Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#106051) Csabi1984 válasza Katicza (#106037) üzenetére


Csabi1984
addikt

Minket is felhívtak a vodafone-tól miszerint a jelenlegi STB eszköz felvétel funkcióját hamarosan nem lehet majd használni és a VDTV-re (Vodafone TV) próbálnak rábeszélni.
Számomra az a kérdés, hogy a felvétel funkciót mi alapján tudják megszüntetni? Műsorújságból inaktívvá teszik a felvétel gombra reagálást?

Egy biztos a piros felvétel gomb nem fog eltűnni ha csak nem Harry Potter levarázsolja vagy a nyuszikánk le nem faragja :D

(#106052) Intruder2k5 válasza Csabi1984 (#106051) üzenetére


Intruder2k5
MODERÁTOR

Ez csak szoftver kérdése... Ha akarják teljesen ki is irthatják belőle a felvétel funkciót.

(#106053) PirosHello válasza cof (#106050) üzenetére


PirosHello
senior tag

Ne viccelj :DDD
A pc LAN 1000es, a wifije tudja az 5GHzet, különben hogyan mérné a Voda bridge-en 557et, és néha wifin 100 felett is tud? OK, megyek a router topicba. :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106054) ntomtb


ntomtb
tag

Sziasztok!
Arra esetleg tudtok valami megoldást, hogy a régi UPC-s modem/router miért oszt ki mindig valamelyik wi-fi hálózatra kapcsolat eszköznek magától statikus IP-t és ezzel együtt a van internet (jelzés) de mégsincs effektust?

(#106055) zsamiatt


zsamiatt
őstag

Sziasztok, Másnak is gondja van ma a nettel? Délelött még full jó volt. Most meg 1-3 Mbps letöltés, feltöltés 15-20 Mbps. A ping szakadozik. Router és modem restart megvolt.
Zuglóban vagyok most.

[ Szerkesztve ]

Eladó HP Proliant DL380 G6 használt szerver -- KTM Peak air 29" használt MTB -- Adidas 48.5 kék sneaker új Érdeklődés privátban!

(#106056) gduck válasza Csabi1984 (#106051) üzenetére


gduck
addikt

Felvétel nem valószínű hogy megszűnik, ellenben a visszanéző és a videótár tuti meg fog szűnni a régi boxokon!

Engem is hívtak, szépen elmagyaráztam, hogy a régi boxal sokkal több a felvételi lehetőség, kivárok... Simán csak elköszönt az ügyintéző, meg se próbált rábeszélni. :)

[ Szerkesztve ]

(#106057) kezo0 válasza gduck (#106056) üzenetére


kezo0
addikt

Ugyanígy zajlott le az én beszélgetésem is az engem hívó üzletkötővel, kb. két hónapja.

Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

(#106058) Csabi1984 válasza gduck (#106056) üzenetére


Csabi1984
addikt

Szuper :) Biztos zavarja Őket, hogy sok a régi eszköz.

[ Szerkesztve ]

(#106059) kisharo válasza kabelmania27 (#106036) üzenetére


kisharo
csendes tag

Szia!
Panelban lakok, földkábelen jön.
Milyen 3-as csillapítót ajánlanál? Budapesten belül hol lehet beszerezni?

[ Szerkesztve ]

(#106060) MadMancs válasza gduck (#106056) üzenetére


MadMancs
veterán

Ne legyél olyan biztos. Ha azt megcsinálják egy szoftver frissítéssel hogy visszanéző nuku, akkor pár sor törlése szoftvertől és felvétel is nuku.

