Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-04 16:14:18

LOGOUT.hu

A témában tilos az aktivátorokkal, vagy egyéb illegálisan történő aktiválással kapcsolatos hozzászólás!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) ubid válasza Воланд (#3399) üzenetére


ubid
őstag

Második próbálkozásra nem írt hibát : O érdekes.
kösz :)

-.-

(#3402) atila4 válasza pzstm (#3391) üzenetére


atila4
senior tag

Hát ez Beta betegség lesz-.- Így viszont semmi értelme. Megy vissza a 7..

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3403) RexpecT


RexpecT
addikt

Az első bug: [link]

(#3404) atila4 válasza atila4 (#3402) üzenetére


atila4
senior tag

Mégse Beta betegség. Csak a dátumot kellet átírni 2012-re ... :C

Windows 10 / Galaxy S 7 / Asus ROG

(#3405) nXu


nXu
tag

Sziasztok

Valaki meg tudná mondani, mitől disconnectel a messaging kb percenként, ami után csak egy komplett windows logout - login segít visszamászni?

(#3406) Воланд válasza nXu (#3405) üzenetére


Воланд
titán

a net nem megy el veletlenul?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3407) nXu válasza Воланд (#3406) üzenetére


nXu
tag

Nem. Eddig úgy tűnik, hogy amint bárhol máshol live-ot használok (IE-vel hotmailre lépek be, vagy megnyitom a metrós SkyDrive appot) akkor dob le. Feltettem a live messengert, ezzel semmi gond.

(#3408) L7wy válasza L7wy (#3130) üzenetére


L7wy
őstag

up
Weathernél fordul elő például, van MS-os szaki?

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#3409) nXu válasza L7wy (#3408) üzenetére


nXu
tag

Bocs, hülyeséget mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#3410) NGA válasza ubid (#3398) üzenetére


NGA
addikt

Elinditottam az install-t, mert WP7-em van.
Tökéletesen felment.

Gyanítom, hogy sok esetben a win8 hibás működése a vasnak köszönhető, egy márkás 1-2 éves komolyabb laptopon semmiféle hiba nem merült fel eddig.

(#3411) Sub-ZeRo válasza Воланд (#3366) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem hiszem el hogy a 4-es szériát nem rakják bele. :W

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3412) Воланд válasza nXu (#3407) üzenetére


Воланд
titán

akkor valamiert osszeakadnak egymassal. sok mindent nem lehez kezdeni azzal, hogy ha nem megy egy metros app.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3413) Воланд válasza L7wy (#3408) üzenetére


Воланд
titán

a liveid-d amivel bejelentkezel milyen regios?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3414) Sub-ZeRo válasza Воланд (#3413) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Az acc-nál miért lehet másra váltani? A pontos nevét nem tudom, de volt már itt szó róla hogy valakinek meg kell változtatni. Azt miért kell?

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3415) Воланд válasza Sub-ZeRo (#3414) üzenetére


Воланд
titán

local account meg microsoft account (ex liveid) van. elobbi csak helyben tarolja a beallitasokat meg a felhasznaloi adatokat, utobbi meg a felhoben, plusz ugye a mail, skydrive, messaging, people alkalmazasok automatikusan leszedik a szukseges adatokat meg bejelentkeznek, ha ms accal lepsz be.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3416) ubid


ubid
őstag

Messaging felületen hogyan lehet beállítani, hogy ne legyek mindig online ?

Egyszerűen nem tudok váltani az állapotok között. valamint beszélgetés hogy lehet törölni ?

-.-

(#3417) L7wy válasza Воланд (#3413) üzenetére


L7wy
őstag

Ha https://profile.live.com itt az "Adatok"-> "Kapcsolattartási adatok"-> Ország/régió akkor ott semmi nem volt megadva, most hogy megadtam Szerbiát (sajnos itt élek) így sincs változás, ha Magyarországot adok meg, akkor sem jó. De ennek nem kéne működnie lokális fiókkal is?

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#3418) Sub-ZeRo válasza Воланд (#3415) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Alapból az ms accot lövi be nem? Mert mintha azt állítaná be alapnak. És akkor mindent leszed meg a felhőben tárol? :B

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3419) ubid


ubid
őstag

Valaki próbálta már a cut the rope játékot ?
Mert nekem első indításnál "befagyott" . egér mozgott de fekete képernyő és másra nem reagált.
reset.

