Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#59051) zack válasza Bati0501 (#59049) üzenetére


zack
nagyúr

Elég kicsik a képek, meg olyan furi a fb így linken keresztül. De szerintem Venom szériám lesz valami rose gold-os kivitel. Sajnos ezek a legdrágábbak...70-120k között ebay-en. :B

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59052) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

A mai darab egy visszafogott vastag pilóta szíj. Régebben már csináltam egy ilyen dupla rétegűt de azon a varrás még kezdetleges volt. Szegecsen a tok közelében még gondolkodom hogy tegyek e. Hamarosan 100%-os lesz a szerszámparkom, es indulhat a tömeggyártás :D

(#59053) MK VII válasza zack (#59051) üzenetére


MK VII
veterán

Jesszusom atya úr isten...
Csak Venomot ne!!
Túl nagy a minőségéhez képest.. De te tudod..
Én nem venném meg. Nagy a súlya ami által a tehetetlensége is nagy.. Kap egy kis pofont az az óra és akkora pofon lesz belőle a súlya miatt,hogy törik a számlapláb és akár szerkezeti alkatrész is károsodhat...
Szóval,ha nem akarsz kidobni az ablakon több tízezer forintot akkor inkább ne vedd meg..
Nem 1 nem kettő Ekkora batár Invictával találkoztam amit szépen odakoccintottak vhova és tört a számlapláb. Sőt ezekbe az órákba 4-5-6mm vastag üveg van... Ha az törik,mert törik akármennyire is vastag (minerál) akkor külön csiszoltatni kell bele ami nem óccó mulatság..

Én még mindig próbállak lebeszélni az Invictáról...
Bár úgy látom nagyon elvakult vagy a márkával szemben. Csak remélem,hogy hallgatsz az itt fórumozókra és nem "dobod ki" a pénzed ilyen órára...
Vagy,ha vállalkozó kedvű vagy akkor hajrá ;) :R

(#59054) vadászcsiga válasza MK VII (#59053) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Zack amit a fejébe vesz ragaszkodik hozzá, nehéz lesz lebeszélnetek az Invictáról :K

(#59055) Bati0501 válasza zack (#59051) üzenetére


Bati0501
őstag

Most nem egy konkrét órára gondoltam,rengeteg képet tesz fel- nem mintha "követném",de tényleg annyit feltesz,h kb. naponta találkozok vele/nem az én stílusom ezek az órák /
Link biztos azért furi,mert telóról küldtem/írok,de ha te külön rákeresel a neve alapján biztos jó lesz, de nem értem,h így miért nem jó, mit nem tud megoldani az fb.

vadászcsiga: sztem tegyél,így "üres",hiányzik onnan vmi.

[ Szerkesztve ]

(#59056) Deskdiver


Deskdiver
senior tag

Ez milyen werk lehet? Nem Omega 3303-nak néz ki. :U

(#59057) zack válasza MK VII (#59053) üzenetére


zack
nagyúr

:DDD Pont azért tetszik mert nagy. ;] Amiket írtál jogos, de általában vigyázok a cuccaimra. LG G2 is megvan vagy 8 hónapja, olyan mintha új lenne. Egy karc nincs rajta. :) Óra az más, az szabadon van, nagyobb sérülésnek van kitéve, szóval jogos az érvelésed.

De akkor ha már Invicta és lebeszélhetetlen vagyok, melyik szériát nézegessem? :DDD

Egyébkként ezeket néztem 70-110k között:

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59058) MK VII válasza Deskdiver (#59056) üzenetére


MK VII
veterán

Ez egy 7750-es! ;)

(#59057) zack
DE mééééééééé Invicta????? :D
Amúgy a legolcsóbb,ha már Invicta... ;]

Amiket linkeltél képeket.... Szépek tényleg,de nagyon sérülékenyek... Minden téren... A korona nagyon kiáll.. Elakadsz és már téped is le. Ráadásul az az "arany" pvd bevonat is elég sérülékeny..

