Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#98901) cof válasza mike1334 (#98900) üzenetére


cof
veterán

Ha váltasz felfele netcsomagot, automatikusan adnak CB modemet.

Ingyenes az RTLM+ kód, én már tavaly decemberben megkaptam. UPC-s, meg a MyUPC-s email címre is kiküldték.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98902) mike1334 válasza cof (#98901) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi, csomagot nem szeretnénk váltani, ez is bőven sok. Így nincs rá lehetőség?
A kód előfizetésenként jár vagy előfizetőnként? Béreljük a lakást, a tulajnak van otthon is előfizetése. Ha ott már igényelte, akkor ehhez az előfizetéshez nem lehet?

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98903) MadMancs válasza mike1334 (#98902) üzenetére


MadMancs
veterán

Előfizetéshez jár nem előfizetőhöz.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#98904) cof válasza mike1334 (#98902) üzenetére


cof
veterán

Nem tudom most mennyit fizetsz a csomagért de lehet velük alkudozni. Talán még olcsóbb is lenne a mostani havidíjnál a 300-as net.

A kód előfizetéshez jár, digitális TV előfizetés esetén.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98905) mike1334 válasza MadMancs (#98903) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98906) mike1334 válasza cof (#98904) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi! :)

Net: 3860
Tv: 2750
Hűségidő nincs, 4+ éve lakunk itt, csomagváltás azóta nem volt.

[ Szerkesztve ]

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98907) cof válasza mike1334 (#98906) üzenetére


cof
veterán

Ugyanennyiért el tudnád hozni az 500 net + Prémium TV-t, ha jó a beszélőkéd, jó alkusz vagy telefonon. Konkurencia ha van, Digi vagy Telekom az szintén Jackpot.

Először is nézd meg az UPC oldalán ha beírod a pontos címedet milyen csomagot ajánl és mennyiért, lehet meg fogsz lepődni.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98908) mike1334 válasza cof (#98907) üzenetére


mike1334
veterán

Köszi!
Sajna nincs digi (ha lenne, akkor már az lenne :D ).
Telekom lehet van, majd utána érdeklődök :)

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#98909) Etilapu79 válasza Subimp (#98899) üzenetére


Etilapu79
friss újonc

Szia! Nálam is ez a szitu! Nálam 5 szerelő volt már augusztus óta és mindegyik azt mondta, hogy a Vodafone új modeme egy kalap kaki, mindenki panaszkodik rá. Állítólag a UPC hálozatain nem képes stabilan működni.
Én most megpróbálom visszaszerezni a régi UPC modemet azzal nem volt ennyi gond....
Másnak is van hasonló tapasztalata?

(#98910) cof válasza Etilapu79 (#98909) üzenetére


cof
veterán

Nem lehet kaki, mert akkor senkinél nem működne normálisan. Ott a hálózat a kaki a környéken.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98911) foxymaci válasza zeon.hu (#98897) üzenetére


foxymaci
senior tag

Már holnapi napot igéri a gép f.sza....... :W
Nha közbe visszajött. :D

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#98912) GoodSpeed válasza foxymaci (#98911) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog

Van már minden :)

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#98913) cocka válasza cof (#98907) üzenetére


cocka
veterán

Nálunk annyira nem jackpot, legalábbis a trékom biztosan nem. Amikor ugyanazt amit most kapunk, a honlap szerint 9k-nál kicsivel többért tudnák biztosítani. Hát ez minden csak nem jackpot. De ha lemondanánk a tévét, egyből kevesebb lenne, viszont akkor buknánk az RTLMost+ kódot is.

lehet meg fogsz lepődni.

Én már meglepődtem. Hogy még a legnagyobb csomagban is csak 40 megabit a feltöltés. Ez rohadt gagyi.

Úgyhogy amíg lehet megtartjuk a régi Cisco modemet a 150-es nettel, ha viszont mindenáron kötelező jelleggel cserére kényszerítenének, akkor jöhet a Digi vagy a trékom optika.

(#98914) cof válasza cocka (#98913) üzenetére


cof
veterán

Optikai szolgáltatásra gondoltam.

RTLMost-ot miért buknád? Ha már egyszer beregisztráltad a kódot az a tied, nekem is még él bár nem izgat az ottani tartalom.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98915) cocka válasza cof (#98914) üzenetére


cocka
veterán

Mert ha szolgáltatót váltanék, szerinted meghagynák?

