Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10001) front3r válasza Boonen007 (#9999) üzenetére


front3r
őstag

Különbség.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10002) janos666 válasza pzstm (#9997) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Megnézte már valaki, hogy frissen telepítve mennyit foglalnak az egyes kiadások (Core/Pro/Enterpsise)? Mert a lista alapján semmi olyat nem látok a Core és Pro közt, ami hasznos lehet egy otthoni felhasználónak. (Esetleg a WMC lehetne, de szerintem már rég rossz, ha valaki azzal akar filmet nézni. Én biztos nem. :P)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10003) pzstm válasza janos666 (#10002) üzenetére


pzstm
titán

minimális lehet a különbség szerintem....

Ezek nincsenek benne a core-ban

illetve upgrade sem lehetséges tudtommal core-ra :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10004) janihunk válasza pzstm (#10000) üzenetére


janihunk
senior tag

És ezt a demo kulcsot csak te használhatod?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#10005) pzstm válasza janihunk (#10004) üzenetére


pzstm
titán

nem. Akárki. (egyetlen demo kulcs van) továbbenged a telepítő, de az aktiválás már nem fog működni :N (viszont ha türelmetlen valaki és nem fáj az aktiválatlan windows neki és MSDN/Technet előfizető, akkor ma felrakja, majd 15-én csak a kulcsot kell leszednie már)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10006) fatal` válasza pzstm (#9994) üzenetére


fatal`
titán

Meg lehet valahogy oldani, hogy a rendszerbe local accounttal lépjek be, de a storehoz használja a live ms accountomat? Mert nem találtam ilyen beállítást, bekéri az MS accountot a store az installhoz, de akkor hozzáköti az egész rendszerhez, azt meg nem szeretném. De lehet egyszerűbb lesz, ha csinálok egy másik ms accot, csak a win8nak.

[ Szerkesztve ]

(#10007) pzstm válasza fatal` (#10006) üzenetére


pzstm
titán

sosem használtam lovcal accountal még. Mindjárt meglesem :D (amúgy miért nem akarod LiveID-vel használni? paranoia?)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10008) fatal` válasza pzstm (#10007) üzenetére


fatal`
titán

Nem, hanem a nicknevem van beírva és hülyén néz ki, meg a WLM profilkép is. Meg szeretem, ha localban más a jelszó, mint a neten.

[ Szerkesztve ]

(#10009) pzstm válasza fatal` (#10008) üzenetére


pzstm
titán

nos local accounttal belépve tudsz a store-ban nézelődni, viszont ha bármit telepíteni akarsz akkor ez a kép fogad:

szóval simán megoldható így szerintem :K

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10010) fatal` válasza pzstm (#10009) üzenetére


fatal`
titán

Igen ezt próbáltam (ráadásul local accounttal nézelődve nem is mutat minden appot), ha viszont itt hozzáadod akkor a rendszerhez is az lesz.

(#10011) Krissz5435


Krissz5435
aktív tag

front3r linkelte ugye a különbségeket. A kérdésem az lenne, hogy van olyan dolog az itt felsoroltakon kívül ami pl benne van az egyikben, de nincs benne a másikban? Az enterprise jó lenne pl otthoni használtra?

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#10012) pzstm válasza Krissz5435 (#10011) üzenetére


pzstm
titán

legálisan nincs lehetőséged odahaza enterprise-t használni....

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10013) Krissz5435 válasza pzstm (#10012) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Nem is azt kérdeztem, egyébként csak kíváncsi vagyok rá. Dreamsparkra előbb utóbb úgyis jön majd és azt a verziót fogom használni. :D
De akkor átfogalmazom. A linken szereplő különbségeken kívül van valami más különbség is a verziókban?

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#10014) pzstm válasza Krissz5435 (#10013) üzenetére


pzstm
titán

aktiválási procedúra mondjuk :D Illetve Enterpriseban nincs WMC ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10015) front3r válasza Krissz5435 (#10013) üzenetére


front3r
őstag

Ezt már szerintem tudod: Az aktiváció KMS szerverhez kötött, és nem a MS szervereihez.

Remélem október 26 környékén az ASUS előáll a Xonar DX driverrel, mert már fenem a baseball ütőm...

pzstm beelőzött! :D

[ Szerkesztve ]

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#10016) Krissz5435 válasza pzstm (#10014) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Akkor jó lesz nekem a pro :D

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#10017) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Jelentem történt előrelépés .Net kompatibilitás terén. Az előbb telepítettem sima Enterprise-ra az AutoCad 2012-t és gond nélkül felszaladt rá! :C

Csak kár, hogy újra kell majd raknom a Pro-t.