[ Szerkesztve ]

(#59059) zack válasza MK VII (#59058) üzenetére


zack
nagyúr

Ez van. Menthetetlen vagyok. :DDD A legolcsóbbak nem tetszenek. ;]

A korona az melyik része? :B

Borkuti mester azt mondta inkább arany mint fekete, mert a feketén csúnyább a kopás. Az aranyat meg elviszem ötvöshöz és kijavíttatom. :DDD A feketével mit csinálok? Veszek fekete spray-t és lefújom? :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59060) Bati0501 válasza zack (#59057) üzenetére


Bati0501
őstag

De akkor ennyit rászánsz?
Nekem eddig az jött le,h 30e-et áldozol rá.

Amelyiken a számok vannak.

[ Szerkesztve ]

(#59061) zack válasza Bati0501 (#59060) üzenetére


zack
nagyúr

Kénytelen leszek rászánni ennyit, mert ennyibe kerülnek. :) Ha már veszek, ez még bele kell hogy férjen.
Amit linkeltem korábban Tissot-ot az nagyon bejön. Csak 419k [link]. :F Ennyi nincs. Melóba meg ha bruszt van, szakad le rólam. Az Invicta legalább nehéz, szóval ha halántékon csapok valakit a stopper gombbal akár halálos is lehet. :DDD

Egyébként nem volt összeghatár, csak ami tetszett az 28k volt az ebay-en. De amiket linkeltem most, azok sokkal jobban bejönnek, igaz 3x annyiba is kerülnek. :K

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59062) zack


zack
nagyúr

Teli arany se kell, mert egyrészt 120k+, másrészt nem bízom a fém szíj aranyozottságának tartósságában (a szíjat elég nagy dörzsölődés éri a nap 24 órájában), és túl giccses is. Egy 5x6cm óra arany színben elég polgár pukkasztó is, szóval ezért nézegettem olyanokat, amikben van arany, de gumi vagy bőr szíjas és nem túl hivalkodó.

[link]
http://www.ebay.com/itm/NEW-Invicta-Reserve-Mens-Subaqua-Venom-Swiss-Quartz-Chronograph-Rubber-f0003-/151309857091?pt=Wristwatches&hash=item233ac53143
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59063) Cha-b válasza zack (#59061) üzenetére


Cha-b
senior tag

Itt van a quartz változata. [link]

CSAKAKISPEST!!!!

(#59064) KelemenUhr válasza zack (#59062) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Amit linkelt Tissot valóban 400k+, de mit szólsz ehhez, ez 125k:

[link]

És ebből az árból biztosan lehet faragni, ha megkeresed a már fentebb említett két topiktárs valamelyikét. És akkor egy szép svájci órád van zafír üveggel, nem egy kínai-japán túlárazott valamid. :) (Egyik legjobb barátom is ilyet visel, nagyon patent és mutatós kis óra!)

Cha-b megelőztél! :D

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59065) zack válasza KelemenUhr (#59064) üzenetére


zack
nagyúr

Jááj. Most miért akartok elbizonytalanítani, amikor már sínen vagyok? :DDD Ez a 125k az Invictához képest is +30-40k. Nem biztos hogy ennyi összejönne, bár kedvezménnyel esetleg. Megkérdezem a fórumtársat, mennyi lenne az annyi. De azért linkeltem 65k Invictát is, amitől ez 2x annyiba kerülne majdnem.

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59066) Cha-b válasza zack (#59065) üzenetére


Cha-b
senior tag

Senki nem akar elbizonytalanítani, azt vedd ami neked tetszik! Csupán egy ilyennel jobban járnál, szerintem/szerintünk.

CSAKAKISPEST!!!!

(#59067) pohár válasza zack (#59065) üzenetére


pohár
félisten

egy jó kis PRS516?

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#59068) KelemenUhr válasza zack (#59065) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Azért ajánlgatjuk ennyire, mert jutalékot kapunk a vásárlásod után :D (nem ám :) ) Igazából azért, mert 65-70k nem kevés pénz, ahhoz meg tényleg sok, hogy egy ilyen kínai-japán időmérőre költsd, ami tényleg maximum a felét éri meg. Főleg akkor, ha tetszik is a Tissot, mert az biztos, hogy megéri a pénzét.

