Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4651) Воланд válasza AthlonXP (#4650) üzenetére


Воланд
titán

pelda. mint irtam, nem az osszes ati-val van gondja, csupan telepiteskor neha megmakacsolja magat es emlekeim szerint altalaban ati kartyanal.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4652) cashback válasza Sub-ZeRo (#4646) üzenetére


cashback
őstag

Sub-ZeRo Az nem baj... de tetszik. :DDD El tudnám képzelni hogy még az én életemben ilyet használnék... :B

Lord Vader Játékok terén én COD2-4-nél akadtam meg... egyszerűen nem akarta indítani. Kifagytak és semmi hiba leírást nem kaptam. MW2-3 gond nélkül (miután újra telepítettem őket) indultak. Illetve 2011-12-es játékokkal sem volt gond (MOH, RedNation, SMNC...)

[ Szerkesztve ]

Istenem, adj türelmet a hülyékhez... mert ha erőt adsz, megölöm őket.

(#4653) wwhy válasza AthlonXP (#4650) üzenetére


wwhy
veterán

nekem pl. a DP megjelenése óta nem sikerült lelket lehelnem egy ATI X1300-as desktop PCIe-es kariba, pedig kipróbáltam kb. 10-15 drivercsomagot, a legjobb eredmény annyi volt, h lefutott a telepítő, 'oszt csókolom. :U

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4654) Воланд válasza wwhy (#4653) üzenetére


Воланд
titán

pedig meg az is eleget tesz a minimum kovetelmenyeknek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4655) AthlonXP válasza Воланд (#4654) üzenetére


AthlonXP
őstag

Na jó, oké, előfordulhatnak ilyen anomáliák... végül is még mindig egy bétáról van szó...
De ha már itt tartunk, lehet berakom a gépbe próbaképp az nvidia 128-as tipusú, vagy az S3 Virge kártyámat, azt megnézem mit szól hozzá a Win 8! ;]

(#4656) Sub-ZeRo válasza cashback (#4652) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem a german truck simulator az 1.04-es patch-ig jó, utána az 1.32-sel el sem indítja.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4657) eziskamu válasza AthlonXP (#4655) üzenetére


eziskamu
addikt

Gondolom pont ugyanazt, mint régen a fejlesztői preview Virtualbox alatt. Marha lassan kis felbontással.
Amúgy én már láttam Windows7-et S3 trio 64 v2-vel, 2MByte rammal. 800*600-ban működött is, a filmlejátszás erősen akadozott.

(#4658) Alastair'


Alastair'
nagyúr

Ez gondolom kb. azt jelenti, hogy alaphelyzeten csak 1 mag magot használ?

Alister from Hell

(#4659) Sub-ZeRo válasza Alastair' (#4658) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Honnan veszed? Azért mert fizikaira azt írja ki? Arra mindenkinek egyet fog, ha 1 processzor van benne. 4 magot használ, de mivel nem sok mindent csinálsz, leállítja őket, azért mennek 1 ghz-en. De azért dolgozik a 4 mag a háttérben mikor kell.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4660) Воланд válasza Alastair' (#4658) üzenetére


Воланд
titán

igen, azt jelenti.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4661) moonguru válasza wwhy (#4653) üzenetére


moonguru
őstag

Nem csoda mert nem kompatibilis, de akad X1950 is ami szintén zenész!

Utána néztem, idáig Minden DirectX 11 kártya kompatibilis vele! :)

[ Szerkesztve ]

Monitor Guru!

(#4662) enginev3.0


enginev3.0
félisten

ezt a volume mixer hülyeséget nem lehet kikapcsolni? néha fogja magát és lehalkítja a ts-t, vagy a chrome-ot, zenét bármit, ahogy neki tetszik :W

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#4663) Воланд válasza Sub-ZeRo (#4659) üzenetére


Воланд
titán

ki van irva a resource monitornal, hogy cpu 1, 2, 3 parked.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4664) Alastair' válasza Sub-ZeRo (#4659) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Részint 800MHz-en megy, részint sejtettem, hogyha kell rákapcsol. :U klikk

Alister from Hell

(#4665) tarnagy


tarnagy
aktív tag

No, én kiveséztem elég alaposan a Win 8-at, elég volt, úgy döntöttem, megvárom a véglegeset, jövőre. A 7-tel elégedett vagyok, "belaktam".
A kérdésem az: hogyan tudom eltüntetni a gépemről??? Külön partíciót csináltam neki, arra telepítettem. Amikor a 7-es indul, akkor az mutatja magát C:/ meghajtónak, amikor a 8, akkor az a C! Vagyis fogalmam sincs, mi a teendő...
Tud segíteni valaki - hogy a Win 7 megmaradjon probléma nélkül? (Eredetileg ez volt a C, vagyis az első partíció, mögéje csináltam egyet a 8-nak.)

