Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92510) sziszi-fuszi válasza cof (#92509) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Az információk rendelkezésre állását ne az alapján döntsd el, hogy egy nick alapján kinek, hol, mennyi a hozzászólása. Egyébként a tapasztalat mutatja ezt. És megjegyzem egy percig nem szidtam őket! Sőt! Minden tiszteletem az övék, mert belevágtak olyasvalamibe amibe náluk sokkal tőkeerősebb cégek sem mertek. És sikerre vitték! Hogy miként, az az ő dolguk. De ettől még reálisan kell nézni minden szolgáltatót. Ha nem lennének akkor a többi nem kevéssel drágább lenne. Ezért vártam, hogy megjelenjenek a mobil piacon is. Sajnos sikerült őket kiszorítani, mert néhány embernek ez volt a személyes érdeke!
Ami pedig a hálózatot illeti, nézd meg a DIGI is évtizedek óta építgeti az optikai hálózatát, a UPC annak idején optikai gerincre és koax hálózatra építkezett. Hogy jól tették-e vagy sem, az majd kiderül. Az biztos, hogy a vodkafonnak nagyon drága lesz/lenne átépíteni a hálózatot optikára. Mindig az utolsó néhány méter a legdrágább egy hálózatban. Borzasztóan drága. Talán az fogja majd megoldani, ha eltűnik a DVB-C és jön valami más helyette. Hívjuk azt IP-nek , vagy legyen egy sokkal jobb, vadiúj technológia. Én nem valami és valakik ellen vagyok. Hanem a folyamatos szidást és szitkozódást nem értem az árak miatt. Ezért szálltam vitába. Nem másért.

Mi alá kell írás?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.