Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4601) zoli62


zoli62
addikt

Érdemes ezt [link] elolvasni, hogy mi minden hiányzik a Windows 8-ból.

(#4602) slice14


slice14
veterán

Sziasztok... Hogy leget a contactokat összekötni, live-s, face-s és gmailes emberfkéket. Mert néhányat öszeköt ami neki egyértelmű, de a töbit nem tudom.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#4603) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

Sikeresen kinyírtam a win8-at egy hard reset után. Majd az rtm-el remélem nem lesznek ilyen örökké tartó restartok.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4604) csakegyreg


csakegyreg
tag

Hali kiírom dvd-re és felrakom nem tudjátok nem fogja eltüntetni a win7 et a boot menüből?

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#4605) leviske válasza Sub-ZeRo (#4603) üzenetére


leviske
veterán

Na, ha ilyen bajok vannak vele, akkor én inkább be se próbálkozok vele. Nincs időm most több felesleges rendszerfrissítésre.

(#4606) fatallerror válasza csakegyreg (#4604) üzenetére


fatallerror
addikt

külön partícióra tedd és ennyi, annyiban más h már nem dos-os os választóképernyő van hanem grafikus ;)

don't tell me what i can't do!

(#4607) Sub-ZeRo válasza leviske (#4605) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Hát nem tudom másnál van e ilyen probléma, nekem ntfs file system hibával vág egy kékhalált.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4608) fatallerror válasza Sub-ZeRo (#4607) üzenetére


fatallerror
addikt

próbáltál a lemezzel bootolni?

don't tell me what i can't do!

(#4609) Sub-ZeRo válasza fatallerror (#4608) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem, de nem fogok. Megvárom az rtm-et.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4610) fatallerror válasza Sub-ZeRo (#4609) üzenetére


fatallerror
addikt

hát a végleges még odébb van szerintem :B

don't tell me what i can't do!

(#4611) Sub-ZeRo válasza fatallerror (#4610) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Persze hogy odébb van. Addig a 7-el kihúzom.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4612) fatallerror válasza Sub-ZeRo (#4611) üzenetére


fatallerror
addikt

detto, főleg mert az itt nyert bitdefenderemből még sok van hátra :]

don't tell me what i can't do!

(#4613) Alastair'


Alastair'
nagyúr

A hozzá kapott kulccsal meddig fog működni a 8250-es prev? Kezdem megszeretni. :D

Alister from Hell

(#4614) Воланд válasza Alastair' (#4613) üzenetére


Воланд
titán

2013. 01. 16.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4615) Alastair' válasza Воланд (#4614) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Ez komoly?

Alister from Hell

(#4616) Воланд válasza Alastair' (#4615) üzenetére


Воланд
titán

persze.

futtatasba ird be, hogy winver, majd enter.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4617) Alastair' válasza Воланд (#4616) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Na látod, ilyen apróságokon, még elakadok, hogy hol van a futtatás :DDD :DDD tegnap reggel raktam fel, még elég új

Alister from Hell

(#4618) Воланд válasza Alastair' (#4617) üzenetére


Воланд
titán

windows gomb + r

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4619) Alastair' válasza Воланд (#4618) üzenetére


Alastair'
nagyúr

:R :R

Kezdek rájönni, hogy itt nagy szerepe van a betű kombinációknak. :D lenyomtam a win+q-t és bejött egy rakás dolog, amit korábban már kerestem. :D

[ Szerkesztve ]

Alister from Hell

(#4620) Воланд válasza Alastair' (#4619) üzenetére


Воланд
titán

billentyukombinaciok

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4621) Nova96


Nova96
őstag

ÜDv ubuntu alól hogyan kell cd-re írni w8-at ?Hogy bootról azért menjen. :R

(#4622) pzstm válasza Nova96 (#4621) üzenetére


pzstm
titán

CD helett DVD-t javasolnék, és simán ki kell írni az ISO fájlt (nem adatként rámásolni)
az meg már teszi majd a dolgát. ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4623) Alastair' válasza Nova96 (#4621) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Én 4 gigás pendriveról telepítettem. A letöltött cucc magától felajánlotta a telepítés ezen formáját.