- Nem fog 2 év múlva bedögleni (illetve megvan itthon a szervizháttere)
- Zafír üveges, ami bírja a strapát, ha meg még vigyázol is rá, soha nem fog karcolódni, törni (ismerősöm 8 éves zafír üveges órájának üvege, akár az újé, pedig nem kíméli)
- Nemesacél, nem bevonatos, tehát kopni sem fog, ha pedig megkarcolódna véletlenül, simán-olcsón ki tudod políroztatni a karcokat, ha zavar
- A Tissot mégiscsak egy svájci márka, ezt a darabot szerintem a rövid gatya-póló kombótól az öltönyig simán fel lehet venni mindenhez (ellenben képzeld el azt a bumfordi invictát egy inghez :DDD ) meg komolyabban is fog mindenki venni egy ilyen szép órával :)

Szóval valamivel drágább, de sokkal-sokkal minőségibb, többet nyújt, szerintem érdemes hozzátenni a kerethez, akár kicsit gyűjteni még kicsit hozzá, főleg ha tényleg nagyon tetszik, nem bánod meg. Egyébként nem is a meggyőzés a cél, ezek tények erről az óráról. :)

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59069) dilajoska1 válasza zack (#59065) üzenetére


dilajoska1
őstag

Vagy egy TISSOT QUICKSTER?

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59070) zack válasza pohár (#59067) üzenetére


zack
nagyúr

Fém szíjasat, és fém színűt nem szeretnék. A titanium szín már jó amit linkeltem is Invictából, csak ott is az a bökkenő, kivel és hogy javíttatom ki, ha sérül a keret...Ezért jó az arany. Azt megoldja az ötvös. :DDD

Egyébként ez a konkrét típus ezektől függetlenül se tetszik. Számomra nem passzol a piros mutató erre a számlapra, de hát ízlések és pofonok. ;) Az előző Tissot sokkal jobban tetszik, csak a sok Invicta után túl szolid. :DDD

(#59069) dilajoska1

Ára? A fekete nem rossz...

(#59068) KelemenUhr

Tudom, hogy jót akartok. ;) Meg azt is hogy itt mindenki Invicta ellenes. :DDD Az amerikaiak szeretik a minőséget, és szeretik az Invictát. Pedig gondolom ott is kapható Tissot, még olcsóbban mint itthon.
Szóval ha nekik jó, gondolom nekem is!? :B
Egyébként közel sem biztos, hogy 70k-nál többet fogok költeni.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59071) KelemenUhr válasza zack (#59070) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Egyébként szerintem te már eldöntötted, hogy Invictát veszel, ami nem gond, ha az tetszik, és azzal leszel elégedett. De megerősítést szerintem erről a fórumról nem várj! :N

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#59072) dilajoska1 válasza zack (#59070) üzenetére


dilajoska1
őstag

[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59073) zack válasza dilajoska1 (#59072) üzenetére


zack
nagyúr

Itt is ami tetszik az a legdrágább (116k). :F

(#59071) KelemenUhr

Lehet egyszerű lesz a döntés, de nem azért mert elhatároztam hogy Invicta, hanem mert nem lesz annyi költhető lé, hogy a Tissot-ot válasszam. Baromi sok ez a 110k+ kategória, és melóba ezeket is nagyon félteném.

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59074) dilajoska1 válasza zack (#59073) üzenetére


dilajoska1
őstag

Szolja az említett tagnak de mindjart keresej még neked órat.

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59075) zack válasza dilajoska1 (#59074) üzenetére


zack
nagyúr

:R

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59076) dilajoska1 válasza zack (#59075) üzenetére


dilajoska1
őstag

ők?

