Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Bali27 válasza pusihusi (#21000) üzenetére


Bali27
addikt

Panda Cloud... Ráadásul ingyenes is és felhőből működik

(#21002) DonThomasino


DonThomasino
veterán

Laptopos os XP home ról hogy lehet Windows 7 re vagy 8 ra upgardelni?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#21003) stewe780 válasza stewe780 (#20994) üzenetére


stewe780
őstag

Hátha jó lesz valakinek: a virtualbos "bridged networking" interface-e okozza a problémát, ha azt kihagyom akkor nem cseszi el a flippert. Ha csak a "host only networking" interface-t rakom fel akkor semmi gond.

Amúgy csak én szívok ezzel? :F

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#21004) szabeska


szabeska
addikt

Sehol nem találom az áruházban a keresést. Hogy lehet így elrejteni? Hogyan keressek?

F1

(#21005) slice14 válasza DonThomasino (#21002) üzenetére


slice14
veterán

9000 Ft a w8 pro upgrade. Link

Arra nem tudok megoldást. Veszel egy dobozos w7-et.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21006) DonThomasino válasza slice14 (#21005) üzenetére


DonThomasino
veterán

És win 7 ?

Tudsz egy link et adni ahol ez le van írva?

" I'm going to make him an offer he can't refuse."

(#21007) LaleeeSan válasza Vistaboy (#20974) üzenetére


LaleeeSan
tag

Én is ugyanennyit kaptam csak 25k -ért.
A Toffifee meg tényleg beleférhetett volna csak nagyon lapos lett volna :DDD

[ Szerkesztve ]

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#21008) Воланд válasza szabeska (#21004) üzenetére


Воланд
titán

huzd a jobb also, vagy felso sarokba az egeret, vagy win gomb + c.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21009) Воланд válasza DonThomasino (#21006) üzenetére


Воланд
titán

win 7 upgrade-bol hirtelen ezeket talaltam.

win8 upgrade.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21010) pzstm válasza pusihusi (#21000) üzenetére


pzstm
titán

A gyári teljesen megfelelő. (normális használat mellett) Mind tűzfal, mind pedig vírusirtó tekintetében.

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21011) Bilux válasza jediweb (#20895) üzenetére


Bilux
veterán

Kérdeztelek?
Felesleges pontozásokról meg leszokhatnál.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#21012) Sub-ZeRo válasza szabeska (#21004) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Store-ba belépsz, majd gépeled amit szeretnél keresni. Mondjuk: "radio" és már keres is.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21013) slice14 válasza Sub-ZeRo (#21012) üzenetére


slice14
veterán

Akkor nem kel előhozni a keresést? Nem is tudtam.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21014) Sub-ZeRo válasza slice14 (#21013) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem. Egyik app-nál sem kell előhozni a keresést. Csak beírod amit szeretnél.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21015) < CyberBob > válasza pusihusi (#21000) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Comodo vagy Eset Nod32.

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#21016) xxSanchez válasza < CyberBob > (#21015) üzenetére


xxSanchez
őstag

ESET +1, nekem is ő van fennt és semmi lassulást nem tapasztalok.

Heyho.

(#21017) pusihusi válasza pzstm (#21010) üzenetére


pusihusi
addikt

Oké köszi akkor mard szűz!😃 :K

Üdv. Feri!!

(#21018) flash-


flash-
veterán

na hát tegnap én is felraktam.

Hát nem tudom hogy nektek azonnal kézre állt e minden,azonnal megtaláltáok a vezérőpultot vagy az eszközkezelőt,de nekem kellett fél óra mire megtaláltam.
Az oldalsó szallagot hogy hogy kell behozni ahhoz nekem kellett 2 nap hogy rájöjjek.

Hát elég furcsa,hogy az egeret a jobb felső sarokba kell húzni

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21019) LaleeeSan válasza flash- (#21018) üzenetére


LaleeeSan
tag

Az egeret a jobb felső sarokba kell húzni menü nekem a doboznak látszó papírboríték hátán ott volt, meg ha jól emlékszem telepítés vége felé ezt ki is írja.

