Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#68701) Wg5113 válasza Szabikaa20 (#68700) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Megnéztem én is ,ki van tiltva.Mondjuk az feltünt,hogy milyen tájékozott volt órák terén,de nem volt észrevehető számomra,hogy hasonló stilusban írt volna mint Seiko. Viszont Seiko más helyen is fórumozik csak más néven.Na mindegy ,rend a lelke mindennek.

(#68702) g0n21 válasza apholyon (#68684) üzenetére


g0n21
senior tag

Nekem is ilyen van, hsz-eim között tettem mar fel képet többször.
Ez is e111-es szerkezet. Három mutató + dátum.
Nekem nagyon tetszik, hogy titán es könnyű. Volt mar tengerben is, es squashoz is az van rajtam. Meg néha hétvégente, vagy ha olyan helyre megyek ahol féltem a 67-9119-est.
Summa, en teljesen elégedett vagyok vele.

Más: minek több nick? Ennek mi értelme? Miert nem lehetett a seiko nick alatt tovább csinálni?

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#68703) Attila! válasza g0n21 (#68702) üzenetére


Attila!
tag

Nekem rémlik valami olyasmi, hogy valakivel volt egy kis vitája és írta, hogy nem fog többet írni ( úgy látszik a másik nickről még is). De már nem emlékszem pontosan, azelőtt nem sokkal kezdtem csak olvasni a fórumot, biztos van aki pontosabban tudja.

(#68704) #45302528 válasza Jeke05 (#68694) üzenetére


#45302528
törölt tag

Szia. Én győri vagyok. Kétszer vásároltam már tőlük. Régi òrás dinasztia, maximálisan korrektek és értik a dolgukat. Csak ajánlani tudom őket.

[ Szerkesztve ]

(#68705) Dr.Zoo válasza vadászcsiga (#68698) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Link? :U

ez rendesen meglepi volt nekem, bár én főleg csak read only üzemmódban nyomom.. :K

Wg: nem volt Ő rossz gyerek, legalább nem rombolta szét a fórumot, és nem hülyézett le minden automata tulajt, mint Aag.. :DDD

[ Szerkesztve ]

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#68706) petyus80 válasza Jeke05 (#68694) üzenetére


petyus80
csendes tag

Én győri vagyok és minden órám hozzájuk viszek. Régi,órás család,akik tényleg vevőközpontúak és megbízhatóan,jó áron dolgoznak.

(#68707) TripleB válasza apholyon (#68684) üzenetére


TripleB
senior tag

Szia!
Örülök, hogy tetszik.:)
Szerintem nyugodtan használható a mindennapokban, ha tudsz rá vigyázni. Értem ezalatt, hogy tudsz figyelni arra, hogy ne karcolódjon, mert minden meglátszik majd rajta.

"Aki nevet, azzal együtt nevet a világ. Aki sír, az egyedül sír"

(#68708) apholyon válasza g0n21 (#68702) üzenetére


apholyon
aktív tag

Nagyon szépen köszönöm, nagyon megtetszett ez az óra, felpróbálás után meg is veszem szerintem... :R

@TripleB: azt írták karcálló zafír... esetleg van rossz tapasztalatod? :F

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#68709) condy válasza Wg5113 (#68701) üzenetére


condy
senior tag

Bocsánat, de elvesztettem a fonalat...
Miért is lett kitiltva?
Vagy mi van?

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#68710) jookomak válasza apholyon (#68708) üzenetére


jookomak
őstag

Nem a zafír karcolódik, hanem a titán tok, csat. Polírozni pedig úgy tudom nem igazán lehet az acéllal ellentétben.
Amúgy aki fémérzékeny, az hordott modern acéltokos órát? Azt olvastam, hogy ezeket már olyanra csinálják, hogy minimális allergén ötvöző legyen benne.

(#68711) attisx válasza condy (#68709) üzenetére


attisx
addikt

szájber-skizofrénia: [link]

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#68712) csabulaxi válasza vadászcsiga (#68682) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Akkor, ha jól raktam össze a sztorit, vettél használtan egy Citizen automatát 12 ezerért, ami újonnan 25 ezer ft. volt.
Arra most ráköltöttél, üvegcsere, szerviz, postázás oda-vissza kb még egyszer tizen egy-két ezer forintot.
Azaz 25 ezer forintba van egy 8! éves órád, ami újonnan is annyi volt, csak most frissen van olajozva.
És most árulod a vadi új Ray-t.
Amin valószínűleg buksz annyit, hogy ott legyen 25 ezer forintba az eladási ár.

Én ezt nem értem. : :F

Nem zafíros, nem vízállóbb. Mitől másabb, jobb, értékesebb Neked?

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#68713) Szabikaa20 válasza attisx (#68711) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Nem is tudtam hogy ilyen is van! :)

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#68714) vadászcsiga válasza csabulaxi (#68712) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ja

(#68715) teratti válasza attisx (#68711) üzenetére


teratti
senior tag

Megdöbbentem, hogy aischylos egy seiko klón reg. volt és kitiltásra került... :U

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#68716) condy válasza attisx (#68711) üzenetére


condy
senior tag

Akkor ez azt jelenti, hogy egy ember két reggel egyszerre nyomja?