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

(#4666) Воланд válasza tarnagy (#4665) üzenetére


Воланд
titán

elinditod a win7-et, futtatasba msconfig bepotyog, enter --> boot fulnel ramesz a win7-re, ha nem az az alapertelmezett, akkor beallitod azt, a win8-ra vonatkozo bejegyzest pedig torlod. majd ezek utan formazod azt a particiot, amin a win8 van. gep ujraindit, ha esetleg nem indulna el a win7, akkor dvd betesz es javitas.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4667) AthlonXP válasza eziskamu (#4657) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nem tudom..
A Win 7 x64 Ultimate-t próbáltam már vele ( S3Virge dx 2Mb ), vagy 2 hónapon keresztül, amíg az előző 4870-em ( ami helyett kaptam ezt a mostanit ), garanciális javításban volt.
Maga a Win 7 asztal, az ablakok megjelenítése, mozgatása, kissé szaggatott ( nyilván aero nem volt ), viszont simán tudtam vele netezni, filmet nézni ( bármilyen formátumban ) és 1280*1024*32-biten volt az asztal, a Win saját driverével... :)
Igaz, hogy ezen kívül semmire sem volt jó, de régi DOS-os és egyéb olyan játékok, amik nem használtak 3d gyorsítást, futottak a gépen. Ja és amikor az volt a gépben, a CPU-t levettem a biosban kb. 1.8-2GHz környékére, fixen ( lejjebb nem bírtam, mert ennyi volt a legkevesebb, amit engedett a lap ), hogy minél kevesebbet "egyen" az egész rendszer. :)

Ezért jó annak, akinek ilyen esetre van integrált VGA a lapján ugye. :)

(#4668) eziskamu válasza AthlonXP (#4667) üzenetére


eziskamu
addikt

A Virge újjabb fejlesztés :) gyorsabb a V64-eknék 2D-ben. Trio 64-el XP alatt is szaggattak a filmek 800*600-ban nekem.

[ Szerkesztve ]

(#4669) AthlonXP válasza eziskamu (#4668) üzenetére


AthlonXP
őstag

Kipróbáltam Trio-val is, az 1Mb-os volt, meg van egy Matroxx MGA ( '97-es USA, 2MB-os ) VGA-m is és azokkal sem volt gond.
Ezzel csak arra akartam utalni, hogy sztm, mindegy milyen VGA van a gépben, ha filmet nézel vele, a CPU úgy is dolgozik helyette, így átveszi annak a helyét ( mármint az ilyen régi, semmiféle hardveres gyorsítással nem rendelkező VGA-k esetében ).
Mondom, nekem nem a filmek voltak szaggatottak, hanem a Windows! :)
Pedig csak a sima aero mentes felület volt aktív a 3d hiánya miatt, de mégis.
XP-ről nem tudok nyilatkozni, mert akkor nem volt a gépen, csak a Win 7.

Nem csodálkoznék, ha Win 8 is simán menne valamelyik múzeumi VGA-mmal! :)

(#4670) vlevi válasza pzstm (#4649) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na, ez az office viszont jól néz ki.

Kicsit más : Úgy látom, a metros appokkal akkor jár legjobban az ember, ha 100%-ban hanyagolja őket. pl. elkezdek böngészni. Mert perverz vagyok, a metros IE-vel :)
Az megnyit valami pdf-et, a readerrel. Amíg töltődik a pdf, addíg megnézném az emailjeimet. Na, itt már komoly gondban vagyok, hogy hogyan váltogassak az alkalmazások között, mert nem látom őket. Főleg, ha fut valami desktop módban is, mondjuk word, visual studio, akármi. Desktop környezetben a taskbaron ott voltak az ikonok, és ha kellett valami, akkor rákattintottam. És nem pedig úgy, hogy a start menüből újra elindítottam az IE-t, vagy a mailt. Most mindíg vissza kell mászni a start képernyőre, és onnan újra elindítani azt, ami metrós. Ami viszont nem metrós, az továbbra is ott van a taskbaron. Mert nem akarok az Alt+Tab-al kínlódni, az valami rohadt szar, már a 7-esben is. Szóval ez a kettősség szerintem nagyon hamar idegesítő lesz, ha valaki tényleg használni akarja a gépet, és nem arra van neki a gép, hogy "deszépekacsempék..."