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#21020) csako válasza LaleeeSan (#21019) üzenetére


csako
veterán

Ezt megerősíthetem, a telepítés végén 5-6x is megmutatja a mozdulatot... azt hittem már, hogy nekem utánozni kell, mert addig nem lép tovább :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#21021) flash- válasza csako (#21020) üzenetére


flash-
veterán

télleg mutatta,de valahol másutt járt az eszem...
amúgy működés szempontjából mit tapasztaltatok?jól sikerült ez a windows 8?

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#21022) LaleeeSan válasza flash- (#21021) üzenetére


LaleeeSan
tag

Gyors, szereti az ssd- t, gyorsan megszokható a "modern" (Metro) felület és nem kötelező használni.
Van 1-2 game ami nem akar működni még, de szerintem összeségében jó.

[ Szerkesztve ]

Through 20 years of effort, We've successfully trained everyone to use passwords that are hard for humans to remember, but easy for computers to guess.

(#21023) Obi-1 válasza Воланд (#16093) üzenetére


Obi-1
őstag

[link]

Ez viszont full verzió, ha jól látom. Alapár 85USD, gondolom posta rájön, vám, áfa...

Only a Sith deals in absolutes.

(#21024) Воланд válasza Obi-1 (#21023) üzenetére


Воланд
titán

az bizony.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21025) FLx válasza Obi-1 (#21023) üzenetére


FLx
addikt

Jaja, és nem is küldik ki Magyarországra.

(#21026) Sub-ZeRo válasza LaleeeSan (#21022) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

A windows 7-nél is volt ilyen a játékoknál.

(#21027) szabeska : Ssd berak, boot win8 lemezről, kiválasztod az ssd-t, törölsz mindent róla, majd létrehozol egy partíciót. Szól, hogy kell neki mégegy a rendszer számára dumával. Leokézod és már telepíted is a 8-at.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21027) szabeska válasza FLx (#20524) üzenetére


szabeska
addikt

Újratelepítettem a rendszert, mivel össze vissza próbáltam állítgattam mindent, most frissen szerettem volna kezdeni, valamint AHCI módban akartam telepíteni. Előzőleg ugye 4 partíció volt amit létrehozott a rendszer magának, azt mondtad az a jó. Ellenben most megint csak 2 van, rendszer és rendszer számára fenntartott. Igaz, most AHCI módban telepítettem. Most akkor ez jó vagy nem? Ha valaki más vágja, hogy hogyan hoz létre a win8 ssd partíciókat, vagy hogyan telepítsek hogy a lehető legjobb legyen, hány partíció és milyen néven kell legyen a leggyorsabb és legjobb működéshez, az írja le kérem :) köszi!

[ Szerkesztve ]

F1

(#21028) wwhy


wwhy
veterán

Felháborító :): a végleges W8 sem ismeri fel az X300-as VGA-t (ez utóbbihoz próbáltam már vagy 101 féle drivert, de max. 1440x1050 felbontást tudtam előcsalogatni a kívánt 1680*1050 helyett).

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21029) Sub-ZeRo válasza wwhy (#21028) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Kompatibilis módban is próbáltad?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21030) Воланд válasza wwhy (#21028) üzenetére


Воланд
titán

nyolc eves kartya es nincs hozza driver? :Y :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21031) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Ejj, szomorú dolog ez... :( Nélküle nem itt tartana a Windows termékvonal az tuti. :)

Üdv. core2

(#21032) pzstm válasza Neil Watts (#21031) üzenetére


pzstm
titán

meg a ribbon menü ugyebár...

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#21033) wwhy válasza Sub-ZeRo (#21029) üzenetére


wwhy
veterán

Próbáltam én már mindent :(

Igen, 8 éves kártyához elvárom a megfelelő drivert :)

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21034) Sub-ZeRo válasza wwhy (#21033) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

8 éves kártya? A 4 eves 4xxx-es szériához nincs használható driver (cask komp. módban) nem hogy 8 éveshez. Örülj neki, hogy legalább a rendszer felismerte.

(#21035) hunfatal: Aham, tudom. Arra gondolsz, hogy semmit nemn telepít fel jóformán? Mert az akkor megvan, így marad egy régebbi driver, ami win7-módban minden funkciót elérek. 12-10-es win8 driver.

[ Szerkesztve ]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21035) fatal` válasza Sub-ZeRo (#21034) üzenetére


fatal`
titán

Van már legacy driver a 4xxx-ekhez.

