Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9301) Intruder2k5 válasza TheHardOne (#9300) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Nagy többségében ezekkel is egyetértek amiket leírtál, én is így gondolkodom a felhasználásról, többek közt ezért is torrentezek időzítve limitálva, hogy a 600K-s feltöltési sebességemből napközben leginkább csak 100K, de ritkán, kivételes esetekben is maximum 2-300K van engedélyezve, és csak éjjel (0-6 óra közt) van engedélyezve a maximális sávszél! Ez nem csak a többi előfizető, hanem a szűk családom érdeke is, hogy a net napközben ne legyen lomha, és a böngészést ne lassítsa be érezhetően a torrent! Mindezek ellenére, és körülbelül havi 900GB forgalom mellett már én is be lettem fenyítve egy fair use email-el a UPC részéről!

Mondjuk ezt nem mindenki teheti meg, mert ugyebár nem mindenkinek van erre alkalmas routere / NAS-a, vagy éppen nem tudja megvalósítani, és PC-t járatni 7/24-ben meg igen költséges mulatság! Ugyanakkor valahol megértem azt a felhasználót is, aki csak délutánonként kapcsolja be a gépét, és akkor tölt le/fel mindent amit szeretne, mondván Ő is kifizette a netet, és had döntse már el, hogy mikor és mire használja!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.