Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4851) huntermati válasza slice14 (#4839) üzenetére


huntermati
tag

Kipróbáltam. Codozni lehet, de kidob a pb a win8 miatt :D

Meg feltettem egy ilyet:

(#4852) vlevi válasza huntermati (#4851) üzenetére


vlevi
nagyúr

Akkor úgylátszik, a Windows Update-n keresztül is frissül a videókártya driver. Már persze, ha eredetileg is a windows félét tetted fel, és nem az ATI-tól letöltötted.

(#4853) Sub-ZeRo válasza vlevi (#4852) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem igaz. Én ati félét tettem fel, de miután feltettem jött is wu üzenet, hogy van frissítés és benne volt ez is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4854) huntermati válasza Sub-ZeRo (#4853) üzenetére


huntermati
tag

Én is az Ati félét raktam fel :B

(#4855) Boonen007


Boonen007
őstag

Ki tudok jelentkezni valahogy a Metros msn-ből, és csak a sima msn-be be?

(#4856) moonguru válasza Boonen007 (#4855) üzenetére


moonguru
őstag

Hivatalosan nem, DE van rá megoldás!

Monitor Guru!

(#4857) Boonen007 válasza moonguru (#4856) üzenetére


Boonen007
őstag

Hogy?

(#4858) pzstm


pzstm
titán

hmmm...ma reggel egy órával többet mutatott a win8 mint a win7. Viszont ha nyomtat egy update-et az internetes időn, akkor már minden jó lett újra....érdekes :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4859) Воланд válasza pzstm (#4858) üzenetére


Воланд
titán

oraatallitas volt, bizots kettot lepett elore. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4860) pzstm válasza Воланд (#4859) üzenetére


pzstm
titán

az volt, de a win7 normálisan lekövette, a win8-nak meggyűlt vele a baja. Jelentettem is :-P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4861) Alastair' válasza pzstm (#4860) üzenetére


Alastair'
nagyúr

Nekem rendesen váltott.

Alister from Hell

(#4862) moonguru válasza pzstm (#4860) üzenetére


moonguru
őstag

Ha ma 2 operációs rendszerrel bootoltál akkor nem csoda! :)

Monitor Guru!

(#4863) pzstm válasza moonguru (#4862) üzenetére


pzstm
titán

Win7 az elsődleges, win8 meg VHD ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4864) pzstm


pzstm
titán

8304.0.winmain.120319-1451
8305.0.winmain.120320-1809
8306.0.winmain.120321-1813
8307.0.winmain.120322-1820

nem állt meg a munka ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4865) moonguru válasza pzstm (#4863) üzenetére


moonguru
őstag

Akkor természetes, hiszen mindkét operációs rendszer váltott egy órát! :)

Monitor Guru!

(#4866) hekkerman


hekkerman
tag

Hali,
Nemtudom valaki próbálkozott-e már ilyesmivel, de pl én nem tudok wifin keresztül távoli asztallal kapcsolódni a win8hoz.
Hálózat: win7-en ad-hoc(mivel win8ba nem találtam meg:) ) arra csatlakoztam a win8-al, de ha rányomok a távoli asztalra, egyből eldobja a kapcsolatot.
Erre tud valaki valamit mondani? :)
Jah nem virtuális gépbe fut, laposon van rajta. :)

[ Szerkesztve ]

(#4867) hekkerman válasza hekkerman (#4866) üzenetére


hekkerman
tag

sőt, vezetékes hálózaton se tudok rákapcsolódni, bejön egy pillanatra, és már dobja is a kapcsolatot, a notin meg a lock képernyő virít :W

(#4868) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Lesz e a win 8 bol is magyar nyelvű teszt verzió, mint annak idején a win 7 böl?

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4869) Воланд válasza zsolt501 (#4868) üzenetére


Воланд
titán

majd talan rc-bol, de az sem biztos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4870) fatallerror


fatallerror
addikt

elfelejtettem megnézni, az orgazmus index tényleg 9.9ig van már itt a 8asban? csak kíváncsiságból kérdem am nem izgat :]

don't tell me what i can't do!

(#4871) moonguru válasza fatallerror (#4870) üzenetére


moonguru
őstag

Igen!

Monitor Guru!

