Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92801) vargalex válasza sziszi-fuszi (#92800) üzenetére


vargalex
félisten

Igen, de akkor semmi esetre sem használunk idézőjeleket...

Alex

(#92802) sziszi-fuszi válasza vargalex (#92801) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

Ahha. Akkor, ha egy postán kapott levélből idézek, akkor nincs idézőjel?! Mi van????! Ugye ezt te sem gondolod komolyan? De ez itt nagyon off! :D Így be is fejezem ezt a témát.

Mi alá kell írás?

(#92803) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

FB-on, voda hungary az utolsó friss bejegyzés, amit így kezdenek:
Tudjátok, hogyan működik egy hálózat? bekezdéssel...

Na, hát itt most aztán kapták az ívet rendesen a hozzászólásokban...

(#92804) ΞΔGLΞ válasza ΞΔGLΞ (#92803) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

sry, erre akart menni a válasz:

(#92762) kezo0

(#92805) Okosandroid


Okosandroid
tag

Sziasztok, egy kis segítséget szeretnék kérni. Voda boxon a TV2 Comedy csatornán a visszanéző nálatok működik? Csak mert nálam hibát dob / SB003 hibaüzenet/ Tegnap felhívtam az ügyfélszolgálatot és hosszas malmozás és egyeztetés után azt mondták központi hiba van, nem nálam van a probléma. Inkább nektek hiszek mint nekik, gondoltam itt is rákérdezek.Meg tudná nekem valaki nézni egy műsorral? Köszönet érte!

(#92807) Okosandroid válasza linuxalpine (#92806) üzenetére


Okosandroid
tag

Régi Kaon boxon nekem is megy, sőt a Horizon GO alkalmazásban is, csak Voda boxon nem elérhetőek a visszanézett műsorok ezen a csatornán, bár tegnap már a TV2-n is volt ilyen műsor ami ezt a hibaüzenetet dobta, de ott többségében működik a visszanézés.

(#92808) RudiLicenc


RudiLicenc
aktív tag

Sziasztok,

Sikerült a régebbi internetproblémákat megoldani, végre stabil az internet nálunk is. Nemrég lejárt a hűség, és 50 Ft többletért sikerült Vodafone Home 500 Premiumra upgradelni a csomagunkat. Ehhez már ki van írva a weboldalon, hogy igényeljünk Vodafone Mediaboxot, azt hittem, hogy a rendelés során ez opció is lesz, de nem így volt.

Utána megnéztem és ki van írva egy telefonszám, hogy ott igényeljünk. Érdemes igényelni, leváltva ezzel a Horizon Mediaboxot? Esetleg van havi díja a boxnak?

[ Szerkesztve ]

Üdv!

(#92809) peter303 válasza RudiLicenc (#92808) üzenetére


peter303
tag

Nincs havi dija. Itt a forumon kb 8 dolgot iram hogy miert jobb az uj box. Hatrany hogy (egyelore) nincs kedvenc csatornak illetve CoF szerint tul piros a kepjavitott kep. En orulok hogy lecsereltem.

[ Szerkesztve ]

(#92810) cof válasza peter303 (#92809) üzenetére


cof
veterán

Nincs havidíja ha lecseréli a Horizon-t, másodlagos eszköznek már van havidíja. De egyébként minden jobb a Horizon BOX-nál az itt olvasottak alapján.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92811) szabogabor10 válasza cof (#92810) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nem. Pl. sokkal kevesebb csatornán lehet műsorokat visszanézni.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92812) tomp válasza peter303 (#92809) üzenetére


tomp
félisten

Azt azért tegyük hozzá, hogy szerinte túl piros de még nem látta a Voda box képét. :D

(#92813) cof válasza tomp (#92812) üzenetére


cof
veterán

Elég volt képeken meg videón látni. Szerintem sok a piros. Az én szememnek mindenképp. De ez lehet a színtér miatt van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92814) ΞΔGLΞ válasza szabogabor10 (#92811) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem kimondottan neked szól, csak olvaslak itt titeket már jó ideje, de ez most, hogy a pi...ba van így intézve, hogy az egyiknek több HD csatornája van, a másik meg nézi ugyanazt évek óta, ráadásul a legmagasabb van kérve mindenből és mivel nincs "ellenfél" az utcában, 11 ezret elkérnek havonta (más meg 6-7 ezerért is megkapja), mondhatni azóta, mikor még nem is UPC néven futottak, vagyis őskövületként le van szarva a hűséges előfizető!