Bár az adhat bizakodásra okot hogy Kaon is felvétel képes maradt saját hdd vel (elvileg). De ezeknél sose lehet tudni.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106061) cocka válasza MiZo1990 (#106043) üzenetére


cocka
veterán

Ja csak van egy olyan vetülete a dolognak, hogy ha hozzászoktatod a népet az efféle kényelmi extrákhoz, akkor utána elég szar, ha hirtelen elveszed tőlük ezt. Ugyanez a kapitalizmus problematikája... ha pénzed van, mindened is lehet, aztán ha jön valami negatív hatás, ami ezt egy szempillantás alatt korlátozza vagy megszünteti, akkor nézel ki a fejedből, hogy most mi van. Pl. globális áramszünet. Oszt tessék lehet visítani, meg lehet alternatív módokat keresni arra, hogy mindenkit áttereltek az elektronikus ügyintézés felé. :D

csak analóg csomagra fizet elő

Analógra már évek óta nem lehet előfizetni, más kérdés, hogy a digitális előfizetésekkel együtt kapod az analóg adásokat is. Mellesleg az analóg minthogy kódolatlan natúr DVD felvevővel úgy veszel fel oda-vissza, ahogy akarsz.

Katicza:

Valami egységesebb, mindenkinek jobban megfelelő dolgot kellene kitalálni.

Ezzel teljes mértékben egyetértek.

Csabi1984:

Egy biztos a piros felvétel gomb nem fog eltűnni

Hát igen, szerintem a tervezhetőséget szüntetik meg, azaz nem tudsz EPG alapján felvenni, csak ad hoc.

(#106062) milu


milu
aktív tag

A napokban engem is felkerestek azzal az ajánlattal, hogy cseréljük le a UPC-s boxot az új Vodafone Boxra. Mert megszűnik a visszanéző alkalmazás és az új box felvenni is tud! Pedig pont a visszanéző szolgáltatást használtuk nagyon sok alkalommal! Mi a véleményetek az új boxxal kapcsolatban? (Bár emlékszem, amikor a UPC behozta az új, fehér Connect Box, akkor is nagy(obb) volt a riadalom!)
Továbbá felajánlották, hogy 1500 Ft többlet költségért Gigabites netet kaphatunk a jelenlegi, 500 MB/sec sebesség helyett! Kérdeztem, hogy az nem érdekli őket, hogy az eszközeim alkalmasak-e a Gigabites sebességre? Erre nem tudtak mit mondani.

Véleményetek és a tapasztalatotok szerint megéri az új boxra váltani és a gyorsabb (Giga)netet megrendelni?

(#106063) cof válasza milu (#106062) üzenetére


cof
veterán

Nem ér 1500 Ft felárat a + 500 Mbit... Én mindig azon az állásponton vagyok, hogy ha magához akar láncolni egy cég akkor ő adja egyre olcsóbban a szolgáltatást, nemár, hogy én fizessek egyre többet és a rabja is vagyok...

VTV BOX-on jó pár csatornán nincs visszanézés, felvétel.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106064) Csabi1984 válasza cof (#106063) üzenetére


Csabi1984
addikt

Jó dolog a 1Gb/s csak nem árt tudni hogy adott a minimum hardver megléte! Régen mosolyogtam amikor hú 240Mbit/s emelt az ismerős csak az alaplapon 10/100 Lan interfész.

(#106065) milu válasza cof (#106063) üzenetére


milu
aktív tag

Itt azt akartad írni, hogy "VTV BOX-on jó pár csatornán nincs visszanézés, felvétel." helyett VTV BOX-on jó pár csatornán nincs visszanézés, felvételt érdemes készíteni?
"Én mindig azon az állásponton vagyok, hogy ha magához akar láncolni egy cég akkor ő adja egyre olcsóbban a szolgáltatást, nemár, hogy én fizessek egyre többet és a rabja is vagyok..."
Ezzel a mondattal teljesen egyetértek!

(#106066) milu válasza Csabi1984 (#106064) üzenetére


milu
aktív tag

"nem árt tudni hogy adott a minimum hardver megléte!"

Véleményed szerint honnan lehet megismerni, a Gigabites net minimum hardveres feltételeit?