Alister from Hell

(#4624) Nova96 válasza pzstm (#4622) üzenetére


Nova96
őstag

DVD-n írtam és így ahogy írtad de lenne egy gondom bootot beállítom erre az írja BOOT error 5. Szerintem rosszul írtam ki. :U

(#4625) pzstm válasza Nova96 (#4624) üzenetére


pzstm
titán

sajnos linuxban nem tudok segíteni....nincs valami ISO fájl kiírása nektek? :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4626) Nova96 válasza pzstm (#4625) üzenetére


Nova96
őstag

Windowsról írva se jó.. Szerintem a linuxal van baja. Nem offolok többet.

(#4627) Taifa Díaz válasza Nova96 (#4624) üzenetére


Taifa Díaz
őstag

Boot lemezként kell a DVD-t megírni az ISO-ból. Ha nem így tettél, nem fog elindulni róla a telepítés, csak oprendszer alól.

Life's a game I cannot win (Type O Negative: Everyone I Love is Dead)

(#4628) Nova96 válasza Taifa Díaz (#4627) üzenetére


Nova96
őstag

Tényleg? :U
Így tettem ,a laptopon működik . Szóval arra kéne rá jönni mi a francot csináljak hogy linux után win tudjak feltenni.

(#4629) csakegyreg válasza fatallerror (#4606) üzenetére


csakegyreg
tag

köcce akkor fellököm

http://kismalac.net/malacka/mic/e7 ->>> katt! elég sanyarú velem mostanába a sors de.. .. :D

(#4630) pzstm válasza Nova96 (#4628) üzenetére


pzstm
titán

mármint jól ki van írva a DVD? BIOS-ban beállítod a bootot és tádám (gondolom én)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4631) virkir válasza Taifa Díaz (#4627) üzenetére


virkir
veterán

Pont, hogy nem.
Ha van egy ISO fájl ami egy bootolható rendszert tartalmaz azt nehogymár ne póriasan ISO-ként írd ki.
Csinálsz a DVD-re egy külön boot menüt mikor már benne van az ISO-ban?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#4632) cashback


cashback
őstag

Nah... szóljatok ha kész a win és a hozzá tartozó kezelő ami így néz ki: [link] :C

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#4633) vlevi válasza Nova96 (#4624) üzenetére


vlevi
nagyúr

Nem tudom. Szerintem is csak egyszerűen ki kellene írni azt az ISO-t minden hókuszpókusz nélkül, valahogy így : [link]
Ha viszont nem megy, akkor valami gond van, akkor az nem jó ISO.
Ha kellene hozzá külön boot, akkor nagy gondban lennék, mert pl. Vmware alatt nem tudnám használni.

(#4634) Nova96 válasza vlevi (#4633) üzenetére


Nova96
őstag

Így se jó, és mielőtt lámának néznétek boot is jó. :U

(#4635) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

Ma feltelepítettem a Win8 bétát, de az első benyomások nem túl jók (főleg úgy hogy kipróbálni sem tudtam).
A gép egy régi PC (Sempron 2200+, 1GB RAM, 40GB HDD, Radeon 9600SE), de mivel ezen gond nélkül megy a Win7 és mindenki szajkózza hogy a Win8 még szerényebb ezért gondoltam nem jelent problémát.
Első telepítéskor belefutottam egy hibaüzenetbe, vagy ez az új kékhalál? :)
Második telepítés már sikeres volt. Eljutottam oda ahová a személyes adatokat kell megadni. Itt a grafikus megjelenítés valami eszméletlen lassú volt és a Finalize settingsnél egyszerűen nem jutott tovább. Pörögtek a kis pontok, de még fél óra elteltével is még mindig Finalize.... (újraindítás után is).
Pozitívum az egészben, hogy egy XP-hez képest igen gyorsan feltelepült a gépre.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4636) Воланд válasza Dr. Romano (#4635) üzenetére


Воланд
titán

az az uj kekhalal. szvsz a vga a gyenge pont a tortenetben.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4637) Dr. Romano válasza Воланд (#4636) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Még le tudom váltani próbaképp egy GF 6800LE-re. SM3 az már elég neki?