Ja, igen, és még mindíg desktop.
Mivel nem vagyok állandóan a start képernyőn, sőt, aki használja a gépet, az örülne neki, ha az óra, időjárás, naptár, meg még tudja a bánat, hogy mi, kinnt lenne a sidebar-on a desktopon. Akkor meg mi a reteknek a start képernyőre is?
Szerintem ez akkor fog valamennyire működni, ha desktop környezetben elfelejtik ezt a felületet, és meghagyják a táblagépekre.
De az is lehet, hogy az MS ezzel a 8-assal bevállalja a rizikót (ahogy valahol olvastam), mint a Vistával, hogy majd a következő windows verzió megint jó legyen. Vagyishát most nem a windows-al van baj, hanem ezzel a radikálisan új felülettel, aminek a hasznát én egyelőre nem látom. Tegyük hozzá, hogy nekem telefonon sem tetszik ez a felület, az android számomra jobban bejött.

u.i: Attól az ablak ugráltatástól, amit az Aero preview miatt csinál a task váltás, attól elszédülok. Viszont az Aero preview önmagában jó dolog, mert sokszor csak annyira érdekel egy program, hogy ráhúzom az egeret, és nagyjából látom mit csinál. Ezért nem kapcsolom ki. Inkább nem használom az Alt+Tab-ot.

[ Szerkesztve ]

(#4671) eziskamu válasza AthlonXP (#4669) üzenetére


eziskamu
addikt

A CPU dolgozik, de kérdés, hogy elég gyors-e a videókártya belső busza és a memóriája a gyors videómegjelenítéshez, valamint az se mindegy, hogy VESA hívásokkal vagy rendes driveren keresztűl van meghajtva a kártya.

(#4672) megalover válasza wwhy (#4653) üzenetére


megalover
tag

Nagyon érdekes, nekem spec. egy X1600-as Radeon van a laposomban az sem éppen egy mai példány. Viszont nekem sikerült szépen applikálnom a Prevjúba, szóval megy natív felbontáson az egész SŐT még a gémeket is tolom rajta néha... ;]

A hiba lehet hogy nem AZ ÖN készülékében van...

:P

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4673) wwhy válasza megalover (#4672) üzenetére


wwhy
veterán

Hát ha elárulod, h melyik vga driver csomaggal, kipróbálom én is. Nekem max 1200*1024-et sikerült eddig kicsikarni, holott az integrált intel G43-assal tökéletesen működik.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4674) megalover válasza wwhy (#4673) üzenetére


megalover
tag

Hogy melyik lesz a legjobb driver a te kártyádhoz, azt nem tudom. Ez viszont egy okos program ami esetleg talán segíthet:
DH Mobility Modder - csak kicsomizod a driver telepítőjét, majd megszakítod ha kész és a kitömörített könyvtárra lefuttatod ezt a programot, és mehet a telepítés ;)

Igaz hogy ez a mobil ATI kártyákhoz készült moddingoló progi, de ha kipróbálod lehet hogy nálad is jó lesz vele a driver?!

Egyébként én egy HP oldaláról leszedett régi Vista telepítőt használtam előbb, ami simán felment és csak utána tettem rá az új moddolt drivert. Próbálkozzz te is... :C

[ Szerkesztve ]

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4675) wwhy válasza megalover (#4674) üzenetére


wwhy
veterán

próbáltam én már mindent: vista, XP, HP, Dell, kb. 2010-2012 között, amit a barátom kidobott, anyámtyúkja :O

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#4676) megalover válasza wwhy (#4675) üzenetére


megalover
tag

Mobility moddert is megpróbáltad már, azzal se ment? Akkor lehet hogy a dupla-végéád ütközik valahol. :F

Szerk.: Próbáld még a 9.3-as Catalyst-ot nálam csak azután futott rendesen a Catalyst Control progija miután ezt feltettem rá!

