Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Nite


Nite
őstag

gyerekek, sikerult mar valakinek nem google/exchange/hotmail fiokot beleeroszakolni a metro-s mail-be es esetleg rajonni, hogyan lehet megoldani, hogy hatterben is fusson a youtube a metro-s explorerben vagy pl. video a metro-s lejatszoban? :U

az, hogy a metro ui szaggat mint az allat videolejatszas kozben az most mellekes is ;] viszont az idojaras nekem az elso perctol kezdve megy :B

Paid my dues!

(#3152) pzstm válasza gzbotii (#3150) üzenetére


pzstm
titán

és az időjárás app sokkal gusztusosabb és interaktívabb mint a DP-ben. Szerintem :B

gzbotii: nem szeretnék senkit sem megnevezni :N Mindenesetre három embernek vettek el több mint 10 órát a szabadidejéből, tőlünk 4-5-6ezer látogatót, friss híreket, 3-4 exkluzív megjelenésű képet és információt. Remélem jobban tudtak aludni, nyugodtabban tudnak reggel felkelni, és tükörbe nézni is jobb érzés :B

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3153) AthlonXP válasza gzbotii (#3150) üzenetére


AthlonXP
őstag

Tőlem is engedélyt kért, amit meg is adtam neki, de továbbra se jó...
Na mindegy, más baj egyelőre nincs..

(#3154) PH 5.5 válasza Bordoi (#3122) üzenetére


PH 5.5
aktív tag

Szerintem ez egyelőre nem fog menni. Másfél órát adtam neki a 7650-nel, néha dolgozott egy kicsit a vinyó, de nem jut túl a fekete képernyőn.
Előbb-utóbb biztosan meg fogják oldani egy frissítéssel, az eddigi négy sajnos nem javította a hibát.

- Where are you from? - Budapest. - Bucharest? - No, Budapest, Chain Bridge, Gulash... - Ah, Viktor Orban! - No-no, Bucharest

(#3155) sz.j


sz.j
nagyúr

Srácok!
Hol lehet a képernyőfelbontást állítani?
Nagyon kicsik a betűk és nem találom .... :(((

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3156) pzstm válasza sz.j (#3155) üzenetére


pzstm
titán

dekstop-ra belépsz metróról, asztalon jobb klikk és screen resolution emklékeim szerint (ugyanúgy mint Win7ben)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3157) sz.j válasza pzstm (#3156) üzenetére


sz.j
nagyúr

Köszi az infót, ez sikerült, de még lenne egy kérdésem.

Gépindítás után hogy tudok automatikusan belépni, hogy ne keljen állandoan a jelszót beírni.

[ Szerkesztve ]

Műanyag, alumínium és motoros redőnyök, valamint szúnyoghálók készítése, szerelése. www.szaboredony.hu

(#3158) Nite válasza sz.j (#3157) üzenetére


Nite
őstag

valahol at lehet allitani az accountot local-ra vagy valami ilyesmi es akkor lehet ki tudod kapcsolni a jelszot, bar nem probaltam csak lattam ilyen lehetoseget

Paid my dues!

(#3159) Gery15


Gery15
addikt

Hogy tudom megoldani azt, hogy magának szedje le a drivereket? Magyarul, hogyan tudom hozzáadni a windows update-hoz?

HyperX

(#3160) pzstm válasza sz.j (#3157) üzenetére


pzstm
titán

nem vagyok win8 előtt most, de ha LiveID-vel (Microsoft Accountal) léptél be, akkor csak abban az esetben lehet, ha local accountra váltasz emlékeim szerint. De cáfoljon meg valaki ha nem így van :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3161) McKane


McKane
senior tag

Windows 7 mellé,egy másik partícióra gond nélkül fel lehet telepíteni? nem vágja haza a win7-et? mekkora lemezterület kell neki?

(#3162) Gorneck válasza McKane (#3161) üzenetére


Gorneck
titán

Én csináltam egy rendszermentést (win7ről) és tiszta telepítést kapott a win8...tegnap matattam benne és elvileg az image fileból vissza tudja állítani a rendszert.