(#106067) cof válasza milu (#106065) üzenetére


cof
veterán

Felvétel, visszanézés a kettő kéz a kézben jár. Mivel itt már nem saját eszközre rögzítesz hanem a felhőbe megy. Te igazából csak "könyvjelzőzöd" de mindent rögzítenek ami visszanézhető. Tehát amit nem lehet visszanézni azt felvenni sem lehet. És egyre több csatornánál alkalmazzák már ezt, M4 Sport ott tuti semmi visszanézés, sem felvétel lehetőség.

...Véleményed szerint honnan lehet megismerni, a Gigabites net minimum hardveres feltételeit?...

Ha most is 100 Mb/s feletti sebességeket mérsz PC-n LAN kábelen, akkor a gépedben 1 Gb/s LAN kártya van. A WiFi más téma, rengeteg tényezőtől függ a sebesség.

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#106068) kabelmania27 válasza Marky18 (#106045) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nézd meg milyen osztóval van elosztva a koax és van-e bekötve Fam/Attenuator feliratú csillapító.
Amíg nem jelented be a problémát nem jár kötbér. Ha van tv előfizetésed nézd meg van-e adás.

[ Szerkesztve ]

(#106069) kabelmania27 válasza zsamiatt (#106055) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Nézd meg, hogy milyenek a modem jelszint értékek.
Vezetékes kapcsolattal is nézd meg.
Amennyiben a modem oldalán nincs modem üzemmód ügyfélszolgálattal kapcsoltasd ki az ipv6-ot.

(#106070) kabelmania27 válasza kisharo (#106059) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Innen tudsz rendelni: [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#106071) Ledi válasza Csabi1984 (#106051) üzenetére


Ledi
aktív tag

Egy biztos a piros felvétel gomb nem fog eltűnni...

Adnak új távirányítót amin nem lesz piros rec gomb. Sőt a színes piros gombot is leveszik a távrol. :DD

(#106072) MadMancs válasza cof (#106067) üzenetére


MadMancs
veterán

Hálókártyán kívül még elég fontos a CPU és a RAM is. Diginél le van bontva melyik gépek alkalmasak biztosan gigabithez/500mbithez. Mondjuk az alá lehet menni valamennyivel mert itt ugye nincs pppoe ami plusz terhelés.
De itteni tapasztalatok jórészt azt mutatják a gigabit is maximum 600/700mbit, inkább a feltöltés lehet érdekes, 22 helyett 40mbit. Bár az is lópikula.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106073) woodworm válasza MadMancs (#106072) üzenetére


woodworm
veterán

Össze sem hasonlítható a pppoe terheléssel. Ha van előtte router, akkor egy Pentium G3220 simán viszi a gigabitet.

(#106074) MadMancs válasza woodworm (#106073) üzenetére


MadMancs
veterán

Össze valóban nem hasonlítható teljesen (router esetén meg egykutya). De azért a pc hardverelemei nagyban számítanak. Gigabitet viszi szinte bármi, speedtesten. De azért CPU-n kívül, elég sok tényező áll fent, RAM ból se árt minimum 4Gb, IDE csatoló felületű HDD se lesz épp a legnyerőbb.
Saját példám, Xeon E3330 proci, 8Gb DDR2 RAM, rendszer ugyan SSD, de letölteni 1TB SATAIII hdd re szoktam, P2P vel megáll a tudomány 600mbps körül. Míg ugyanaz a router ami egy laptopot szolgál ki AX wifivel (i5, 8Gb DDR4 ram, 512Gb sdd) simán elmegy ~800mbps/100MiB körülig.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106075) MiZo1990