(#4872) fatallerror válasza moonguru (#4871) üzenetére


fatallerror
addikt

az jó mert sokan nem csípték a 7.9et (mintha számítana... )

don't tell me what i can't do!

(#4873) megalover


megalover
tag

Nekem mostanában olyan van hogy néha befagyogat a sima win explorer ablak, pedig semmit nem csinálok rajta pl. nem indítok keresést meg semmi ilyen. Ez mitől lehet, más nem tapasztalta ezt??

Ilyenkor mindig be kell csuknom azt az ablakot és újra nyitnom! :(

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4874) pzstm válasza megalover (#4873) üzenetére


pzstm
titán

eventviewerben esetleg nézz szét, hátha valami driver okozza

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4875) megalover válasza pzstm (#4874) üzenetére


megalover
tag

Driver az tényleg lehet ugyanis egy eléggé össze-vissza buherált video driverrel fut az X szériás ATi kártyám. De a windows 7 még nem csinálta vele ezt. ;]

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4876) megalover válasza megalover (#4875) üzenetére


megalover
tag

Most leginkább egy ilyenre panaszkodik - gcswf32.dll - de hogy ez mégis mi lehet arról nem sok fogalmam van. Gúgli barátom se sokat segített ebben. Valakinek nincs tippje hogy mi lehet ez?! :U

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4877) Воланд válasza megalover (#4876) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4879) megalover válasza Воланд (#4877) üzenetére


megalover
tag

Well szóval a Google Chrome a ludas ebben. Nem vágom mi köze lehet a win explorerhez, de okés. Tegyük fel ez volt a baja. Le kéne törölnöm most ezt a dll-t vagy mi?? :B
És köszönöm a segítséget! :R

Miként randizik a vérbeli programozópalánta?! - Helóó szia... lenne kedved velem lefuttatni egy hátultesztelős ciklust, vagy az elöltesztelőset akarnád inkább????

(#4880) papa019 válasza Sub-ZeRo (#4843) üzenetére


papa019
senior tag

In the Printer Properties window > Advanced tab > select "Print directly to the printer". In the Ports tab > uncheck "Enable bidirectional support".

És tökéletesen fog működni a nyomtatótok. Nekem bevált. :)

(#4881) Sub-ZeRo válasza papa019 (#4880) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Na ezt majd meglesem ha 8 alatt leszek, köszi.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4882) pzstm


pzstm
titán

Frissítés Windows 8 BETA-ról post-BETA-ra

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4883) Gorneck válasza pzstm (#4882) üzenetére


Gorneck
titán

Az app-ok egyébként frissültek?

Gorneck#1239

(#4884) pzstm válasza Gorneck (#4883) üzenetére


pzstm
titán

gondolod ha nálam lenne a build rajta lenne a winunleaked watermark? :-P (amúgy valamennyire tuti...másnem a nevük :-P )

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4885) mukibuci válasza pzstm (#4884) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

végül is küldhettél nekik screenshotokat ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#4886) pzstm válasza mukibuci (#4885) üzenetére


pzstm
titán

így védem a hátsómat mi? nem is rossz ;] :P

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4887) Gorneck válasza pzstm (#4884) üzenetére


Gorneck
titán

Én úgy általában értettem a kérdést...arról nem beszélve, hogy nem hinném kéne ehhez új build... :D

Gorneck#1239

(#4888) pzstm válasza Gorneck (#4887) üzenetére


pzstm
titán

egyszer már frissült 8 app is, nem sokkal telepítést követően ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4889) Gorneck válasza pzstm (#4888) üzenetére


Gorneck
titán

Szóval akko még mindig uazt látnám, mint ami a CP-vel jött (1 friss nálam is volt anno)...hááát nem túl bíztató... :(

Gorneck#1239

(#4890) pzstm válasza Gorneck (#4889) üzenetére


pzstm
titán

kinézetre nem változott, de emlékeim szerint 8 app frissült nálam :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#4891) Sub-ZeRo válasza pzstm (#4890) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nekem 4 nem rég, meg előtte 1.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4892) vlevi válasza papa019 (#4880) üzenetére


vlevi
nagyúr

Hát, ezt sajnos meg kell cáfoljam :(

Annyira "halál" van, hogy még a printer properties ablak is megdöglik.