Ezt nem is néztem tegnap, de sztem ha win7 veszed alapul, akkor abból baj nem lesz...25-30gb tuti elég neki.

Gorneck#1239

(#3163) gzbotii válasza McKane (#3161) üzenetére


gzbotii
veterán

En pl egy 21GB kullon particiot csianltam neki..biztos ami biztos, es igy tuti nem bantja Win7-et :K
Ugyan arra a particiora nem tudod rakni, persze, Win7-et frissiteni akraj ugye Win8-ra..

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#3164) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Kipróbáltam pár játékot: Dirt 1, Shift 1, Alan Wake, German Truck Sim, Dead Island.

Egyelőre még csak ennyi, de ezek gond nélkül mennek. Hogy mennyire, azt nem tudom, mert még nem tettem fel a FRAPS-ot, de mind rendesen játszható volt, ugyanazokkal a beállításokkal, mint a Win-7-en.
Ezt tök jó szerintem, főleg, hogy nem is telepítettem még fel a VGA drivert, csak a tegnap a Win. álltal leszedett pár megás driver van fent még.
Megvárnám a 12.2-es AMD drivert, de nincs olyan, ahogy látom, februárban nem volt új driver, ami elég fura.
Talán az új rendszer miatt hagyták ki...

[ Szerkesztve ]

(#3165) negyedes válasza McKane (#3161) üzenetére


negyedes
addikt

Nekem csak a boot reszt vagta haza de easyBCDvel beraktam a win7et bootmenube es mukodik.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3166) sittes79 válasza AthlonXP (#3164) üzenetére


sittes79
addikt

Én ezt tettem fel, tegnap hozta ki az AMD direkt ehhez, eddig jól muzsikál!

[link]

(#3167) Boonen007


Boonen007
őstag

Nem lehet, valahogy a saját alkalmazásoknak a metrós start menüben pl chrome valami szebb ikont adni készíteni vagy bármi amivel szebb lenne?

HP Pavilion g notihoz valaki talált FN gomb érzékelő progit? Mármint amivel működnek az FN-es gombok.

Hogy tudok a metró star menüben kategorizálni?

(#3168) negyedes válasza sittes79 (#3166) üzenetére


negyedes
addikt

Szoval akineke 5000nel oregebb kartyaja van az ne is almodjon atit hasznalni csak mokolassal. Szep. :(((

csabi2008 most egy uveg asztalon van a noti es csendesebb de most is porog a venti. Akut hasznalatott majd kirpobalom,bar sokat nem varhatok egy lassan 5 eves 3 cellas akutol. :C

AthlonXP te szerencses vagy. az en 1150em meg sem mukkant 1024es felbontas felett, csak manualis drivert frissitesel indult el.De bugzik igy a ket oldalso bar,hol elojon hol nem.Igy hasznalhatatlan.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3169) csabi2008 válasza negyedes (#3139) üzenetére


csabi2008
tag

Nekem ugyanezt csinalta...idegesitett,ugyhogy le is toroltem. Meg azt tapasztaltam,hogy sokkal jobban eszi az akkut,mint a 7es

Xbox Series S •• gamertag: junior777

(#3170) AthlonXP válasza negyedes (#3168) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nekem 4870-em van, tökéletesen megy vele a gép, még a játékok is, fentebb írtam, Windows saját driverével...

(#3166) sittes79: Fasza! Úgy látom a HD 4000-es sorozat ( és onnan lefele ) nincs a támogatottak közt... :((

Na mindegy, csak jön vmi driver még.

[ Szerkesztve ]

(#3171) Gery15


Gery15
addikt

Ti, hogy tudtatok drivereket feltenni?