Kérdeztem másik topikban. Az itteni kínált sebességek alapján itt Telekom optika is van meg Digi is. Aztán vesszenek össze. :D

Csak ugye UPC-nél ezek a sebességek: 10, 20, 22, 40

Míg a többinél: 50, 75, 300, 1000

És hát hiába írta itt valaki, hogy áttérnek DOCSIS 3.1-re, ha jelenleg az 1000-es nethez csak 40-et hajlandóak adni, akkor itt a közeljövőben nem várható semmilyen érdemi emelés feltöltés ügyben. Az optikai feltöltést meg már nem nagyon van értelme emelgetni még.

Most meg amikor volt valami kedvező meg ésszerű ajánlat, akkor mobilnetet használtam feltöltésre.

És amúgy pont a Diginél meg a Trékomnál nincs RTLMost+ kód. LOL

[ Szerkesztve ]

(#98916) cof válasza cocka (#98915) üzenetére


cof
veterán

Én már rég lemondtam az UPC-t és él a Most+ előfizetés.

Nem is értem miért ne élne? Ezt a kódot az RTL adja, csak a szolgáltató a megbízott, de az RTL rendszerébe regisztrálsz be nem a Vodafoneéba.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98917) Intruder2k5 válasza cocka (#98915) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez sajnos technológiai korlát, ED3.0-n a Telekom is csak 1000/25-öt ad, viszont ahol van ED3.1 rendszerük, ott már 1000/200 van koaxon is.

(#98918) vmarci21 válasza cof (#98916) üzenetére


vmarci21
tag

RTL sem "csak úgy" adja, hanem a TV-szolgáltató fizet érte, hogy adhassa az ügyfeleinek.
Vodafone oldalán nem találtam meg az RTL Most+ hozzáférés feltételeit, (pedig ha máshol nem is, akkor legalább valahol az ÁFSZ mélyén meg kellene legyen), de egy másik szolgáltatónál igen:
"Amennyiben a szolgáltatásodat lemondod, vagy szünetelteted, akkor az RTL Most+ hozzáférésed is megszűnik, de a regisztrációd továbbra is él és az RTL Most tartalmait továbbra is eléred"

>> into.hu - https://into.hu <<:::>> Webfejlesztés: https://intomedia.hu <<

(#98919) cof válasza vmarci21 (#98918) üzenetére


cof
veterán

De attól még az RTL adja, az már egy másik dolog, hogy nincs rá kapacitás, hogy XY előfizetése megszűnt, tiltsák a Most+ tartalmamat.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#98920) viktorhu válasza cocka (#98915) üzenetére


viktorhu
veterán

A telekomnál koaxon 25 megabit a feltöltés 1000-es letöltés mellé. Ők is a legtöbb helyen csak a letöltést csinálták meg ED3.1-re.

(#98921) zolmesz válasza cof (#98852) üzenetére


zolmesz
aktív tag

Nálunk nálunk is hétfőn cseréltek, vitték a régi felvevős set-top-box-ot, hozták ezt a csoda Vodafone TV box-ot, azóta csak mérgelődünk.
- Csak a HD jelölésű csatornákon lehet megállítani az élő műsort (én eddig ezt vettem észre), a visszatekerés még megy, de az előretekerés már "nem engedélyezett" szöveggel nem működik. Ez volt a legjobb funkció az egészben, ennyit erről.
- Nem mindegyik csatorna esetén van visszanézés opció sem, nincs ott az ezt jelölő ikon. A műszaki segítség a telefonban azt mondta, nézzem a Film+-t, azon van ilyen funkció, köszi.
- A visszajátszás során sincs előretekerés, sőt, még a rögzített felvételek esetén sem megy a TV-n. De most komolyan, egy felvételt tekerni, a videómagnó is tudta 100 évvel ezelőtt. "Ez a VTV box, meg mindent tud, amit a régi STB, sőt, még többet" szöveggel ajánlották. Hát nem igazán.
- Érdekes módon a tableten, az alkalmazásban visszanézett felvételek esetén megy a beletekerés előre-hátra. Ha itt igen, a TV-n miért nem?
Úgy néz ki, most vesztettek egy előfizetőt, január elején lejár a hűség, a Telekomnál még van rendes felvevős box, meg egy csomó kedvezmény, kipróbáljuk azt. Bármilyen is legyen az, most már csak durciből is váltunk.