[ Szerkesztve ]

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4638) Воланд válasza Dr. Romano (#4637) üzenetére


Воланд
titán

persze. nem azzal van a problema, hanem azzal, hogy ati. van aki a tiedtol sokkal ujabb kartyaval is szivott.

aztan a kekhalal alapjan lehet, hogy merevlemez hiba, de en elso korben egy masik vga-val neznem meg.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4639) Dr. Romano válasza Воланд (#4638) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Értem, köszi az infót, holnap akkor meglesem a GF-al is.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#4640) fatallerror válasza Воланд (#4638) üzenetére


fatallerror
addikt

mi a baja a radeonnal? nekem simán megy vele

don't tell me what i can't do!

(#4641) Воланд válasza fatallerror (#4640) üzenetére


Воланд
titán

latod ez egy jo kerdes. mar a dp-nel is voltak erdekes jelensegek ati kartyaknal. a cp-nel meg volt, hogy csak fekete kepernyo latszodott telepites utan, nv kartyaval meg ment szepen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4642) fatallerror válasza Воланд (#4641) üzenetére


fatallerror
addikt

nekem tök jól ment :] mindent tök jól belőtt semmi beállítani valóm nem volt ( bár gondolom csak azért mert a 7esben volt a routerbeállítás ezért volt internet egyből)

ja am internet, az ie 10 sokkal gyorsabb mint itt bármelyik böngészőm, kicsit meglepett de nem tudom h a tartalommegjelenités win részről volt gyorsabb v a böngésző gyors (metrosat használtam)

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#4643) Воланд válasza fatallerror (#4642) üzenetére


Воланд
titán

nem azt mondom, hogy minden amd kartyaval voltak gondok, csupan azt, hogy jellemzoen tobb volt veluk a gond, mint nv-vel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4644) fatallerror válasza Воланд (#4643) üzenetére


fatallerror
addikt

vágesz :] internetet esetleg te is gyorsabbnak érezted?

don't tell me what i can't do!

(#4645) Alastair' válasza Воланд (#4643) üzenetére


Alastair'
nagyúr

HD6850-el még nem volt semmi hibám. Pár játékot felraktam, megy mindegyik. A win8-ra kiadott preview driverrel használom.

Alister from Hell

(#4646) Sub-ZeRo válasza cashback (#4632) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ez már legalább másfél éves videó.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4647) AthlonXP válasza Воланд (#4643) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nekem is gond nélkül megy a 4870-el, még a saját driverével is ugyanolyan jól mennek a játékok vele, mint a Win 7-en... :)
Az új 12.2-es drivet még nem próbáltam egyébként...

(#4648) pzstm válasza AthlonXP (#4647) üzenetére


pzstm
titán

nekem gond nélkül megy a több mint 3 éves mobility radeon 3650-el VHD boot-os megoldásban :P (sőt most számolom, hogy már 3 és fél éves a kicsikém)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4649) pzstm


pzstm
titán

Microsoft Office 15 előzetes ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4650) AthlonXP válasza pzstm (#4648) üzenetére


AthlonXP
őstag

Ja, ezért sem értem azt a hsz.-t. :F
Itt a fórumon volt szó arról, hogy a Win 8 "nem szereti" az ATI kártyákat?
Mióta hivatalosan is letölthető a DP, azóta olvasom a fórumot, de ilyennel nem találkoztam, vagy nekem maradt ki valami?
Bár így visszagondolva, mintha 1-2 ember írta volna, hogy laptopos vga-val volt gondja, de én úgy emlékszem az is inkább inteles volt ( a VGA ), persze azóta az is megoldódott talán. :)

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.