(#92815) szabogabor10 válasza ΞΔGLΞ (#92814) üzenetére


szabogabor10
veterán

Valószínűleg hetek kérdése, és mindenkit lebutítanak DVB-re. De abszolút nem értek egyet én se a rendszerrel, azzal, hogy nem adják meg a lehetőséget, hogy legalább bizonyos területeken lehessen OTT-t kérni, több pénzért. Eszük ágában sincs tiszta körülményeket teremteni, legalábbis egyelőre.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92816) cof válasza ΞΔGLΞ (#92814) üzenetére


cof
veterán

Rosszul csinálod. Gondolom még sosem hívtad őket lemondás indokkal, pár ezrest simán le lehetne faragni abból az árból is, attól függetlenül, hogy nincs vezetékes konkurencia.

Elég hivatkozni a MindigTV-re meg mobilnetre.

Ha úgy vesszük még te is jó áron kapod hozzám képest mert nekem 120-as net, Digital Bronze (0 HD csatorna közszolgákon kívül), havi 8800 Ft-ért. Igaz, jó két éve már hűség nélkül megyek.

Augusztus végén felszabadul 5 SD és 1 HD sávszélesség mert kerülnek ki csatornák, szerintem ezeket feltöltik mindenképp, 3 HD csatorna vígan elférne ennyi szabad sávszélen.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92817) ΞΔGLΞ válasza cof (#92816) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nem jól gondolod.
Lettek hívva, hogy lemondjuk, erre átadtak egy faszinak aki kerek perec kijelentette, hogy ennyi az ár, ha nem jó, akkor innentől (hűségidő után) megszűnik. Küldik a papírokat. Minden évben lehetett valamit faragni, de most nem tudtunk a lányomnak intézni semmit, hogy olcsóbb legyen. A történet ennyi volt.

(#92818) kabelmania27 válasza ΞΔGLΞ (#92817) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Érdemes hétköznap másik időpontban telefonálni mert előfordul, hogy másik ügyintéző tud ügyfélmegtartó csomagot adni.

[ Szerkesztve ]

(#92819) cof válasza ΞΔGLΞ (#92817) üzenetére


cof
veterán

Meg kell nézni, hogy mit ír az oldaluk a címedre. Persze nem pontosan a tiedre, mert a rendszer felismeri, hogy ott van előfizető, mondjuk a szomszédéra. Csak van ott az utcában akinek nem UPC van. Aztán érdemes ezt legközelebb jelezni ha feltűnően olcsóbb az új ügyfélnek. Ha nem sikerül megállapodni, akkor le kell mondani, 3 hónap után újraköthető mint új előfizető, bár ez nem 100%. Ennek utána kell nézni, hogy mennyi pontosan.

Igen, meg a másik ahogy kabelmania is írja, hogy érdemes megpróbálni még egyszer később mert ügyintézők között is van különbség.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92820) ΞΔGLΞ válasza kabelmania27 (#92818) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nyilván ez lehetett a gond, hogy kifogtam akkor valakit, akinek előző nap "nem volt jó".
Már nem lehet csinálni semmit, ez május végén volt, szóval már hivatalos minden.

(#92821) ΞΔGLΞ válasza cof (#92819) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Nincs más csak T, aki drágább.
Na majd jövőre. :) Talán odaér a digi is.
Úgy 5 éve egyszer feltúrták az utcát, de csak ennyi volt, vitték is tovább a kábeleket valami lakótelepre.
Pedig mindenki megörült, hogy most aztán... :/

[ Szerkesztve ]

(#92822) kabelmania27 válasza ΞΔGLΞ (#92820) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hűségnyilatkozat lejárta után újból érdemes próbálkozni.

(#92823) cof válasza ΞΔGLΞ (#92821) üzenetére


cof
veterán

Azt nem értem egyébként, hogy miért írtál alá újabb hűséget ilyen árak mellett. Mehetett volna hűség nélkül is tovább a szolgáltatás. Max. 2-300 Ft-al emelkedett volna a havidíj. Az meg semmit nem számít 11000 Ft-nál.

De ha új előfizetőnek is ennyit ír az oldaluk a környéken akkor nem nagyon tudsz faragni az árból tényleg.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92824) peter303 válasza ΞΔGLΞ (#92821) üzenetére


peter303
tag

"Nincs más csak T, aki drágább"

Ez igy nem pontos irtam hogy a T es a V megegyezett hogy egymas ugyfeleit nem leptetik at ujkent. Szoval a T is kb fele annyi ujkent, de mi nem vagyuk azok...

Ilyesztgetni a Digi-vel lehet.