(#98922) cocka válasza viktorhu (#98920) üzenetére


cocka
veterán

Akkor lehet példát venni a svájciakról. Ott valószínűleg kicsit nehezebb is kiépíteni a hegyek miatt a hálózatot. Ja és koax van, mert még Connect boxoznak:

mégis tudnak 60 megabitet adni:

[link]

De érdekes. Mondjuk ez így forintra átszámolva irreálisan drága: 23400 Ft/hó ? LOL És ez csak az olcsóbbik net.

(#98924) szabogabor10 válasza cocka (#98922) üzenetére


szabogabor10
veterán

Svájcban úgy általában drágák a szolgáltatások. Viszont ugye a fizuk is magasak.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98925) vg válasza cocka (#98922) üzenetére


vg
addikt

Jó, de ott valami 2500-3000 frank az átlagkereset.

(#98926) gduck válasza gduck (#98101) üzenetére


gduck
addikt

Hogy ne csak rosszat írjak:
Mostanában minden rendben van a visszanézéssel, tökéletesen működik VTV boxon ;)

(#98921) zolmesz: nálam működik visszajátszásnál a tekergetés! Egyedül az éppen futó műsor visszanézésével vannak "gondok", de úgy látszik ezzel már együtt kell élni.

(#98924) szabogabor10: pénzügyi dolgokat figyelmen kívül hagyva: mi RETTENTŐEN el vagyunk kényeztetve NET sebesség tekintetében. Szerencsére...

[ Szerkesztve ]

(#98927) szabogabor10 válasza gduck (#98926) üzenetére


szabogabor10
veterán

Itt is. :)
Az élő se áll meg soha mostanában.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98928) viktorhu válasza vg (#98925) üzenetére


viktorhu
veterán

Így van, így ők meg tudják fizetni azt a szintű szegmentálást, ami egy ilyen netkapcsolathoz kell.

Itt ez a megoldás nem reális, csak az optikai átállás működhet hosszabb távon, addig meg megpróbálnak ilyen csomagokkal túlélni.

(#98929) cocka válasza vg (#98925) üzenetére


cocka
veterán

Ja, ahhoz képest semmi az a 69 CHF.

(#98930) cocka válasza szabogabor10 (#98927) üzenetére


cocka
veterán

Ez hogy a fenébe működik?

Élő adást nézek, ha megállítom, attól még a háttérben az élő adás megy tovább vagy amennyivel megállítottad, annyival eltolódva nézheted tovább?

Visszatekerésnél még több késés lesz. Max. mekkora lehet ez a késés az élő adáshoz képest? Mondjuk du. 4-kor megállítok valamit és éjfélig úgy hagyom, majd rányomok a lejátszásra, akkor mi történik? LOL

Na és ha visszatekered, majd elkezded nézni, tegyük fel már egy órás késésben vagy, akkor előretekerheted hogy szinkronba kerülj az élő műsorral?

(#98931) vg válasza cocka (#98929) üzenetére


vg
addikt

Átlagfizetés... azaz a segédmelós is kap vagy 12-16ezer frankot. Az ott más világ, nem véletlen nem tagja az eu-nak. (ott fent elfelejtődött egy-egy nulla a végéről)

[ Szerkesztve ]

(#98932) szabogabor10 válasza cocka (#98930) üzenetére


szabogabor10
veterán

Amennyivel megállítottad, annyival eltolódva nézheted tovább, és az exit gombbal visszatérhetsz az élőhöz. A max késést nem tudom, nem próbálkoztam még ilyennel.
Előrébb is tekerheted, vagy az exit gombbal visszamehetsz az élőhöz.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98933) cocka válasza szabogabor10 (#98932) üzenetére


cocka
veterán

és ez akkor is működik, ha úgy mond nem érhető el az aktuálisan visszatekert adás később a visszanézőben?

(#98934) szabogabor10 válasza cocka (#98933) üzenetére


szabogabor10
veterán

Akkor nem.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#98935) cocka válasza szabogabor10 (#98934) üzenetére


cocka
veterán

Mármint az aktuális előretekerése nem vagy már a visszatekerés sem? De ha már e kettő sem műxik, akkor gondolom megállítani sem lehet egy ilyen adást. Vagy lejátszást még tudná folytatni csak utána folyamatosan "eldobálja" a streamet, hogy ne tudd visszatekerni max. megállítani?

