Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#92401) cof válasza peter303 (#92399) üzenetére


cof
veterán

Digi konkurenciával kizárt a 10000 Ft-os ár. Az azért ír annyit mert most is közel ennyit fizetsz. Az oldal nem a legolcsóbb ajánlatot adja megfigyelésem szerint hanem a mostani előfizetői díjból kalkulálja ki az ajánlott árat.

Lemondás, és simán majdnem felezheted a költséget.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92402) Jenne válasza vargalex (#92398) üzenetére


Jenne
senior tag

Vannak másik szolgáltató(k) is. Telekom, optikai kábellel, FLIP (ami a Telekom része) és a Digi. A Digi az elmúlt hetekben építette át a hálózatukat itt a lakótelepen optikai kábelesre.
Azért vagyok nagyon mérges, mert erre az akciósra nem fizethetek elő, nem rendelhetem meg. 22 év UPC-s ügyfélként előtte meg az UPC elődjénél, a Kábelkomnál 12 év.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#92403) headhunter


headhunter
addikt

Lemondásra kaptam egy olyan ügyfélmegtartót, hogy kitörölhetem vele a ...

Vodafone telefonos ügyfélszolgálat menütérképe valahol elérhető?
UPC-nél régen volt ilyen oldal, most a vodafone-nál nem találom.

(#92404) troller


troller
senior tag

Sziasztok,
UPC webmail belépés másnál se megy?

Asus P8H67M-LE; i5 3330; 2x4GB DDR3; Gigabyte GTX 1060 3GB WINDFORCE OC

(#92405) Toth_Jani válasza peter303 (#92399) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Azt a csomagot nekem is 6990-ért ajánlja fel, de itt is csak a Digi optikát kell behúzhatni.
Az előfizetésem még tavaly lejárt és nem is igazán akarnak emelni, gondolom 6000 a Vodánál is az ügyfélmegtartó határ, ha van komoly konkurencia.

(#92406) Harkovz


Harkovz
aktív tag

Sziasztok.Most készülök Vodafone tv+net+telefon csomagot beköttetni.Próbáltam itt átolvasni a tapasztalatokat.De azért konkrétan is megkérdezem,hogy érdemes-e vodafone tv boxot kérni,vagy ha alkamas a tv rá akkor inkább a kártyát kérjem.Most is úgy használom.Ahogy olvasom nem túl jó ez a szuper voda box....

(#92407) kabelmania27 válasza Harkovz (#92406) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Ha alkalmas rá a tévé és szeretnél saját csatornasorrendet beállítani kérj médiacardot.
Amennyiben irodában vagy 1270-es számon rendeled meg hamarabb bekötik.

[ Szerkesztve ]

(#92408) Toth_Jani válasza Harkovz (#92406) üzenetére


Toth_Jani
őstag

Azért írnak róla jót és rosszat is, persze ha audiofill vagy és kell a 9.1-es hangzás akkor semmiképpen ne kérd viszont ha a kép számít mert úgyis rossz a füled akkor jó. :)
Persze ha kártyával kéred akkor használhatód a TV távirányitóját, és a HD adások DVB-C platformon is gyönyörűek az SD pedig erősen függ a TV képjavító tudásától is.
Meg állítólag rakják át a Voda TV boxot is DVB-C-re.

[ Szerkesztve ]

(#92409) MadMancs válasza Toth_Jani (#92405) üzenetére


MadMancs
veterán

Nagyon össze vissza van az árazás.
Anyum címén ezt és ezt ajánlja, nálunk pedig ezt. A két cím között kb 300m van, ugyanaz a konkurencia ugyanazon áron. 🤷‍♂️

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#92410) #75501312 válasza MadMancs (#92409) üzenetére


#75501312
törölt tag

Fura ez.
1. kép nálam Bp. nyócker.
2. kép anyámék vidéken kis faluban.
Még csomagban is van különbség, mert nálam dobja az HBO-t is.
Mindkét esetben kevesebbet fizetünk jelenleg.