[ Szerkesztve ]

(#92825) ΞΔGLΞ válasza cof (#92823) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

A duplája lett volna, valami 23 ezer körül, ha nem lett volna betelefonálva a hűség lejárta után.
inkább nem írom le, hogy milyen szavak hagyták el a számat, amikor olvastam az a k....ott levelet. De még egyszer, valamikor én laktam ott, de most a lányomék az előfizetők. Csak én beszéltem velük májusban.
Igazából, nem fogja őket ez az ár most padlóra küldeni, csak azért írtam, mert egyszerűen nem értem, hogy csába létezik MÉG MINDIG, hogy egy régi ügyfél kevesebbet kap és többet fizet.

(#92826) tomp válasza cof (#92813) üzenetére


tomp
félisten

Min nézted a videókat róla? CRT megjelenítőn vagy LCD-n? Utóbbin semmi probléma nincs vele.

(#92827) peter303 válasza ΞΔGLΞ (#92825) üzenetére


peter303
tag

"A duplája lett volna, valami 23 ezer "

Az a huseg vagyis kotber nelkuli ar, engem is ezzel ilyesztgettek, de huseg lejarta utan erre torvenyileg nem valthatnak, de azert mondjak, hogy erezd milyen jofejek.

[ Szerkesztve ]

(#92828) cof válasza ΞΔGLΞ (#92825) üzenetére


cof
veterán

Akkor te félreértelmeztél valamit vagy megvezettek. Maximum a listaárat olvashattad a lapon, és ennyi lett volna hűség nélkül. De ez nem azt jelenti, hogy hűség lejártakor duplájára emelték volna a havidíjat. Ment volna tovább ugyanezen az áron, maximum az infláció mértékével emelhetnek egy naptári évben egyszer vagy kétszer, de ez csak 2-300 Ft többletet jelent havonta.

...egyszerűen nem értem, hogy csába létezik MÉG MINDIG, hogy egy régi ügyfél kevesebbet kap és többet fizet.

Ez meg mindenhol így megy sajnos, ha nem harcolsz egy jobb ajánlatért.

@tomp LCD, de az én szemem nagyon érzékeny. :K

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92829) ΞΔGLΞ válasza cof (#92828) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Félreértelmezni nem lehetett, inkább az utóbbi. :/

(#92831) cof válasza linuxalpine (#92830) üzenetére


cof
veterán

De publikus persze, ÁSZF-ben olvasható: [link]

De idézem:

ÁSZF 1. számú Csatornakiosztás melléklet
A médiaszolgáltatóval történt megállapodás alapján, valamint az egyes csatornák szerepeltetésének vállalt
időpontjának lejárata miatt megváltozik a digitális csatornakiosztás az alábbiak szerint: a digitális csatornakiosztást
érintően kivezetésre kerül a TV Premium és a Világ csomagból az ORF1, TV Slo1, valamint a TV Polonia műsorcsatorna,
továbbá a TV Premium és az Európa csomagból a Deutsche Welle műsorcsatorna, továbbá a TV Comfort, TV Premium
és a HD kiegészítő csomagból a Nickelodeon HD műsorcsatorna.
A 2020.08.01-től hatályos csatornakiosztásban szereplő csatornák kínálatban történő szerepeltetésének vállalt
időpontját 2020.08.31. napjában határozzuk meg.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92833) Alex889


Alex889
csendes tag

Tegnap este vettem észre, hogy a Voda box listájából eltűnt a Moziverzum HD.

(#92834) LouiS22 válasza peter303 (#92824) üzenetére


LouiS22
veterán

Ezt egy hivatalos irattal alá tudod támasztani? Addig csak urban legend, egyébként pedig masszívan kartellgyanús lenne, amiért a GVH milliárdos büntiket szórna ki mindkét résztvevőre.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#92835) peter303 válasza LouiS22 (#92834) üzenetére


peter303
tag

Kiprobaltam a T oldalt ujkent kb. 6800 nekem kb 11000 volt. Gondolom amikor megegyeztek hogy a torvenyszerint beengedik egymast a sajat halozatukra talan ebben is megegyeztek, hogy a fel ar miatt ne ugraljanak at.

[ Szerkesztve ]

(#92837) cof válasza peter303 (#92835) üzenetére


cof
veterán

Kiprobaltam a T oldalt ujkent kb. 6800 nekem kb 11000 volt.

