Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106251) MadMancs válasza FireKeeper (#106250) üzenetére


MadMancs
veterán

Nem, a tipikus probléma Vodafone+IPv6. Nagyon nem működik normálisan ez a DSLITE.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106252) FireKeeper válasza MadMancs (#106251) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

azt mondjuk nem tudom mennyire a vonal hibája, én inkább az eszközre gyanakodtam első körben, mivel a wifit is eldobja, nem csak a netet.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#106253) cof válasza FireKeeper (#106252) üzenetére


cof
veterán

Kiderül ha átkéred IPv4-re, és ha úgy sem jó akkor lehet tovább menni. Elég öreg darab, lehet már a végét járja. Vagy túl telített az a WiFi csatorna amin használod. Bár távolságot nem írtál, milyen messze vagy a telefonnal, már ha telefon, vagy az eszköz WiFi haldoklik és nem is az Ubee a ludas.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106254) FireKeeper válasza cof (#106253) üzenetére


FireKeeper
nagyúr

már be van tervezve a csere 500-asra conncetbox-al, de csak két hét múlva tud jönni a szerelő, gondoltam addig még lehetne javítani a helyzeten. BP belváros, szóval elég telített, de direkt áttettem olyan csatornára ahol nem volt nagy forgalom. a távolság nem hiszem hogy faktor lenne, mert ilyenkor az egész lakásban mindenkit ledob, telefon/laptop/desktop. először azt gondoltam, talán azt nem szereti ha sok eszköz lóg rajta, de akkor is ledobott már amikor tök egyedül használtam.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 IV || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

(#106255) bul07


bul07
nagyúr

Csak tájékozódnék hogy mi a helyez a torrent-el, mennyire tűri meg a voda?
Meg olyan dolog hogy ha 2tv-n lenne nézve a akkor a második tv eszköz az fizetős?
(Már ha jól értem hogy adnak valami dobozt a tv nézéshez és nem appot kell telepíteni a tv-re és azon keresztül)
Jelenleg Telekom optika+IPTV, ti elgondolkodnátok a váltáson vagy semmi értelme?

Ma dobtak be szórólapot hogy "Vezetékes szolgáltatásaink már nálad is elérhető"

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#106256) hhgygy válasza bul07 (#106255) üzenetére


hhgygy
senior tag

Ha nem extrém mennyiségben torrentezel, akkor nem foglalkoznak vele.

Dell Latitude 5590 i7 8650u 16GB 512 GB NVMe SSD; POCO F3

(#106257) bul07 válasza hhgygy (#106256) üzenetére


bul07
nagyúr

Mi az extrém?
Eddig

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#106258) Ledi


Ledi
aktív tag

Sziasztok!

Most kapcsoltam be VTV boxot (mostanában elég ritkán) és látom, hogy történt némi UI változás és hibajavítás.

Amit észrevettem:
-bekapcsoláskor "Vodafone TV" felirat hang nékül jelenik meg
-a Beállításokban van TV bemenet gomb ami HDMI -CEC funkciót jelenti, de ez nálam sem az auto sem a kézi beállítással nem működik :( (az összefoglalóban lévő párosítás viszont igen)
-a műsorinfónál már ésszerűen jelennek meg az adatok (pl.: 120 perc 2001 US vígjáték)
-a következő műsornál a "Hamaro" szöveg helyett az "Utána" szó szerepel
-az előre nem tekerhető műsoroknál már jogi okokra hivatkoznak

És sajnos kedvencek továbbra sincs, ahogy az EPG szűrése után később megint az összes csatornát listázza.

Új szoftververzió: 6.1.8300.09ae(el)/6.1.8300.09830002

Látszik, hogy foglalkoznak a szoftverrel, de korlátozások még mindig nem győztek meg, hogy csak ezt a boxot használjam.
Ha az összes műsor rögzíthető vagy visszanézhető lenne és nem lennének korlátok talán még lehetne szó róla, de nagyon nem erre haladnak.

