Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#86151) SupaCow


SupaCow
tag

Szevassztok ,ma órás napot tartottam, vagyis így jött össze.

Karácsonyra kaptam édesapámtól egy Daniel Klein órát amivel nem nagyon tudtam mit kezdeni. Hatalmas divat óra "bőr" szíjjal. Szóval visszavittem a boltba és becseréltem egy ilyenre. (ez volt a legértelmesebb)

Voltam Hantos úrnál egy gyors elem cserére, és 1 év után végre működik ez is. : ) (ez legalább swiss movement)

és megjött a low budget bőr zulu szíjjam is a low budget PAM copy órámhoz.

Kezemen | Picit vastag, talán majd betörik | Hátoldala

+ 1 kérdés:
A Lorus csatján elég sokat állítanom kellett, hogy jó legyen a csuklómra és fellépett a korábban tárgyalt jelenség vagyis, hogy a csat vége eláll a szíjjtól. Gondoltam veszek ki szemet a szíjjból de ezzel a megoldással még nem találkoztam.


A nyíl irányába kellene nyomnom a pici ablakok alatt található pöcköket, és szétugrik a szíjj?

És, hogy ne legyek nagyon off a ma esti témától.

[ Szerkesztve ]

f: @geboleather

(#86152) Polarstar válasza lugosi (#86147) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Jaj, istenem! Neked hiszek! :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#86153) tupacamaru válasza Polarstar (#86141) üzenetére


tupacamaru
veterán

Az Amazon-on most 50$. Egy csomó Invicta le van most árazva arra az árra amit esetleg érhetnek is. :B ;)

zack Mennyi Rolex tulajt ismersz?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#86154) Ereshkigal válasza zack (#86149) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nem gondoltam komolyan. Egyébként én (is) inkább gázspray párti vagyok.

(#86155) fagyalllo válasza tupacamaru (#86153) üzenetére


fagyalllo
őstag

Annyit szinte a benne lévő Seiko werk is ér.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#86156) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Az uj Bambínot jol elk.rták azokkal a mutatókkal.
A tutun meg a yeomanseiko oldalán kívül semmi infót nem találok rola a neten

(#86157) fagyalllo válasza vadászcsiga (#86156) üzenetére


fagyalllo
őstag

A kék számlapos az eddigi legszebb Bambino.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#86158) zack válasza tupacamaru (#86153) üzenetére


zack
nagyúr

Ismerek egy párat. Ha jól emlékszem, akkor mind arany verzió.
Nem kifejezetten a Rolex-re gondoltam egyébként. Csak úgy nagy általánosságban, a lényege az volt, hogy a kés csak olyan ember kezében ad biztonságérzetet, aki jól mozog lábon, gyors, higgadt, és van hozzá esze.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#86159) válasza g0n21 (#86150) üzenetére



senior tag

Senkit nem érdekel, hogy mi van a kezemen. Egy bumszli casio nagyobb feltűnést kelt.

(#86160) Dzsana


Dzsana
senior tag

Meglepő, hogy milyen sokaknak van LG telefonja. Nekem is van az, semmi bajom vele, de érdekes, hogy nem egy agyon reklámozott telefonmárka, erre milyen sok lapul itt. :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#86161) zack válasza (#86159) üzenetére


zack
nagyúr

Így van. A tied nem feltűnő. Minimális a rizikó.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#86162) g0n21 válasza (#86159) üzenetére


g0n21
senior tag

Sejtem, nekem annak idején a 44-es pilóta szíjas Fossil chronographot mindenki csodálta, hogy jajjbeszép, a Seiko pandát, meg a Citizent (képen) észre sem veszik.

Sorry a minőségért, kevés fényes, telefonos, így az nincs a képen, hogy alma5S, mert csak elindulna a háború.. :DD A valuta csak dekoráció, tavaly sokat jártam arra, és maradt valamennyi.. :DDD

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86163) JackFeryll válasza zack (#86158) üzenetére


JackFeryll
őstag

A kés olyan embernek ad biztonságot aki szúrt már le vele embert, vagy késharc gyakorló.
A többiek csak hitegetik magukat.