MiZo1990
aktív tag

Internet ÁSZF 1. melléklet, 1/a, 1.5 (77. oldal)
"A szolgáltatás igénybevételéhez, valamint a tulajdonságainak optimális kihasználáshoz minimum a következő ügyféloldali technikai feltételek/konfigurációk javasoltak:
• Minimum 1 Gbps sebességű Ethernet hálózati kártya;
• Minimum Cat5e szabványnak megfelelő végponthoz csatlakoztatott UTP kábel;
• 2 magos, legalább 2,4 GHz processzor; 4 GB rendszermemória;
• 7200 RPM fordulatszámú SATA3 merevlemez
• Vezetéknélküli csatlakozás esetén: 802.11ac kompatibilis WiFi adapter (a legjobb sebesség értékek elérése érdekében a számítógép és a kábelmodem UTP kábellel való közvetlen összekapcsolása javasolt.)
• Microsoft Windows 10 operációs rendszer / Linux 4.5.2 és disztribúciói / Mac OS X 10.5 vagy újabb verziójú operációs rendszer, melyeknek mindig a legújabb frissítéseket kell tartalmazniuk.
A legjobb sebesség értékek elérése érdekében a számítógép és a kábelmodem UTP kábellel való közvetlen összekapcsolása javasolt."

(#106076) milu válasza MiZo1990 (#106075) üzenetére


milu
aktív tag

Ez világos beszéd....!

Köszi, hogy bemásoltad...

[ Szerkesztve ]

(#106077) Piftuka válasza nyunyu (#101347) üzenetére


Piftuka
veterán

Sziasztok!

Van újabb fejlemény az eltelt időben? Esetleg lemaradtam valami érdemi kommunikációról?

Azért kérdezem, mert ma a naptár szerint 2021. május 19-ét írunk, és a UPC-s Chello Email címem még mindig üzemel.

Hovatovább, a Vodafone!!! is erre az email címemre küldi a reklámcélú, de még a hivatalos leveleit is!

(Emlékeztetőként az eredeti kommunikációjuk:
"Szeretnénk újra felhívni a figyelmedet, hogy 2021. március 1-jén a Vodafone vezetékes internet szolgáltatáshoz kapcsolódó e-mail fiókok és a hozzá kapcsolódó Webmail (e-mail webtárhely) szolgáltatás megszűnik.")


Történt valami, és mégsem szüntették meg a szolgáltatást? :F

"Aquila non captat muscas."

(#106078) PirosHello válasza milu (#106076) üzenetére


PirosHello
senior tag

Csak akkor érdemes megrendelneda gigabites netet, ha közvetlenül a Voda modemjére csatlakozol kábelesen (UTP). Ha már egy mögöttes routert használsz, nem fog növekedni a letöltési sebesség, annyit esik (több, mint 50%-ot) a saját routeren. Nálam ez a tapasztalat, és a "Router problémák" topicban megerősítették, hogy ez a "normális" :(((

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106079) ates2 válasza PirosHello (#106078) üzenetére


ates2
senior tag

Már ne haragudj,de az egyáltalán nem normális.

[ Szerkesztve ]

(#106080) PirosHello válasza ates2 (#106079) üzenetére


PirosHello
senior tag

Nem haragszom és remélem is, hogy nem normális...

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106083) ates2 válasza #72445440 (#106081) üzenetére


ates2
senior tag

Asus RT-N18U 900+ fölött hozza DIGI netet...

(#106084) MadMancs válasza #72445440 (#106081) üzenetére


MadMancs
veterán

Igaz.
1et leszámírtva. Az én routerem is csak 256Mb (Asus RT-55AX). De egész jól megbírkózik a gigabittel.

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106085) woodworm válasza #72445440 (#106081) üzenetére


woodworm
veterán

Lassan már majd' tíz éve vannak olyan routerek, amelyek átviszik a gigabitet. Azoknak nem volt gondjuk a 64-128MB-os ramukkal. Inkább a cpu és a hardveres gyorsítás mikéntje lesz itt a kulcs, mint a ram mennyisége.
Az ac65p-ben 256MB van, kb. 30-40%-os a kihasználtság, ami nem ugrik meg egy speedtest esetén (500Mbit).

Az adott router (tplink ax50) esetén pedig alaposan utána kellene járni, mert valami gond van vele.