[link]
[link]
[link]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59077) zack válasza dilajoska1 (#59076) üzenetére


zack
nagyúr

Orientek közül egyik sem sajnos. Nem tetszenek. Valahogy ebben a műfajban a japánok nem brillíroznak, vagy csak nagyon magas árkategóriában 200k felett. Túlzsúfoltak, némelyiknél beleolvad a mutató a számlapba, nekem nem letisztult, de ez persze szubjektív. :R
A két eddig tetsző Tissot viszont isten. Letisztultak, mindegyik maga az elegancia, könnyen olvashatóak. Szeretném bármelyiket, ebben biztos vagyok. Talán a 125k-s jobban tetszik, amit először ajánlottatok. :K
Egyébként írtam young-nak. ;)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#59078) dilajoska1 válasza zack (#59077) üzenetére


dilajoska1
őstag

ok :)

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59079) dilajoska1


dilajoska1
őstag

Ahogy olvasom látom páran keverik :)

Korona:
Az óra felhúzására és beállítására szolgáló gomb

Lünetta:
A számlap körüli, többnyire elforgatható gyűrű, főként mérésre szolgál. Elsősorban búvárórákon használják, a merülési idő mérésére. Ilyenkor-biztonsági okokból-csak a mutatók mozgásával ellentétes irányba forgatható.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi 10T Pro Lunar Silver 8/256Gb (GPU Adreno 650 - 925Mhz OC UV [original 587Mhz] + new Vulkan driver)

(#59080) Misi1979 válasza zack (#59077) üzenetére


Misi1979
őstag

A kopott aranyozást nem fogja az ötvös olyan egyszerűen és pláne olcsón kijavítani.. csak szólok, hogy ez ne legyen szempont az invicta mellett.

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#59081) aischylos válasza Deskdiver (#59056) üzenetére


aischylos
tag

Nem is 3303, az bizony az egyik legjobb kronográf szerkezet volt (F.P.) (kár, hogy az Omega "újított")
De ez szerintem nem is 7750, annak a finomszabályzója nem ilyen. :Y


(#59082) busman válasza zack (#59070) üzenetére


busman
addikt

Vedd meg ne xarozz. Aztán várjuk a tapasztalatokat..

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#59083) MK VII válasza aischylos (#59081) üzenetére


MK VII
veterán

Amit linkeltél felső kép az valóban nem 7750 viszont az alsó az 7750 és Deskdriver amit linkelt képet azon bizony 7750 van akár honnan is nézzük :) ;)

[ Szerkesztve ]

(#59084) Dzsana válasza Misi1979 (#59080) üzenetére


Dzsana
senior tag

A kopott aranyozást nem is lehet kijavítani, újra kell aranyozni az egészet, kellő előkészítés után.

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#59085) aischylos válasza MK VII (#59083) üzenetére


aischylos
tag

persze, a felső egy f. piguet, az alsó a 7750-es.
viszont amit dd linkelt, az szerintem valami gagyi lehet csak.
még most sem látom a jellegzetes valjoux finomszabályzót, bár lehet az is, hogy tévedek.

(#59086) aischylos válasza Dzsana (#59084) üzenetére


aischylos
tag

acél tokot is vállalnak aranyozásra?

(#59087) vadászcsiga válasza zack (#59077) üzenetére


vadászcsiga
félisten

A Tissot-t tuti letépik rólad éjjel a réti négerek :D Ha jól vettem ki melóba kell.

(#59088) MK VII válasza Dzsana (#59084) üzenetére


MK VII
veterán

+1
Annyit még hozzáfűznék,hogy ha pvd-s az aranyozás akkor itthon Magyarországon nem nagyon csinálják meg.
Szóval tényleg csak a macera van az ilyen "aranyozott" lünettás órákkal.

(#59085) aischylos

Jogos!!!!!!!!!
Helyesbíteném az előző hozzászólásomat.. Szóval akárhonnan is nézzük ez valóban egy 7750-es klón :D :R :R

(#59089) Deskdiver válasza aischylos (#59081) üzenetére


Deskdiver
senior tag

Közben én is megtaláltam. Ez az [link]
Kezdenek félelmetesek lenni a Kínaiak. Lehet ,hogy eljön az idő amikor már csak mikroszkóp segítségével lehet megkülönböztetni a hamist az eredetitől.