Szerintem vagány ez az új Bambino. Közeledünk a Bauhaus felé, vagy már meg is érkeztünk. (bár lehetett volna pálca mutatós)

[ Szerkesztve ]

(#86164) vadászcsiga válasza fagyalllo (#86157) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Azon is rövid a mutató. Kék termeszetesen nincs a tutunál. En ha vennék csak fehéret, szerintem az a legelegánsabb, főleg ha hófehér. Már már Poljot öltöny alternatíva

[ Szerkesztve ]

(#86165) twine válasza vadászcsiga (#86156) üzenetére


twine
addikt

Pont azok a mutatók tetszettek meg az új verzióban :D

Más:
Az egyik kedvenc órás videóm...
[link]
Ha volt már ezerszer, elnézést...mostanában olvasom csak napi szinten a topicot...
Mondjuk én videós szemmel nézem, nem órásként...De imádom...maga az óra nem tetszik...De mint "műszer",,, nagyon :) (bár valszeg ez is a videó képi világának köszönhető)

(#86166) jookomak


jookomak
őstag

Akinek Rolexe van, azért talán már nem jár a 99-es buszon, meg szombat éjjel a nyugati aluljáróban. Vagy igen?
Pé? :)

(#86167) g0n21 válasza twine (#86165) üzenetére


g0n21
senior tag

Ezt a videót én is nagyon szeretem... csodálatos hangulata van :)
Ezt megnézve még üvegkorlát, vagy munkaasztal is szívesen lennék ott :B

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86168) vadászcsiga válasza g0n21 (#86162) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Klasszul le lehet olvasni a kartyaszámodat, megyek is befizetem vele a mobilszámlámat :DDD

(#86169) resool válasza g0n21 (#86162) üzenetére


resool
aktív tag

Amúgy igen :D
Rolex Datejust II-met soha nem veszik észre, a pilótaszíjas 30-40 ezer forintos tini koromból való Guess-emnek meg mindenki csodájára jár, ha éppen az az órám a soros.

[ Szerkesztve ]

(#86170) szatocs válasza Archanon (#86139) üzenetére


szatocs
őstag

Nekem fél éve van egy ilyenem, igaz ez 31k volt, ha vámon fogtk volna, akkor 38 körül lett volna. Imádom, de azóta is nézem az órákat, mert elkapott a szíj, lesz még órám. :)

=== Szatocs ===

(#86171) válasza jookomak (#86166) üzenetére



senior tag

Szombat éjjel a nyugati aluljáróban elő-előfordul, az évi 1-2 kocsmázás után onnan megyek haza az utolsó vonattal. 99-es buszon már nem nagyon járok, sőt BKV-vel sem.

Leginkább egyébként kocsival járok és nappal, illetve ha tudom, hogy "rázós" helyre megyek akkor casio-t veszek fel. :P De eddig még (lekopogom) 40 évem alatt nem kötöttek belém.

(#86172) g0n21 válasza vadászcsiga (#86168) üzenetére


g0n21
senior tag

12/14-én járt le. 2-án a kávézóban szólt kedvenc barista lány(om), hogy "Figyelj, seggfej! Idejársz két éve, és tudod, hogy szeretünk, de tényleg egy lejárt kártyával próbálsz átb.szni?"
Szemetek pedig nem küldték ki az újat, ezt hívják mesterségesen generált spórolásnak? :D

Imádom a kártyatartód, azóta is csak ezt. Ha a forgalmi is kártya méretű lenne, akkor teljesen kiszorítanád Zegna-t. Egyszer farmerzsebbe raktam egy kulcs csomóval, én hülye, annak a nyomai látszanak rajta.

Egy bankkártya, bérlet a műjégre, jogsi, forgalmi, és kész, más nem is kéne :)

(#86170) szatocs: Ez a szíj bizony ilyen, és ennél csak jobban fog elkapni :D

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86173) vadászcsiga válasza g0n21 (#86172) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Fú ne is mondd, a forgalmit en is rakom jobbra balra de sehol nincs jo helye pedig már akkorára vágtam a műanyag tokját amekkora a papír

[ Szerkesztve ]

(#86174) g0n21 válasza vadászcsiga (#86173) üzenetére


g0n21
senior tag

Azon gondolkodtam, hogy összehajtom bankkártya méretűre, és berakom a könyvespolc sarka alá laposodni, most úgyis szerelőnél döglik hét közepéig...
Aztán origamizzon vele a rendőr, ha ez minden vágya :DD Küzdjön meg, ha már igazoltat (engem egyébként is szeretnek újabban kiszedni..)