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#68717) Szabikaa20 válasza condy (#68716) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen! IP cím szerint rájönnek... :U

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#68718) g0n21 válasza condy (#68716) üzenetére


g0n21
senior tag

Így van. De csak az egyiket használja a másiktól teljesen függetlenül, más stílusban, mintha két különböző ember lenne.

Nekem még nem karcolódott a titán tok a Citizenen... Pedig pont az a játszós órám..

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#68719) csabulaxi válasza condy (#68716) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Az említett esetben nem teljesen van így. Seiko össze"kuplungozott" dzsanával, aki akkor éppen (megint) nem volt kipihent és Seiko azt mondta Ő többet nem ír ide. Seiko néven nem is tette. Mivel szerettük, népszerű volt hiányzott is, neki meg volt mondanivalója, hát regelt más néven is. Bár őszintén megmondva én nem vettem észre az egészből semmit.A stílus sem egyezett (Seikot jobban bírtam, de ez lehet az avatartól is) Az okoskodós veheronos csókát hamarabb ki szoktam szúrni.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#68721) Misi1979 válasza condy (#68716) üzenetére


Misi1979
őstag

Furcsa, mi?

Pláne, hogy jelenleg, az "aktív" topiklakók között is van nem is egy, hozzá hasonló..

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#68722) csabulaxi válasza vadászcsiga (#68714) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Akarsz róla beszélni? :DDD

Ahogy nézem talán csak a roleksz klón merci óramutató lehet ami vonzott.
Hány szíjat kell csinálnod, eladnod, hogy vehess Egy Steinhartot?

Segítek. :DD
Orange Monsterhez van valami szíj ajánlatod terved?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#68723) Dzsana válasza csabulaxi (#68719) üzenetére


Dzsana
senior tag

Helyesbítenék, nem csak velem kuplungolt össze, ha több emberrel is, mert ő is mindig mindenhez érteni akart, csak én mertem felvállalni, hogy megmondjam. Egyébként ő félreértette a feladatot, mert sokszor írt jó dolgokat is, csak azt kértük tőle, és itt szándékos a többesszám, mert nem csak én, hogy váltson csapásszámot, nem kell hozzászólási kényszerének lennie, és olyan dolgokra is írni valamit, amiben nem biztos, vagy nem ért hozzá. Emiatt sokáig azt hittem, hogy ronin néven jött vissza. De egyébként milyen érdekes, hogy ronin meg aischylos szinte egyszerre jelent meg itt... De ha jól értem, akkor a Seiko regisztrációja csak 3 napra lett kitiltva, ha ez így van, akkor tudna ide írni azon a regjén 3 nap múlva, várjuk szeretettel. :K

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#68724) young78 válasza Dzsana (#68723) üzenetére


young78
tag

Ismerem személyesen seikot, nem tudnék róla negatívat írni, egészen biztosan nem ronin az, csak ő is az indexes topikból jött át, ott is keveredett zavaros dolgokba, de erről szerencsére én nem tudok többet.

[ Szerkesztve ]

(#68725) Zozzer888 válasza Dzsana (#68723) üzenetére


Zozzer888
addikt

Először 3-ra, aztán örökre.

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#68726) Dzsana válasza young78 (#68724) üzenetére


Dzsana
senior tag

Nem is kell tudni többet, és nem is szeretnék már megint ezzel a témával kínlódni, csak ha már meg lettem szólítva....
Maradjunk az óráknál, és legalább mi ne keveredjünk zűrös dolgokba! :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#68727) Dzsana válasza Zozzer888 (#68725) üzenetére


Dzsana
senior tag

A fórum dátumozása szerint a 3 napos pár másodperccel régebbi, így én azt vontam le, hogy az megmaradt.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#68728) Misi1979 válasza Dzsana (#68726) üzenetére


Misi1979
őstag

Kaptok egy szépséget:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#68729) Dzsana válasza Misi1979 (#68728) üzenetére


Dzsana
senior tag

Na, ez már mindjárt más. A hátulján az a kékség még a gyári fólia? Doboz is megvan hozzá?

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#68730) Misi1979 válasza Dzsana (#68729) üzenetére


Misi1979
őstag

Doboz sajna nincs, a szíj viszont full gyári, még kézen sem volt..

(bár lehet van valahol szejkódobozom)

[ Szerkesztve ]

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#68731) entropy válasza Misi1979 (#68728) üzenetére


entropy
tag

ez egy nagyon szép tárgy. nagyon.