(#59090) Skimaster válasza zack (#59077) üzenetére


Skimaster
senior tag

Inkább gyűjts még,hogy legyen egy normális órád,amiben nem fogsz csalódni.Az invictát akkor sem húznám fel,ha fizetnének érte,de ez ízlés kérdése,szerintem ultragagyi..... :Y ha már ilyenekben gondolkodsz,talán jobb választás egy Nautica,bár ott is vannak furcsa szerzemények.....

(#59091) aischylos válasza Deskdiver (#59089) üzenetére


aischylos
tag

ha már mikroszkóp kell hozzá, akkor nem is érdemes foglalkozni vele. :-)

(#59092) von toth


von toth
tag

Van orient ray tulaj,akitől tidok tapasztalatokról kérdezni?

(#59093) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Elindultam az órássá válás rögös útján. :DDD

A fali órámban roppant idegesített a hangos csattogása, ahogyan a másodperc mutató lépegetett és hát mióta láttam folyamatosan kúszó mutatójú órát ez a lépegetés már átmment bosszantó katagóriába nálam.
Szóval elkezdtem dzsanásodni :C :R és rendeltem egy ilyen óra szerkezetet.
Sikeresen ki is cseréltem.
De.
Ebben meg a szépen kúszó mutató ellenére folyamatosan morog a hajtómű, hallom a fogaskerekek darálását. Gáz.
Fújjam be VD-40-el? :DD

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#59094) busman válasza Skimaster (#59090) üzenetére


busman
addikt

Ne legyünk már ennyire sznobok,vannak egész jól kinéző órái.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#59095) WiZARD válasza zack (#59070) üzenetére


WiZARD
addikt

Mivel jobb/másabb a titán?
Picit sötétebbre oxidálódik, könnyebb, és qrva könnyen sérül/karcolódik, hisz invicta valószínűleg a legolcsóbb, leggagyibb így legpuhább titánt használja.

Nemesacélt pont úgy javít egy órás, ahogy aranyat az ötvös.
Bár eddig szó se volt aranyról, csak PVD bevonatos kínai cuccokról...

busman: Attól még hogy akad normálisan kinéző órája, egy gagyi kínai márka marad. WUS-on keresgéltem, ott azt írják, hogy aminek nem esik le pár hónap alatt a mutatója, és épp egy jól sikerült példány az rendben van. De elég nagy a hibás, tipikusan kínai gagyi darabok aránya...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59096) Skimaster válasza busman (#59094) üzenetére


Skimaster
senior tag

Ez nem sznobság,mint írtam ízlés kérdése,tehát szubjektív,azaz számomra az amit írtam....lehet számodra vannak jól kinéző modellek,számomra nincs,de mint mondtam ez ízlés kérdése..... :R

(#59097) von toth válasza csabulaxi (#59093) üzenetére


von toth
tag

Az OBIBAn 2500 ft a kúszó mutatós falióra. Kocka alakú fa kinézetű, fém mutatókkal.

(#59098) csabulaxi válasza von toth (#59097) üzenetére


csabulaxi
senior tag

A meglevő fali órámnak a kinézetével nem volt gondom, sőt ahhoz ragaszkodtam.
Fenyő, fa keret, kör alakú, arab számok, egyszerű mutatók.
Hangosan kattogva lépegetett, ezt akartam kiküszöbölni, még egy ezresbe sem került.
Sajnos hangja ennek is van, nem kattogó hanem morgó.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#59099) WiZARD


WiZARD
addikt

szép ez az új Citizen Signature Grand Touring Sport
bár 1200-1300$-t kevesen fognak adni érte...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#59100) csabulaxi válasza csabulaxi (#59098) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Itt találtam még kúszó szerkezeteket.
SWEEP ÓRASZERKEZET közepes tengellyel YT14S
SWEEP ÓRASZERKEZET közepes tengellyel

Van ezekkel tapasztalata valakinek, mind morog vagy csak olcsó húsnak híg a leve mondás szerint így jártam, hogy a legolcsóbbat választottam?

ez még tetszene kb 30 cm-es átmérővel, de az ára eléggé fogós.

Analóg dátumkijelzős falióra

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.