Múlthéten küldtek emailt VTV karbantartásról, csak azt nem tudom, hogy ez még februári elmaradás vagy egy újabb lesz. :U

(#106259) unicumnext válasza bul07 (#106255) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Gondolom telekom optikán adja a voda a netet, szerintem nincs értelme váltani.
Hacsak valamiért eleged lett a telekomból.

(#106260) cof válasza bul07 (#106255) üzenetére


cof
veterán

Csak valószínű mivel Telekom terület, ugyanúgy optikán jönne továbbra is a jóság. Csak UPC által kiépített területeken van koax szolgáltatás, így CI+ modul is a TV-hez, más esetben a Vodafone BOX, de az is IP aapon fog jönni mint a T TV.

Megnézed az oldalukon beírva a címedet, a szolgáltatás nevéből kiderül mit adnak. Vodafone Premium TV UPC terület koax DVB-C, Vodafone Vario TV ez IP alapon LAN kábelen OTT.

Fettötési sebesség a Telekomnál sokkal több, nem nagyon van értelme váltani.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106261) kezo0 válasza bul07 (#106257) üzenetére


kezo0
addikt

Az ÁSZF szerint az az extrém, ha három egymást követő hónapban meghaladod a 300 GB-nyi forgalmat (tehát le + fel irányban együttvéve). De nem tudunk róla, hogy bárkit is korlátoztak volna emiatt az utóbbi időben.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#106262) MiZo1990 válasza Ledi (#106258) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Ezt a verziót ma kaptuk meg mi is.
Ami nem tetszik, hogy a menüben feljebb pakolták a kölcsönzések részt és nem lehet átrendezni. Remélem a hibás lejátszási lista végre javítva lett.
A felület egyéb javításainak természetesen örülök és végre át lehet állítani angol nyelvre a felhasználói felületet.
A 18-as korhatásos műsorok már megjelennek a keresésben és a felvételek között is.

A visszanéző/felvétel a csatornák döntése.

Ez a karbantartás még mindig ugyanaz, amit februárban akartak és mindig tologatták...

(#106263) Ledi válasza MiZo1990 (#106262) üzenetére


Ledi
aktív tag

Köszi a kiegészítést.
Ezt a kölcsönzést én is észrevettem.

(#106264) bul07 válasza unicumnext (#106259) üzenetére


bul07
nagyúr

Nincs bajom a Telekommal, idén váltottam rézről de ott se volt bajom a 80/24 megvolt, most a legkisebbe vagyok(150/50) nekem az is bőven elég, semmi értelmét nem látom a nagyobb csomagnak

(#106260) CoF

Voda oldalán a címemet még nem engedi beírni

(#106261) kezo0

Hát a 300GB én jóval átlépem
De amúgy is 300GB, az mire elég, sok játék majd veri a 100GB-ot, BF1 és a BF5 van leszedve és ez a kettő 171GB, jó persze leszedve ez egy kicsit kevesebb de akkor is pár játék telepítés és már 300 felett is van az ember és akkor ez még csak pár játék

Köszönöm mindenkinek az információkat elengedtem a dolgot

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#106265) tomp válasza Ledi (#106258) üzenetére


tomp
félisten

Netflix már jó rajta vagy még mindig nézhetetlen? :DDD

(#106266) unicumnext válasza bul07 (#106264) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Nálam havi 1-2 TB jönnek mennek egyszer se kaptam értesítőt, hogy sok lenne, ez egy régóta benne maradt dolog az ÁSZF-ben.

(#106267) Gubek-Einste válasza bul07 (#106264) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Nálam ilyen a router által mért forgalom:

Semmilyen visszajelzést sem kapok rá.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#106268) LouiS22 válasza Gubek-Einste (#106267) üzenetére


LouiS22
veterán

ez olyan ausos UI :)

Mielőtt kérdezel, nézd meg az 1. számú hozzászólást, vagy használd a keresőt, azért van!

(#106269) embe válasza Gubek-Einste (#106267) üzenetére


embe
nagyúr

Ez még akkor nem esik az extrém kategóriába? ;]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#106270) embe


embe
nagyúr

Milyen routert adnak az 1000-es nethez?
Azt amit az összefoglaló említ? " gigabites előfizetés esetén Arris Touchstone TG3442DE tipusú EuroDOCSIS 3.1 modemet biztosít."
Ez helytálló?