(#106086) PirosHello válasza woodworm (#106085) üzenetére


PirosHello
senior tag

Szerintem is a routerrel lesz valami gond. Csinálok neki egy gyári visszaállítást, vagy hard resetet, aztán meglátom.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106087) Gyurka6 válasza #72445440 (#106081) üzenetére


Gyurka6
őstag

128-al is meg van, hap ac2... 17-ért a hadwer aprón

[ Szerkesztve ]

Gyurka

(#106089) rgeorge


rgeorge
addikt

Üdvözlet. Megint vacakol a Compal. A böngészés lassú, bármilyen DNS-t is állítok be. A legtöbb gondot a VPN okozza. Sajnos több helyre is PPTP VPN-nel kell csatlakoznom, egyrészt lassan csatlakozik, másrészt a felépült kapcsolat mellett minden döcögve működik.
Három eszközzel csatlakoztam ugyanarra a VPN-re egymás után: a fő gépem, ami a normál módon kapcsolódik az internethez (fő routerre kábellel), egy másik gép, ami a Compal egyik portjára csatlakozik kábellel és egy harmadik, ami vodafone mobilneten csatlakozik. Csak az utóbbinál van stabil kapcsolat, a másik kettőnél folyamatosan lebont a kapcsolat (nem a VPN maga, hanem az azon keresztül használt távoli asztal kapcsolat).
A régebbi routerrel is kipróbáltam, ugyanez a gond.
OpenVPN mellett nincs ilyen gond, Cisco Anyconnect-el sem, csak a PPTP-vel (tudom, hogy a PPTP erősen ellenjavallt, de ez van, ezt kell használnom).
kabelmania27 már megszakértette a jelszintjeimet, alig emelkedtek a felfelé menők, szerinte nem ez a gond. WinMTR mérés most:
|------------------------------------------------------------------------------------------|
| WinMTR statistics |
| Host - % | Sent | Recv | Best | Avrg | Wrst | Last |
|------------------------------------------------|------|------|------|------|------|------|
| router.asus.com - 0 | 30 | 30 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| catv---------------.catv.broadband.hu - 37 | 11 | 7 | 10 | 431 | 840 | 319 |
| catv---------------.catv.broadband.hu - 37 | 11 | 7 | 11 | 431 | 839 | 319 |
| hu-bud04a-rc1-ae-51-2028.aorta.net - 37 | 11 | 7 | 10 | 288 | 601 | 324 |
| catv-89-133-4-5.catv.broadband.hu - 45 | 9 | 5 | 0 | 82 | 246 | 14 |
| r1.bix.iszt.hu - 40 | 10 | 6 | 0 | 239 | 625 | 76 |
| www.bix.hu - 45 | 9 | 5 | 9 | 342 | 681 | 9 |
|________________________________________________|______|______|______|______|______|______|
WinMTR v0.92 GPL V2 by Appnor MSP - Fully Managed Hosting & Cloud Provider
Kifogytam az ötletekből.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#106090) PirosHello válasza PirosHello (#106086) üzenetére


PirosHello
senior tag

Qrva TP-Link. Ajánl egy Teather mobilos alkalmazást a routeréhez, amin a QoS funkciót nem lehet kikapcsolni. A qrva QoS funkció ugyanis DPI (deep packet inspection) elven működik, amely nagyjából felezi (mivel minden csomagot megvizsgál) a letöltés sebességét (most nagyon csúnyákat mondtam :W :W :W :W ). Ezt a QoS funkciót csak a webes felület "Advanced" beállításoknál lehet offolni, de ha a mobilos appot megint elindítom, visszaállítja. Köcsögök, bocsánat....Köszönet Multibit [link] kollégának a segítségért.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106091) woodworm válasza #72445440 (#106088) üzenetére


woodworm
veterán

Jó páran torrenteznek gigabites sebességgel digi vagy telekom előfizetéssel, ott pedig van terhelés. Érdekes módon a 128MB-os ac57uv1-esre sem panaszkodtak, az ajánlott routerek között volt.
A wifi az tényleg eszi a ramot és sok kliens, mesh esetén kellhet a 256MB, de még oda is adnak ki 128MB-tal.