-.-

(#3420) negyedes válasza NGA (#3410) üzenetére


negyedes
addikt

Akkor hatalmasat csalodtam az MS-ben. :(

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3421) Воланд válasza ubid (#3416) üzenetére


Воланд
titán

jobbklikk az alkalmazason belul, bal also sarok --> status

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3422) Воланд válasza L7wy (#3417) üzenetére


Воланд
titán

liveid regiojat utolag nem lehet megvaltoztatni, siman lehet, hogy mar regisztraciokor szerbiat adtal meg, ott meg nem elerheto a store, vagy csak egyes alkalmazasok. ezzel a regios korlatozassal, ami a liveid-ben van eleg sokat lehet szivni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3423) Воланд válasza Sub-ZeRo (#3418) üzenetére


Воланд
titán

emlekeim szerint megadhatsz local accot is telepiteskor es akkor nincs felho. aztan kesobb valthatsz.

jah, meg lehet szabalyozni, hogy mit toltson fel, de ezt majd megnezem, hogy ha win8 elott leszek.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3424) Boonen007 válasza ubid (#3419) üzenetére


Boonen007
őstag

Ugyan ez történt nekem is. Még a játék is bugos hihetetlen! :W :C

(#3425) L7wy válasza Воланд (#3422) üzenetére


L7wy
őstag

Hát csapjon villám annak a hátsójába, aki ezt így kitalálta... :DDD

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#3426) AthlonXP válasza ubid (#3419) üzenetére


AthlonXP
őstag

Nálam működik rendesen, jó kis game, akárcsak az a flipper. :)

(#3427) Воланд válasza L7wy (#3425) üzenetére


Воланд
titán

ne is mond. :(

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3428) negyedes válasza Воланд (#3422) üzenetére


negyedes
addikt

De lehet,vagy ez nem arra vonatkozik?

Cut the rope tokeletes vegig is vittem minden palyat 3 csillagal. :))

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3429) L7wy válasza Воланд (#3427) üzenetére


L7wy
őstag

A másik érdekes, hogy ugye kér sms-es megerősítést a live fiókhoz, az ország számával + saját mobil szám. Nahát ott sincs Szerbia... Tiszta jó ez a MS végül már csak USA-ban fog 100%-osan működni

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#3430) Воланд válasza negyedes (#3428) üzenetére


Воланд
titán

az a baj, hogy ezzel nem valtoztatod meg azt a regios beallitast (orszagot), amit regisztraciokor megadtal. ha bejelentkezel az account.microsoft.com-ra es megnezed a profilod, akkor ott lesz az orszag es nem tudod megvaltoztatni. wp-n is eleg sok a szivas ezzel, meg tulajdonkeppen boxon is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3431) negyedes válasza Воланд (#3430) üzenetére


negyedes
addikt

Hmmm ertem. ezt nem tudtam mert nem hasznalok fizetos szolgaltatast meg. :( De oszre tervzek egy xbox vasarlast,gondolom kell us-es cim hozza.

[ Szerkesztve ]

Három dolog biztos az életben: az adó, a halál és az adatvesztés. - Baráth Gábor

(#3432) Воланд válasza L7wy (#3429) üzenetére


Воланд
titán

itt van, hogy melyik orszagokban erheto el jelenleg az ms store.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3433) L7wy válasza Воланд (#3430) üzenetére


L7wy
őstag

Akkor viszont nekem ez van...
mod: de szerintem valami más miatt nem engedheti nekem, kétlem h lokális fiókra akkor nem is lenne elérhető

[ Szerkesztve ]

Windows 10 x64 ----- Qihoo 360 TS

(#3434) Воланд válasza L7wy (#3433) üzenetére


Воланд
titán

lol, pedig us-el mennie kellene. probald meg atallitani a regiot, hatha ugy jo lesz.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#3435) pzstm válasza negyedes (#3431) üzenetére


pzstm
titán

nem muszáj US-es cím hozzá. Van hivatalos magyar is. Tény, hogy menüben pl. Kinect hangvvezérlés magyar régiós accal nem támogatott. :(

viszont 2010-ben a legjobb döntésem volt, hogy novemberben beruháztam egy gép+Kinect kombóba :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3436) sittes79


sittes79
addikt

Na akkor steam+MW3 tesztelve...ok

occsó kínai dvb-t usb vevő+media center tökéletes a TV kép és mintha jobb lenne a jel is, de
ezt lehet csak belebeszélem. :)

(#3437) Boonen007


Boonen007
őstag

Akkor IE10-ben nincs könyvjelzőzési lehetőség a start képernyőre való kitűzésen kívül?

