Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58347) fokukac


fokukac
nagyúr

Hello,
nemrég költöztem a 16. kerületbe. A házban csak Telekom volt, de róluk még nem sok jót hallottam....

A Digi nem akarta bekötni a szolgáltatást, mert 6 lakásos a ház, és azzal családi házas környéken policy alapján nem foglalkoznak.

A UPC-nél nem volt a ház a címlistában, de észrevettem, hogy ott van a nemrégiben kihúzott kábel a ház előtt a villanyoszlopon.
Felhívtam őket, megérdeklődtem, hogy lehetséges-e a bekötés, azt mondták, hogy utána járnak, eltelt pár nap, és ki is jött két szerelő, azt mondták, hogy már elérhető a szolgáltatás, megnézték, hogy lehetne behozni a házba a kábelt.
A múlt héten ez meg is történt, szépen behúzták a házba a kábelt, felszerelték a kis dobozt, és rá is kötötték a lakásba menő kábelt.. Viszont azt mondták, hogy gyenge a jel, és hogy a többi a technikus dolga, aki majd egy-két héten belül jön, és beállítja a szolgáltatást, az erősítőt az oszlopon, és hoz modemet/routert, de azóta sincs semmi hírem róla, pedig eltelt majdnem egy hét.

Van esetleg valakinek valami tapasztalata, hogy mennyi idő, míg új bekötésnél kijön a technikus?
Már elég rossz így internet nélkül, a mobil keretem is lemerülőben....

Köszi.

[ Szerkesztve ]

Pleased to meet you - hope you guess my name

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.