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86175) válasza vadászcsiga (#86173) üzenetére



senior tag

napellenző mögé ;)

(#86176) trassher válasza g0n21 (#86162) üzenetére


trassher
addikt

Már azt hittem Ukrajnában élsz :))

Redmi Note 7

(#86177) vadászcsiga válasza (#86175) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Gondoltam hogy valakitől hamar jön ez a megoldás :)

(#86178) g0n21 válasza (#86175) üzenetére


g0n21
senior tag

Akkor nem fizet a casco, ha viszik a kocsit, és benne volt a forgalmi...
Nyáron pedig nyitott tetővel parkolok, csak éjszakára csukom be, a napellenző mögött az is hozzáfér aki nem akar :((( legalább belenyúlkálni nem szoktak :C

(#86176) trassher Volt párom szülei élnek ott, és amíg együtt voltunk sokat jártunk ki hozzájuk, sok nem maradt, főleg, ahogy inflálódott, ez már kb. semmit sem ér :U

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86179) jookomak válasza vadászcsiga (#86177) üzenetére


jookomak
őstag

Ebben a topikban (meg úgy általában a ph-n) mindenre van alternatíva. :D

(#86180) Zozzer888 válasza g0n21 (#86174) üzenetére


Zozzer888
addikt

Én beraktam tok nélkül a pénztárcába...annyi xart kell hordani, csekk, forgalmi,megyematrica, már ezeknek lehetne külön tartót venni...

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#86181) g0n21 válasza Zozzer888 (#86180) üzenetére


g0n21
senior tag

megyematrica :C :C
Szép lett az estém..

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86182) válasza g0n21 (#86178) üzenetére



senior tag

Hát, ha az én kocsim kell nekik, akkor vigyék a forgalmit is hozzá :)
Egy évnyi casco többe kerülne, mint maga a kocsi

(#86183) trassher válasza g0n21 (#86178) üzenetére


trassher
addikt

2 hetente megyek ki már lassan 4 éve. Igen jól érzékelhető az ottani helyzet pénzügyi szemszögből.

Zozzer888: Megyematrica? Az elektronikus, nehogy már a blokkal járkálj. :)

Redmi Note 7

(#86184) Zozzer888


Zozzer888
addikt

Már masszívan benne vagyok a vizsgaidőszakban, és ilyenkor a forum nézegetés, meg a tananyag "unása" ilyen dolgokat tud szülni. A fém szíj ötlete már megvolt egy ideje, így most, hogy tanulnom kéne, gondoltam random felcsapom az Omegára az egyik régi (1 hete múlt 10 éves) Casiom szíját.

És szerintem marha pofásan áll neki, egy bajom van vele (azon kívül, hogy karcos mint a fene), EZ:

Méretes Casio felirat:)

Lehet kéne vadásznom hozzá egy fém szíjat:)...

trassher: Én úgy tudom kell hordani magaddal a szelvényt is. Nekünk benzinkutas verzió van, tiszta vicc, egy mezei blokk...

[ Szerkesztve ]

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#86185) trassher válasza Zozzer888 (#86184) üzenetére


trassher
addikt

Én is a benzinkúton vettem meg. Ott nem mondták hogy magamnál kéne tartani. Oké hogy beraktam a kesztyűtartóba de úgy gondoltam hogy ezt is tudják ellenőrizni a kamerás narancs kocsival mint az e-útdíjat.

Redmi Note 7

(#86186) Dzsana válasza trassher (#86185) üzenetére


Dzsana
senior tag

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#86187) trassher válasza Dzsana (#86186) üzenetére


trassher
addikt

Szerk.: Na de nagyon ne offoljunk mert elküldenek pihenőre. ;]

[ Szerkesztve ]

Redmi Note 7

(#86188) Dzsana válasza trassher (#86187) üzenetére


Dzsana
senior tag

:DDD

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#86189) g0n21 válasza trassher (#86185) üzenetére


g0n21
senior tag

Egyébként ez is olyan, hogy minden szarnak nálad kell lenni, pedig mindenre megvan az adatbazisuk.
Nem lenne elég egy jogsi? Amikor megállítanak, elkérik, beirják a kocsi rendszámÁt, ott látják, hogy a tied, látják, hogy van rajta műszaki, KGFB, talán még az autópályamatricát is, meg azt, hogy hol parkoltam utoljára, akkor minek kell még mutogassam is neki??