(#106092) PirosHello válasza PirosHello (#106090) üzenetére


PirosHello
senior tag

Tether lesz az alkalmazás, bocsi... :R Többet nem offolok. Köszönöm a türelmeteket.

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106093) ates2 válasza PirosHello (#106092) üzenetére


ates2
senior tag

meg azért egy utp-t is cserélj próbáld meg egy másikkal.

(#106094) PirosHello válasza ates2 (#106093) üzenetére


PirosHello
senior tag

Köszi, de tegnap cseréltem egy ilyenre [link] nem hiszem hogy kell ennél jobb... :R

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#106095) vargalex válasza #72445440 (#106088) üzenetére


vargalex
félisten

Több száz kliens kiszolgálása nem SoHo kategória....

Alex

(#106096) humigabi válasza vargalex (#106095) üzenetére


humigabi
aktív tag

Sziasztok!

Két kérdésem lenne hozzátok, mielőtt Vodafone kábeles netre (500Mbit/s) és tv-re fizetnék elő.
Az egyik, hogy NAT-olt IP-t adnak-e, a másik, hogy a modem routert lehet-e bridge üzemmódba tenni?

Köszönöm:

[ Szerkesztve ]

humigabi

(#106097) MadMancs válasza humigabi (#106096) üzenetére


MadMancs
veterán

Nincs nat,sőt modem módban a 3 port 3 különböző publikus IP-t ad. És lehet bridge be állítani (ha mégsem akkor IPv6 aktív , amitügyfélszolgálat tud kilőni, utána menni fog).

Kedvező árú mobil előfizetésekért keress bátran. +36708034865 <-- Tel/SMS/WhatsApp, http://mancsmobiltavkozles.hu , szabo.norbert@mancsmobiltavkozles.hu ,

(#106098) Gubek-Einste válasza humigabi (#106096) üzenetére


Gubek-Einste
Topikgazda

Az egyik, hogy NAT-olt IP-t adnak-e
Nem de IPv6 módba DS-Lite van.

a másik, hogy a modem routert lehet-e bridge üzemmódba tenni?
Igen, sőt ajánlott is saját router használata.

Egy dolog állandó: a változás - Internet powered by Vodafone Internet 150 with CBN CH7465VF & Asus RT-AC65P

(#106099) cocka válasza cof (#106067) üzenetére


cocka
veterán

Ahogy nézem van a Prémium csomagban néhány kivétel.

Filmbox illetve az extra csomagok többségében: csak visszanézés

MTV csatornái: csak felvétel

A régi visszanézhetőségeket a vodás visszanézhetőségekkel összehasonlítottam, Comfort csomagom van, így az összehasonlítás arra alapul.

Ugye ha a régi box képes volt rá, akármit felvehettél, ott ez nem volt téma, hogy mit engednek mit nem.

Aminél biztosan sehol nem érhető el a visszanézés:

M1
M4
M5
Pesti TV
MTV Live HD (ez csak azért került bele, mert valamiért listázza a Horizon Go)
CNN
BBC
D1 TV
Pax TV
Bonum TV
Fix TV
hatoscsatorna
+ helyi tévécsatornák

Mondjuk ezek közül pár online is nézhető: Bonum, Fix, M1, M4, M5

És vannak azok, amik a régebbi rendszereken nem nézhetők vissza, de a vodkaboxon már igen:

Viasat6
Jocky TV
Sláger TV
TLC
ID
History HD
TeenNick

Ebből az azonosakat kihagytam, amik UPC-n csak SD-ben, vodaboxon csak HD-ben nézhetők vissza, de a csatorna neve ugyanaz. (RTL Klub, Viasat3, TV2 stb...)

(#106100) humigabi


humigabi
aktív tag

Köszönöm mindkettőtöknek!
:R

humigabi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.