Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#93501) kezo0 válasza cof (#93499) üzenetére


kezo0
addikt

Logikus, hogy a meglévő előfizetőknek sokkal drágább, hogy ott rohadnának meg.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#93502) vargalex válasza woodworm (#93500) üzenetére


vargalex
félisten

Nem hinném. Hiszen az, hogy most milyen szolgáltatásaim vannak, nem határozza meg, hogy miket szeretnék az új hűségben... Ráadásul sehol nem is írja, hogy ki lenne választva a vezetékes telefon szolgáltatás.

Alex

(#93503) cocka


cocka
veterán

Azért szerintem még nem érdemes a vezetékes telefont temetni. Ha más miatt nem is, legalább a Nonstop M jó arra, hogy az idióta szolgáltatókkal ingyenesen beszélhess.

És most lehetne mondani, hogy ott a mobiltelefon, de az meg jóval gyorsabban merül (főleg ha fél órákat parkoltatnak), mint a DECT cucc. De ha valakinek ez is számít, legfeljebb vesz egy zsinóros cuccot, az nem fog semennyire se merülni. :D És majd legfeljebb a rendszer bontja a vonalat, de az nem fordulhat elő, hogy hopp lemerültem, mert már harmadszor várakoztattak fél órát. :D

(#93504) vargalex válasza cocka (#93503) üzenetére


vargalex
félisten

De éppen arról beszélünk, hogy már nincs Nonstop M...

Alex

(#93505) kezo0 válasza cocka (#93503) üzenetére


kezo0
addikt

Pont most írtam, hogy M csomag már nem választható.

És vargalex már megint gyorsabb volt. :)

[ Szerkesztve ]

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#93506) woodworm válasza vargalex (#93502) üzenetére


woodworm
veterán

Igazad lehet. Mindenesetre CoF hozzászólása alapján elég körülményes lett a megrendelhetősége.

(#93507) blakey válasza woodworm (#93506) üzenetére


blakey
titán

Szerintem még nincs kész a weboldal. Ha belépek akkor nálam 404-es hiba van és nem mutat semmilyen előfizetést. Ha kilépek akkor van 2 előfizu, szóval még béta állapotban van.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#93508) cof válasza woodworm (#93506) üzenetére


cof
veterán

Gyanítom tudatosan lett ez így elrejtve. Nem sok pénzt szakítanak ezzel, terelni akarják az új előfizetőt inkább a sim kártyás előfizetésre, ott meg telefont is el tudnak passzolni pluszban.

Eléggé rétegtermék már a vezetékes telefon, nekünk is csak azért van mert így olcsóbb volt annak idején csomagban. Most nézem, hogy 1000 Ft-ot fizetek érte havonta. :W

Hamar mondom is le.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#93509) #75501312 válasza cof (#93508) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, nálunk család miatt van legkisebb telefoncsomag, de felesleges. Anyámat kellene rászoktatni az applikációs hívásra. :DDD

(#93510) ztsoft válasza cof (#93508) üzenetére


ztsoft
őstag

Most nézem, hogy 1000 Ft-ot fizetek érte havonta.

Én még "csak" 539,99 Ft-ot fizetek az S ért. :D De már nálam is érik a lemondás.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#93511) cof válasza ztsoft (#93510) üzenetére


cof
veterán

Elküldtem e-mail-en, csak a vezetékes vonalra a lemondási igényemet. Kíváncsi leszek... azzal fognak jönni biztos, hogy hát ez csomagban van, és akkor a TV meg a net is drágább lesz, de akkor megy minden.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#93512) adika4444 válasza Intruder2k5 (#93430) üzenetére


adika4444
addikt

Itt összeszedtem a hazai szervereket és azok ID-jeit. Sajna a Vodafone nincs köztük.

üdv, adika4444

(#93514) anglergab válasza #72445440 (#93513) üzenetére


anglergab
addikt

Állítólag elkezdték átkapcsolni DVB-C-re a boxokat (Budapesten és környékén kezdték), de megállt a folyamat technikai okok miatt.
Nem tudni, hogy mikor folytatódik.

(#93515) kabelmania27 válasza ztsoft (#93510) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nálunk 589,99 Ft a nonstop s, nálad kicsit olcsóbban adják.

[ Szerkesztve ]

(#93516) #75501312 válasza cof (#93511) üzenetére


#75501312
törölt tag

Hát, ha éppen lejárt a hűséged vagy nincs, akkor még járhatsz jól.
Én majd hívni fogom őket mindenképpen. Ha nagyon ellenkeznek, akkor nálam is megy minden, igaz akkor szívok a nettel, de már csak 3,5-4 hónapot kell várnom.

(#93517) szabogabor10 válasza #72445440 (#93513) üzenetére


szabogabor10
veterán

Örüljünk neki. :)
De már be van készítve a szerelmes levél nekik, ha átkapcsolnának.