(#4893) papa019 válasza vlevi (#4892) üzenetére


papa019
senior tag

:/
Sajnálom hogy neked nem jó, nálam működött.

(#4894) Sub-ZeRo válasza papa019 (#4893) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nálam a nyomtatót offline írta, pedig be volt kapcsolva.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4895) vlevi


vlevi
nagyúr

Hát, most így egyelőre (talán örökre) ennyi volt a W8...
Ma tényleg szükség lett volna a nyomtatóra, és még pár dologra, amit a W8 alatt nem tudtam megoldani.
Ezért nem túl fájó szívvel, inkább megkönnyebbülésképpen visszadugtam a gépbe a régi rendszervinyómat, és bebootoltam a 4-5 napja lehibernált Win7-emet.

Annakidején, a Win7 béta esetén ez nem történt meg. Mármint, hogy májustól októberig egyszer is visszadugtam volna az XP-s vinyót.
Az egyik nyűgről nem szegény Win8 tehet, mert több szoftvernél belefutottam, hogy követelik a Win7 SP1-et. Csak azt nem veszik észre szegények, hogy ez már W8, és azért nincs SP :(
De a nyomtatási problémát most nem tudtam megkerülni, mert nyomtatni kellett.
A start menüs, metrós, nem metrós kérdésbe most nem mennék bele. 1-2 hét virtuális gépezés és néhány nap valódi használat során nem bírtam hozzászokni, de ez az én bajom, ettől még lehet, tetszik valakinek.
File Histroy se nagyon jött be nekem. Vagyisinkábbhogy nagyonnem. Tökön is szúrnám magam itt helyben, ha egy vinyóhalál után csak a documents mappám, a zenék, videók töredékét tudnám csak visszanyerni. Azért csak töredékét, mert alapértelmezésben 5% volt beállítva. És az mennyi? kábé egy mkv, még 2T méretű külső vinyón is. Sokat nem érek vele, ha semmi más nincs meg. Arról nem beszélve, hogy az appdata pl. egyáltalán nincs mentve. Miért? Ott van tízegynéhány év levelezése, tucatnyi alkalmazás beállítása, meg mittudomén. A bánatnak sincs kedve mégegyszer végigbóklászni az összes alkalmazás configján, és beállítani mindent. Firefox mentett jelszavak, meg mittudomén. Azért jó lenne néhanapján csinálni róla egy mentést. Tudom, még benne van a Win8-ban a system image backup, de vajon meddig?
Szóval, ez a rendszer nem az, amit én élesben használnék. És nem is olyan, amit bárkinek nyugodt szívvel mernék ajánlani. A W7 az, de ez a nyócas sosem lesz az.

(#4896) papa019 válasza Sub-ZeRo (#4894) üzenetére


papa019
senior tag

(#4897) Sub-ZeRo válasza papa019 (#4896) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nyomtatót látja, a driver jó, csak offline-nak jelzi, pedig online van a nyomtató. Szóval itt nem ez a baj, amit linkeltél.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#4898) fatallerror válasza vlevi (#4895) üzenetére


fatallerror
addikt

gratulálok...

don't tell me what i can't do!

(#4899) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Másnál is produkált olyat a win8, hogy a hang megakadt a zenénél és filmnél egyaránt?

2 hete kezdte el produkálni, ma untam meg és raktam vissza a hetest.. Amúgy egyre több probléma volt vele, összeomlott az explorer és a többi... Pedig most nem is szórakoztam az explorerrel, mint win7 alatt a desktop moddolásnál... :U

Nagyon fájó visszatérni amúgy a heteshez, ha megszokja az ember a 20mp-es bootidőt winyóról... Most több, mint 1 perc, pedig nagyon friss a cucc :((

Jaa, nem mellesleg még az opera is állandóan összefosta magát yt alatt, de más flash tartalommal nem volt baja... Most hiba nélkül megy a yt, akár 10 lapon egymás mellett is.

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4900) Lall


Lall
veterán

Sziasztok!

Adott egy Dell laptop, amiben 500GB vinyo' van 250Gb szabad hellyel (1 partició). Hogy lehet a legegyszerűbben rávarázsolni a Win8-at úgy, hogy a Win7 ne sérüljön, megmaradjon?

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.