[ Szerkesztve ]

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4677) janihunk


janihunk
senior tag

Ezt a WDDM V1.20-at hogy tudom letörölni? Nem tudom miatta álítani az élsimit meg semmit a catalyst ban.

Battlefield 3 Origin/Battlelog: janiHUNK464 , Need For Speed World: BRIAN66

(#4678) Sub-ZeRo válasza Воланд (#4663) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na addig már nem láttam, sry.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4679) fatallerror válasza Воланд (#4666) üzenetére


fatallerror
addikt

itt hiába szedtem ki ott volt, az az easybcd amit linkeltél korábban az szedte csak ki rendesen a boot cumót

don't tell me what i can't do!

(#4680) zoli62


zoli62
addikt

Hiányosság, hogy új letöltött frissítések után nincs olyan leállítási opció, hogy telepítés, és leállítá.

(#4681) Asbee


Asbee
veterán

Sajnos néha nálam is előjött a fekete képernyős ati-s dolog. 2 szer bekapcsolásnál volt , meg skype fagyott mindig ha telefonálás után nem én tettem le és volt hogy utána is fekete képernyő volt csak kurzorral. Amúgy összességében bullal nagyon gyors volt a rendszer meg minden program ment, csak emiatt megy vissza egyenlőre win7.

(#4682) fatallerror válasza zoli62 (#4680) üzenetére


fatallerror
addikt

csak újraindítás van?

don't tell me what i can't do!

(#4683) eziskamu válasza Asbee (#4681) üzenetére


eziskamu
addikt

Nekem 4670-el még nem volt bajom a két nap alatt, kérdés, hogy lesz-e hozzá WDDM 1.2-es driver, vagy csak 5xxx és afelett.

(#4684) knor82 válasza vlevi (#4670) üzenetére


knor82
csendes tag

bal felső sarokba mész majd lehúzod középre az egérkurzort. ld: [link]

(#4685) vlevi válasza knor82 (#4684) üzenetére


vlevi
nagyúr

Azt is próbáltam. De azon túl, hogy szerintem PC környezetben, egérrel nagyonis erőltetett dolog, ráadásul, ha desktopon vagyok, akkor esze ágában sincs mutatni a metro appokat.
Vagy mittudomén mi van vele, mert most meg mutogat valamit. De marhára nincs kedvem 1920x1080 felbontásban célozgatni, és 1-1 pixelt eltalálni. Öreg vagyok én már ehhez :P

[ Szerkesztve ]

(#4686) knor82 válasza Alastair' (#4658) üzenetére


knor82
csendes tag

Automatikusan skálázódik. (ha kell a teljesítmény, használni fogja a többi magot is). Itt pedig, hogy hogyan lehet a magokat külön-külön grafikonra tenni: [link]

[ Szerkesztve ]

(#4687) vlevi válasza vlevi (#4685) üzenetére


vlevi
nagyúr

Jó vicc, hogy csak a legfelső pixelre húzva mutat meg valamit, vagy a bal asló sarokban a start képernyő előnézetét. De ahhoz, hogy valamit váltani is tudjak, már arréb kell onnan egerészni, mert a sarokban nincs semmi.
Arról nem is beszélve, hogy valami mégsincs ott a futó programok között, akkor mégiscsak a desktopon a taskbarról kell elindítanom, vagy ha nincs ott, akkor másszak át a start képernyőre, és keressem meg abban a hatalmas ömlesztett kupacban (mert ha nincs a taskbaron, akkor valószínűleg ritkán használom, éppen emiatt a start képernőn sem foglalkoztam vele, hogy elöl legyen).
Gondolom láttátok már, hogy néz ki a start képernő az office15 install után : [link]
Ha ehhez hozzávesszük, hogy a Visual studi 11 béla is majdnem ennyi lomot dobál oda, akkor már teljesen átláthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#4688) pzstm válasza vlevi (#4687) üzenetére


pzstm
titán

Office 2010 is teleszemetelte nekem;(

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4689) vlevi válasza pzstm (#4688) üzenetére


vlevi
nagyúr

Gondolom, nem kevésbé.

