Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#207168) KelemenUhr válasza csabulaxi (#207162) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Helyi órásnál van is belőle a kirakatban, élőben még ütősebb a zöld. :K Nézegetem is sűrűn, régóta megvan ez a zöld mániám...

Milu_PH: Nem tudom hol olvastál mellébeszélésről, vagy a beteg hülyének nézéséről de biztosan nem az én hozzászólásomban. Pont ellenkezőleg: arra utaltam, hogy érdemes egyszerűen és lényegre törően (emellett természetesen szakmailag kifogástalanul) az adott illető jártasságát figyelembe véve beszélni (ezt értettem egyszerűsítés alatt) és kerülni a szkzsargont.
És tekintve, hogy a vlog nem kimondottan órásoknak szól, hanem órakedvelőknek (akiknek a nagyobb része nem szakmabeli) így itt sem árt néha egy kis egyszerűsítés, ettől még nem lesz szakmaiatlan a történet, csak közérthető.
Főleg, hogy gyakran még egy nem túl bonyolult, összetett magyar mondat értelmezése is problémát okoz, ugyebár.

Empsepo: Abszolút igazad van, annyiszor megfogadtam már, hogy csak értelmes ontopic dolgokkal kapcsolatban szólok hozzá, mert mindig rájövök, hogy ezek olyan meddő viták.

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.