(#21036) wwhy válasza Sub-ZeRo (#21034) üzenetére


wwhy
veterán

OK, akkor marad az integrált VGA. Irodában az is elég, csak kár, h nem DVI.

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#21037) FLx válasza szabeska (#21027) üzenetére


FLx
addikt

AHCI nem számít ebből a szempontból, az számít, hogy a boot-nál UEFI vagy Legacy eszközről indítod-e a telepítést. Elvileg a boot menü ezt kiírja neked.

(#21038) moli.hu


moli.hu
őstag

fijuk, ha az evaluation verzio lejar, ujra fel tudom rakni, vagy az auth szerveren megjegyzik a hardverem? ha megjegyzik, lehet tudni, hogy melyik reszet?

(#21039) fordfairlane


fordfairlane
veterán

Ez a hír megjelent itt?

Steven Sinofsky távozik a Microsofttól

x gon' give it to ya

(#21040) fatal` válasza moli.hu (#21038) üzenetére


fatal`
titán

Úgy tudom, hogy újra tudod telepíteni.

(#21041) Sub-ZeRo válasza fordfairlane (#21039) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Windows 9 felület? Az nem elírás a 2. nőnőél?! Vagy már tényleg a win9-et készítik?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21042) fordfairlane válasza Sub-ZeRo (#21041) üzenetére


fordfairlane
veterán

Elütés lehet. Nem az egyetlen a cikkben...

x gon' give it to ya

(#21043) < CyberBob > válasza Sub-ZeRo (#21034) üzenetére


< CyberBob >
őstag

Ezzel AMD Catalyst™ Driver for the Radeon™ HD 4000, HD 3000 and HD 2000 Series on Windows® 8 mi a baj?

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#21044) malacka87


malacka87
senior tag

Sziasztok!
Szereték venni win8-at de nem tudom melyiket érdemes a simát vagy a prot?

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#21045) Sub-ZeRo válasza < CyberBob > (#21043) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az, hogy ha nem kompatibilis módban futtatom a telepítőt, akkor felrakja, de élsímítástól kezde, vsync semmit nem tudok állítani. Ha így indítom, akkor nagyon sok menüm van a ccc-ben. Ha csak felrakom, kb. 3 menüm van, amiben semmit nem tudok beállítani. Ez a baj. És mindegy hogy 12-6. vagy 12-10. Semmit nem érnek nekem.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#21046) 8zabi válasza Sub-ZeRo (#21045) üzenetére


8zabi
őstag

rossz lehet neked, mert nálam 4830 van a linkelt legacy driverrel és semmi probléma nincs vele, ott van minden menüpont, mint w7 alatt

(#21047) szabeska válasza FLx (#21037) üzenetére


szabeska
addikt

USB-ről telepítettem, asus P8H67M-LX lapom van, pár hónapos bios-al, gondolom akkor jól csináltam mindent. Csak azt nem értem, miért volt előzőleg 4 partíció, és miért van most 2... melyik a jobb??

F1

(#21048) FLx válasza szabeska (#21047) üzenetére


FLx
addikt

Előzőleg tuti UEFI-vel ment a boot. most meg legacy BIOS.

(#21049) slice14 válasza malacka87 (#21044) üzenetére


slice14
veterán

Ha van eredeti xp/vista/7-ed, akkor 9e ft a pro upgrade.

Samsung Galaxy S21 ---- Hirdetéseim: http://bit.ly/2tWSizn

(#21050) szabeska válasza FLx (#21048) üzenetére


szabeska
addikt

Szóval akkor, hogyan telepítsek? Csak jelöljem ki a particionálatlan SSD-t egy az egyben, és hagyjam a win8-at kibontakozni, vagy én hozzak létre egy partíciót. A 4 vagy a 2 partíció a jobb? Ha uefi-ben indítok bootolást, az a jobb? Mik a partíció nevek? Bocs a sok szarozásért, csak nem egyértelműek nekem ezek a dolgok :(:(:( Ha szánnál rám egy percet és leírnád, azt én is, és sokan mások is megköszönnék, lehetne ide irányítani mindenkit ahol egyben le van írva minden :) KÖSZÖNÖM! Örök hálám fog üldözni :)

F1

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.