(#92411) peter303 válasza MadMancs (#92409) üzenetére


peter303
tag

"A két cím között kb 300m van"

Nem a tavolsag szamit hanem hogy egy adott cimrol miota vagy ugyfel. Erthetetlen modon minel regebben annal dragabb...

(#92412) ztsoft válasza vargalex (#92398) üzenetére


ztsoft
őstag

Nálam ugyan ez sokkal olcsóbb, pedig konkurencia sincs (csak MindigTV meg mobil net). Igaz, hűségem sincs már több, mint egy éve.

Nincs is más csomag, csak ez az egy, amit online rendelhetnék. Én "csak" 2013-óta vagyok ügyfelük.

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#92413) F-ECT$ válasza peter303 (#92411) üzenetére


F-ECT$
titán

Én minden évben megkapom ugyanazt olcsóbban vagy ugyanannyiért többet. (4 éve kötötték be.)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#92414) vargalex válasza F-ECT$ (#92413) üzenetére


vargalex
félisten

Eddig én is így voltam, de ugye eddig nem volt szolgáltató váltás közben... Kíváncsi vagyok, hogy lejárat közelében egy lemondásra mit fognak ajánlani.

Alex

(#92415) peter303 válasza peter303 (#92411) üzenetére


peter303
tag

"minel regebben annal dragabb"

Erdekes nem volt meg senki a forumon aki erre rakerdezett. Mit mondanak, ezek csak uj ugyfeleknek adhato akcios ajanlatok nekem reginek csak azt garantaltak hogy huseg lejarat utan se fog dragulni...

Ugyan arrol a cimrol lemondas utan pedig kitudja mikor fogok uj ugyfelnek szamitani akivel hajlandok szerzodni...

(#92416) headhunter válasza Toth_Jani (#92405) üzenetére


headhunter
addikt

"...gondolom 6000 a Vodánál is az ügyfélmegtartó határ, ha van komoly konkurencia..."

Van akinek sikerült jobbat kialkudni, nekem nem... [link] , [link]

Digi 1000/300 már köthető, Telekom 1000/1000 max. 1-2 hónap, mégis szinte "lópikulát" sem engedtek...

(#92417) F-ECT$ válasza peter303 (#92415) üzenetére


F-ECT$
titán

Meg kinek van kedve szívni egy full le és felszereléssel, és hetekig kábeles net nélkül maradni.

Dive ever, work never.

(#92418) MadMancs válasza headhunter (#92416) üzenetére


MadMancs
veterán

Anyumnál marciusban alkudtam ki 5490ért a z 500+premium+tel s ÷ 2db mediacard ajánlatot. Akkor még UPC Magyarország Zrt vel szereződtünk. Nem tudni voda hol húzta meg a határt.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#92419) GoodSpeed válasza MadMancs (#92418) üzenetére


GoodSpeed
őstag
LOGOUT blog (1)

Nekem nagyon jó ajánlatot adtak:

alt="" title=""

https://prohardver.hu/tema/upc_magyarorszag_kft/hsz_91562-91562.html

500/22Mbit: 2699 Ft
TV Comfort HD CAM modul: 2600 Ft
Telefon Nonstop L: 2000 Ft
ePack: -600 Ft

Az egyik lakásomba most rendeltem T-optikát, ebben meg lesz egy T 1000/1000 egy másodlagos vezetékes számmal, a Voda kábeles net meg tartalék...

[ Szerkesztve ]

be quiet! Pure Base 500DX || be quiet! Pure Power 12 M 750W 80+ Gold || BQ! DARK ROCK PRO 5 || ASUS ROG STRIX B650E-F GAMING WIFI || AMD AM5 Ryzen 7 7700X, Corsair 32GB KIT DDR5 6000MHz Vengeance || XFX Speedster SWFT 319 RX 6800 CORE || SAMSUNG 980 PRO 1 TB || ASUS Xonar U5 ||Windows 11 Pro FPP