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#93518) cof válasza #75501312 (#93516) üzenetére


cof
veterán

Már jó két éve lejárt. De eszembe jutott, hogy akkor is le akartam mondani a telefont, és még több lett volna a havi díj mint a telefonnal... Megkeresésemet regisztrálták, jött a visszaigazoló e-mail. Meglátjuk.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#93519) tomp válasza #72445440 (#93513) üzenetére


tomp
félisten

Addig örülj neki! Én szívok mióta átkapcsoltak.
Poén, hogy a net tökéletesen megy. 517-530Mbit/23Mbit.
Közben a jelszint ilyen:

(#93520) -Ben- válasza kabelmania27 (#93450) üzenetére


-Ben-
veterán

Eléggé rossz lett a kép, így inkább rákerestem a neten. Ilyen osztóm van:

Azon gondolkodtam, hogy talán egy mediabox resetet is megpróbálhatnék. Ilyen boxom van: Pace dcr-7111

(#93521) kabelmania27 válasza -Ben- (#93520) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Ez jófajta osztó. Kettő ilyen van bekötve? Megpróbálhatod.

[ Szerkesztve ]

(#93522) Gubu0101


Gubu0101
veterán

Szolnok elesett, legalabb is mi felenk, mar fel oraja semmi. Modemen a 2 nyil csak zolden villog, se net se tv :((

…ASUS ROG Strix G17 2022 (G713RS)…ROG Ally…ROG Cetra True Wireless  MacBook Air M1  iPad Air  iPhone 14 Pro Max  Apple Watch Ultra…Samsung Buds 2/Live...PS5…JBL Charge V…

(#93523) -Ben- válasza kabelmania27 (#93521) üzenetére


-Ben-
veterán

Ez az egy osztóm van. A padláson nem tudom, hogy milyen osztót szereltek, azt sajnos nem tudom megnézni....

(#93524) kabelmania27 válasza -Ben- (#93523) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Értem. Pedig érdemes lenne majd megnézni, ha nem ilyen tipusú lehet cserével lehetne javítani az értékeken. Akkor sem működnek a csatornák amikor nem süt a nap?

[ Szerkesztve ]

(#93525) -Ben- válasza kabelmania27 (#93524) üzenetére


-Ben-
veterán

A padláson valamikor nagyon régen szerelték fel a UPC technikusai. Ott más osztó lehet, eleve 4 felé van osztva... Igaz, kihasználva nincs, de valamikor régen még 4 TV -hez kellett koax. :DDD
Lehet, hogy célszerű lenne kihívni őket, mivel a modem értékek is rosszak. :(

A mediabox resethez vajon hol találok leírást? Sajnos nem találom a papírjait...

[ Szerkesztve ]

(#93526) #67553024 válasza Neil Watts (#93464) üzenetére


#67553024
törölt tag

Ha minden igaz, várható a HBO GO is ☺️

(#93527) kabelmania27 válasza -Ben- (#93525) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Négyes osztó 7,5körül csillapít, üres kimenetek problémát okozhatnak, ha cserélve lenne az osztó kettesre mindkét ágon erősebb lenne a jel és lehet meglennének a hiányzó csatornák.
Menübe találsz olyat, hogy gyári visszaállítás, utána kérni fog aktiválási kódot ami elvileg az irányítószám első három karaktere.

[ Szerkesztve ]

(#93528) kezo0 válasza kezo0 (#93420) üzenetére


kezo0
addikt

Tényleg nincs ez a jelenség senki másnál, akinek Cisco HD DVR boxa és HBO előfizetése is van?

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#93529) -Ben- válasza kabelmania27 (#93527) üzenetére


-Ben-
veterán

Rendben. Beszélek majd a vodával... :) Köszönöm a segítséget! :R

[ Szerkesztve ]

(#93530) cocka válasza #75501312 (#93509) üzenetére


cocka
veterán

De az poén, hogy még ha át is szokik, minden ismerősét csak nem fogja tudni átszoktatni. Tehát lesz létjogosultsága továbbra is.

Szolgáltatókkal amúgy sem tudsz érdemi tárgyalást folytatni applikáción keresztül.

(#93531) kabelmania27 válasza -Ben- (#93529) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit, írd majd le a fejleményeket.

(#93532) cof válasza kezo0 (#93528) üzenetére


cof
veterán

Ilyen Cisco BOX kb. 2-3 embernek van még rajtad kívül szerintem. :D

Megnézném direktben a TV-re HDMI-n, meg a 2.0 hangokat is, hogy akkor mit csinál.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#93533) #75501312 válasza cocka (#93530) üzenetére


#75501312
törölt tag

Nyilván, de van mobiljuk is, ráadásul az is Vodától. Szóval nekik pl. olcsó a hívás belföldön.
Ha nem is használ applikációt vagy vezetékest, a mobilt igen. Sztem csak megszokásból van nekik, főleg mióta anyu nyugdíjas. Igaz így ők is olcsóbban kapták anno a csomagot.