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#3172) Sub-ZeRo válasza negyedes (#3168) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha ez igaz és nem lesz driver, akkor nem hiszem hogy 8-at fogok használni. :(((
Nem tudom mi bajuk a 4xxx-es szériával. Azt tudom hogy a 8-nak másféle wddm vagy milye lesz. de remélem nem ez miatt nincs 4xxx-s támogatás.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3173) Nite válasza Gery15 (#3171) üzenetére


Nite
őstag

hat en letoltottem az nvidia-tol a legujabb drivert, amire mar irjak hogy w8-hoz is jo, aztan setup es tokeletesen mukodik :K

Paid my dues!

(#3174) Gery15 válasza Nite (#3173) üzenetére


Gery15
addikt

Igen, de nekem egy Lenovo laposom van Sandyba integrált vga-val és, sehogy sem tudok így normális felbontást állítani. Nincs valami ötleted, hogyan tudnék drivert szerezni hozzá? Elviekben Windows Update is letudná tölteni csak nem tudom, hogy mit kell beállítani hozzá...

HyperX

(#3175) mycso válasza Nite (#3173) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

Ati esetében is így van. Van már fent a lapjukon w8 driver, viszont vagy 3-4x próbáltam: elindul a telepítő, végig is megy, majd a végén kiírja, hogy történt 1-2 problem --> nem települt a driver.
Egyébként amit saját maga felrakott a win, azzal tökéletes.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3176) Gery15 válasza mycso (#3175) üzenetére


Gery15
addikt

Hogy oldottad meg, hogy a win tegye fel a drivert?

HyperX

(#3177) AthlonXP


AthlonXP
őstag

Lestedtem az AMD automata driver felismerőt, majd mikor elindítottam, nem ismerte fel a Win 8-at: Unknow x64..
Szóval nem tudta megmondani, milyen driver kéne nekem :).

(#3176) Gery15 El kell indítani a Win. updatet. Nyomsz egy Win+F-et, majd beírod, hogy update és a találatok közül kiválasztod a Win updatet, majd futtatod. Vagy megkeresed a vezérlőpultban...

[ Szerkesztve ]

(#3178) Nite válasza mycso (#3175) üzenetére


Nite
őstag

na nekem eppen forditva volt, amit felrakott a w8 azzal ossze-vissza kavarodtak a szinek a "hagyomanyos feluleten", metro-n jo volt...

egyebkent ha kezzel probaltam frissiteni a driver-t akkor nem fogadta el, mondvan amit felrakott az ujabb, de a telepitovel siman felment es az megoldotta a szin problemat

Paid my dues!

(#3179) Nite válasza Gery15 (#3174) üzenetére


Nite
őstag

win7-hez valo driver nem mukodne esetleg ha a sajat telepitojevel probalod felrakni?

Paid my dues!

(#3180) mycso válasza Gery15 (#3176) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

A win telepítése után automatikusan rakott fel valamit a vga-hoz.
Bár játékot még nem néztem, de tökéletesnek tűnik, majd meglesem valamivel.

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3181) ManUnited


ManUnited
aktív tag

Sziasztok!

Felraktam a win8 cp-t és olyan problémám lenne hogy amikor belépek a mail/calendar/messaging/people bármelyikébe egy olyan kép fogad hogy enter your Microsoft account password. Be is írom live id-hez tartozó passwordot rányomok az ok gombra és nem történik semmi. Hiába várok, hiába indítom újra a gépet, hiába csináltam már password reset-et is sehogy se tudok belépni. Olyan mintha nem működne az ok gomb.

Szerk: Így se a store-ból nem enged letölteni se a video-t nem tudom használni. Semmi olyat nem tudok használni ahol needs to confirm your identity van.

Segítséget előre is köszönöm, ManUnited!

[ Szerkesztve ]

(#3182) negyedes válasza ManUnited (#3181) üzenetére


negyedes
addikt

Allisd at local accountrol es menni fog.

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3183) ManUnited válasza negyedes (#3182) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Most se local-ba vagyok. De megpróbáltam átállni local accountra és erre meg kidobott egy hibaüzenet Code: 0xd00000072. Úgyhogy hiába nem vagyok local accountban mégse tudok bejelentkezni.