[ Szerkesztve ]

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#106272) embe válasza #72445440 (#106271) üzenetére


embe
nagyúr

Mennyire használható, stabil működésű?

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#106273) unicumnext válasza embe (#106272) üzenetére


unicumnext
aktív tag

Modem üzemmódban nincs bajom vele.

(#106274) gduck válasza Ledi (#106258) üzenetére


gduck
addikt

"Most kapcsoltam be VTV boxot (mostanában elég ritkán) "

Hát ahhoz képest egyből észrevetted az új szoftvert (ma reggel jött ez a frissítés). És tök részletesen leírtál minden apró - látható - változást...

Nem hiszek neked! :D ;) :R

UI: piros gomb még mindig funkció nélküli, kedvencek funkció továbbra sem került bele ebbe a verzióba se.

[ Szerkesztve ]

(#106275) maki1976 válasza gduck (#106274) üzenetére


maki1976
tag

a kedvencek funkció soha nem lesz a VTV-n, csak kamu, sose ígérték, csak a sablon duma, h azon dolgozunk folyamatosan, h az előfizetőlk a legjobb élményt kapják, de eszük ágában sincs ezt a funkciót betenni.

(#106276) gduck válasza maki1976 (#106275) üzenetére


gduck
addikt

Hát jó kérdés, mert sokak számára fontos, ezt azért figyelembe szokták venni! Mondjuk számomra speciel egy teljesen felesleges funkció lenne...

(#106277) ates2 válasza embe (#106269) üzenetére


ates2
senior tag

Szerintem 2021-ben már nem foglalkoznak ezzel,főleg mert úgy veszed meg a szolgáltatást,hogy nincs benne,hogy hány TB forgalom / hó ha jól tudom. (lehet tévedek)
Plusz mikor homeoffice van, meg több száz GB egy videó vagy bármi amit készít az ember nem hinném,hogy csesztetnék a le/feltöltés miatt.

(#106278) maki1976 válasza gduck (#106276) üzenetére


maki1976
tag

nekem fontos lenne, ne kelljen már 100-150 csatornának a számát megjegyeznem (még ha csak 10-15 csatit nézek is azt se jegyzem meg), meg keresgélnem, ha már fizetek nem is keveset a vodának, meg a vacak vtv boxért is 500-1000Ft-t kérnek plusszban egy olyan hulladékért, amiben saját sorrendet se tudok kialakítani, a többi hibájáról, hiányosságáról nem is szólva, bár én potitív tulajdonságát nem igen tudnék emliteni, talán hírhedt horizon boxuknál jobb egy kicsit! A csatornaváélasztékot nem akarják bővíteni végre, HD, új csatik, HBO HD adások, stb? Teljesen letojják a tévés részt is a vodások, semmi fejlesztás, csak a szolgáltatás rerontása, jó dolgok megszűntetése, áremelés ez megy nekik, meg a kössön hűségidőt drágábban eröszakos eröltetése...

(#106279) embe válasza ates2 (#106277) üzenetére


embe
nagyúr

Csak kíváncsiságból kérdeztem, mert felmerült a téma. 1 éve vagyok ügyfél 500-as nettel, igaz extrém letöltésem nincs, de pár 4K-s film, és pár száz gigát össze lehet hozni.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#106280) vlevi válasza ates2 (#106277) üzenetére


vlevi
nagyúr

Szerintem is tarthatatlan a dolog.
"meg több száz GB egy videó"
Vagy egy Doom, COD, Flight Simulator, stb. frissítés.

(#106281) ates2 válasza vlevi (#106280) üzenetére


ates2
senior tag

Játékokról nem is beszélve igen :D
Főleg,hogy 95% ban szerintem már online veszi mindenki a gameket.
Amik szintén 100-200GB-ok.