Egyébként eddig kellemesen csalódtam benne, bár a Metro alkalmazások nagyon gagyik, illetve az aero hiánya sem teszik... :(
Így belakva 1,1- 1,2 GB memóriát foglal, amit nem értek, hisz nincs sem aero, sem gadget-ek. Ugyanebben a környezetben win7 900 MB-nál nem kért többet. Ez kb. a Vista étvágya. :))

[ Szerkesztve ]

(#10018) janihunk válasza Tibi86 (#10017) üzenetére


janihunk
senior tag

Nálam az RP durván 2 hónap használat után 1.5 eszik alapon. Nemzavar mert már megteheti:D

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#10019) Krissz5435 válasza pzstm (#10014) üzenetére


Krissz5435
aktív tag

Egyébként mit jelent a wmc? És melyik egyezik meg melyik a listában szereplővel: Core, Professional, ProfessionalWMC

"Ha én pm-et kapok válaszolok is rá. Ezt mástól is elvárom akinek írok."

(#10020) janihunk válasza Krissz5435 (#10019) üzenetére


janihunk
senior tag

Windows Media Center.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#10021) Tibi86 válasza janihunk (#10018) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Persze megteheti... csak meglepődtem, mert olvastam más fórumokon, hogy így 600 meg úgy 700 mega alapon, nálam meg egyből becuppantott majd egy gigát! :DDD

Egyébként enterprise-nak van annyi előnye, hogy itt nem jár le a 30 nap sosem, csak el kell tűrnöd a vízjelet...

(#10022) janihunk válasza Tibi86 (#10021) üzenetére


janihunk
senior tag

DP 400mb sőt az alatt evet. Frissen persze. Ahhoz képest hát ja igazad van.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#10023) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A media center megfelelő kulccsal gond nélkül települt a Pro-ra.
Bár még sosem használtam semmire, most is csak kíváncsiságból raktam fel. :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#10024) dergander


dergander
addikt

ha csak addig be nem csap a villám a gépbe és véletlen aktiválódik :D

(#10025) Alastair' válasza dergander (#10024) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Jó lenne már valami rendes AMD driver. :O

Alister from Hell

(#10026) dergander válasza Alastair' (#10025) üzenetére


dergander
addikt

vagy egy aktiválós kulcs vagy valami más :D

(#10027) Sub-ZeRo válasza Alastair' (#10025) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem tudom mi bajod az amd driverrekkel. Nekem most 7 alatt a 12.6-os sleepből kékhalált dob. 12.4-el nem volt baj. Nem értem a problémádat.

;]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10028) mdraco válasza Alastair' (#10025) üzenetére


mdraco
őstag

Miért? Ez már nem jó az rtm-hez?
Nekem tökéletesen működik az rp-n.

(#10029) Glenda válasza mdraco (#10028) üzenetére


Glenda
addikt

Nálam a HD3200 viccesen működik. Valamiért villog az egész monitor, mint régen a CRT monitoroknál 60Hz-n.
Win7 tökéletes, a kedves AMD pedig átrakta a <6000 szériát legacyba.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#10030) fatallerror válasza Alastair' (#10025) üzenetére


fatallerror
addikt

mi a baj azzal ami van? :U

don't tell me what i can't do!

(#10031) Deck


Deck
titán

Na feldobom a windows 8 PRO RTM-et kíváncsi vagyok milyen lett.
Valaki próbálta már?

[ Szerkesztve ]

PS5

(#10032) #19617792 válasza Deck (#10031) üzenetére


#19617792
törölt tag

5 perc alatt nehéz lenne bármit is írni. működik és kész. :DDD

(#10033) Alastair' válasza Sub-ZeRo (#10027) üzenetére


Alastair'
nagyúr

??? :O

fatallerror: hol van? Az 1.2 wddm-en kívül más nincs. Vagy tévedek?

Tibi86: nekem ilyenek nem jönnek. Pusztán a 8-on még nincs opengl támogatás.

mdraco: :O :W

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#10034) Tibi86 válasza Alastair' (#10025) üzenetére


Tibi86
aktív tag

Örülök, hogy anno nem 6850-et vettem... így nem szívok a driverekkel!

Csak néha jön egy ilyen! ;]

(#10035) dergander


dergander
addikt

Úgylátom nem értitek!

Még nincs AMD driver a win8 alá,igen az az RP driverbe nincs openGL támogatás,mivel teljesen más a 2 rendszer igy a 7es driver se müködik rajta rendesen

(#10036) janos666 válasza Tibi86 (#10017) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

AutoCad 2012-t és gond nélkül felszaladt rá!