(#3184) andy83


andy83
aktív tag

Sziasztok!

VirtualBox-szal tenném fel XP-re a Win8 CP-t, de a telepítés elején, kb 2 perc után megszakad, ilyen hibaüzenettel:

"Your PC needs to be repaired.
An unexpected error has occurred.
Error code: 0xc0000260
You'll need to use the recovery tools on your installation media. If you don't have any installation media (like a disc or USB device), contact your system administrator or PC manufacturer."

Van ötletetek, hogy mi lehet a baj? :W

facebook.com/SzeretekMozizni

(#3185) pzstm válasza andy83 (#3184) üzenetére


pzstm
titán

amikor csinálod a virtuális masinát ne add meg neki az ISO fájlt, hanem valami olyasmit válassz, hogy csak a gépet hozod létre az oprendszert később szeretnéd telepíteni ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3186) Boonen007


Boonen007
őstag

[link] Erre valaki? Az fn gombos mizériám megoldottam de a másik 2? :R

(#3187) Gery15 válasza AthlonXP (#3177) üzenetére


Gery15
addikt

Meg van, de semmilyen drivert nem talál. :( Így nem tudom beállítani normálisra a felbontást sem.

Nite: Azzal próbáltam meg legelőször.

mycso: Nekem nem.

[ Szerkesztve ]

HyperX

(#3188) andy83 válasza pzstm (#3185) üzenetére


andy83
aktív tag

Kipróbálom, köszi! És utána már akkor menni fog ugyanúgy ISO-val?

facebook.com/SzeretekMozizni

(#3189) pzstm válasza andy83 (#3188) üzenetére


pzstm
titán

igen. létrheozod a masinát, és utána a virtuális gépnek megadod hogy erről az ISO-ról bootoljon. VMWare-en is volt ilyen gond már anno a DP esetében is

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3190) krisz073


krisz073
tag

Mi történt megint betateam.hu -val?
404 hiba :(

Mindig jelezz vissza ha kell, ha nem!!!

(#3191) andy83 válasza pzstm (#3189) üzenetére


andy83
aktív tag

nekem a DP-t se sikerült felvarázsolni a gépre. igaz akkor nem próbáltam ezt a módszert, amit most javasoltál. remélem ez most összejön a CP-vel. köszi! :R

facebook.com/SzeretekMozizni

(#3192) janihunk


janihunk
senior tag

Vírusirtó van a CP ben? Vagy melyiket érdemes rá feltenni?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3193) Gery15 válasza janihunk (#3192) üzenetére


Gery15
addikt

MSE van benne. Defender néven.

HyperX

(#3194) janihunk válasza Gery15 (#3193) üzenetére


janihunk
senior tag

Ér is valamit?

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3195) Воланд válasza janihunk (#3194) üzenetére


Воланд
titán

persze, win7 alatt is azt hasznalom + a gyari tuzfal. nekem nincs gondom a virusokkal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3196) janihunk válasza Воланд (#3195) üzenetére


janihunk
senior tag

Kösz, lefuttatom akkor gyorsan, nem-e van valami.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#3197) mycso válasza Воланд (#3195) üzenetére


mycso
veterán
LOGOUT blog

+1
Mellesleg erőforrás kímélő és ingyenes. (nekem sem sikerült még ezzel a kombóval vírust begyűjtenem)

“The Night is Dark and Full of Terrors”

(#3198) Gorneck


Gorneck
titán

Context menuben nektek egyébként megjelent a defender?

Gorneck#1239

(#3199) Sub-ZeRo válasza janihunk (#3194) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Ha nem elég egy mbam free mellé és jöhet akár maga az ördög is, azt is megfogja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3200) ubid


ubid
őstag

Sok embernek volt olyan , hogy a C-t leformázta és a többi meghajtó eltűnt ( vagy az is leformázódott )

-.-

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.