(#106282) Ledi válasza gduck (#106274) üzenetére


Ledi
aktív tag

Amióta van mediacard is hetente kb. 1x kapcsolom be a dobozt.

Ne hiddj nekem. :D

(#106283) gduck válasza maki1976 (#106278) üzenetére


gduck
addikt

Hát én másképp látom a dolgot... Ez egy jó kis box, ami IP és DVB-C alapon is képes üzemelni. Nekem pl. már hónapok óta stabilan, szuperül működik... :)

Egyedül ez a felvétel/tekerés tiltás megy az agyamra :W

[ Szerkesztve ]

(#106284) NB2 válasza gduck (#106283) üzenetére


NB2
aktív tag

"Egyedül ez a felvétel/tekerés tiltás megy az agyamra"

Hát ez kb nekem épp elég, hogy dühös legyek. Kezdem megszokni a működést, de pl engem idegesít a bővebb tartalom hiánya, régi boxon egy filmről sokkal részletesebben írta. Szereplőgárdáról már nem is beszélve.
Viszont ahol visszatekerhető az nagyon bejön, hogy átkapcsolva is visszatekerhető a műsor elejéig.

(#106285) gduck válasza NB2 (#106284) üzenetére


gduck
addikt

Elalszom a filmnek a végét és ha szerencsém van akkor visszanézhető. Ha oltári nagy mázlim van, akkor még tekerhető is... VICC :W

Amúgy nagyon jó dolog a visszanéző, sokat használom, de sokszor meg is bukok vele a fent említett problémák miatt!

Igazából saját box az egyedüli megoldás...

(#106286) sly54 válasza gduck (#106283) üzenetére


sly54
tag

Igen,csak nem választhatok az ip-dvb c között sajnos

(#106287) zolee001


zolee001
őstag

Majd random módon a megszokott müsor ami visszanézhetö egy -egy rész nem elérhetö technikai okok miatt, a szerzöi jogi baromságok miatt tiltott tartalom is maga egy vicc,egy kanálissal arrébb ugyanaz a müsor 0-24 ben nézhetö ,hogy az ember fülén folyik ki
Rákatt a müsorra az elözö baromság uccsó 10 percénél indul ami nem "tekerhetö" igy a sok mocsok reklámokat is bámulhatná az ember
Van aki ezekért fizet 2021 ben

(#106288) MiZo1990 válasza maki1976 (#106278) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

HBO app is lett, igaz nem GO, hanem videótár, de valami.

Nekem is hiányzik a kedvencek, de jelen pillanatban sokkal bosszantóbb a nem működő "Lejátszási lista", ami hosszabb kikapcsolás után még mindig elfelejti a mentett dolgokat. :W
Nem világos, hogy a bekapcsolási animációt miért kellett homokórával kiegészíteni és kivenni a hangot.
Legalább sikerült a következő műsornál megjelenő "Hamaro..." szöveget "Utána" szövegre cserélni. :DD

(#106289) vargalex válasza gduck (#106283) üzenetére


vargalex
félisten

Nálunk is stabil, viszont a navigációs fel/le gombra megnyíló műsor listában a mozgás (mikor csak szeretném megnézni, hogy más csatornán éppen mi van műsoron) valami hihetetlenül lassú. Ezt így kár volt beletenni... És mintha lassabb lenne, mint tavaly volt.

[ Szerkesztve ]

Alex

(#106290) cof válasza MiZo1990 (#106288) üzenetére


cof
veterán

Nem világos, hogy a bekapcsolási animációt miért kellett homokórával kiegészíteni és kivenni a hangot.

Ehh de gyűlölöm a boot hangokat, telefonokon is szokott lenni, mert azt hiszik attól menőbb, persze ordít is, full hangerőn. Dobtam is volna ki már a VTV BOX-ot az ablakon, ha minimum nem lehetett volna kikapcsolni a menüben.

Legalább annyit sikerült már elérni, hogy nem HDR-ben tolja a képet? És lehet állítani a felbontást?

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106291) MiZo1990 válasza cof (#106290) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Az állítási lehetőség jó lenne; kell boot hang vagy nem, a kölcsönzési és egyéb listák egyéni rendezése pl. lehetne opció.