(#3438) Sub-ZeRo válasza Boonen007 (#3437) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én nem láttam mást. Igaz desktop módban működik a könyvjelző.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3439) pzstm válasza Boonen007 (#3437) üzenetére


pzstm
titán

desktop módban van. Metroban még nem kerestem ilyet :N

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3440) Boonen007 válasza pzstm (#3439) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem metróban kéne nagyon tetszik még a chrome-ot is feladnám érte. Mert desktopban használhatom a chromeot is. Nekem nagyon bejön ez a start menü én azt se bánnám, ha normális régimódi desktop se lenne. WP7 teló mellett ez egyértelmű :C Szerintetek a jövőben, ha kijön az RTM már az új programok csempéi is normálisak lesznek?

Kinek mi a véleménye így két nap után?

(#3441) Freddycom


Freddycom
őstag

Gondolom az Xbox live bejelntkezés, a Music, meg pl a Videonál a bejelentkezés nálatok se megy, ugye?
Meg a Messaging, azt írja h connected to facebook, de azt is írja h sign in to send a message. Mit kéne még ezen kívül csinálnom h használni tudjam azt a felületet?

(#3442) Sub-ZeRo válasza Boonen007 (#3440) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Én kb. 30 percet ültem előtte, majd ma meg a hétvégén átnyálazom egy kicsit de eddig tetszik. Igaz vannak kisebb hibái, de szerintem ezek javítva lesznek. A desktop módban tetszik a ribbon menü, az tetszetős. Furcsa hogy nincs start menüd.
De a csempék nekem olyanok, mint 7 alatt a gadgetek, csak nem oldalt vannak, hanem az egész képernyőn + több beállítás infót hordoznak magukkal.

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#3443) pzstm válasza Freddycom (#3441) üzenetére


pzstm
titán

nekem elvileg értesítés jön people hubra ha van valami facebookon, messaging rész meg tegnap este felpattant, hogy rámírtak. Meg is kérdeztem a hölgyet hogy most hol írt rám de hülyének nézett közben :DDD Aztán elmondta, hogy FB chaten :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3444) cellpeti


cellpeti
veterán

üdv

lehúztam a CP verziót ISO-ba.

Csináltam neki 40GB-os particiót, fel is tette rá, csak épp elindulni nem akar. Valami olyasmit dob, hogy nem kompatibilis a HW. :W

Tigris, tigris, csóvafény...

(#3445) haromegesz14


haromegesz14
aktív tag

Oracle VirtualBox-ra istenért se tudom feltenni a 32 bites verziót. Utána néztem annak a hibakódnak amit dobál, de semmivel sem lettem okosabb. Van itt valaki aki szintén ezt a verziót fel tudta sikeresen rakni virtuális környezetbe? Segítségét kérném! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3446) pzstm válasza haromegesz14 (#3445) üzenetére


pzstm
titán

ugye nem virtuális masina létrehozása közben adtad meg az iso fájlt, hanem OS install later opciót választottál? ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#3447) haromegesz14 válasza pzstm (#3446) üzenetére


haromegesz14
aktív tag

Itt lesz a kutya elásva, nem sokat használtam még eme virtualizációra alkalmas programot :D Délután meglesem, majd még jelentkezem. Köszi a gyors segítséget! :R

10 féle ember létezik, aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem!

(#3448) virkir válasza Boonen007 (#3440) üzenetére


virkir
veterán

Milyen monitorod van 14"-os?
Mert 22-őn valami katasztrófa ezek a bazi teljesképernyős metró app-ok. A színvilágukról már nem is beszélve.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#3449) Boonen007 válasza virkir (#3448) üzenetére


Boonen007
őstag

HP Pavilion g6-1213eh A5Q03EA notebook Ilyen. De most mi a baj a monitorommal?

(#3450) edeleny


edeleny
őstag

Az lenne a problémám, hogy ha nem nyúlok a géphez, az az ott hagyom, és mondjuk csak a torrent fut, akkor kb 3-5 perc múlva lefagy!!
( ha semmi nem fut akkor is)

Ezt az előző verzió is csinálta, de csak napi 2-3 alkalommal! ez a mostani állandóan, amint nem nyúlok a géphez.

Az Atk0110 utilitit nem tudtam feltenni, mert azt írja, hogy nem kompatibilis ezzel a verzióval, a többi drivert elvileg mind leszedte, és feltette.

Illetve szedett volna valami ATK-t, a Windows Update, de telepítés után hibát jelzett, és nem ment fel, és azóta fel sem ajánlja, hogy megismételné!

Elvileg médiaszerverkét is használnám a gépet. A lányom megőrjít,, mert 5 percet tud nézni a meséből, és meg áll! (e végett meg én őrülök meg!)

Arra továbbra sem tudtam rájönni, hogy lehetne Large ikonok helyett Small-t választani, mert minden egyes újraindítás után vissza nagyítja.

[ Szerkesztve ]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Windows 8 / 8.1 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.