(#4690) Sub-ZeRo válasza vlevi (#4689) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Semeddig nem tart 8-10 ikont feloldani a start menüről.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4691) fatallerror válasza pzstm (#4688) üzenetére


fatallerror
addikt

sok proginál most sem lehet kérni h ne tegye ki az ikonjait az asztalra, ezt már ne a win 8ra kenjétek istenem : D

don't tell me what i can't do!

(#4692) pzstm válasza Sub-ZeRo (#4690) üzenetére


pzstm
titán

az a 20 másodperc nagyon is értékes volt a számomra ;] :P

fatallerror: nem is asztali ikon ez amúgy, hanem azt kell kikapcsolni majd telepítőben, hogy start menübe ne pakolja bele. Ha belegondolsz most is berakja minden office minden elemét a start menübe, csak ugy nincs annyira kéznél ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4693) vlevi válasza Sub-ZeRo (#4690) üzenetére


vlevi
nagyúr

Na igen. Egyszer. Vagy ketszer. De ne azzal toltsem mar el a gep elott az idomet hogy az ikonokat rendezgetem. Win7 eseten erre nincs szukseg tehat ez mindenkeppen visszalepes a Win8 feluletben.
Azzal egyebkent mar kiegyeznek ha csak azt rakna ki a start kepernore amit a telepito a Win7 alatt is kirak a start menu tetejere.
Apropo start menu teteje. A Win7 ott gyujti a surubben hasznalt alkalmazasokat. Ezert sincs szukseg Win7 alatt a start menu melyen bogaraszni. Mert ami gyakran kell az rogton ott van. Most ilyen sincs...

[ Szerkesztve ]

(#4694) fatallerror válasza pzstm (#4692) üzenetére


fatallerror
addikt

ezek nem tragikus dolgok : D

am kíváncsi vagyok mi lesz az ms következő lépése ill mikor jön ki a köv verziója a win8nak, gondolom vmikor nyáron aztán az akkori fikákon még csiszolnak és még megjelenhet a végleges :K

vhol olvastam lehet h nem is itt h vmelyik laptopgyártótól kikerült h szeptembertől win8-al telepített gépeik jönnek ki amit rá pár órára leis szedtek az internetről. lehet h csak álmodtam nem emlékszem :B

don't tell me what i can't do!

(#4695) pzstm válasza fatallerror (#4694) üzenetére


pzstm
titán

egy "belső" levélben legutóbb azt kaptuk, hogy Július 9-re van kitűzve az RC, ami egy erősen forwardolt levél, tehát fake simán lehet. De akár totál reális is. utána kb. 2 hónap kellhet az RTM-nek véleményem szerint.

szóval szeptember talán picit korai (mármint előtelepítve is akár), de RTM-nek simán reális. GA meg késő ősz. bár lehet belehúznak a fiúk, de szerintem semmi okuk elkapkodni ;)

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4696) fatallerror válasza pzstm (#4695) üzenetére


fatallerror
addikt

hmm ha kb így lesz akkor télen csak kijön

kíváncsi vagyok h miket fogad meg az ms a kritikákból ill h megfogad e bármit is :D

don't tell me what i can't do!

(#4697) Sub-ZeRo válasza vlevi (#4693) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem kell eltölteni felette az időd. Mindent ami kell felpakolod majd utána 5 perc alatt rendezed, hogy mi kell, meg mi nem. Szerintem ez nem olyan nagy dolog. Számomra legalábbis nem volt nagy, pedig 8 alá raktam fel pár programot, mondjuk office 2010.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4698) pzstm válasza fatallerror (#4696) üzenetére


pzstm
titán

tessék feedbackelni rendesen (én már több mint egy tucaton túlvagyok) elolvassák mindet higgyétek el, akármilyen hihetetlen is. Jah érdemes angolul feedbackelni, de gondolom ez alap :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4699) fatallerror válasza pzstm (#4698) üzenetére


fatallerror
addikt

én még nem írtam mert nem tudom h mennyire olvassák de vannak ötleteim : D

te miket írtál eddig? felsorolásszinten :]

don't tell me what i can't do!

(#4700) tarnagy válasza Воланд (#4666) üzenetére


tarnagy
aktív tag

(#4666) woland_y2k
Köszönöm a tanácsot, az akció sima és sikeres volt!!

Az optimista szerint a lehető legjobb világban élünk. A pesszimista attól tart, hogy ez igaz.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.