Nekem csak FHD TV-m van, felbontást nem állítottam a boxon (lehetőség van rá a beállításokban), de a TV szerint továbbra is 12 bites a forrás.

(#106292) Palace701


Palace701
csendes tag

Jelenleg 5499ft-ot fizetek TV Premium , 500mbit net , telefon , VTV box és 1db médiakártyáért. Budapest , 16. Kerület . Tavaly a lemondás gomb alatt alkudtam ezt a csomagot . Lejárt a hűség , a kérdésem az , hogy van aki ennél jobbat tudott kialkudni a lemondás menü alatt ? Próbálkozhatok jobbat alkudni ? Vagy ez alá már nem mennek ?
Nem kell nagyobb net , sőt a 300mbit is elég lenne .

(#106293) cof válasza Palace701 (#106292) üzenetére


cof
veterán

Hát 4800 Ft-ot láttam itt a legolcsóbb havidíjat, szóval ez már egy baromi jó ár 2 bérelt eszközzel (CI + VTV).

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106294) Palace701 válasza cof (#106293) üzenetére


Palace701
csendes tag

Igazából 4990ft a csomag (VTV box ingyenes első eszközként ) +500ft a médiakártya . Hát akkor azt hiszem ez az alá már nem nagyon fognak menni . Tudom , hogy ez egy nagyon jó ajánlat , de én a legjobbat keresem. :DD

(#106295) MiZo1990 válasza Palace701 (#106294) üzenetére


MiZo1990
aktív tag

Hát mi a 13-ban 5790-et fizetünk a 150-es net + TV Premium + VTV kombóra. Hosszabbításkor az első ajánlat 7290 volt a korábbi 6399 után.
A címünkön van 2 gigás Telekom optikára és Flipre is lehetőség.

Szerintem súrolod a pofátlanság szintjét ezzel az árral (de gratulálok hozzá). Biztos, hogy ez alá nem mennek.

[ Szerkesztve ]

(#106296) cocka válasza Ledi (#106282) üzenetére


cocka
veterán

Nem szoktam ilyet, de ez annyira durva hiba, hogy muszáj kijavítanom:

HIGGY

Ez a helyes verzió.

UI: Higgy nekem! :DD

(#106297) cocka válasza NB2 (#106284) üzenetére


cocka
veterán

Nem tudom melyik régi boxról van szó. Simán levágták mindenhol a címet, meg a leírás kellős közepét is. (Pace HD)

Az előretekerés tiltása is érdekes, mert Viasaton ez a fent említett box engedi előre tekerni, de Horizon Go-ban meg nem.

gduck:

Igazából saját box az egyedüli megoldás...

A visszanézőre az sem megoldás.

(#106298) cocka


cocka
veterán

Vargalex:

Feltehetően nagyon trágya hardver van az egész alá téve, hogy épphogy elvigye a 4K-t a többi meg le van fosva: gondolom gyenge proci, szar GPU, kevés ram és hasonlók. Szoftver meg frissebb, következésképp egyre durvább, rosszabb.

És gondolom a frissülések számának növekedésével egyre kezelhetetlenebbé válik a lassúsága miatt.

De a visszanézőben gondolom sokan azt díjazzák, hogy nem kell állandóan EPG alapján felvételeket beállítgatni. Saját boxszal ez örökké probléma lenne.

[ Szerkesztve ]

(#106299) cocka válasza Palace701 (#106294) üzenetére


cocka
veterán

És mindenkinek +500 az első médiacard? Mert akkor azt se kérek. :D

(#106300) cof válasza cocka (#106298) üzenetére


cof
veterán

Csak egyszer kell beállítani saját BOX-on a felvételt, utána nem kell vele már foglalkozni. Persze ha nem egy trágya a szoftver és tud folyamatos felvételt adott műsorra, és szűrni is tud EPG alapján hogy 2x ne vegye fel ugyanazt az epizódot. Már ha ez EPG ebben partner és normális az epizód számozás.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.