Amikor jártunk ki Ukrajnába, akkor a Suzukival jártam, az anyám nevén van, oda kellett egy egész dosszié az ukrán nyelvű cirill betűs meghatalmazáshoz es társaihoz...
Mindegy is, nem mérgelődöm tovább :) attól jobb nem lesz!

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#86190) trassher válasza g0n21 (#86189) üzenetére


trassher
addikt

Pont én is ezért értetlenkedtem a blokk miatt. Mindent tárolnak digitális formában csak le kéne kérniük az adatokat.

Kint már nem kell cirill szövegű meghatalmazás, vagyis tőlem sosem kértek ilyet. Nekem sima közjegyző által hitelesített van az egyik autóra, néha kérték. A rendőr viszont mindig mindent megnézett.

Redmi Note 7

(#86191) phranxinatra válasza g0n21 (#86178) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

"akkor nem fizet a casco, ha viszik a kocsit, és benne volt a forgalmi..."

Én úgy tudom, hogy ez már évekkel ezelőtt megszűnt, a nemtommilyen ombudsmann ajánlására.

[ Szerkesztve ]

(#86192) KelemenUhr válasza SupaCow (#86151) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Tetszik ez a Lorus.

Pé: Láttam már pár márkás órádat, kíváncsi vagyok, milyen Casio-d van? :D

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#86193) TripleB válasza (#86175) üzenetére


TripleB
senior tag

Okafogyott, töröltem

[ Szerkesztve ]

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#86194) Land


Land
veterán

Szerintetek ez a Tissot PRC200 2007-es gyártással, karcmentes uveglappal, minimálisan karcos fém résszel mennyit érthet?
Link

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#86195) Szulita28 válasza vadászcsiga (#86164) üzenetére


Szulita28
senior tag

Melyik típus a Bambino?

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#86196) fagyalllo válasza Szulita28 (#86195) üzenetére


fagyalllo
őstag

Ez a hivatalos neve: [link]
Ez pedig a kék számlapos: [link]

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#86197) Szulita28 válasza fagyalllo (#86196) üzenetére


Szulita28
senior tag

Köszi

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#86198) válasza JackFeryll (#86163) üzenetére



őstag

Nagyon tetszenek apálcamutatós órák. Ki is néztem egyet, talán meglesz. Az IWC-nek is ez a titka.

(#86199) csabulaxi válasza g0n21 (#86162) üzenetére


csabulaxi
senior tag

A Mazda kulcskarikában mi az a szövet?
Egy darab a kanapéból ahol a szüzességedet vesztetted el? :)

A létező zsebes topic Pocket vomit avagy mit rejt a zsebünk?, bár nem túl látogatott.

A zsebkésen kiakadni egy karon hordott automata órákat buzizó fórumban?! :Y

Bicska meg kell és kész!
Doboz nyitás, köröm alatti kosz kipiszkálása, stb. Ha nem zsebben akkor kocsiban, bár ezzel egyszer igencsak megjártam. Furgonnal hoztam árut amit szépen recsnis spaniferrel rögzítettem, másnap faterom vitte tovább és a lerakásnál mivel ilyet még nem látott, nem tudta kinyitni, fogta a kocsiban rendszeresített kést és simán elvágta a szalagokat. :W :W

Forgalmi szerintem sem kell már a cascóhoz.
Nálunk hárman is jártunk egy kocsival, egyszer Nagyszalontán (ma Románia) nem találtam a kocsi forgalmiját hajnal 4-kor. Kiderült másnál maradt. Így matricát sem tudtam venni, kész rémálom volt az a napi román túra.

Reggeli készülődés.
Drabál és Amál. :DDD
Van pici különbség apus és anyus órái közt méretben, mint az életben is majd duplája vagyok a feleségem súlyának. Jó nem azért mer kövér vagyok ő 50 kg. ;)
A Monsteren SS szíj, a Certinán Rios.

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#86200) válasza KelemenUhr (#86192) üzenetére



senior tag

Parancsolj :)

WV-200E

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.