(#93534) Gzu73 válasza cof (#93403) üzenetére


Gzu73
tag

Sajnos fogalmam sincs honnan veszed, hogy jelszint probléma van. én nem találok olyan hozzászólást ahonnan ez kiderülhet. sztem összekevered valakivel.

egyébként tudjuk a hálózati azonosítót, mégis ezen samsung tv-k esetén végig kell játszani a teljes automatikus keresést.
amúgy van d sorozatú samsung tv-d? kérlek oszd meg velem a helyes hangolás rejtelmeit, hogy legközelebb ne kelljen annyi időt elb*xnom vele.

346 MHz a kezdőfrekvencia a leírás alapján:
Cl modul segédlet
sztem olvasd át, mielőtt tanácsokat osztogatsz ez alapján.

(#93535) ztsoft válasza cof (#93511) üzenetére


ztsoft
őstag

Már egy ideje túrom a netet, dokumentumokat az úgynevezett "csomag" miatt. Nos, sem a szerződésben, sem a számlán nincs nyoma csomagnak, ráadásul az esetemben nem is létezik, létezett ilyen összetételű csomag az oldalukon.

Mivel a kedvezményt már nem mondhatják, mivel azt az egy év hűséghez kötötték, az meg letelt. Ha nem lett volna a törvényi szabályozás, már rég jobban felemelték volna a havi díjjat.

Ha jól emlékszem, volt itt valaki, aki lemondta a TV-t, telefont, csak a net maradt és pont ezekre hivatkozott.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#93536) blakey válasza Norbi8 (#93357) üzenetére


blakey
titán

Csak digitális csatornákat hangolj, első körben UPC-t válaszd és kezdő frekvencia 346MHz, a következő kód amit kérni fog az a területi kód, nekem pl. 43104, minden más maradhat automatikus módban, ezután keresni fog, néhány másodperc, 1 perc múlva végez és az 1-es csatornával indul, minden előfizetett csatorna meg kell, hgy jelenjen. Ha a kezdetben nem UPC-t választasz hanem egyebet akkor előjöhetnek olyan problémák, mint amit tapasztalsz és akkor manuális kell nekiállni a hangolásnak.

* Eladó: iPhone 12 Mini (kék, 128GB) "https://tinyurl.com/58r6t64y", Apple Watch S7 (zöld, M/L) "https://tinyurl.com/mr2yup5b" * - *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#93537) cof válasza Gzu73 (#93534) üzenetére


cof
veterán

Összekevertem valóban, pörgött a topik tegnap.

Samsung TV-m van, de nem d sorozat. Én 338 MHz kezdő frekvenciát állítok be, automatikusan hozza az összes MUX-ot.

Ugyanúgy a saját BOX is, ott is 338 MHz-et állítok be.

Saját tapasztalat alapján adtam a tanácsot. A frekvenciára akkor rosszul emlékeztem, kár volt a használatira hivatkoznom.

(#93535) ztsoft Amikor lejárt a hűség úgy 2 éve, akkor nem tudtam volna lemondani, hogy maradnak az árak. Bár akkor még nem jártam ide, valószínű elhittem amit az ügyintéző mond. Majd biztos hívnak, meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#93538) cocka válasza #75501312 (#93533) üzenetére


cocka
veterán

De tudtommal mobilnál sose volt olyan, hogy kifizetsz 3500-at vagy 3600-at most már (de láttam itt egyesek ugyanazt a Nonstop L-et 2000-ért kapják) és ezenkívül az egész ingyen van. Akármilyen beföldi irányba, akármennyi óra. Ami ilyet tud mobil verzióban az nem 3500-ba kerül, hanem 13500-ba :D

(#93539) zolee001 válasza cocka (#93503) üzenetére


zolee001
őstag

Szabadon választott voip szolgáltató(k) kiválaszt,reggelés és voalá ott az akár kanócos telefon egy voip adapterrel vagy mobilon beállitva és a fél világgal ingyen telefon

(#93541) -Ben-


-Ben-
veterán

Hol találom a mediaboxhoz tartó pin kódot? :F

tomp: remélem a 0000 beválik, mert már csak egy próbálkozási lehetőségem maradt... :D

[ Szerkesztve ]

(#93543) kali válasza -Ben- (#93541) üzenetére


kali
legenda

A leírásokban, Horizon HD például alapban: 0000 ([link])

(#93544) ztsoft válasza cof (#93537) üzenetére


ztsoft
őstag

Kíváncsi leszek a válaszukra.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#93547) Gzu73 válasza Norbi8 (#93462) üzenetére


Gzu73
tag

mn, örülök, hogy sikerült.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.