Ezt, hogy kell érteni pontosan? Beírtad a címed a T oldalán és jött a 6800-as ár, na de, hogy jött a 11000? És teljesen ugyanaz a szolgáltatás.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92838) LouiS22 válasza peter303 (#92835) üzenetére


LouiS22
veterán

Ja értem és ebből következik az, hogy megegyeztek. Nincs több kérdésem.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#92839) LouiS22 válasza linuxalpine (#92836) üzenetére


LouiS22
veterán

A kolléga tényként közölte, hogy megállapodtak.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#92840) anglergab válasza vargalex (#92769) üzenetére


anglergab
addikt

Ok. A Wi-Free mint AP akkor a kábelmodem routere előtt lehet, ha anélkül is működik. Nem tudom hogy vannak szétválasztva az egyes publikus IP-k (max. 3 db) és a Wi-Free privát IP-k (max. 5 db) a kábelmodemben és DOCSIS-on.
VLAN-ok vannak?

[ Szerkesztve ]

(#92841) szabogabor10 válasza Alex889 (#92833) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nálam OTT-n van.

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92842) peter303 válasza cof (#92837) üzenetére


peter303
tag

"Beírtad a címed a T oldalán..."

Felmentem az oldalra es egybol irta hogy 6800 megadtam a cimem es irta hogy akkor 11000 ugyanaz.

Engem egyebkent jobban zavar hogy 20 ev utan itt miert a duplaja. Talan ha nem is tunik fel azzal jatszanak hogy az (irrealis) lista árra szerzodunk egy napi akcios kedvezmennyel es a lista ar nem nagyon valtozik csak az ujabbaknak tobb kedvezmenyt adnak. De ez csak tipp.

[ Szerkesztve ]

(#92843) Alex889 válasza szabogabor10 (#92841) üzenetére


Alex889
csendes tag

Érdekes, nekem nincs, pedig a koax be sincs dugva, tehát nekem is OTT van. Budafok, volt UPC felségterület.

(#92844) szabogabor10 válasza Alex889 (#92843) üzenetére


szabogabor10
veterán

Nekem múltkor éjjel az ID HD esett így ki, aztán kicsivel később visszakerült. :D

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#92845) peter303 válasza LouiS22 (#92838) üzenetére


peter303
tag

Kitudja ezt pontosan jogilag, de igen gondolom hogy megegyeztek es ez a terulentenkenti kulon arba pont belefer, nem kell kartelezni.

[ Szerkesztve ]

(#92846) cof válasza peter303 (#92842) üzenetére


cof
veterán

Az ilyen csalogató promóciós ár. Ugyanez van UPC oldalon is, ha nem írod be a pontos címed akkor a legolcsóbb csomagot adja ami csak létezik.

Nekem is ír a T oldala árakat, de itt nem is szolgáltatnak vezetékesen, ha beírom a címet.

Szóval nem felosztásról, meg ilyesmiről van szó a 2 cég között. A T drágább volt mindig is, mint az UPC. teljesen más csomagokkal dolgoznak, internet sebesség, TV csatorna kínálat, technológia.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92847) Alex889 válasza szabogabor10 (#92844) üzenetére


Alex889
csendes tag

Nem örülök, hogy csak úgy eltűnhetnek csatornák, de remélem ez is csak a gyermekbetegségek listáját bővíti.

(#92848) peter303 válasza cof (#92846) üzenetére


peter303
tag

Bocs de csak azt irom amit itt latok... A Voda oldara ha felmegyek nem add semilyen arat amig nem mondod meg a cimed. Csak masik kozeli nem Voda szomszed cim beirasa utan tudtam meg hogy ujjonnan a fele lenne.

[ Szerkesztve ]

(#92849) cof válasza peter303 (#92848) üzenetére


cof
veterán

Csak masik kozeli cim beirasa utan tudtam meg hogy ujjonnan a fele lenne.

Szóval ugyanazt csinálják veled mint a Telekom oldala, borzasztó. Bedobja a legolcsóbb körzet árát, de ha pontosítasz már változnak az árak. Egyébként írja az oldalon, hogy ADD MEG A CÍMED
Így pontos árakat kaphatsz!
.

Már nem ír árakat valóban, de amíg UPC volt a leglacsonyabb árak szerepeltek alapból.

Nekem is azt írja az oldaluk ha belépek, hogy hosszabbíthatnék 8299 Ft-ért, most is ugyanennyit fizetek, csak ez a fullos csomag lenne. De a szomszéd lakásra mint új előfizető ugyanezt hozza 6299 Ft-ért, hát meg a jó k....

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92850) peter303 válasza cof (#92849) üzenetére


peter303
tag

Igen, ezert irtam hogy ebben teruleti arkent siman megallapodtak. Es mas terulet mar a szomszed is lehet...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.