Na ez érdekes. Nekem az első kiszivárgott non-boot-on se nem települ módosítás nélkül, se nem fut fagyás nélkül.

Most elkezdtem feltolni a laptopomra a kiszivárgott bootolós Enterprise-t (ebben csak egy 160-as SSD van, ezért érdekelt volna a helyigén, ha szivárgott már Core/Pro is) és most telepítem a .NET2/3-at. Kíváncsi vagyok, hogy eldobja-e tőle a láncot, mint az RP.

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10037) fatallerror válasza Alastair' (#10033) üzenetére


fatallerror
addikt

nekem ez van fent és működik :U

don't tell me what i can't do!

(#10038) Sub-ZeRo válasza dergander (#10035) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem az STDS játék opengl módban, windows 8 rp alatt ment 12.4-es driverrel, persze win7 komp. módban telepítve.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10039) dergander válasza Sub-ZeRo (#10038) üzenetére


dergander
addikt

akkor telepitsd fel a crysis 2 dx11 és high text packal és meglátod te is valami nem stimmel

(#10040) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Beszarás, a notimon az eredeti ISO-s Enterprise RTM is bebukik a .NET2/3 install utáni reboot alatt. :U

Lehet, hogy például a kezdetleges AMD drivert érinti rosszul a .NET install (Llano-s gép), de ez így szerintem akkor is gáz.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10041) fatallerror válasza janos666 (#10040) üzenetére


fatallerror
addikt

eredeti? ;]

don't tell me what i can't do!

(#10042) Sub-ZeRo válasza dergander (#10039) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ilyen hulladék bencsmárkokkal én nem játszok. :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#10043) bon válasza janos666 (#10040) üzenetére


bon
őstag

A Windows 8 saját keretrendszerét használod a Programs and Features menüben elérhető turn Windows feautres of or off menüponton keresztül? Ha nem akkor én megpróbálnám. Telepítési hiba esetén tudok adni parancssoros megoldást is.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#10044) janos666 válasza fatallerror (#10041) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Az... olyan értelemben, hogy stimmelnek az ISO ellenőrzőösszegei. Illetve amíg nem használok semmi crack-et vagy aktivátort, addig a telepített fileok is eredetiek.

(#10043) bon

Persze, azt használom. Nincs semmi hiba, csak a következő bootolás végtelen hosszan tart (most is adtam neki legalább 10 percet, de csak forog-forog a boot logó...).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10045) RaZroX


RaZroX
addikt

Üdv! A Metro-s Üzenetek appban, hogy tudom beállítani, hogy a Windowslive-os profilom használjam ? Mert alapból a Gmail-eset rakta be, hozzáadni meg csak Facebook-os profilt enged..

This is the way

(#10046) bon válasza janos666 (#10044) üzenetére


bon
őstag

RTM-ről még nem nyilatkozhatok, de két RP-s gépre is telepítettem a keretrendszert és ott nincs gond, pedig két merőben különböző hardver, igaz intel-esek.

A számítógépnek lelke van! - ASUS Prime Z690-P, Intel CoreI7 13700, 2x16GB DDR5 5200MHZ Kingston, Gigabyte GTX 1060 6GB, Sound Blaster Z, Cooler Master Cosmos C700P

(#10047) pzstm válasza RaZroX (#10045) üzenetére


pzstm
titán

valamit elnéztél. Üzenetek app csak FB éés Windowslive csevegést támogat. Gtalkot (sajnos) nem. Vagy én nem értem a problémádat:D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#10048) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Na, most megnéztem, a friss Enterprise telepítés helyigénye 10.9/11.1Gb (utóbbi fizikai helyfoglalás 4k-s cluster mérettel ; persze swap/page/hiberfile nékül...).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#10049) RaZroX válasza pzstm (#10047) üzenetére


RaZroX
addikt

A Gmail fiókom össze van kapcsolva a Microsoft-al, tehát azt használja mindenre :D Én viszont a saját msn címemmel akarom használni az alkalmazást, csak nem tudom, hogy hogyan állítsam be :D

This is the way

(#10050) pzstm válasza RaZroX (#10049) üzenetére


pzstm
titán

üzenetekhez egy LiveID-s fiók rendelhető hozzá egyszerre. Ezt meg is teszi a rendszer, ha olyannal lépsz be....

szerk.: hibátlanul fut az SPSS nevű program is :C (másoddiplomához kell most használnom:D)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.