(#92420) Jenne


Jenne
senior tag

Ma újra hívtak vodától. Nagyon kedves fiatal női hang, nem mint a múltkori, aki azzal kezdte, hogy leb@szott mert már aznap másodszorra keres és délelőtti híváskor nem vettem fel a telefont.
No: - Elmondta a kedves női hang az ajánlatot, a mostani 6100 Ft/hó csomagom helyett lenne a Vodafone Home 500 Premium havi 7900 Ft. Nem fogadtam el, elmondtam, hogy kaptam voda emilt a napokban, csomag megújításra, abban ennél kevesebb összeget írtak erre a csomagra, de van itt választási lehetőségem, Telekom és Digi tv lehetőség is vagy a Flip, ennél az Ő ajánlatánál olcsóbban.
Párc türelem, mondta...vártam...zene ...jött a következő ajánlat, 6690 Ft/hó lenne erre a csomagra az új ajánlat, ha elfogadom, új nagyobb teljesítményű modem, vodás felvevős médiaboxra cserélve a mostani felvevős Horizon, maradhat a második Horizon box és adnak egy mediacardot, mert kértem egyet. Mind ezek ingyen vannak, ingyenes beszerelés...stb. Csak az a "negatív" része, ha ezt annak lehet mondani egyáltalán, hogy 2 hét múlva tudnak majd csak jönni a szerelők.
Elfogadtam és a mai naptól él az új szerződés, meg itt jött az összes szerződés az emailemre.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#92421) cof válasza Jenne (#92420) üzenetére


cof
veterán

Mi ez a szöveg, hogy új nagyobb teljesítményű modem? :D

Ezek szerint most nem CB HGW-d van?

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92422) peter303 válasza cof (#92421) üzenetére


peter303
tag

Nalam is lecsereltek amikor attettek az internet csomagom pont ilyen ujra szerzodesnel. Azt mondta azert mert a regj modem nem jo mar 300 -hoz. Ezt ketlem de nem nem banom hogy lecsreltek a Voda Modem megbizhatobb, messzebrol is elerheto illetve dizajnos allo formaja van.

(#92423) cof válasza peter303 (#92422) üzenetére


cof
veterán

A fehér Connectboxra gondolsz amin UPC logó van? Az sem éppen új, és nem is Vodafone.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92424) peter303 válasza cof (#92423) üzenetére


peter303
tag

Igazad van csak a voda cserelte ezert irtahattam de tenyleg upc logos pontosan EMTA 3.0 1GB NO FixIP WIFI

(#92425) Jenne válasza cof (#92421) üzenetére


Jenne
senior tag

Az alján ez a model szám van.
Model No.: UBEE EVW3226
Állítólag ez már nem elég az 500-as internethez, azért lesz lecserélve.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#92426) mate317


mate317
tag

Sziasztok,

ha hozzánk légkábellel nem lehet bekötni a netet, de az alsó szomszédhoz korábban már sikerült, akkor azt lehet tovább hosszabbítani az ő és az én lakásom között, vagy az enyémnek mindenképp az utcai oszlophoz kellene csatlakoznia?

[ Szerkesztve ]

(#92427) cof válasza Jenne (#92425) üzenetére


cof
veterán

Igen ez már kevés hozzá. Csak legyen szerencséd a CB-vel, mert az már több csatornát használ, és eddig azért nem tapasztaltad a hálózati problémát ha volt/van mert az Ubee csak 8 csatornát használt.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92428) peter303 válasza cof (#92401) üzenetére


peter303
tag

"Lemondás, és simán majdnem felezheted a költséget."

Sajnos nem megoldas mert szinte mindig musort visszanezek (vagy megallitok) es a DIGI ezt nem tudja mert nem ip alapu. Amugy nem ertem a halozatuk jo csak fejleszteni kene...

Arrol sokat olvastam hogy a T-nek be kellett engednie a Vodat a halozatara de ez forditva is igaz. Megneztem a T-nel kivancsisagbol es hozzam csak a legkissebb net-et tudja adni nyilvan a upc halozat miatt. De a lenyeg, a nekem most adhato kb ugyanaz a csomag mint a Vodanal ugyanannyi lenne. Magyarul hogy a ketszeres ar miatt atugro ugyfelelek ne ugralhassanak valamifele ar szovetseget kotottek sajnos :o. Nincs menekves....