(#68732) BAti77 válasza jookomak (#68710) üzenetére


BAti77
aktív tag

A párom fémérzékeny és most acél tokos/szíjas órát hord. Azelőtt csak titán-műanyag tokos órái voltak. Egy rokontól kaptam egy Seamaster-t, ami nekem kicsi volt (36,2 mm). A párom felvette otthon kipróbálni és semmi baja tőle azóta sem, ezért neki adtam, pedig más acél órámtól (Certina, Steinhart, Citizen, stb...) fél órán belül viszketni kezdett a keze... :))

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#68733) jookomak válasza BAti77 (#68732) üzenetére


jookomak
őstag

Szeeegény, még a bőre is csak az Omegát bírja. :)
(Ne értsd félre! :) )

(#68734) vadászcsiga válasza csabulaxi (#68722) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Miért fáj neked hogy vettem egy orientet elárulod?
Vagy miért engem pécéztél ki?

[ Szerkesztve ]

(#68735) BAti77 válasza jookomak (#68733) üzenetére


BAti77
aktív tag

Annyira, hogy a kollégái vele szokták tesztelni a külföldön vett aranyat, mert annak elég egy negyedóra... :D
Amúgy nem tudom mit használ az Omega, de ez volt eddig az első acél tokos amit elvisel a szervezete. Az is tudja mi a jó... :DD

[ Szerkesztve ]

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#68736) Sungoo válasza vadászcsiga (#68734) üzenetére


Sungoo
addikt

Nem ismerős ez a viselkedés? :DDD :R

(#68737) #45302528


#45302528
törölt tag

Itt is mehet a fejvakarás, hogy melyiket is vegye fel reggelente.. :)

[link]

(#68738) Ereshkigal válasza #45302528 (#68737) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Hogy gonosz legyek: mindegy, ugyanúgy néznek ki. ;]

(#68739) teratti válasza #45302528 (#68737) üzenetére


teratti
senior tag

Annyira nem, mert nem sokon van szíj... :D

Szimulátoros bajnokságok - www.gtr-masters.hu

(#68740) vadászcsiga válasza Sungoo (#68736) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én gratuláltam neked először, és talán egyedül ;)

(#68741) entropy válasza Ereshkigal (#68738) üzenetére


entropy
tag

Nekem is totál ez jutott eszembe azonnal. Nekem mind ugyanolyannak tűnik :D nem vagyok egy nagy búváróra fan

(#68742) Sungoo válasza vadászcsiga (#68740) üzenetére


Sungoo
addikt

Utólag is köszönöm Neked. :R

(#68743) Dzsana válasza entropy (#68741) üzenetére


Dzsana
senior tag

Szerintem ő a katonai stílusú búvár órákat gyűjtheti, nem a használati értéke fontos számára, hanem hogy különböző gyártóktól legyen egy-egy darabja. Eléggé benne van a témában, ő erre van rákattanva, én a vintage Tissot-kra, mindenkinél más formában jelenik meg ez a betegség. :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#68744) apholyon válasza g0n21 (#68718) üzenetére


apholyon
aktív tag

Mertem remélni, hogy nem könnyen karcolódik, ha már ötször erõsebb az acélnál (persze a kettõ nem feltétlen egyenesen arányos) :P

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#68745) Zol72


Zol72
csendes tag

Üdv. Mindenkinek. Bálint órástól ma jött meg a hirsc rally. Korekt kommunikáció és csapat. Csak ajánlani tudom. :C
A Tissot kapta.
Egy árnyalattal sötétebbnek gondoltam,de így is jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#68746) entropy válasza Dzsana (#68743) üzenetére


entropy
tag

Jah persze, én teljesen megértem, ízlések és pofonok :)
Én meg naponta változik, hogy mire vagyok rákattanva és így nehéz vásárolni bármit is, mert nem szeretném, hogy pár hónap múlva megunjam és eladjam... De per pill a stowa és steinhart marine jön be nagyon, vennék is Stowa-t, de elég húzós ára van. A steinhart meg egyelőre nem győzött meg teljesen sajnos.
Brainstorm, na mindegy...

(#68747) Zol72


Zol72
csendes tag

Még egy kép.. :))

(#68748) g0n21


g0n21
senior tag

Nekem ma hozott a postás egy olyat, hogy besz.rtam örömömben.
És egyben földhöz is verem s3gg3m, mert enyém az első logózott termék, és nagyon szép!!! Nagyon finom a bőr, és a méretezése hibátlan!

Köszönöm vadaszcsiga!!!

A kép csalóka lehet, konyak színű (szerintem, de én színtévesztő vagyok)

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#68749) válasza g0n21 (#68748) üzenetére



senior tag

Fedele is van, vagy ilyen nyitott ? Szép egyébként

( a konyak színe a halványsárgától a mélyvörösig bármilyen lehet :P )

[ Szerkesztve ]

(#68750) g0n21 válasza (#68749) üzenetére


g0n21
senior tag

Ez nyitott, nincs fedele,mindkét oldalán kártyatartó zsebbel, es kozepen egy kp-ra hasznalhatoval.
Azert szeretem, mert beleteszem a jogsim, egy-két bankkártyát, némi kápét, es nem kell tömött bukszával mászkálni...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.