Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98361) Livius válasza vargalex (#98358) üzenetére


Livius
őstag

A régi Pace és Philips rögzítős nem igazán Linuxos lehetett. Az utána jött Cisco meg Horizon box-ot nem láttam milyen, de gondolom a Horizon is már valami Linuxos lehetett.

Azért jött nálam elő most a téma, mert én ezzel a témával közel fél éve találkoztam és most ugrott be erre, amúgy megdöbbentő, hogy mennyire lazán kezelik ezt szerintem az ilyen szórakoztató elektronikát gyártók a cuccaiknál. Kemény pénzeket lehetne ezeken kiperelni.

Az meg hogy egyelőre nem megvesszük, hanem csak havidíjért megkapjuk használatra az ilyen boxot, lehet hogy ez a kötelezettség nem kell nekik, persze ha az ÁSZF szerinti árat egyszer kikéne fizetni, mert mondjuk felbontottam az eszközt jogtalanul, utána már érdekes lenne, mert akkor már megkaptam tőlük a boxot pénzért. Valószínű egy ilyen esetnél lehetne csak velük vitatkozni, hogy akkor adják át az open-source GPL tartalom forrását is, ha már fizetni kellett.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.