[ Szerkesztve ]

(#92429) anglergab


anglergab
addikt

Van már valakinél új/Voda modem?
Van rajta Wi-Free?

[ Szerkesztve ]

(#92430) cof válasza peter303 (#92428) üzenetére


cof
veterán

Félreérted. Ha lejárt vagy lejár a hűséged hamarosan akkor telefon és lemondás gomb. Csak ott kaphatsz jobb ajánlatot, ha ők hívnak vagy az oldal ajánlata az sosem lesz korrekt.

Nem kell tudniuk, hogy te mit nézel vissza, csak az árakat mondod, hogy a Diginél ennyi meg annyi lenne és milyen olcsó, de ha van jobb ajánlata akkor meghallgatod. Erre írtam a majdnem költség felezést. Digi területen vagyok én is, simán 6000-6500 Ft-ra le tudnám tornázni a FULL csomagot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92431) kabelmania27 válasza mate317 (#92426) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Oszlophoz kell csatlakozni a kábelnek (légkábellel vagy földkábellel de ahhoz kpe csövet kell lefektetni), hogy a modemértékek rendben legyenek és stabil legyen az internetkapcsolat.
Jenne: Ubee modem van nálad, ez csak nyolc letöltési és négy feltöltési csatornát tud egyszerre kezelni, a cb több csatornát tud használni.

[ Szerkesztve ]

(#92432) sziszi-fuszi válasza peter303 (#92428) üzenetére


sziszi-fuszi
senior tag

A visszanézésnek semmi köze az IP vagy DVB-C-hez. Néhány ezer forintért vásárolhatsz olyan eszközt a DVB-C-hez (amilyen a DIGI is), amivel simán felveszel, megállítasz, újra indítasz, átugorsz műsorrészeket. Sőt valamivel drágábban létezik több tuneres is, amivel azt éred el, hogy egyik műsort nézed és a másikat - vagy a tunerek számtól függően - többet simán felveszed. Ez a saját berendezés lehetőség sajnos nincs meg a többi nagy szolgáltatónál. A sima adás megállítást és a nézett műsor felvételét a mai "okos" tévék mindegyike tudja, akkor is, ha kártya kell a kikódoláshoz.

Mi alá kell írás?

(#92433) peter303 válasza cof (#92430) üzenetére


peter303
tag

Koszi ha az uj huseg lejart kiprobalom es azt hiszem szemelyesen, ugy talan meg jobban lehet hatni rajuk...

Te is a huseg ido miatt nem lepted ezt meg?

[ Szerkesztve ]

(#92434) anglergab válasza sziszi-fuszi (#92432) üzenetére


anglergab
addikt

Valószínűleg a Műsorvisszanéző-re gondolt.
Ahhoz pedig kellene 27 db tuner és nagyon komoly kapacitás, speciális szoftverek, meg elég sok áram és mindig zúgó PC.

[ Szerkesztve ]

(#92435) peter303 válasza sziszi-fuszi (#92432) üzenetére


peter303
tag

"amivel simán felveszel, megállítasz"

Ez csak video magno funkcio...

Sajnos nekem nem jo, amint irtam 90% -ban csak musort visszanezek es a felvetel csak plusz.

[ Szerkesztve ]

(#92436) vargalex válasza peter303 (#92435) üzenetére


vargalex
félisten

Jellemzően melyik csatornáról nézel vissza tartalmat?

Alex

(#92437) peter303 válasza vargalex (#92436) üzenetére


peter303
tag

Csak musor mostanaban RTL Hirado, X aktak

Csatornak M+, Film+, Moziverzum, HBO, Spectrum, Discovery, Discovery Science, National Geo, Viasat History, Comedy Central leginkabb, a sportok es az MTV nem nagyon erdekel.