Hát igen. Mondjuk az egy érdekes kérdés, hogy miért hivatkoznak arra, hogy az RTL csoport arra kérte őket, hogy.. meg a jogi blabla, aztán a többit Androidon meg oda-vissza engedik tekergetni. Hát hogy van ez? LOL

De igazából az összefüggést sem tudom értelmezni. Ha a cucc szerzői jogvédelem alatt áll, annak miért egyenes következménye, hogy ne lehessen előre tekerni? LOL

(#98936) pjen válasza cocka (#98935) üzenetére


pjen
félisten

Ez pusztán üzlet, hogy kinek azt pontosan nem tudom.De ha igaz lenne a DIGI nél fele annyiért nem csinálhatnál azt amit akarsz.

(#98937) Ledi válasza cocka (#98935) üzenetére


Ledi
aktív tag

" Mondjuk az egy érdekes kérdés, hogy miért hivatkoznak arra, hogy az RTL csoport arra kérte őket, hogy.. meg a jogi blabla, aztán a többit Androidon meg oda-vissza engedik tekergetni. Hát hogy van ez? LOL"

Még engedik, mert nem tudták megoldani gondolom.

(#98938) mammutka


mammutka
tag

Sziasztok. Vodafone, horizon mediabox, e201-es hibaüzenettel. Van esetleg egyszerű, otthoni gyógymód vagy ügyfélszolgálat? Köszönöm.

Mammutka#2227

(#98939) ates2 válasza mammutka (#98938) üzenetére


ates2
senior tag

engem is ez fogadott reggel, mintha újra bootolna de a töltéscsík megáll a felénél :p

(#98940) ates2


ates2
senior tag

OK, ügyfsz. bemondják,hogy hiba a van a horizon boxoknál,javítás alatt...

(#98941) gduck válasza ates2 (#98940) üzenetére


gduck
addikt

Kijött egy hibás frissítés? Reméljük távolról is orvosolható!

[ Szerkesztve ]

(#98942) fabokf válasza ates2 (#98940) üzenetére


fabokf
tag

Jó tudni...már átlapoztam emiatt a poros kézikönyvet, persze hiába (miért is lenne benne bármilyen hibaelhárítás/kódlista)😁

(#98943) aradebil2


aradebil2
senior tag

Köszönöm szépen mindenkinek a múlt heti segítséget, bekötöttem magamnak végül tegnap a netet, eddig tökéletesen működik, jön rajta az névleges maximum 500 mbit/s. TV-t még nem néztem de az úgyis másodlagos csak. Ha jönnek november 6-án (HA jönnek) addigra visszaszedem a kábelemet, és hagyom hogy a technikus megcsinálja normálisan. :C

(#98944) ates2 válasza gduck (#98941) üzenetére


ates2
senior tag

Gondolom jah... mert reggelre box már e201-et írta...tehát éjjel kapott valami update-t ami nem adta ki :D
De vártam is már...eddig nettet kurták el vodáék,vártam már,hogy akkor most a boxok jönnek :D :W

[ Szerkesztve ]

(#98945) NoOne1976 válasza ates2 (#98944) üzenetére


NoOne1976
őstag

Megy ez nekik. Teljesen felkészülten várták az átállást.
Egyre inkább azt gondolom, hogy csak a csörgő pénzt látták a deal mögött és ennek mi is részesei lettünk, de nem mi voltunk a cél. Mi a járulékos veszteség vagyunk.

(#98946) ates2 válasza NoOne1976 (#98945) üzenetére


ates2
senior tag

Hát nem tudom mennyire lehet gáz migrálni más cuccát a sajátodba,de gondolom előtte valamilyen szinten teszteled,nem csak úgy kiadod az lesz ami lesz...

(#98947) unravel válasza NoOne1976 (#98945) üzenetére


unravel
őstag

Itt is. [kép] 😐

¯\_(ツ)_/¯

(#98948) ates2


ates2
senior tag

Szerintem most ez global probléma,szóval az összes horizon box érintett.

(#98949) MadMancs válasza ates2 (#98948) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem global.
Nálam reggelre se volt hiba meg most sincs. Keresten eloszor frissítést, nem talál, gyári vissza, hátha.
Verzió: H3.13.00
MINS/SWIFT/USRLIB: HS_22.3.70.c-PROD-LIVE

SETUP: HS_22.3.70.c-HU_20201008145505

Hardver: KCF-SA900PC0_3408257_8

Az másik történet hogy míg leírtam ide verziókat csonttá fagyott box :DDD

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#98950) B.Gergoo válasza Etilapu79 (#98909) üzenetére


B.Gergoo
friss újonc

Hali!
Sikerült visszaszerezni a régit? Nekem azt mondták,hogy nemnlehetseges sehogy sem

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.