "javítani akarja.." szöveget, ha megcsinálom, ha nem és utána sima 8-asra dugom, akkor ott is. Engedem javítást, persze, nem talál hibát, ok a külső vinyó, HDS szerint is, de akkor mért dobálja fel mindig, ez is 8.1 bug :F
Notin multiboot van , ha win7 és win8 között használom oda vissza, akkor nem ír soha ilyet, win 8 alatt gyors rendszerindítás ki van kapcsolva, a 8.1 VHD-val van fent (abba nem is láttam azt opcióként), az a baja talán? Pendriveokkal nem csinálja, ott minden ok.
8.1 topic kicsit halott mostanság, azért írtam ide, remélem nem gond :B

[ Szerkesztve ]

(#35044) pushalias válasza King Unique (#35043) üzenetére


pushalias
addikt

Mindig szabályosan választod le?

Honor 9 / HP 8470P

(#35045) King Unique válasza pushalias (#35044) üzenetére


King Unique
titán

Persze, ez nálam alap. :K

(#35046) pushalias válasza King Unique (#35045) üzenetére


pushalias
addikt

Mond csak kedves Grün, ugye nem a folyó túloldalán szoktad te legeltetni azokat a libákat? :DDD

[ Szerkesztve ]

Honor 9 / HP 8470P

(#35047) King Unique válasza pushalias (#35046) üzenetére


King Unique
titán

jaj ne, már velem is kezded (mint mindenkivel) , pedig nem ezért jöttem ide, nincs ehhez most se kedvem, se türelmem :U

Egyéb ötlet?

(#35048) pushalias válasza King Unique (#35047) üzenetére


pushalias
addikt

Ez egy régi viccből egy sor, és csak azt akartam jelezni, hogy (ellentétben a viccbeli rabbival) sajnos nincs több ötletem. :) :(

Honor 9 / HP 8470P

(#35049) King Unique válasza pushalias (#35048) üzenetére


King Unique
titán

akkor ok, visszaszívtam , bár kis alapja volt korábbiak szerint, igaz mindenhez 2 ember kell :)

(#35050) pushalias válasza King Unique (#35049) üzenetére


pushalias
addikt

Ugyan már, ennél ne legyen nagyobb problémánk. :)

Honor 9 / HP 8470P

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.