Azert is valtottam VTV boxra mert itt tobb csatorna visszanezhet ;)

[ Szerkesztve ]

(#92438) tototos


tototos
őstag

[link] Éljen

[ Szerkesztve ]

(#92439) cof válasza peter303 (#92433) üzenetére


cof
veterán

Telefonon inkább. Személyesen ügyfélszolgálaton nem valószínű, hogy marasztalnának ha azzal mész oda, hogy lemondod, már pedig ez a kulcsa, hogy jobb ajánlatot kapj. Persze igazából nem szeretnéd lemondani, de csak így lehet kiharcolni jobb ajánlatot.

Én nekem nincs hűségem, mert érik a váltás Digire, internet mindenképp.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92440) peter303 válasza cof (#92439) üzenetére


peter303
tag

"Digire, internet mindenképp"

Talan tenyleg ez a hibrid a legjobb megoldas. Ha nezem a szamla teteleket az 5890 internet 500 a verlazito meg a hulye 2000 vonalas telefon

[ Szerkesztve ]

(#92441) vargalex válasza peter303 (#92437) üzenetére


vargalex
félisten

Értem. Azért kérdezem, mert elég sok csatornának van saját visszanézője (pl. RTL Most/Most+, stb.)

Alex

(#92442) sixpak válasza tototos (#92438) üzenetére


sixpak
nagyúr

„Egyetlen év alatt a tizenhatodik helyről a hetedikre ugrottunk előre a hálózatok fejlettsége terén az uniós rangsorban”

... mondják ezt egy connect box-al a hátuk mögött, amit a legnagyobb szolgáltató kötelező jelleggel oszt. :D
Persze nyilván a fideszes patkány nincs tisztában a dolgokkal, de jól hangzik. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#92443) LouiS22 válasza vargalex (#92441) üzenetére


LouiS22
veterán

Ez számomra is érthtetlen (mármint a felvételezés :D), de nem vagyunk egyformák.

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#92444) peter303 válasza LouiS22 (#92443) üzenetére


peter303
tag

A musor visszanezes nem felvetelezes, ha neked azt jelenti akkor a reklamok attakerese es a nem adasidohoz kotodes a lenyeg.

(#92445) cof válasza peter303 (#92444) üzenetére


cof
veterán

Reklámok áttekerésévél kapcsolatban olvastam pont, hogy a VTV BOX-on nem lehet áttekerni a reklámokat visszanézőnél az RTL-hez kötődő csatornákon. Ez elég gáz ha tényleg így van...

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92446) anglergab válasza cof (#92445) üzenetére


anglergab
addikt

Már a Horizonon is így volt.
Ez nem a platform sajátossága, hanem a stream szolgálatójának a kérése. Ha pedig OTT a rendszer, akkor ez teljesíthető.
Szóval az OTT potenciálisan jobb minősége, nagyobb felbontása, több csatorna mellett ott van a nagyobb/jobb kontroll is. Ezek nem elválaszthatóak, azaz olyan mint egy csomag.

[ Szerkesztve ]

(#92447) cof válasza anglergab (#92446) üzenetére


cof
veterán

Ezért nem jó ha a szolgáltató adja a hátteret is. Én oda tekerem, és azt amit akarok.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#92448) tomp válasza cof (#92445) üzenetére


tomp
félisten

RTL csatornákon a régi visszanézőn nem lehet tekerni. Azaz Pace HD, Cisco és Horizon boxon nem megy.
Voda boxon szabadon lehet tekerni mert a Voda más feltétellel állapodott meg az RTL-el.

(#92449) anglergab válasza cof (#92447) üzenetére


anglergab
addikt

DVB-n is van felvétel védelem, csak nem annyira kompatibilis, nem használják. Mert olyan sokféle eszköz van. OTT-n pedig egyféle mediabox és app van.

[ Szerkesztve ]

(#92450) peter303 válasza cof (#92445) üzenetére


peter303
tag

"nem lehet áttekerni a reklámokat visszanézőnél az RTL-hez kötődő csatornákon"

Pont forditva a regin tenyleg nem lehetett az uj VTV boxon mar lehet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.